Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:34 28.06.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема за мъжанови  
Автор един мъж ()
Публикувано10.02.00 10:15



Какво ще кажете, а? Мисля си, че бъдещето работи притив него. Мисля си още, че скоро изведнъж ще стане ясно, че всъщност жената е силният пол - просто защото по-лесно се приспособява, адаптивна е. Пък и биологията май го тика настрани - клониране, изкуствено оплождане... Хей, жени, пазете мъжете!!!

Тема за мъжанови [re: един мъж]  
Автор Готвача ()
Публикувано10.02.00 11:14



Мъж съм, засега нямам намерение да го променям, харесва ми, но ако трябва да залагам на някои от двата пола в смисъл кой ще оцелее, кой е по-силен, по-приятен, по-нужен, по-търсен, по-привличащ и прочее. и прочее и прочее - без никакво колебание залагам на жените. Така си е то.

Тема за мъжанови [re: Готвача]  
Автор един мъж ()
Публикувано10.02.00 11:17



Да де, точно това имам предвид. Тук Ардино няма нищо общо...

Тема за мъжа [re: един мъж]  
Автор kakata ()
Публикувано10.02.00 11:24



А може би мъжът е против себе си. Жената да гледа децата, къщата, тъщата, градината, работата и ако може и вечер да поработва. Ами как няма да сме по-силния пол:). То се търпи година две, а после слагаш хомота и ....:) (минала сянка през поле).

Тема за мъжанови [re: kakata]  
Автор един мъж ()
Публикувано10.02.00 11:34



Тъщата???, защо намесваш тъщата? Всъщност част (и то голяма) от проблема е, че при нас, в България, често се съжителства я с тъщата, я със свекървата...Проблемът е преди всичко финансов - ясно. И мъжът знае, че от него се очаква да осигури тези финанси... А като не може, много страда...дори да не го издава външно, повярвай ми....

Тема за мъжанови [re: един мъж]  
Автор Bulgarka ()
Публикувано10.02.00 17:16



kakva e tazi diskusia, analizi, analizi, posle muza na divana, a zenata - na pechkata i ako obicha... da ne znae poveche ot nego, che go depresira

Тема за мъжанови [re: един мъж]  
Автор Алиса ()
Публикувано10.02.00 17:43



Мили, любими, безценни, незаменими мъже, закъде сме без вас?! Не знам в света да има друго по-необходимо и по-приятно зло от вас. :) А сега сериозно - според мен не случайно всеки пол си има свои физически, психически, поведенчески и т.н. особености. Умен си е бил дядо Господ (или майката Природа), или който там ни е създавал. Всеки си има своята роля (пусти клишета). Мъже, не се безпокойте, никой не може да ви замести/измести !

Тема за мъжанови [re: един мъж]  
Автор Mery T. ()
Публикувано10.02.00 21:40



Тази история за мъжът се превръща в женска история. Фактът е, че ние използваме мъжете по един или друг начин. Независимо, че се чувствам пълноценна жена, а може би и точно заради това, аз заставам зад мъжа си. И е отвратително, когато жена му става началник. А защо? Ами защото спечели тя, а не аз!!!!!!!!!! Защото в собственият си мъж съм вложила своите надежди, въжделения, мечти...защото той е аз. И когато той загуби...ооооооооо, това е гадно. А когато загуби от жена, се чувствам излъгана. Разбирате ли защо светът беше мъжки - защото ние жените си го поделяхме помежду си по съвсем честен начин. Но сега какво - всичко наопаки. Трябва да започнем да играем с открити карти. Значи ли това, че трябва да жертваме децата си?

Тема за мъжанови [re: един мъж]  
Автор един мъж ()
Публикувано11.02.00 10:08



Радвам се, че сте тук, ЖЕНИ, и споделяте мисли и чувства за него - за мъжа. Няма да кажа нищо ново като изтъкна още веднъж, че мъжът в много голяма степен е това, което жената направи от него. И майка му, и жена му...И ако някои от вас стоят предимно около печката, помислете. Дали пък и вие самите не сте си виновни за това...

Тема за мъжанови [re: един мъж]  
Автор Бърди ()
Публикувано14.02.00 14:36



Определено да. Мъжът се възпитава докато е време и едно от нещата, които трябва да му се внуши е, че не пола определя кой трябва да готви :)) Така де, това какво общо има - нали и аз имам професия като него, къде е разликата?


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.