Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:05 03.07.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Кой е по суетен?  
Автор al ()
Публикувано25.02.00 09:27



Жената или мъжа?!

Тема Кой е по суетен?нови [re: al]  
Автор Juliette ()
Публикувано25.02.00 09:45



Мъжа....за да и се хареса...;)

Тема juliнови [re: al]  
Автор al ()
Публикувано25.02.00 09:58



Жената е по-суетна:)))Всичките щуротии,като гримове,сенки,червила и т.н.са измислени за жената:)))Тя иска да бъде харесвана от всеки и от всички. Мъжът не използва грим:)))Значи ли това,че е по красив от жената,като създание.

Тема Кой е по суетен?нови [re: al]  
Автор NUT ()
Публикувано25.02.00 10:10



I dvamata, vseri po svoemu i nai-veche zaradi sebe si. :-)))

Тема Кой е по суетен?нови [re: al]  
Автор Juliette ()
Публикувано25.02.00 10:38



Гримът е най-невинното оръжие....

Тема Juliнови [re: al]  
Автор al ()
Публикувано25.02.00 10:54



Заговорихме за оръжия:)))Мъжът в твоите очи жертва ли е:)))Надявам се,че когато се гримираш преди да излезеш,не отиваш на война:))Понякога се чудя,кой кого омайва-ние вас или вие нас? Наскоро ми се случи нещо много интересно:)Запознах с с едно момиче в дискотека. Вложих целия си чар,за да се впуснем във вихъра на удоволствието.Оказа се обаче,че не аз съм активната страна,а тя.През цялото време ме гледала изкусително,за да дойда при нея.:)т.е. както при Богомолките - женската изяжда мъжкия.В моя случай,направо ме глътна целия:)))

Тема Juliнови [re: al]  
Автор Juliette ()
Публикувано25.02.00 12:32



Винаги е било война и ще бъде....а както казваш и ти си воювал, но тя е била тази, която си е признала и е сгрешила...

Тема Juliнови [re: Juliette]  
Автор al ()
Публикувано25.02.00 12:37



Не е сгрешило момичето:)))Все пак трябва да има искреност в отношенията!Зашо трябва да ме лъже или да премълчава това,което мисли.Напротив,много съм доволен от нея,така повече я уважавам като жена. Междувпрочем,нв знам защо жените си мислят,че ако бъдат с един мъж още първата вечер и ще му паднат в очите!Това не е верно,поне за мен.Харесвам именно такива жени - освободени в мисълта и действието:))) Ти от кои си,Juliette?

Тема Juliнови [re: al]  
Автор al ()
Публикувано25.02.00 12:39



Налага ми се да изляза от къщи за час да хапна нещо:)) Ще се надявам да открия твоя отговор,като се върна:))

Тема Juliнови [re: al]  
Автор Juliette ()
Публикувано25.02.00 12:49



Това, че ти го е казала означава само че ти не си я разбрал, т.е. не си разбрал сигналите и до тебе. Искрена съм ...ако ми се иска ще го направя с него, стига да няма усложнения, а понякога и въпреки тях....Но той трябва да предизвика желанието ми, т.е. да го искам.

Тема Juliнови [re: Juliette]  
Автор al ()
Публикувано25.02.00 13:35



Привет,нахраних се добре и сега ти отговарям:))) Права си разбира се,жената следва да има своето желание,инак просто не е взаимно:))Познавам доста мъже,които след работа,без да питаш,запретваш...и започва:))Чакай бе господин,тази жена иска да бъде предразположена,да те желае:)))Това имаш впредвид сигурно? Но обясни ми нещо,над което си блъскам главата от доста време!? Често виждам жени с грозновати и груби мъже.Питам се,може ли жена да желае да бъде с такъв мъж.Толкова ли са важни парите в случая?Или просто се преструва и си представя някой красавец,с когото е била или мечтае да бъде! Аз лично никога небих се унижил да легна с жена заради пари,честно:)) Сестра ми е женена в Унгария.Лятото бях там и какво да ти кажа - не видях нито една подобна двойка,грозник с красиво момиче.Само тук е така.Толкова ли материални станаха жените?

Тема Juliнови [re: al]  
Автор Ал ()
Публикувано25.02.00 14:08



Уф,отивам да си разходя кучето,че направо не мога да го усмиря! Като иска да излиза и нищо не може да се направи:)) Очаквам да ми кажеш,какво мислиш за материалните жени???

Тема Juliнови [re: al]  
Автор Juliette ()
Публикувано25.02.00 14:14



Не знам какво намират в тях може би власт, пари, мисля че са се оставили да зависят от тях... най-вече материално

Тема Juliнови [re: al]  
Автор Al ()
Публикувано25.02.00 14:46



А лично при теб,как стоят нещата?Как намираш приятеля си - отговаря ли на разбиранията ти за красота и темперамент? Междувпрочем,имаш ли си lover? Вчера разговарях с една жена по чата и ми направи впечатление,че понякога жените не оценяват това,което имат!Тя каза,че не обича любовника си и не държи на него,но с удоволствие спомена,че той и носи жизненост,младост,нежност и гореща емоция.Но мисля,че тя в скоро време ще го изгуби,защото мъжете не искат да са само за едното "...".Тогава ще разбере какво е изгубила. Така че,ако имаш lover,показвай му,че държиш на него и го посещавай по-често:))) Loverite понякога заслужават много повече от официалния мъж или приятел:))) Как е твоята мисъл относно this?

Тема Juliнови [re: al]  
Автор Juliette ()
Публикувано25.02.00 15:14



Това от името на Loverite ли го казваш....Ако имам такъв то ще е само защото няма да ми е стигнал официалния, но при мене и малкото отсъствие е липса, т.е. недостик, така че ако наистина ми липсва любовта на Мъжа ми ще си намеря Любовник или той ще ме намери, но след това следват оправдания и обяснения и живота става по-труден. Но понякога и аз рискувам да изневеря. Между другото и жените не искат да са само за това и то повече от мъжете. ;)

Тема Juliнови [re: Juliette]  
Автор Al ()
Публикувано25.02.00 15:33



Виждам,че имаш lover,то просто струи от думите ти:))) А за това другото си права разбира се:)))Понякога си има и изключения за някои жени и мъже - от опит го казвам.Те търсят само секса,едно животинско изживяване. Кажи ми - когато една сериозна жена като теб прави секс с lovera си,нищо ли не изпитва към него?Ако е така,това си е някак гадничко. А за мен - да аз съм lover на една жена,която ме презира,но спи с мен,защото не е имала такъв секс досега.Представи си каква жертва е това от моя страна-да я чакам да идва,когато си поиска. Утре ще я отрежа и ще и смигна преди да си тръгна от нея завинаги. Свободата ме тегли към една друга жена в момента. Понеже си падам малко маниак на тема зодии - ти си доста тиха и дълбока вода.Избора ми се спира на три : Дева,Риба,Близнаци.Улучих ли?

Тема Juliнови [re: al]  
Автор Juliette ()
Публикувано25.02.00 15:46



И аз го обичам, а едва ли има някой, който да не го обича. Тези, които уж търсят само секс не намират само него - според мен е начин да се докажат на някой, да са над нещо, да имат някакво приимущество, някакво предимство, власт. А твоята приятелка може да пробва да се научи да го прави добре и с други...опитът ти и е добре дошъл. Не бих правила секс без никакви чувства...ще ми горчи и ще ми е кофти, но не смяташ ли че поне има привързаност между вас ако не и зависимост. Е от тези е, но е нито дълбока, нито тиха.

Тема Кой е по суетен?нови [re: Juliette]  
Автор Батко ()
Публикувано25.02.00 15:58



Оле, прочетох го: "Кой е по сутиен" - Де Фройд, де!! Аз съм по-суетен! - "О, свещенна суета", казала, може би някоя кокона, когато си купувала кожено палто преди да замине за екваториална Африка.

Тема Juliнови [re: Juliette]  
Автор Ал ()
Публикувано25.02.00 16:01



Да,има привързаност само от моя страна,а на това ще сложа край утре,както споменах. Добре е,че обичаш lovera си ,той го заслужава:)))Казвам го от моята гледна точка формирана от последната ми връзка. Не знам на колко си години и не е възпитано да те питам,но струва ми се,че действително имаш нужда да си с него - стана ти гот,като си помисли за него.Да е живо и здраво момчето:)))

Тема Juliнови [re: al]  
Автор Juliette ()
Публикувано25.02.00 16:17



Да искам да съм с него поне докато си омръзнем...Щом съм тук можеш да предположиш на колко съм.

Тема Juliнови [re: Juliette]  
Автор Al ()
Публикувано25.02.00 16:23



Да,отговорът ти е точен и е на място:)))Поздравявам те:))) Какво харесваш в него ако не е тайна? Аз харесвах (вече в минало време) в моята последна приятелка - loverka следното: Интелигентност Студена красота,изменяща се само във върховните мигове:)) Властност Убеденост Червена коса - любимата ми А ти,какво по-точно(в lovera):)))

Тема Juliнови [re: al]  
Автор Al ()
Публикувано25.02.00 17:14



Виждам,че не искаш да посочиш чертите,които харесваш у lovera si,а това разбира се е твое право и твое лично решение:))) Важното е,че изпитваш страхотни чувства към него:))) Отдавай му се и го уважавай - той ще ти отвърне със същото:))) От мен да го знаеш,Juli. Всичко добро през уикенда:))

Тема Кой е по суетен?нови [re: al]  
Автор nora ()
Публикувано26.02.00 11:36



Kogato ritnem kambankata vsichki sme ednakvo studeni.

Тема Шегичка!нови [re: nora]  
Автор Батко ()
Публикувано26.02.00 12:08



Видях плакат по охрана на труда с надпис: ЕДИН МИГ НЕВНИМАНИЕ - ПОСЛЕ ЦЯЛ ЖИВОТ МЪРТАВ!

Тема Тъй ще е то...нови [re: Батко]  
Автор Михаел ()
Публикувано26.02.00 13:19



Поэтому: "Неуверен - не обгоняй!"

Тема Кой е по суетен?нови [re: al]  
Автор Лили ()
Публикувано26.02.00 20:25



Ти.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.