Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:56 30.04.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема kola za balaнови  
Авторkillah (Нерегистриран)
Публикувано27.07.05 11:57



dogodina sym abitiurentka i mnogo se chudia za kolata kakwa da e-iskam neshto nestandartno i kato cwiat i kato model
preporychaite mi neshto



Тема Re: kola za balaнови [re: killah]  
Автор butaloto (минаващ)
Публикувано27.07.05 16:44



Гледай да е нещо Кабрио



Тема Re: kola za balaнови [re: killah]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано28.07.05 07:24



Гледай да е нещо Ретро нещо на поне 40-50 години!
Но лъскаво и в добро състояние.

Ще убиеш рибата. А тия с последните модели БМВ-та, Мерцедеси и т.н. ще ги гледат след теб!

Малко се пие в тая държава! Истината, цялата истина или 30% от нея - стари 50!


Тема Re: kola za balaнови [re: killah]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 09:16



Сегашните абитуриенти много придавате значение на колата. За вас целия бал е как ще минете по улиците. Аз лично отидох на бала си с Лада.



Тема Re: kola za balaнови [re: Mитko]  
АвторToni (Нерегистриран)
Публикувано28.07.05 12:44



Като допълнение на горния пост. Завърших 2002 г. и си отидох със семейната Вектра 90г. и въобще не ме беше срам, даже напротив. Беше ми готино, че поне си е моя и не съм давал пари за глупости. А сестра ми като завърши 93г. отиде тогава със семейния Москвич и нищо лоше не и се случи.
За мен това с каква кола ще отидеш на бала е излишен кич.



Тема Re: kola za balaнови [re: Toni]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано28.07.05 21:49



Spored men,tova s kakva kola 6te otide6 na bala ne e"izli6en ki4", a na4in da iziavi6 sebe si i tova koeto xaresva6.Minalata godina xodix na dosta balove,a tazi godina se nagledax na avtomobili....po tazgodi6nite belove...to ne biaxa karyci,to ne biaxa Hammer-i,to ne biaxa BMW-ta,no moje bi nai-mnogo me izkefi edno Subaru Impreza(WRC) s pozlateni djanti....REZA4KA!!!

Когато говоря, не приказвам!


Тема Re: kola za balaнови [re: Radocar]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано28.07.05 22:16



Като ти се гледа коли ходи в автосалоните. Сигурен съм, че почти никой не забелязва кой с каква кола пристига. Като че ли това е най-важното, колата?



Тема Re: kola za balaнови [re: Radocar]  
АвторMитko (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 09:59



Хехехе, че като прелетиш ниско с Impresa-та мислиш ли, че някой ще те види. Нали трябва да минеш бавно. Абе класиката си е годин файтон ама тия дето не са на "манго" си искат бая парички.



Тема Re: kola za balaнови [re: Mитko]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано29.07.05 21:24



To 4e 6te e nisko,nisko 6te e,ama 4ak puk da profy4i6....niama da ima efekt.Xorata sa go kazali:bavnite ne6ta sa nai-xybavi!

Когато говоря, не приказвам!


Тема Re: kola za balaнови [re: MichaelLeRoi]  
Автор Radocar (16V)
Публикувано29.07.05 21:27



Ne sum suglasen s mnenieto ti, no kato stana vupros,znae6 li kakvo nay4ix predi vreme?!...Xorata koito kazvat,4e niama istinsko 6tastie, zna4i ne sa vlizali v salona na Honda!

Когато говоря, не приказвам!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.