Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:49 28.06.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Смутнови  
Автор Готвача ()
Публикувано05.02.00 18:25



Смут и то голям ме обхвана. От една страна ми хареса новия вид на страниците, може би защото обичам пром,ените, които не плащам пряко. От друга страна ми стана много странно като видях че в групата 30 - 40 вече не ми е мястото. Досега не си давах сметка че съм в категорията "чичо". Ама че работа!Не че съм се засилил да спазвам или нарушавам подобни разделения, но ако трябва да съм искрен изведнъж ми стана тъжно за хората, с които сме си разменяли по някой ред и които едва ли ще дойдат в моята група. Не стана - помъчих се да поплача, но не стана. Никога не съм го правил добре- виж за смеха - той идва без да го каня.

Тема Няма защонови [re: Готвача]  
Автор Алиса ()
Публикувано05.02.00 18:39



Хей, Кок! Толкова се радвам да те видя. Направо ти се мятам на врата и те млясвам по "чичовските" бузи. (Надявам се да са НЕобръснати). как си? Когато открих новия вид на клубовете и аз изпитах същото възмущение. Не е справедливо да те групират и разделят. Имах предложение да се уговорим и събираме на едно място. Не се притеснявай. Както каза Екскурзовода - добрата приказка се прави с добра компания. А "краставите кучета се надушват", нали?

Тема Смут ли?!нови [re: Готвача]  
Автор Батко ()
Публикувано05.02.00 18:55



Ти пък се впрегна! Не е важно на колко си, а на колко се чувстваш! Между другото - косата ми е доста бяла, обаче я има! А ти къде се загуби?!

Тема ама защо?????нови [re: Готвача]  
Автор zh ()
Публикувано05.02.00 18:56



като ви чета и направо угризения ме заглождиха:(( в дебатите се придържах към идеята за някакво разделение, но по-скоро с цел да се филтрират тези, които влизат и ти се изцвъкват на темата... всеки е свободен да пише, щом е съпричастен към проблематиката! смятам, че и резервираните до сега ще намерят своето място... малко време е необходимо.. Готвачо, чела съм постингите ти и смятам, че в който и клуб да пишеш, няма да бъде отхвърлено мнението ти като "неподходящо" - напротив! Поздрав!ZH

Тема Смутнови [re: Готвача]  
Автор Кроко ()
Публикувано05.02.00 20:35



Здравей Готвачо! Радвам се, че се появяваш! ТУка на моменти, а и на редовните клубни срещи на живо, все се питахме къде зачезна, ей така, изневиделица! Както и да е! Надявам се, че си добре! И няма да зачезваш задълго!!! И да не си мислиш, че като си се "покрил" в тази възрастова група, няма да те открият. Не-е-е-е! Забрави! :-)))) Пък и рано или късно, всички ще дойдем при тебе и.....Така че - не се измъчвай. Та така.

Тема Смутнови [re: Готвача]  
Автор Екскурзовод ()
Публикувано05.02.00 23:05



Здравей. И аз се радвам да те видя! Хайде престани с тези възрастови притеснения. Един приятел казва , че всеки е на толкова, на колкото се чувства. Нямам основания да не му вярвам. :-))))))

Тема Смутнови [re: Готвача]  
Автор CyberMan ()
Публикувано06.02.00 15:47



Ne se pritesnjawaj Gotwacho:))) Razdeljaneto e samo uslowno, prosto gotinite hora se sabrahme tuk:))) Priemame te s radost (winagi e dobre da imash dobar gotwach w grupata:). Hrani ni gladnite dushi i ne se pritesnjawaj:))

Тема Ауо,колко се радвам да те видя!нови [re: Готвача]  
Автор Арабела ()
Публикувано06.02.00 16:52



Добре дошъл отново! Липсваше и на мен, и на цялата компания

Тема Хрупкам си морковче...нови [re: Арабела]  
Автор Mery T. ()
Публикувано06.02.00 17:09



...и си казвам, леле, каква задружна група! Готвачо, аз не те познавам, но като виждам реакцията на останалите, започвам да съжалявам за този пропуск. Обаче, както се казва, по-добре късно, отколкото никога...Надявам се да поидваш тук, за да ти се порадвам. Старая се да се радвам и на другите клубари, щото съм нов член. Не, че отскоро съм във възрастовата група, а просто защото съм имала глупостта да не проверя какво се крие зад кодовото название "клубове". Та такива работи...Младостта си отива...не съвсем, не съвсем...

Тема Готвааааааач!!!нови [re: Готвача]  
Автор Грахчето ()
Публикувано06.02.00 22:03



Ей, Готвач, наистина много ти се радвам! Обаждай се по-честичко. Така се бях затъжило за теб... А за възрастта... Бе то и аз не съм за тук, но...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.