Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:25 26.06.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Надявам се-с мен, инак ще ми стане гадно...нови [re: iznenadana]  
Автор Freddy ()
Публикувано07.02.00 20:19



Кой може да ти каже... Това го знаят само жените. Получи ли се нещо добро? Хареса ли ти нещо?

Тема Невероятно е хубаво, в това е смисъла.нови [re: Дарина]  
Автор Freddy ()
Публикувано07.02.00 20:36



Много си добра. Осланяш се на чувството и не те лъже. За завиждане си... Не се притеснявай, няма да ти искам e-mail-a, не ти правя четки за това. Но мога да те поканя вече да видиш (а може и да се включиш в него, ако поискаш) За новодошла не си никак скапана, можеш даже да се окажеш супер яка, след като се научиш да пишеш на български. Тогава всяка дума, която пишеш ще се разбира непосредствено и веднага, стила ти ще стане кристален и ясен. И може би много хора тук ще те харесат, а може би и ще започнат да си говорят за тебе... On ne sait jamais... :-)

Тема Невероятно е хубаво, в това е смисъла.нови [re: Freddy]  
Автор Дарина ()
Публикувано07.02.00 20:51



???????????????????

Тема ............................нови [re: Дарина]  
Автор Freddy ()
Публикувано07.02.00 21:10



Помислих си, че знаеш френски (каза, какво биха попитали французите), затова го написах на френски или на това, което мисля, че е френски. Никога не са ме учили да пиша на френски и едва ли пиша правилно, но определено това исках да кажа накрая - "On ne sait jamais" - човек никога не знае.

Тема Za miarkata...нови [re: Freddy]  
Автор Дарина ()
Публикувано07.02.00 21:41



Dali ne prekalihme s tazi 'veriga'? I az ne znaia frenski, no iskam da naucha. Priatno e zvucheneto mu. A miastoto, kadeto me kanish da otida, go posetih predi niakolko dni. Pozdravlenia za snimkata ot Mucala! Zabelejkata ti otnosno kirilitzata e umestna. Imam zatrudnenia s niakoi bukvichki, teperva triabva da gi otkrivam, no shte se spravia...Makar, che ne nepremenno kam odobrenie se stremia... "Tova podhodiashto li e za final?" p.s. Izkushavam se da ti priznaia, che i ti "ne si nikak skapan". Nishto, che tozi izraz e lishen ot vsiakakav fines...Niama vrazka s e-maila. S udovolstvie bih te prochela niakoga pak.

Тема Weche si palnoprawen chlen:))нови [re: Дарина]  
Автор CyberMan ()
Публикувано08.02.00 01:11



Blagodarja za pojeanijata. Nadjawam se da te sreshtame po-chesto, pishesh hubawo:) Mnogo mi napomnjash na momicheto ot prednija chin ot predi ... godini:))) Moje bi towa si ti? Pomogni mi da naucha: CyberMan@dir.bg

Тема Weche si palnoprawen chlen:))нови [re: CyberMan]  
Автор Дарина ()
Публикувано08.02.00 01:41



Привет, Саибър! И аз през цялото време се питах: "А дали това не е самият Заро?" - гр. Варна, Англииската гимназия... (Mnogo bavno si sluja s kirilitzata.) Dano, dano si ti!!! Zaro! Ako si ti, sas sigurnost shte mi prostish 'gornata' nediskretnost, no 'umiram ot barzane'... A v sluchai, che ne si - ne se 'kahari'. Radvam se, che se zapoznahme! Pishi!

Тема "Страхът"-уязвим съм и някой ще ме прасннови [re: Freddy]  
Автор Juliette ()
Публикувано08.02.00 11:48



Здравейте, ще се радвам да се включа в разговорите ви...Беше ми интересно да ви чета...И мисля че наистина е крачка към публичността да се появиш тук. И не само крачка към другите, а най-вече към себе си. Така че колкото и да те имитират или преиначават си оставаш ти, и си все повече себе си. А даже и да те объркат ще е за кратко.

Тема Weche si palnoprawen chlen:))нови [re: Дарина]  
Автор CyberMan ()
Публикувано08.02.00 19:08



Sorry, ne sam:))) Malko pripoznawane... a moje bi zapoznawane:))

Тема Weche si palnoprawen chlen:))нови [re: CyberMan]  
Автор Дарина ()
Публикувано08.02.00 21:04



Добре е, че се обаждаш, Сайбър. Вече бях започнала да се чувствам виновна, че не съм въпросната съученичка. Че с наивната си реакция неволно съм предизвикала смущение някакво у теб... Но "светът е толкова малък"...Съвпаденията - често така подвеждащи...Човешкият порив да "яхне" въображението си - така неизбежен... ...Все банални неща. Ама се случват. Не е лошо да има и "suspense" от време на време. Не изключвам и възможността да си блъфирал. Обаче не ме интересува. Даже се развеселих - сънувах, че съм на 'среща с класа', а се появявам адски нелепо. По пижама. Иначе купонът се получи. Интересно ми беше...Макар и на сън.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.