Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:25 19.04.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Mercedes или BMW ???нови  
Автор butaloto (непознат )
Публикувано18.03.05 17:13



Искам да ви попитам, какво ви е мнението по този въпрос: Mercedes-а или BMW-то? На коя от двете марки сте привърженици? Коя е по-добрата? Коя е по- надежната според вас, и коя бихте си купили?



Тема Re: Mercedes или BMW ???нови [re: butaloto]  
Автор butaloto (непознат )
Публикувано18.03.05 17:24



Аз, мисля първи да изразя мнение по въпроса. Твърдо за БМВ. Много по-красиво е от Мерцедеса. По качествени са(това е лично мое мнение), по малко дефекти дават(по мой наблюдения). Имат чисти M-pоwer-ки, докато Мерцедес ги правят с тунинг на CARLSONN(за спортните модели става въпрос). Това е! Ако трябва да избирам ще взема BMW-то без да се замислям.



Тема Re: Mercedes или BMW ???нови [re: butaloto]  
Автор XC™ (prostak)
Публикувано18.03.05 17:48



BMWto e huligana na ulicite. Po sportno e, i e po - "nervno" na vanshen vid. Mercedesa e po-eleganten i po "tejak". Vapreki che ne moje da slagame vsichki Mecedesi i Bavarii pod obsht znamenatel - primerno Mercedes SL 500 e neshto neveroqtno, da ne govorim za SLR. Ili pak BMW 7-mica e eleganten model, ne e sporten.

BMW pravqt M-modeli, Mercedes pak pravqt AMG.

Az sega mislq che bih izbral BMW, no sled nqkoq druga godina /kato poostareq, opredeleno bih izbral Benz



Тема Re: Mercedes или BMW ???нови [re: XC™]  
Автор subaru (непознат)
Публикувано18.03.05 18:25



MERCEDES-"Бях, съм и ще бъда най-добрия".



Тема Re: Mercedes или BMW ???нови [re: butaloto]  
Автор chipicao (непознат)
Публикувано18.03.05 20:39



По принцип съм привърженик на Мерцедес. Като бях малък (сега съм на 20) в съзнанието ми е останал един Мерцедес 190Е, който имах от серията Matchbox:) А представата ми за БМВ беше модела 3ка акула. Мисля, че беше Е30 ама не съм сигурен:) От тия тройки дето имат двоен и троен стоп:)
Това беше докато не влезнах в Гимназията:) Там се запознах с един мой много близък приятел, който е отявлен и луд фен на БМВ. С течение на годините той ми показа и по-хубавите модели на БМВ, а и самата фирма започна да пуска по-атрактивни като визия коли:) Към днешна дата двете марки ми харесват еднакво. Ако имам много пари бих си купил по една и от двете:) Мерцедес по ми харесва в най-високия клас - S600 например. Докато при по-ниските модели, съм привърженик на БМВ. Става дума за сериите 5 и 3. Освен това ако избирам от спортните модели на двете марки - бих избрал М5:)
Казано накратко съм привърженик на следното мнение:
Ако искаш да се возиш - Мерцедес!
Ако искаш да караш - БМВ!
Може би защото още съм млад и предпочитам да карам:)
А ако искаш да имаш качествена кола от ранга на Мерцедес и БМВ и да не те мислят за "тъпа мутра" - Lexus:) Аз лично бих предпочел джипа на Lexus:) Това е от мен:)



Тема Re: Mercedes или BMW ???нови [re: butaloto]  
Автор SmoothOperator (цял живот учи!)
Публикувано19.03.05 05:25



Грешка си малко!
По принцип по този въпрос може да се спори много както по ?-а Хонда:Тойота, Пежо:Рено, Лада:Москвич, Опел:Форд ..........

Не случайно хората са казали - "Има една марка и всички останали!". Марката не е БМВ!
Карал съм няколко пъти 323('00г.), автоматик. Ами въобще не съм очарован, нещо бавно ми реагира?!? За ускоронието говоря.
Мерцедес не съм карал, но обратно на теб съм чувал, че БМВ дават повече дефекти и предимно тези с типтроник скоростна кутия. Даже някои казват, че на БМВ само името им вече е останало като престиж, но това е пресилено разбира се. Въпросното БМВ е по-тесно от моя Сивик отвътре, а уж трябва да е по-шик а?!? Отзад е О.К., но отпред е по тесно като пространство.

Няма не искам, няма недей...



Тема VOLVO!!!нови [re: butaloto]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано21.03.05 19:19





VOLVO FOR LIFE


Тема Re: Mercedes или BMW ???нови [re: butaloto]  
Автор тpънчe (маненко трънче)
Публикувано22.03.05 11:07



SAAB, разбира се



Тема Re: Mercedes или BMW ???нови [re: butaloto]  
Автор ela izgrey (undercover)
Публикувано22.03.05 12:47



Бих казал че има и по-добри коли от тези марки в различните класове - за справка годишните класации на ТЮВ.
И изобщо мога да обобщя - хубави коли са .... до 1995/1998
След това рязко пада качеството както и на повечето други марки автомобили за сметка на количеството
И изобщо не може да се правят такива сравнения Мерцедес или БМВ... ами аз харесвам чернокоси с големи цици, а ти защо харесваш плоски блондинки?

Редактирано от ela izgrey на 22.03.05 16:52.



Тема Re: Mercedes или BMW ???нови [re: ela izgrey]  
Автор тpънчe (маненко трънче)
Публикувано22.03.05 13:10



ами аз харесвам чернокоси с големи цици

И аз, и аз

Наистина качествените коли са до средата на 90 години
SAAB също влошиха качеството си, най-вече заради тъпите американци от GM




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.