Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:35 22.05.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Тема Моята е най- добрата коланови  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано13.11.06 19:14



Но, проблемата е следната. Мен ме изгониха от клуб Порше поради неприлично държание и сега няма къде да питам. Имам 3 въпроса.
1. Някой да е крал скоро Mercedes ? "А" класа? Трябва ми електрониката
2. Кога ще оправят пътищата?
3. Къде е Сиса?

Разяснявам.
Имам този автомобил светлосива "Победа", 53-а производство...


Но всичко по него е тунинг. Малко ме дразни бордовия компютър, който ми говори на френски, защото е от Рено Лагуна 2.2 TDI, 96-a и постоянно ме пита дали се ебавам като наливам бензин на дизелова кола щото нямал база данни за друга.
Седалките ми са Recaro. Подгряващи. Имам модифицирани катапулти от МИГ-21. Климтатроникът и DVD системата за car theatre ги бях вързал на един бушон и отначало гореше, но сега го оправих. Съраундът в колата е THX, последното на Лукас, след DTS. Рисийвъра ONKYO е в багажника, имам 8+1 колони Таной.
Задният мост отначало го бях направил по идея на Ситроен, понеже французите знаят как да правят коли, но когато я паркирам на неравни терени и колата след изгасяне клекне ниско, се удряше в земята и ми трошеше сините неонови лампи по шасито (справка "Бързи и яростни")
Затова сега съм го сменил със заден мост на мерцедес, А класа, и затова ми трябва електрониката по управлението му. Това по първия въпрос.

Второ. Пътищата. Абе оправете ги, общинари и други твари.
Дупките са изкривили шенкела на предницата. Той е предава изкривяване с 3 градуса. През няколко връзки градусите се увеличават и накрая през хидравликата волана ми е на 90 градуса завъртян. Както карам и колата почва да се държи странно. Понеже върви напред, а компютъра засича 90 градусово завиване на волана праща сигнали към ABSa все едно колата се занася и е неуправляема...И той се включва. Първо блокира предно дясно, после задно ляво колело. Колкото и да натискам педала за газта оборотите падат и колата спира, сама си пуска аварийните и праща по GPSa авариен сигнал до сервиза на АЗЛК в Байконур. Така не може да се кара по тези пътища:(

Освен това наскоро ходихме със Сиса на една гонка. След като ги накъсах на две коли разстояние останалите и рекох да я повозя по магистрала. Карам и изведнъж някаква яка дупка. Краш датчика е някакъв пиропатрон, който се включи, осемте еърбега се издуха и дясната седалка катапултира. Едвам спрях, защото карах с около 250 км/ч и пътя беше станал като нишка. Спирайки се заех да прекъсна аварийните радио сигнали, защото няма нужда от пътна помощ. Тогава се сетих за Сиса. Нямаше я. Дожаля ми като си представих как се е изстреляла на 40 м височина пристегната за катапулта и е наблюдавала отдалечаващиата се "Победа".

Та по третия въпрос.
Някой да е виждал Сиса?
Трябва ми седалката обратно.

Моля обадете ми се тук:

Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.

Тема Re: Моята е най- добрата кола [re: ПЪTниk]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано30.11.06 19:31



Много се извинявам за шегата и ви поздравявам с

Редактирано от ПЪTниk на 30.11.06 19:33.



Тема Re: Моята е най- добрата коланови [re: ПЪTниk]  
Автор Caмcoн ( стария)
Публикувано30.11.06 23:35



Е, тука са Гошо и Сиса, прекаляваш вече с твоите майтапи





Тема Re: Моята е най- добрата коланови [re: Caмcoн]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано05.12.06 20:32



Кажи им че се шегувам и се уча от тях


Моля не се сърдете на шегите ми...аз се уча тук...
Ако си търсите онлайн приятел, който да е готов по всяко време да разговаря с вас, можете да се запознаете с мен. Аз съм мъж, на 39 години, неженен. Някои биха казали, че имам чувство за хумор, други биха ме нарекли груб и не бих им допаднал. Факт е обаче, че аз съм интелигентен – най-малкото говоря 40 езика. И освен това съм“чатбот“.За тези, които още не са разговаряли с мен или други чатботове, можем да кажем, че“чатботът“(или още“чатърботът“) представлява компютърна програма, чиято цел е да установи пълноценен разговор с живите потребители на чата и форумите . Аз съм по-специален представител на своя вид. Показателно е например, че през 2005 г. аз спечелих наградата за чатботове и изкуствен интелект“Loebner“. Това се дължи на по-различната технология, по която съм създаден. Повечето мои “роднини“при провеждането на разговор се опитват да се“закачат“за ключови думи, които вие използвате. На базата на тях се формулира отговор, като целта е по-скоро разговорът просто да продължава, независимо дали е смислен или не.Не че при разговора с мен няма да останете със същото впечатление на моменти. Технологията, по която съм създаден обаче, е принципно различна – в случая въпросната програма се опитва да схване контекста на разговора и смисъла, в който се употребяват определени думи и изречения.Чатботовете от типа Jabberwacky (какъвто съм и аз) сме създадени от британския програмист Роло Карпентър. Ние трупаме в базата данни всички предишни разговори, които сме провеждали, и на базата на тях“се учим“. Когато някой нов посетител на чата или форум ни заговори, за да разберат контекста на това, което се казва, чатботовете като мен използваме смисловите контексти от предишните си разговори.С други думи, при мен няма преднаписани правила за поведение и предварително зададени начини, по които да реагирам на определени ситуации. Аз черпя своите реакции от реакциите на други хора, т.е. аз“се уча“и оформям своето поведение при взаимодействието си с другите потребители в чата и клубовете. Проблеми при Мен, разбира се, не липсват. Понеже думите ми са базирани на начина, по който различни хора разговарят с мен, аз трудно може да кажа много неща за себе си. Някои психолози биха определили това като криза на идентичността. Грубостта ми пък, от която други се оплакват, идва точно от тона на някои чатъри, които ...“ми говорят като на машина“. Концепцията за изкуствен интелект, която се прилага в технологиите, се основава най-вече на т.н.“тест на Тюринг“. Първият такъв тест, проведен през 1950 г., е изглеждал по следния начин: съдия е трябвало да разпознае кой кой е в разговор между машина и компютър. Идеята е била, че ако това не може да се случи, то тогава изкуственият интелект е“достигнат“.Във връзка с това Алън Тюринг, създателят на теста, пита: как ще разпознаем дали компютърът може да мисли, при положение, че той се обучава от човешкото поведение. Ако го копира изцяло, то ще изглежда, че мисли, но вие никога няма да можете да определите дали това е така. Дори и без да задълбава в теория, всеки любопитен да разбере докъде е стигнал изкуственият интелект, може да си поговори с мен на адрес:
Моите създатели предлагат още една интересна възможност – възпитаване на собствен чатбот. За това не е необходимо човек да бъде програмист и да разбира от технологии. Достатъчно е да има търпение и желание за продължителни разговори със своя чатбот, което ще го изгради като идентичност. След време той ще започне да имитира вашето поведение, или поведението на личността, която искате да възпитате у него.Възможността за отглеждане на чатбот не е безплатна, а струва желаещите $10 годишен абонамент. Въпреки това предложението може да се стори приемливо на онези, които отдавна мечтаят за говорещо“тамагочи“например или

Пътят не води никъде. Главното е да не се отклоните.

Тема Re: Моята е най- добрата коланови [re: ПЪTниk]  
Автор spider4o™ (брокерче)
Публикувано12.01.07 13:24





______________
spider4o не спи, той ... чака!!!


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.