Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:17 28.04.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Koi e nai golemia bokluk koito ste karaliнови  
Авторbemski (Нерегистриран)
Публикувано19.08.04 14:38



no da se obosnovete nali a ne da goloslovstvate. moje i marka da opluete ako ste karali pove4e ot 2 i vse sa bili bokluci ta da obob6tim na kraia



Тема Re: Koi e nai golemia bokluk koito ste karaliнови [re: bemski]  
Автор white_shark (москвиЧИСТ)
Публикувано19.08.04 16:00



Фиат Панда...супер ръждива,супер проблем с тоците абе от всичко си има...седалките бяха се издънили...таблото е една дъска под прозореца...не че съм я карал много...бутаха ме около 200 метра не успях да я запаля слязох заключих я и си върнах ключа на собственика...ебаси колата...умряла работа...италианска кола от тези поколения абсурд да карам...баси кошниците...нещо мноо проблемчета имат отвсекъде....


412 power


Тема Re: Koi e nai golemia bokluk koito ste karaliнови [re: white_shark]  
Авторfan na moskvich (Нерегистриран)
Публикувано20.08.04 10:50



шкода 120 - повече от 70 не успях да вдигна. Вътре е супер шумно особено ако се жозиш отзад. След това два дена ми бяха заглухнали ушите, а и вози супер дървено. Един приятел има такажа и един път я карах.



Тема Re: Koi e nai golemia bokluk koito ste karaliнови [re: bemski]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано20.08.04 16:33



Mосквич осмак (2138) много тромав автомобил...сигурно му трябва 1 минута до 100...абе тромак отвсякъде,вътре всичко се тресе и вибрира...кошмар някъв



Тема Re: Koi e nai golemia bokluk koito ste karaliнови [re: lvaka]  
Автор white_shark (москвиЧИСТ)
Публикувано21.08.04 00:26



Ивак...ти обиди руската машина...базикам се споко...верно че е тромав...даже много..иначе колко е тихо вътре-няма нищо общо с 2140...ебаси зверилника дето е той...не можеш да си дремнеш на път...ама ай са хванем на бас че не иска 1 мин до 100км/ч....на чичо ми за около 30-35 секунди ги вдига...ама е на 75 000 реалнитова е при кола с 4 души и около 20-30 кила багаж...!!!не е зле...ама не ми харесва как реве...имам чувство че е на предела да се скършии е супер лъсната-кефи ме как ни гледат на светофара...дано след време си намеря една такава..няма лошо да си я стегна и ще си направя лека полека личен автопаркс всички модели...баш всички едва ли...


412 power


Тема Re: Koi e nai golemia bokluk koito ste karaliнови [re: bemski]  
Автор Nikiboy (познат/непознат)
Публикувано24.08.04 11:41



Лайно 5!



Тема ami BMWнови [re: bemski]  
АвторDopi (Нерегистриран)
Публикувано25.08.04 23:05



edna 320-ka 1988g. ebati ko6nika parvo e tiasna a za ot zad da ne govorim bagajnika i e malak zadnia most be6e razbit spira4kite mu otvrat ne varvi mnogo a kak har4i po 14 na 100. izgnila na vsiakade a vmesto parva vliza zadna 6toto e tapo izmisleno



Тема NIKIBOYнови [re: Dopi]  
Авторdimo19 (Нерегистриран)
Публикувано26.08.04 13:51



браво ники!! мнението ти е сериозно и обосновано иначе най-големия боклук, който аз съм карал, е Рено 19, 89г., 58 кс. с климатик не е нужно да ви казвам, какво ставаше, като пуснеш климатика и започнеш да изкачваш някой баир. не ме разбирайте погрешно! не плюя по Р19 - сега карам 19ка, ама с новата маска. просто тоя двигател (1.4 - 58 кс.) е много слаб за тая кола.



Тема Re: Аминови [re: bemski]  
Автор AstraGSi (Calibra C20XET)
Публикувано29.08.04 13:57



Едно рено 5 ....
баси таралясника беше, седалките беха супер раздрънкани, шаваха на къде ти падне, като натисна спирачката колата почти не спираше,
на тази и бяха изпуснали всички амортисиори и се клатеше кат лодка по пътя.

Перката на радиатора не бачкаше и тя прегряваше нон стоп,
цялата предница тропаше от ВСЯКЪДЕ, отзад лагерната главина не даваше възможност да се говори в колата

Opel Power BG


Тема Re:Rumanskite OLTSITнови [re: AstraGSi]  
Авторtoyota_fan (Нерегистриран)
Публикувано30.08.04 16:49



Nai-golemia bokluk na vsichki vremena!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.