Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:58 25.05.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Ами жените - шофьори?...  
Автор Radocar (16V)
Публикувано02.10.05 23:05





Когато говоря, не приказвам!


Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: Radocar]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано03.10.05 04:29



Още не съм разбрал кои са по-опасни на пътя от жените или надъханите стрийт рейсъри. Везната клни към страната на жените, защото са адски непредсказуеми, направо правят такива неща, които никога не бих си и помислил, но не се опитвам и да ги разбера. Само като се обърна и видя, че е било жена и си обяснявам поведението на автомобила пред мен.

Малко се пие в тая държава! Истината, цялата истина или 30% от нея - стари 50!


Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: Kykepa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано05.10.05 23:13



Mda napulno spodelqm mnenieto ti.Ponqkoga karat malko stranno(s izklu4eni e na priqtelkata na Radocar)



Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: Radocar]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано06.10.05 14:38



Ne6to protiv jenite 6ofiori li ima6..?!
Mnogo nepravilno e da se deli plemeto "6ofiori" na jeni i maje 6toto da ti kaja 4estno i mujete ne ste koi znae kolko 6amani v tova "pleme".....
e.....vij go Vladko....



Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: G6O]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано07.10.05 11:05



Още не съм изразил мнението си по въпроса...но спокойно, скоро и това ще стане!

пп:Хи-хи!10х за приятелката ми(личи си от кой се учи тя )

Когато говоря, не приказвам!


Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: Radocar]  
Автор Zdraveca (Lovech)
Публикувано10.10.05 12:26



Жена шофер те такова животно нема, само кат ги видя как държат волана и тръпки ме побиват самоубийци .Жал ми е за тях те са толкова нежни и така не могат да карат.



Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: Radocar]  
Автор GED Ltd. (бивш "shtora")
Публикувано10.10.05 13:50



Ами, жените шофьори обикновено по-рядко си избиват комплексите на асфалтова настилка



Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: GED Ltd.]  
Автор butaloto (dohc)
Публикувано10.10.05 17:10



И аз потдържам мнението, че жените не могат да карат- просто не им е в кръвта(не им е заложено в гените), но пък от друга страна изглежда много възбуждащо да я видиш как с късата поличка се напряга върху педалите и как усърдно върти геврека!!!



Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: GED Ltd.]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано10.10.05 22:29



Това за комплексите на асфалтовата настилка майтап ли беше?Защото ако не е, не съм съгласен.Какво лошо има в това да подпалиш гумите на 'първа линия' на някой светофар?!...На мен ми доставя удоволствие!!!

пп:Това за поличката ми хареса!

Когато говоря, не приказвам!

Редактирано от Radocar на 10.10.05 22:31.



Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: Radocar]  
Автор GED Ltd. (бивш "shtora")
Публикувано11.10.05 10:28



Не, не беше майтап!
И на мен ми доставя удоволствие. Много неща ми доставят удоволствие. Но все пак ставаше въпрос за избиване на комплекси...там нещата са други. А резултата е очеваден, ежедневно



Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: Radocar]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано13.11.05 12:27



Ще Ви разкажа една случка, която ми се случи наскоро:
Карам си аз колата по тънките улички, където си се провирам обикновенно из София, и не щеш ли - ремонт на пътя.От там - едни отбивки, едно чудо... и си правя аз един десен завой на път с предимство, а зад мен още 10 коли!ХОП - пред мен - жена(шофьорка).Спира тя пред мен и започва да се обяснява нещо, а аз се опитвам да разчета по устните и:"Аре мръдни се бе, не виждаш ли че си ми запушил пътя".Аз започвам да се смея и и правя жестове - един вид:"Ти нормална ли си???".А тя, както си ръкомахаше и мрънкаше нещо, просто скръсти ръце и каза:"НЯМА ПЪК!".Щях да получа инфаркт!Седи си там със скръстени ръце и не мърда!Да се смея ли, да плача ли?Поразбутах назад насъбралата се колонка от коли, и след 5-6 нечовешки маневри от моя страна, тя успя да мине...

пс:Всеки ден карам автомобила си и при всяка такава случка ще Ви съобщавам!


Когато говоря, не приказвам!


Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: Radocar]  
АвторC14SE (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 17:53



Abe te sa po pasivni na pytq.Prosto ne im se odava.No poznavam jeni koito karat mnogo dobre:)



Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: C14SE]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано19.11.05 22:28



Познавам само една такава(добра шофьорка) - приятелката ми!Наистина е много добра, но....

Когато говоря, не приказвам!


Тема no i tia e jena :-)нови [re: Radocar]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано21.11.05 13:23



"jena shofior i negur skior niama" tova e prostata istina

i moita kara perfektno, ama kato za JENA



Тема Re: no i tia e jena :-)нови [re: KPAHK]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано21.11.05 17:20



"kara perfektno, ama kato za JENA"...


Когато говоря, не приказвам!


Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: Radocar]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано26.11.05 17:35



Добре,че умря циганката дето ва фалеше кви шофьори сте мъжете,че аз ко почна да казвам.Ми почвам,как един през ,94 г. до скоростния лост си беше сложил портативно телевизорче и гледаше световното,къде мислите Спря?Друг пък да "бърза" на път без предимство и без всякаква видимост си нахендри Жигулито върху Аудито ми.Моето Ауди се отърва със спукана гума,счупен фар и малко изметнат калник,а Жигулито-горкото,чак блока му еба майката.Да не казвам на паркинг колко пъти ми драха колата,че се и опитват бързо да се измъкнат и то на Метро паркинг.Не се обиждайте,мъже,ама и между вас има много пишман шофьори



Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: morska valna]  
Автор nenni (guilty)
Публикувано26.11.05 21:50



Как може една дама така да пцува?





Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: morska valna]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано28.11.05 00:37



Не се обиждам.Така си е!

пс:Не всички може да са като мен! (шегувам се )

Когато говоря, не приказвам!


Тема Re: morska valnaнови [re: Radocar]  
Автор butaloto (dohc)
Публикувано29.11.05 21:22



Да не би, да искаш да кажеш, че Аудито ти е по-здраво от Жигулата? Мога да ти кажа само, че по-здрави коли от Жигулите и Москвичите НЯМА! Единствено приемам твойте думи за верни само в случая, ако твойто Ауди е било Дизел, а Жигулата изгнила(до разпадане)!



Тема Re: morska valnaнови [re: butaloto]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано30.11.05 17:11



За Москвич мога да се съглася,по-голям танк(като изключа Мерцедеса) не съм виждала.Но за Жигулито,много се извинявам,ама само да не се подпре човек на нея.Ако става въпрос за чаркове,има ги под път и над път.Ти затова ли ?



Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: nenni]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано30.11.05 17:22



Ами първо да благодаря за красивата картинка!За псуването,случва се и на дамите,когато са поставени пред някои обтоятелства.Не говоря за дамите,дето сядат зад волана само за авторитет и на втората пряка вече са огънали нечия ламарина.



Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: GED Ltd.]  
Авторdriwer (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 20:01



davam polovin carstwo da razbera kakvo minava prez glavata na edna '6ofjorka' dokato se napyva da kara!



Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: driwer]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано09.12.05 12:23



хааа-ха-ха

Когато говоря, не приказвам!


Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: Radocar]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано09.12.05 15:09



Колеги, всички знаем как се взема шефиорски изпит от жена поне аз на моя едно време видях - малко по- къса пола ,малко по-дълги крака и подходящо заголване на балкона,все работи радващи окото на даиаджията.и следва 5 мин. два десни завоя далечко от трафика задавянията и загасянията на автомобила грешното престрояване трудното потегляне и карането до най-много на втора и даже неправилното оставяне на колата без ръчна и на свободна това са дреболий въобще не трябва да им се обръща внимание ротиното спиране на СТОП да спря но дали се огледа е отделно, жената е готова -тя е боец. а аз който карам кола от 12 годишен тъпака ме изпитва полвин час и накрая ме скъса за дето подпалих гумите на един светофар щото супер ме беше изнервил тоя задник..на жените шефиори искам да кажа да си оправят огледалата така че да се вижда назад а не личицицата им,зНам че са много хубави ,но да си се гледат вкъщи и да не си оправят веждите и червилото на светофарите.мисля че трябва да вземем пример от Катар.и дано един ден жена ми да няма шефиорска книжка и да не ми пипа колата по-никакав повод а да си гледа тенджарите и тиганите.


МЯСТОТО НА ЖЕНАТА Е В КУХНЯТА , НЕ ЗАД ВОЛАНА!!!



Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: xxx]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано10.12.05 17:15



Ми да беше се оженил за кола!Имам 15 годишен шофьорски стаж зад волана и за тия години съм се нагледала на шофьори и шофьорки.А огледалата си ги използвам по предназначение и мога да кажа,че всичко си е въпрос на дисциплина.Някои като седнат в лъскавите коли и почнат да се правят на шофьори,ей тогава става лошо и точно тогава няма никаква разлика дали е мъж или жена.



Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: morska valna]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 20:58



идеята не е лоша но колата не може да прави мусака.сега сериозно: рарлични деления м/у шефъорите винаги е имало и ще има на мъже и жени ,на столични и провинциални,на новобранци и ветерани и т.н.т.Тук просто казваме че жените като цяло са калпави шефиори и те не са виновни за това а природата и по-натовареното им ежедневие.да оставим на страна физическата и умствена мощ на жената,една жена зад волана има да мисли за много други работи и това и пречи на карнето(какво са яли децата на градината ,да не забравя да ги взема ,какво да сготвя довечера ,какво да напазаря,какво да облека и куп други такива) докато мъжкото съзнание е освободено и независимо къде утива мъжа си мисли само за карането и нищо друго.живея и предимно карам в един сравнително голям български град разположен по-пътя на софиянците към южното черноморие (и доскоро бе без околовръсно) и с доста натоварен напоследък трафик.по улиците и булевардите му минават доста софиски водачи и имам впечетление че като цяло са по-добре подготвени за грдски условия и са по-коректни с пешеходците от нас селските калпаци и тук мога да се съглася че жените шофиори от софия се справят добре в провинциални условия,но само толкова и това не ги прави добри шофиори.в провинцията дори в големите градове шофиорките са пълна трагедие.жените карат плашливо извън градско а страха е най-големия враг на водача на МПС.досега слава Богу с 5год.стаж не съм участвал в ПТП и дано никога не участвам. и незнам как ще се държа ако ми се случи нещо ,но съм виждал доста жени направили голяма поразия на пътя ,който се държат супер неадекватно (циврят и се суполивят) и се чудя как им събират полицаите покаанията. направо се чудя на търпението на хората на реда .



Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: Radocar]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано10.12.05 21:14



m/u dr. tuk karam...





Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: xxx]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано10.12.05 21:25



Ами има една много стара поговорка:

Който го е страх от мечки,да не ходи в гората!

Аз карам в голям град,в който през лятото е по-зле от лудница.Всички знаем как стават ПТП-я,но някои предпочитат да се перчат като си мислят,че са застраховани от ПТП.Ей такива са най-страшни.



Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: morska valna]  
АвторBat_llko (Нерегистриран)
Публикувано28.01.06 08:33



Че нали затова ги правим тези застраховки. Ако направиш застраховка за една година за 80 кинта това са пари, които губиш ако не направиш ПТП. Така че блъскайте другите коли да не сте вътре.



Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: Bat_llko]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано30.01.06 21:13



Ето нещо, което смятам че е уместно да покажа точно ТУК:


СЛЕД АВТОМОБИЛНАТА КАТАСТРОФА

Това, което ще прочетете са действителни случаи,
описани в документи към застрахователните полици при
изплащане на застрахователна сума. Така застрахованите
описват с най-малко думи какво точно им се е
случило...

Другата кола се сблъска с моята, без ни най-малко да
покаже какви намерения има.

Мислех, че страничното ми огледало за задно виждане е
свалено, но открих, че е вдигнато след като си
прекарах главата през него.

Блъснах се в паркиран камион, който идваше от другата
страна на пътя.

Камионът даде заден ход и мина през предното ми стъкло
и лицето на съпругата ми.

Един пешеходец ме удари и влезе под колата ми.

Този човек беше по целия път. Трябваше да маневрирам
няколко пъти, докато го ударя.

Опитвайки се да убия една муха се блъснах в телефонна
кабина.

Излязох от платното, погледнах тъщата и налетях на
страничния насип.

Цял ден пазарувах цветя и се прибирах към дома със
стоката. На кръстовището някакво листо ми закри
хоризонта и не видях другата кола.

Карам от 40 години и когато заспах зад волана стана
белята.

Отивах на доктор с оплаквания от болки в тила, тогава
вратните ми прешлени нещо отказаха и ме подведоха да
направя инцидента.

Когато стигнах до кръстовището, внезапно се появи знак
СТОП, на място, където никога го е нямало. Нямах
време, да спра преди да се е случил инцидентът.

За да избегна удар с автомобила пред мен, трябваше да
ударя пешеходеца.

Колата беше паркирана много правилно, защото се
подпираше до другия автомобил.

Някаква невидима кола се появи като от нищото, удари
моята кола и изчезна.

Казах на полицията, че нищо ми няма, но след като си
махнах шапката разбрах, че имам фрактура на черепа.

Пешеходецът явно не знаеше в каква посока да тръгне, и
така аз минах през него.

Видях бавно-движещ се джентълмен, с тъжно лице, когато
той изведнъж скочи върху покрива на моята кола.

Косвената причина за катастрофата, беше едно малко
момченце, в малка количка с голяма уста.

Изхвърчал съм от колата, когато тя е излетяла от
банкета. По - късно са ме намерили в един ров с
няколко безпризорни крави.

Телеграфния стълб се приближаваше все повече. Аз
опитах да се отклоня от пътя и тогава се блъснах във фасадата.





Когато говоря, не приказвам!


Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: Kykepa]  
Авторжeнa:) (Нерегистриран)
Публикувано30.04.06 15:48



Мога само да кажа,че цялата тази теория за жените ,които не можели да карат,
може да се дискутира само в милата ни държава,в която ,допреди 15 години,признайте си,
Ладата в семейството беше лукс,а повечето от женитепросто си имаха книжките без практическо приложение.Тук просто липсва коректното възпитание на пътя( и не само,уви),което да постави шофьорите в равноправни условия,в България за съжаление,като всеобщо правило пробиват само тарикатите.Била съм в много страни ,уверена съм,че и вие сте забелязали коренната разлика в държанието на пътя на шофйорите в другите страни и нашенските такива:)
Да вземем за пример Америка,където колата е вторият дом на всеки,където децата,незвисимо от пола,са зад волана от 14 години-изумена съм от културата им на каране,сякаш всички работят заедно за идеята рутинното пътуване до работното място да не е досадна и изнервяща игра на засичания и прецаквания на останалите по пътя,на псувни и неприлични знаци...Уверявам ви,там не е проблем,в който и да е голям град,да слезеш от летището,да вземеш кола под наем, да излезеш на магистралата и да си намериш адреса единствено по пътни знаци...Един куриоз-за Бостън или Ню Йорк например,във всички пътеводители казват"ако не сте от града,по-добре не се пробвайте да карате,шофйорите там са извесвтни със своята агресивност...."е умрях от смях....не могат да стъпят на малкия пръст на БГ таксиметраджия....
Та извинете ,че ви занимавам с тези отнесени неща,идеята беше ,че просто тук тепърва трябва да се гради някакво възпитание за шофиране и коректно отношение към останалите участници в движението...защото признайте си,пътищата ни са чисто и просто пълни с тарикати,а шофирането се е превърнало в една игра на прецакване на останалите...



Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: Radocar]  
Автор Fucus (Walther PP)
Публикувано03.05.06 12:12



И аз мислех, че една приятелка кара добре, защотото само пиян ме беше возила, нощем къси градски курсове. Оня ден обаче, след като маршрута София(Руски паметник)-Железница и отне по един час във всяка посока (30-40 км. разстояние, почивен ден, няма задръствания, минавала е "много пъти" по този път) вече смело мога да кажа, че не познавам жена, която да може да кара.

Never fail, never quit!


Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: Fucus]  
Авторняkakвa cи тaм (Нерегистриран)
Публикувано21.05.06 15:29



Привет! Е вижте какво,то всяко стадо си има върша.Еми добре, аз също имам не малък стаж на шофьрка- от 1966г . имам книжка.През живота си съм карала най-различни машини.От Москвич 403 Елена до Ауди А6.Всичките Соц.возила ,също така и съм карала и ГАЗ 51,след това и ЗИЛ 130,имали сме доста коли в нашето семейство.И нека пък да Ви кажа ,че за всичките тия 40 годинки зад волан имам само ТРИ нарушения.Едното е - превишена скорсот при ограничение 50 се движех със 90 в града със въпросният ЗИЛ 130 за който разправях.Този камион най-много съм го обичала от всички моторни средства.Това беше отдавна.После не спиране на знак СТОП , на втория ден ,когато си купихме ЛАДА 1600,беше през 1979 година.Още го помня този прекрасен ден.Любимата ми количка.Още си я карам от време на време ,като съм по-свободна.Третото-отнемане на предимство веднъж в живота ми.... стана неочаквано не се оправдавам,но баща ми не беше добре ,трябваше бързо да го закарам в болница.....карах го с неговата кола-БМВ 720И беше май не помня ,но и то е купувано ново- през 1980 мисля,че беше.И то БМВ по Живково време в България-ново.Тогава го ударих леко ,по-точно ме удариха в задния десен калник,при което колата се завъртя в самото колело.От тогава не бързам за никъде.Каквото и да става.Виноги съм била крайно толерантна към другите водачи.Но пък да Ви кажа тогава нямаше много западни коли -и какво от това?Като нищо съм издухвала другите СОц.возила с БМВ-то тогава и какво от това?И аз съм дивяла ,и аз съм щуряла и все още съм си малко- врътни шайба,но все пак...като се замислите така като приказвам -има мъжки простаци ,дето си мисла че кат са се качили на някакъв кошник и са хванали гос под за ....оная работа с извинение кам Вас и всички шибани ,нахални шабшали.Ама аз и сега ги гледам- като съм със Ладата на обиколка за да я пораздвижа малко,защото от както почина баща ми ,никой не я кара.Та аз я пораздвижвам 2-3 пъти в годината ,пък ми е жал да я продам.Подарък ми е от ТАТИ.И е на 86 542 километра РЕАЛНИ ,от както е купена и от тези 82000 някъде са само МОЙ. И като застана първа на някой светофар случайно и до мене ги гледам как ме зяпат и ми се хилат откачено ....тая курва с тая смотана Лада....и ми се натискат...ама аз-така лииии...ваща мамичка да.... гаааззз до ламарината и аз...пък да видат не върви ли баба Лада... и пък се опитват да ме бутнат отзад-емиии добре бе изродчета мамини ,ей ся леля ще ви оправи- като и надъна спирачките та да изпищят гумите-гледайте ко става зад мене...ма веднага на 100 метра назад потиват....а пък и имам теглич....браво на ТАТИ Бог да го прости ,че го е сложил човека.Ама разбирам сега защо .Пък когато съм със Аудито...аз пак си карам спокойно ,не превищавам скоростта в града ..само по магистралата,защото тая кола съм я купила за каране и душманлък до скъсване.Но никой така не тръгва да ми се прави на ...кой ще гушне букета пръв...та и се със мъже съм имала проблеми...ама добре де...следващия път като ме ЗАТИСНАТ може да не съм със Аудито и ли със Лада-та ...може да съм със ЗИЛ-а и тогава какво ще стане с отворковците..аамммм......кажете де.....имала съм възможност не е идн път да размажа лека кола в някоя мантинела като съм карала камиона....ама не съм го направила нали? Е не се знае до кога.Уморена съм от камионите....най-ми харесва един модел на СКАНИЯ .....от преди 1 година излензна...страхотен камион...карала съм и модерни камиони -от Ивеко от тези бусовете до тази СКАНИЯ.Но не профи(есионално.Вижте със Газ-ката и ЗИл-а много работа съм си вършила ,пък и къща вдигахме едно време ,после още една,баща ми ме запали по камчионите-беше проесионалин шофьор.Та и аз така.така че...недейте обижда жените толкова -били схванати....бе ай сичките Вие мамини синчета да Ви кача на ЗИл-а ди Ви вида дали няма да се ПЪНЕТЕ и НАПЪВАТЕ на волана и педалита...айде де...то много лесно с хидравика на всичко...ама айде де..да Ви видя.Пък и една канадска може да ударим....навина съм...



Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: няkakвa cи тaм]  
Авторcyпep (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 10:43



Браво!Май си ги поставила на място, щом от 21.05.2006 не са могли да измислят нещо и още да ни оплюят, нас жените зад волана!



Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: cyпep]  
Автор Fucus (Walther PP)
Публикувано20.07.06 16:08



Да бе, поставила ни на място. Просто бях зает последните 2 месеца да се разправям с майстори и застрахователи. Една "ШОФЬОРКА" ми отне предимство и си потроших каручката (и нейната де).
То бива идиотизъм, но да прави ляв завой на червено в София, без дори да се огледа дали идва някой по пътя с предимство (и зелен светофар)...
За мен темата е приключена, от жените не става и чеп за зеле ако са замесени автомобили.
Единственото ми утешение е, че застраховките ще й струват по-скъпичко следващите 2 години на застреляната овца.

Never fail, never quit!


Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: Fucus]  
Авторsuper (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 16:35



Аз пък много често съм виждала описаното от теб да се извършва от мъже!!!И това, че не са се блъскали си е било чист късмет или отсрещния е бил толерантен и е решил да понамали и да ги пропусне. Е, сигурно "отсрещния" е била "пъзлива" жена!!!
А колко жени са хванати да карат пили/пияни!?



Тема Жени шофьори, ха!нови [re: super]  
АвторAppleseed (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 15:39



Абе и аз имах мнението че са си нормални шофьори, но след една случка вчера май се разубедих... Карам си аз вчера след някаква скъпарска кола, караше я поредната мадама дето я е изкарала с духане (извинявам се за израза, но не може да отречете че е така!). Както и да е, по едно време намалява и дава десен мигач, явно ще паркира. Като оставим на страна факта че даде мигач в последния момент преди да набие кучките, по интересното е че след това направи ЛЯВ завой, при подаден десен мигач... Просто нямам какво да добавя... Добре че не реших да я изпреварвам, че не ми се мисли как щеше да завърши ситуацията!



Тема Звезди в небетонови [re: Radocar]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано10.01.07 13:23



Първото ми впечатление беше от курсовете - там мъжете биваха късани по няколко пъти на листовки, а жените по няколко пъти на кормуване. Но това значи единствено, че се учат по-бавно.

Като цяло до момента когато почнах да карам ежедневно (сиреч купих си кола) имах опита с две мои познати които караха добре и си мислех, че лошото каране на жените е повече мит отколкото истина и се базира на нежеланието им да карат и това, че мъжете им отстъпват колата само когато са пияни.

Да, ама не - един път започнал да карам редовно останових закономерност между пола и броя псувни които отнасят от мен. Оказа се, че макар и малцинство на пътя жените са обикновено тези които ми пречат. Карат между лентите, движат се бавно в лява лента, масово не се съобразяват с останалите участници в движението и тяхната скорост. Лафа, че са като звезди в небето (ти ги виждаш, те теб - не) се оказа абсолютно верен за една голяма част от жените.

Като заключение бих казал, че рисков шофьор не е само този който при ограничение 90 кара със 190. Рискови са и тези които карат с 60, защото зад тях се нареждат колони от изнервени шофьори които започват да изпреварват, а всяко изпреварване е риск на пътя.



Тема Re: Съвети от инструктор към...нови [re: Лaнc Линk - тaйният ]  
Автор Pantarey ()
Публикувано21.03.07 23:47



...завършващ шофьорски курс.
- момче, пази се от 3 типа водачи на МПС - пияни, тираджии и мотористи!
- а какви са жените шофьорки? - пита курсиста
-Да...с тях е по-сложно...- представи си ПИЯН ТИРАДЖИЯ, КАЧЕН НА МОТОР!



ВСИЧКО ТЕЧЕ, ВСИЧКО СЕ ПРОМЕНЯ

Тема Re: Съвети от инструктор към...нови [re: Pantarey]  
Автор sisi_be (варньенка:))
Публикувано22.04.07 14:21



Каквито и шофьори да са жените, обиновено след излизане вечер примерно задължително кара "пиян тираджия, качен на мотор", т.е. жена!!! Колкото и лошо да кара една жена то мъжа й задължително я засипва с комплименти колко добър шофьор е, и колко е уверена зад волана ако желае "милия мъж" да си пийне порядъчно и някой да го "прибере" вкъщи след това!



Тема Re: Съвети от инструктор към...нови [re: sisi_be]  
Автор Лaнc Линk - тaйният areнт (маймун)
Публикувано17.05.07 16:26



Моята си е решила, че от нея шофьор не става и изобщо не иска да иде дори на курс ... а не пие





Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: Radocar]  
АвторBecka (Нерегистриран)
Публикувано05.06.07 07:20





Задникът /гъзът/ е една от естествените емблеми на човечеството.
И не само на човечеството, но и на всяко живо същество.
Това налага размисъл, относно "създателя"-образа, по чието подобие е създадена тази напаст, която "ние" представляваме.
Бог не може да бъде доказан и осъзнат от "гъзарите".
Задникът- гъзът не се нуждае от доказване, само от осъзнаване.
Гози който има гъз, е гъз!
Ето затова,за да се скрие този печален факт, са взети мерки,които да скрият това печално "изделие" и подобие между човечеството и неговия създател.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.