Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:25 03.07.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема За един Мъжнови [re: desperata]  
Автор Оля ()
Публикувано22.02.00 09:35



Д..ааа , хубаво си ми беше на мен , докато си кротувах в категорията "читател" , ама то "сърце юнашко не трае" и взех , че се обадих.И както се твърди в научната литература - " и тут все началось".Е ,какво да се прави ,като възпитан караконджул винаги отговарям когато ме питат защо пиша само по нощите - защото докато вие спинкате аз се трудя. Кроях тъмни планове , да задам въпрос , но се уплаших в последния момент , че някой може да отговори това което и аз си мисля.Поради набраната инерция обаче , не успях да се спра съвсем , и...... се бутнах във "for Freddy again" ,защото ми се стори най-безопасно и се надявах да развеселя някого. Сега , след като проясних малко въпроса с моето появявне на бял свят (т.е. в Dir.bg) отивам да си легна ,защото нали вече знаеш , докато ти спиш....

Тема За Оля againнови [re: Оля]  
Автор един мъж ()
Публикувано22.02.00 10:53



Оля, Оля, Оля!!! Ти сигурно вече спинкаш, но нека ти кажа - сбъркала си. Това не е най-безопасното, а най-опасното място, защото аз пиша тук. И защото не гъмжи от високоинтелектуалнофилософски размисли за любов, вяра, изневяра, брак, мъж, деца, тигани,басми и т.н., сред които да се скриеш... Е не можеш да се скриеш! Пък и не искам... Хайде да си говорим!

Тема За един Мъжнови [re: desperata]  
Автор Оля ()
Публикувано23.02.00 08:58



Охо , опитваш се да плашиш караконджул със страшни места , а? За говоренето обаче , има една високоинтелектуалнофилософска пречка - скъпичко ще ни излезе.Така че , по морални съображения предлагам да продължаваме да си усъвършенстваме правописа. Почвам с едно ужасно признание - колкото и да се старая да ги избягвам и мен понякога ме "пипва" по някоя философска мисъл - напр. какво правим в темата for Freddy? Току що установих , че има и по-голямо изкушение от шоколада(доскоро той държеше непоклатимо и с голяма преднина първото място от години) - изкушението на анонимноста. Което ме навежда на тъжните мисли , че щом нещо такова може да ме съблазни , сигурно съм се поуморила от себе си. Но тъй като не обичам да съм тъжна , прибягнах до най-сигурното средство за оправяне на настроението-шоколад.Ако продължавам така скоро ще стана 53кг , което със сигурност ще ми развали настроението. Спирам до тук , щото ако ме пипне и някоя философия ....

Тема За Оля againнови [re: Оля]  
Автор един мъж ()
Публикувано23.02.00 10:09



Оля, Оля, Оля! Нима наистина обичаш много шоколад???? Ама аз направо го обожавам, което е твърде странно за мъж на моята възраст...Предпочитам го без ядки, сусами разни, пълнежи и т.н. От наличните в момента най си падам по обикновения СВОГЕ. Когато бях малък, любимото ми занимание беше да чета книга, легнал на леглото и да си ям шоколадче... Да, аз от два часа нищичко не съм ял. И ако продължавам така още 25 дни сигурно ще стана 53 кг, което ще ме хвърли в ужас. Е, разбира се, ако не предам богу дух дотогава... Пък desperata i Freddy са готини. Не ги познавам, но знам. И съм сигурен, че не ни се сърдят дето си пишем тук. Кото вземе да слиза темата ни застрашително надолу е не се вижда на екрана, ще започна нова - For Оля with hope. Става ли? **** Хей, сега се сетих. Ти да не би да си някъде далече???

Тема Оля, къде синови [re: Оля]  
Автор един мъж ()
Публикувано24.02.00 10:08



???????????????????????????????????????????????

Тема За мъжанови [re: desperata]  
Автор Русокоска ()
Публикувано24.02.00 11:28



Не знам дали скоро ще погледнеш в една предишна тема, затова, виждайки те тук, реших да ти благодаря. Темата беше за изневярата. :)))

Тема За Русокосканови [re: Русокоска]  
Автор един мъж ()
Публикувано24.02.00 11:40



Ах, Русокоске! И аз ти благодаря! Ей сега отивам в ИЗНЕВЯРАТА...

Тема За един Мъжнови [re: desperata]  
Автор Оля ()
Публикувано24.02.00 17:36



Сега наистана много бързам , но утре сутринта съм на линия.

Тема За един Мъжнови [re: desperata]  
Автор Оля ()
Публикувано25.02.00 08:35



Темата за шоколада е доста изкусителна.Аз например имам условен рефлекс , когато ме питат какво искам за подарък , дори и преди да успея да со го помисля казвам -ШОКОЛАААД. Преди време мой познат ми донесе фин, божествен ,натурален, белгийски.От тогава ,почти като в приказките бродя по пътища и магазини , и където видя на някоя опаковка заветните думи "натурален" се спирам и с неотслабваща надежда си го купувам Сега вече , като ме питат имам ли цел в живота , не се чудя кой номер вежлив отговор да употребя.... За да ти отговоря на въпроса дали съм далече , първо трябва да уточним отправната точка и координатната система , защото както знаеш всичко е относително. Ама и ти много питаш , да не си инженер?

Тема За Олянови [re: Оля]  
Автор един мъж ()
Публикувано25.02.00 09:44



Оля, Оля, Оля! Почти се изплаших като не дойде вчера... Не съм инженер и никога няма да бъда:)))) Не ги умея тези работи. Помислих си, че си далече, защото пишеш само веднъж на ден и то в странни часове. За момент допуснах, че си някъде, където нощта при нас е ден при вас. Но веднага след като го написах с удовлетворение установих, че не е така - нали пишеш на кирилица!? В Канада, например, едва ли има кирилица... Искаш ли шоколад???


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.