Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:06 24.10.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема кола на старо за 7000-7300нови  
Авторвaльo (Нерегистриран)
Публикувано07.09.05 15:53



Здравейте,
Имам горе долу толкова - какво бихте ми препоръчали. Основното на което държа е климатика, а също така трябва да се съобразявам с цената на частите, както и да не харчи много(естествено). Говоря не за спортна кола, а за семеен вариант, но да не е комби. Може би трябва да се вземе факта че се налага да минавам доста често през разбити черни пътища с огромни дупки и прочие. Щях да забравя най-важното - много ми се иска да е 95-96 година най - малко. Не мога да намеря и питам за оптималния вариант качество/поддръжка/години
видях подобна тема от януари т.г. но са минали 8 месеца и цените може да са се попроменили
мерси предварително



Тема Re: кола на старо за 7000-7300нови [re: вaльo]  
Авторmiroslav (Нерегистриран)
Публикувано24.09.05 13:43



а какво бихте казали за кола до 8000лв отговаряща на горе долу същите критерии



Тема Re: кола на старо за 7000-7300нови [re: miroslav]  
АвторПитъpПaн (Нерегистриран)
Публикувано30.09.05 11:49



Търси читаво Рено 19. Внимавай за задния мост и съединилеля.

Евтина подръжка, здраво окачване, сравнително висока. За предпочитане хечбек (5 врати).



Тема Re: кола на старо за 7000-7300нови [re: вaльo]  
Автор Ace of Spades (непознат)
Публикувано03.10.05 23:07



аз наскоро си напазарувах Volvo 440 TDi 96г. с всичките му ремонти и застраховки ми излезе около 6000-6500. много съм оволен от него - климатик, турбодизел (излиза доста икономично) а и имаше една тема дизел срещу бензин. дори ако питаш мен дизела е по-добре от газта. много е стабилно на път. комфортно е. като единствен недостатък виждам само по-скъпите части. но пък са здрави! въпрос на избор - евтини части (вкл и ментета) и по-честа подръжка или по скъпи части но ги сменяш веднъж!
само да не ме бяха нацелили толкова гадно! ето и снимки ако не се сещаш за какво говоря



Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall


Тема Re: кола на старо за 7000-7300 [re: Ace of Spades]  
АвторЩд (Нерегистриран)
Публикувано05.10.05 21:49



Honda Civic- много здрава и икономична- според мен най-добрия избор при горните условия.

Аз си взех преди 3 мес. и съм много доволен



Тема Re: кола на старо за 7000-7300нови [re: Щд]  
Автор delstam (непознат)
Публикувано13.11.05 23:08



ОПЕЛ - Вектра или Омега



Тема Re: кола на старо за 7000-7300нови [re: Щд]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано14.11.05 07:18



"Honda Civic- много здрава и икономична- според мен най-добрия избор при горните условия."


Когато говоря, не приказвам!


Тема Re: кола на старо за 7000-7300нови [re: Radocar]  
Авториckpeн (Нерегистриран)
Публикувано15.11.05 21:54



Опел Вектра или Ауди



Тема Benzнови [re: иckpeн]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано18.11.05 17:15



BENZ w124
no opredeleno za tia pari shte triabva da e dosta po-star - okolo 90-ta
inacha sa super zdravi i visokata cenat na rezervnite chasti e mit :-)

az lichno tursia takuv no chitavi ekzempliari pochti niama ili ako ima im iskat nekvi liuti kinti



Тема Re: кола на старо за 7000-7300нови [re: вaльo]  
АвторPepo (Нерегистриран)
Публикувано18.11.05 17:33



Honda Civic с 5 врати. Хем практична и икономична, хем носи голямо удоволствие при шофиране. Две коли в една както казват хората. На ниски обороти е много икономична, а на високи става малко зверче, нещо което е много полезно при изпреварване. От няколко месеца карам такова нещо и нямам оплаквания. А частите...по-трудно се намират, не са по-скъпи, но за сметка на това не се налага да ги търсиш често :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.