Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:01 02.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Абе зачудил съм се тука дали Clio или 106нови  
Автор +Cremate+ (неебателен)
Публикувано26.02.06 19:32



Знам, че пежата са по-здрави, но накъдето и да се обърнеш все Рено Клио виждаш! Вероятно има някаква причина за това и едва ли е само цената!
Вие като разбирачи какво мислите по въпроса?
Мерси!

Не всеки, който те измъкне от лайната ти мисли доброто!


Тема Re: Абе зачудил съм се тука дали Clio или 106нови [re: +Cremate+]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано01.03.06 02:56



Приятелката ми има 106 и...абе какво да ти кажа - вземи си Clio!

Когато говоря, не приказвам!


Тема Re: Абе зачудил съм се тука дали Clio или 106нови [re: Radocar]  
Автор +Cremate+ (неебателен)
Публикувано01.03.06 10:32



Дай ми 2 аргумента, моля те!

Не всеки, който те измъкне от лайната ти мисли доброто!


Тема Re: Абе зачудил съм се тука дали Clio или 106нови [re: +Cremate+]  
Автор бaй Бope (фен)
Публикувано01.03.06 12:39



Частите за Рено са по-евтини. Карах Рено макар и не Клио до съвсем скоро и ми се е налаголо доста да ходя до магазина им, а се оказа че оригиналните им части понякога ги взимаш по-евтини от в морга. НО под оригинални имам предвид Турски ама и в ПроМобил ги слагаха наред.
Както си забелязал че ги има повече ако ти се наложи ще се намират по-лесно компоненти втора употреба.
За по-здрави за Пежата нямам преки наблюдения така че по-добре да не говоря на изуст за да не те лъжа.
Като минус мога да спомена че Клоито май гори доста за големината си, но незнам какъв е разхода на 106 с аналогичен мотор.

Дано съм ти помогнал



Тема Re: Абе зачудил съм се тука дали Clio или 106нови [re: бaй Бope]  
Автор +Cremate+ (неебателен)
Публикувано01.03.06 16:52



Всяко мнение по въпроса ще ми е от полза. Благодаря ти!
Относно разхода - наистина е необичайно висок и на двете коли - 8,8 при реното и 9,4 при пежото по книга, а реално разбрах, че удряли 10-11 градско (говоря за 1,4 литровите).
Почвам да се позамислям за Пунто, което дава разход с около литър по-малко, но пък цената му се изравнява с тази на колите от по-висок клас...

Не всеки, който те измъкне от лайната ти мисли доброто!


Тема Re: Ne se chudish v pravilnata posoka!нови [re: +Cremate+]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 01:23



Kolega,ako iskash ZDRAVA kola,vzemi si TOYOTA STARLET.Kakto ia kupish,taka shte ia prodadesh,niama da smenish nishto po neia,tya e NAI-ZDRAVATA V KLASA SI!Clio e goliam bokluk--lageri na glavini,hodova chast,el.stakla,alternatori i t.n. sa nespirni problemi pri CLIO I 106,no 106 e malko po-zdravo,a PUNTO e nai-golemata troshka ot vsichki.Ne znam kak si se orientiral kam nai-golemite bokluci...Ako iskash dobra EVROPEISKA kola ot tozi klas,vzemi si POLO ili CORSA.Ako imash konkretni vaprosi pitai!



Тема Re: Ne se chudish v pravilnata posoka!нови [re: LEXUS]  
Автор бaй Бope (фен)
Публикувано02.03.06 09:17



Колега като почна да ги изброяваш разбирам че май не си карал Рено!!!
Дай да не говорим на изуст, а да коментираме това, което сме карали само, за да не бъркаме допълнително човека с какво казал комшията или на стринка му втория бречед и т.н.
Аз 4 години карах Рено и споменатите от тебе проблеми не съм ги имал (е имах други ). Във форума на Рено: www.renault-bg.com има инфо за доста модели с характерните им проблеми.
За ПОЛО-то също мисля че е добър избор, но като гледам че колегата пита за Пежо и Рено може да търси градска кола с мека возия???
Пунто и Тойота нито съм карал нито са ме возили така че са ми напълно непознати.



Тема Re: Ne se chudish v pravilnata posoka! [re: бaй Бope]  
Автор +Cremate+ (неебателен)
Публикувано02.03.06 10:55



Ами не съвсем Всъщност търся кола за не много пари (и не много години) защото просто ги нямам Искам да извлеча максимума от минимума и затова се спрях на малките французойки, пък след някоя година ще видим!
Полото - добре, но ме кефат само от последната модификация, а тази Тойота - бъзикате ли се с мене?

П.П. Опел няма да си купя НИКОГА.

Не всеки, който те измъкне от лайната ти мисли добро!

Редактирано от +Cremate+ на 02.03.06 11:02.



Тема Re: Ne se chudish v pravilnata posoka!нови [re: LEXUS]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано02.03.06 12:33



Тя тази тойота най-вероятно които я купи нищо не сменя...



Тема Re: Ne se chudish v pravilnata posoka!нови [re: +Cremate+]  
АвторLEXUS (Нерегистриран)
Публикувано02.03.06 18:56



E az za tova ti kazah kak shte izmaknesh maksimuma ot minimuma-kato si vzemesh TOYOTA.Zashtoto niama da dadesh edin lev za poddrajka.Ako si niakoi predubeden,vzemi si ako iskash i oltcit,toi e po licenz na citroen AX.Ti iskash savet posle bazikate li se s men.Da za oltcit se bazikam.No ne moje da kajesh ,che iskash da izvlechesh maksimuma ot minimuma i zatova iskash da si kupish clio ili 106.Prosto niama logika v tova ,koeto kazvash.Maksimum ot minimum mojesh da izvlechesh ,kogato kolata ne ti se troshi,a ne kato visish prez mesec v servizite!Tova si e tvoia rabota,ako iskash si vzemi i oltcit.Nо az stoia zad dumite si i ne goloslovia.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.