Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:03 26.06.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Weche si palnoprawen chlen:))нови [re: Дарина]  
Автор CyberMan ()
Публикувано09.02.00 00:02



Ne sam blafiral. I az izpitah neshto podobno (a poslednite dwe sreshti gi propusnah:)). I az bjah malko razocharowan, che ne sam Zaho:)) No nishto, ne sreshtnahme starite si poznati, no pak namerihme nowi:)) Wsichko naj-hubawo ti jelaja i uspeh:))

Тема I АЕГ - Варна !!!нови [re: Дарина]  
Автор Алиса ()
Публикувано09.02.00 01:59



Дари, кога си завършила любимата гимназия? Светът е малък...

Тема I АЕГ - Варна !!!нови [re: Алиса]  
Автор Дарина ()
Публикувано09.02.00 02:41



Алис, не зная доколко е правдоподобна представата ми за теб, но не ми приличаш на никого от моите познати. Може пък и да сме се виждали...Ако и ти си се родила през 1965 г... "Alice in Wonderland" - зеленият учебник за 8 клас..., а само каква досада беше "The Man Who Escaped"...

Тема I АЕГ - Варна !!!нови [re: Дарина]  
Автор Алиса ()
Публикувано09.02.00 23:42



Уви, но не сме се засекли в гимназията. Аз съм била малко след теб. Но със сигурност сме имали общи преподаватели - Мак Станчев? Байчо? Искра Иванова? .... Боже колко мили спомени имам оттогава. Странно качество на паметта - съхранява основно хубавото, другото го изтрива...

Тема Juliette Bunoch?нови [re: Juliette]  
Автор Freddy ()
Публикувано12.02.00 22:25



Merci bien, Juliette!

Тема "Страхът"-уязвим съм и някой ще ме прасннови [re: Freddy]  
Автор Катя ()
Публикувано18.02.00 08:01



Не съм изчела всичко дотук и сигурно няма да го направя. Но не разбирам - вие отнемате правото на човек да има псевдоним, така ли ? Обикновено, псевдонимът се слага за лично, житейско спокойствие на човека . Никой не знае истинското име и кой е Уилям Уортън, но на мен това не ми пречи . Дори ме възхищава, че не снобарее . А в случая, аз знам, кой е Уилям Уортън , всички знаем . Това е. Уважавам правото на избор. Духът не се крие .


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.