Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:45 03.07.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема INTERNET LOVE - 2  
Автор Джейн ()
Публикувано27.02.00 17:44



аз май се влюбих. неочаквано, случайно и неспасяемо. като ученичка. опитах се да си кажа, че не е вярно, че не е възможно, че това е само един компютър, свързан с друт компютър... но всеки път, когяато видя зелените листчета на Онова кю, нещо ми се обръща под лъжичката...

Тема INTERNET LOVE - 2нови [re: Джейн]  
Автор Mery T. ()
Публикувано27.02.00 18:16



Напълно ти съчуствам, случвало ми се е. Но бързо преминава, особено когато видиш колко безсмислено и еднакво е всичко. Всеки път едни и същи разговори с някакви си там невидими хора. Срещала съм се с хора от "Реалното време" и разочарованието ми е пълно. Просто не са мой тип. Така както си пишем, можем да споделим всичко, но в реалността не всичко е така просто. То си е казано - реалност и виртуалност. Естествено всяко правило си има изключения. С тези думи не искам да те разочаровам, напротив. Може и да случиш, знае ли човек? Единственият начин да се измъкне човек от любовта е самолечението, ако има нужда разбира се. Джейн написа: ------------------------------- аз май се влюбих. неочаквано, случайно и неспасяемо. като ученичка. опитах се да си кажа, че не е вярно, че не е възможно, че това е само един компютър, свързан с друт компютър... но всеки път, когяато видя зелените листчета на Онова кю, нещо ми се обръща под лъжичката...

Тема INTERNET LOVE - 2нови [re: Джейн]  
Автор maybe ()
Публикувано27.02.00 23:21



А аз не ти съчувствам! Напротив, радвам се за теб! :-) Прекрасно е, нали?! Това малко позабравено чувство... Да очакваш всяко появяване, да не скриваш радостта си от това... Толкова е хубаво :-)). И аз го изпитвам в момента и то ме носи на крилете на щастието, на очарованието, да имаш отново някого с когото можеш да си кажеш всичко, когото да обичаш ... Да, има много хора с който ти се струва, че ти е интересно в началото, а после всичко отминава и дори се разочароваш от тях... Но има и такива неочаквани срешти, които сякаш си чакала цял живот! :-)) Не се отказвай! :-) Това отсреща не е само един компютър, свързан с друг компютър. Отсреща стои човек, който също се вълнува и преживява. И който също, надявам се е влюбен в теб :-)

Тема INTERNET LOVE - 2нови [re: maybe]  
Автор Джейн ()
Публикувано28.02.00 02:35



да, така е. същото е. и си казвам, че какво значение има как в края на краищата ще продължи и завърши всичко?

Тема INTERNET LOVE - 2нови [re: Джейн]  
Автор Батко ()
Публикувано28.02.00 11:12



Не си само ти! Колегата ми е подлудял! Че се и разведе.....

Тема груба грешканови [re: Батко]  
Автор Арчи ()
Публикувано28.02.00 12:12



ГРУБА ГРЕШКА! ДЖЕЙН ! Но който не го е изпитал как да повярва.... че водата е мокра че совите не са това което са че виртуалният образ няма нищо общо със реалния... (всъщност има нещо общо със самоусещането /не самочувствието/, но изкривено през призмата на опосредствания контакт) уф, тъпо прозвуча, но нещо такова... ...ами желая ти Успех! и имай едно на ум, за да не те боли много при разочарованието от сблъсъка с грубата действителност... дружески поздрави (опитал) Арчи (((-9

Тема INTERNET LOVE - 2,5нови [re: Джейн]  
Автор Топалски ()
Публикувано28.02.00 17:57



Кукувица си голяма - спор няма!!! :о)

Тема INTERNET LOVE - 2нови [re: Джейн]  
Автор NUT ()
Публикувано28.02.00 18:17



Sori, iavno imash niakakav problem..., t.e. da se vlubish v lubimite si avtori, kato zapochnem ot prikazkite... :-) Ne se sardi, no podobna tema mi zvuchi poveche ot smeshno...

Тема INTERNET LOVE - 2нови [re: NUT]  
Автор Valishe ()
Публикувано28.02.00 18:37



Nuti, kak si? Dnes imah hubav den i te pozdravjavam po tozi sluchaj! Prijatna vecher! Val

Тема INTERNET LOVE - 2нови [re: Valishe]  
Автор NUT ()
Публикувано28.02.00 18:42



:-))))) Probvah se da te otkria, no uvi... Ste me machat s tapo kino...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.