Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:54 23.05.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: Radocar]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано13.11.05 12:27



Ще Ви разкажа една случка, която ми се случи наскоро:
Карам си аз колата по тънките улички, където си се провирам обикновенно из София, и не щеш ли - ремонт на пътя.От там - едни отбивки, едно чудо... и си правя аз един десен завой на път с предимство, а зад мен още 10 коли!ХОП - пред мен - жена(шофьорка).Спира тя пред мен и започва да се обяснява нещо, а аз се опитвам да разчета по устните и:"Аре мръдни се бе, не виждаш ли че си ми запушил пътя".Аз започвам да се смея и и правя жестове - един вид:"Ти нормална ли си???".А тя, както си ръкомахаше и мрънкаше нещо, просто скръсти ръце и каза:"НЯМА ПЪК!".Щях да получа инфаркт!Седи си там със скръстени ръце и не мърда!Да се смея ли, да плача ли?Поразбутах назад насъбралата се колонка от коли, и след 5-6 нечовешки маневри от моя страна, тя успя да мине...

пс:Всеки ден карам автомобила си и при всяка такава случка ще Ви съобщавам!


Когато говоря, не приказвам!


Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: Radocar]  
АвторC14SE (Нерегистриран)
Публикувано19.11.05 17:53



Abe te sa po pasivni na pytq.Prosto ne im se odava.No poznavam jeni koito karat mnogo dobre:)



Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: C14SE]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано19.11.05 22:28



Познавам само една такава(добра шофьорка) - приятелката ми!Наистина е много добра, но....

Когато говоря, не приказвам!


Тема no i tia e jena :-)нови [re: Radocar]  
Автор KPAHK (MegaBenz FAN)
Публикувано21.11.05 13:23



"jena shofior i negur skior niama" tova e prostata istina

i moita kara perfektno, ama kato za JENA



Тема Re: no i tia e jena :-)нови [re: KPAHK]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано21.11.05 17:20



"kara perfektno, ama kato za JENA"...


Когато говоря, не приказвам!


Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: Radocar]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано26.11.05 17:35



Добре,че умря циганката дето ва фалеше кви шофьори сте мъжете,че аз ко почна да казвам.Ми почвам,как един през ,94 г. до скоростния лост си беше сложил портативно телевизорче и гледаше световното,къде мислите Спря?Друг пък да "бърза" на път без предимство и без всякаква видимост си нахендри Жигулито върху Аудито ми.Моето Ауди се отърва със спукана гума,счупен фар и малко изметнат калник,а Жигулито-горкото,чак блока му еба майката.Да не казвам на паркинг колко пъти ми драха колата,че се и опитват бързо да се измъкнат и то на Метро паркинг.Не се обиждайте,мъже,ама и между вас има много пишман шофьори



Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: morska valna]  
Автор nenni (guilty)
Публикувано26.11.05 21:50



Как може една дама така да пцува?





Тема Re: Ами жените - шофьори?...нови [re: morska valna]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано28.11.05 00:37



Не се обиждам.Така си е!

пс:Не всички може да са като мен! (шегувам се )

Когато говоря, не приказвам!


Тема Re: morska valnaнови [re: Radocar]  
Автор butaloto (dohc)
Публикувано29.11.05 21:22



Да не би, да искаш да кажеш, че Аудито ти е по-здраво от Жигулата? Мога да ти кажа само, че по-здрави коли от Жигулите и Москвичите НЯМА! Единствено приемам твойте думи за верни само в случая, ако твойто Ауди е било Дизел, а Жигулата изгнила(до разпадане)!



Тема Re: morska valnaнови [re: butaloto]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано30.11.05 17:11



За Москвич мога да се съглася,по-голям танк(като изключа Мерцедеса) не съм виждала.Но за Жигулито,много се извинявам,ама само да не се подпре човек на нея.Ако става въпрос за чаркове,има ги под път и над път.Ти затова ли ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.