Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:43 16.06.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема "Страхът"-уязвим съм и някой ще ме прасн  
Автор Freddy ()
Публикувано06.02.00 00:42



Това съм го казвал вече, но понеже исках да бъда сигурен, че този, за когото се отнася, ще го види, го post-нах като нова тема. Защо ли вече толкова пъти си пиша с разни мъже и жени на по 30-40 години и все срещам това "Тук никой не знае кой си - най-после можем да си говорим свободно". Гадничко ми става, като в "Емануела", където няколко мъже правеха секс с нея докато лицата им бяха скрити с домина. Аз все вярвам, че като съм се изграждал толкова дълго време, съм станал нещо добро и мисля, че бих могъл да стана "публична личност". Нещо, което Бил Клинтън се оказа, че не може да бъде или му идва малко нанагорно (Бил Клинтън е бил губернатор на Арканзас преди да стане президент). В Арканзас най-разпространените вицове са за фермери, които правят секс с животни (!?!). Някой сега обаче започва да ме плаши с това, че се подписва с моето име (Freddy не ми е nick, така ми викат IRL-into the real life). Пак ли става някаква типично българска история с омаскаряване на някой, когото може би просто не можем да схванем достатъчно добре?

Тема "Страхът"-уязвим съм и някой ще ме прасннови [re: Freddy]  
Автор Mery T. ()
Публикувано06.02.00 16:50



Какво се чудиш, къде живееш? Ние всички сме затворници на майка България, защото всички сме българи. А българинът, където и да отиде, кожата си мени, но нравът - никога. Колкото и да ми е неприятно, сигурно и аз нося тези типични български черти - да не ти е кеф, когато някой успява, да те дразни красотата и интелигентността, да ти боде очите радостта на другите... Може би не ги осъзнавате тези неща, но ако можехте да се видите отстрани, тогава...е, сигурно и вие си ги носите. Някой веднага ще ме заплюе, но нека отиде първо да се прегледа на лекар, пък тогава ще говорим. Такава патология е наоколо, та чак да му се доповръща на човек...

Тема "Страхът"-уязвим съм и някой ще ме прасннови [re: Mery T.]  
Автор Кроко ()
Публикувано06.02.00 17:45



ЩО бе? Тука никой на никого не завижда и никой не се дразни от успеха на другите! ЗАсега :-)))

Тема Зависттанови [re: Кроко]  
Автор Алиса ()
Публикувано06.02.00 19:55



Ле-ле, Кроко, как се лъжеш... Само, ако знаеше как ти завиждам за "пепитената зеленина с цикламените точки"... Ех-х... А, да - и за новия касов апарат ти завиждам... А сега сериозно: Темата за завистта е много интересна. Ще си помисля и пак ще пиша.

Тема "Страхът"-уязвим съм и някой ще ме прасннови [re: Freddy]  
Автор Дарина ()
Публикувано06.02.00 20:12



Freddy, zdravei! Radvam se, che popadnah na tvoiata 'nova tema'. Ot niakolko dni plaho se 'razhojdam' iz klubovete i vse ne sabiram smelost da se vkliucha... Otnachalo si pomislih, che sled kato e klub, znachi niakoi triabva da te preporacha, da te "vavede" ili predstavi... Posle me smutiha 'dominata' - kato che li tuk stava neshto neredno...Viarno - poiaviavat se i dosta zabavni nick-ove ot vreme na vreme, no povecheto govoriat za lipsa na vaobrajenie, ta dori za dosta losh vkus. A i kakav e smisalat ot tiah, sled kato taka ili inache povecheto ot horata /dokolkoto razbiram/ se poznavat i se sreshtat izvan virtualnata realnost? No pak shtom kato taka im haresva...Problemat si ostava moi - niakak ne bih se chuvstvala komfortno s kakavto i da e nick. Zashtoto pod vazdeistvie na niakakva emotzia ili neshto prejiviano - dnes moga da se krastia 'Ofelia', a utre da ne bada 'tazi az'; ako e samoironichno - utre moje da me podrazni; ako e nehsto lachezarno, slanchevo, efirno - bi bilo mnogo manierno i manipulativno... I eto - oshte s vlizaneto v kluba - stavash lajetz. Ne tova e smisalat, nali? Dano ne bada razbrana pogreshno. Ne se opitvam da kritikuvam, a oshte po-malko - da davam saveti... Prosto mi se iskashe da se prisaedinia, a se chudeh kak. Tova e.

Тема Weche si palnoprawen chlen:))нови [re: Дарина]  
Автор CyberMan ()
Публикувано07.02.00 00:01



Tuk trudno priemame nowi hora:)) A prostotijata se nakazwa jestoko:)) No kogato popadnem na njakoja nahodka si ja pazim kato zenicata na ochite si:)) Zatowa ot moe ime i ot imeto na weselata kompanija ti kazwame dobre doshla:)) Edin lichen wapros - taj kato ochewidno towa ti e imeto (koeto porajda topli chuwstwa w dushata mi:) bi li spodelila neshto poweche za teb?:))

Тема за новия пълноправен член :)нови [re: CyberMan]  
Автор Алиса ()
Публикувано07.02.00 00:45



Добре дошла и от мен! Хубавото на Nick-а е, че за разлика от името си го избираш сам. Освен това чрез него можеш също да изразиш много неща. Аз например влязох в "страната на клубовете" като в "страната на чудесата" и знаеш ли колко алегории, сравнения и асоциации могат да се направят. Ето, фактът, че влизаш със собственото си име (при това наблягаш на него) говори много за теб. Ужас! Това, което написах взе да звучи като долнопробна психоанализа. Спирам. Пиши! Наслаждавай се! И не забравяй да се забавляваш!

Тема извинявай Фреди ;о))нови [re: Mery T.]  
Автор Барни ()
Публикувано07.02.00 10:31



Извинявай Фредди, аз влязох с този ник (Fredy) без да имам представа, че някой вече си го е харесал и без най-малко желание да те занасям, пунктирам, имитирам и т.н. Така че- НЕ СЕ СТАРХУВАЙ! ;о)) Ползвай си го най-смело и умело... ..аз го харесах заради веселия сериал за Фред Флинстоун и неговите приключения в Каменната ера... ако се замислим, нашия свят не се различава особено от онзи, но това е огромна тема... Тържествено обещавам ;о) , от тук натам да се подписвам с `Барни` (на кирилица) и дано няма други обидени от нашия сериал ;о( Барни

Тема "Страхът"-уязвим съм и някой ще ме прасннови [re: Freddy]  
Автор Батко ()
Публикувано07.02.00 11:12



Едва ли някой се крие зад прякора си! Предполагам, че за повечето от пишештите тук това е просто ОЩЕ един начин на забавление. Ако се надявам, че чрез общуването тук ще се "изграждам" като личност, значи съм голям глупак. Ако на тия години не съм се изградил ..... Е, добре дошъл! И приятно забавление!

Тема "Страхът"-уязвим съм и някой ще ме прасннови [re: Freddy]  
Автор iznenadana ()
Публикувано07.02.00 15:00



аз с кой Фреди си контактувах в петък?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.