Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:22 26.06.24 
Поколения
   >> 30-40
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема слушам...нови [re: Алиса]  
Автор Екскурзовод ()
Публикувано04.02.00 23:44



Здравей кръстнице. Вие какво заговорничахте със Фло? :-))))))))))

Тема ще се опитамнови [re: 30]  
Автор Алиса ()
Публикувано04.02.00 23:48



O-o-o, и много други неща ми трябват, но пък разни такива "дреболийки" най-често са солта на живота. Обичам големите малки неща.

Тема шушу-мушунови [re: Екскурзовод]  
Автор Алиса ()
Публикувано05.02.00 00:03



Ама ти си бил и любопитко, значи?!

Тема шушу-мушунови [re: Алиса]  
Автор Екскурзовод ()
Публикувано05.02.00 00:05



По принцип не съм, но когато две прекрасни жени започнат да си шушукат и то обсъждайки частично свързани с мене теми става опасно :-))))))))

Тема бабин съветнови [re: Екскурзовод]  
Автор Алиса ()
Публикувано05.02.00 00:17



Зачервени ли са ти ушите? - Не? Значи не сме те обсъждали. Засега. Убедена съм, че твоята Фло е много интересна личност и с удоволствие бих прочела нейното мнение по най-различни въпроси.

Тема бабин съветнови [re: Алиса]  
Автор Екскурзовод ()
Публикувано05.02.00 00:23



Чакай да се видя в огледалото... Абе не особено... червени в начален стадий. :-)))))) Наистина е такава... невероятна е , даже повече от невероятна! Абе с една дума Фло!!! :-)))))) Ще се радвам ако намерите общ език, а сигурно ще го направите... има наченки, има предпоставки :-)))))))

Тема бабин съветнови [re: 30]  
Автор Алиса ()
Публикувано05.02.00 00:45



Абе, като спомена "език"'. Правя страхотен задушен език в пикантен сос. Да взема да ви поканя някой път...?! И ето ти го - "общия език". (шегичка). За поканата не е шегичка. А, че е невероятна, просто не се съмнявам. Ни най-малко.

Тема бабин съветнови [re: Алиса]  
Автор Екскурзовод ()
Публикувано05.02.00 00:52



Хмммм . Интересно предложение. Ще го обсъдим... Задушен език в пикантен сос с Каберне Совиньон... и най-важното в изключително приятна компания Звучи твърде примамливо. Аз май съм "ЗА". Ще попитам Фло какво мисли по въпроса. :-))). Такава си е. Просто не би могло да подлежи на съмнение!

Тема бабин съветнови [re: Екскурзовод]  
Автор Дама каро ()
Публикувано07.02.00 10:01



А можеш ли да откажеш такова съблазнително предложение;)))) Като се позамисля и на мен би ми било много приятно..... обаче......нали не е необходимо да обяснявам защо не става,ще стана банална. Но това не ми пречи да пожелая ДОБЪР АПЕТИТ и весело изкарване

Тема Поканатанови [re: Дама каро]  
Автор Алиса ()
Публикувано07.02.00 10:11



Без теб няма да е интересно. Сигурно все може да се измисли нещо. Няма невъзможни неща. Освен интелигентни сме и комбинативни, нали? ;)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.