Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 18.04.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема PacucT e боклукнови  
Авторrider (Нерегистриран)
Публикувано15.07.04 00:40



ЗА всеки наи-добрата кола е различна.За мен е москбич за теб е мерцедес за него е друга.Ще прощавате ама мен зимата опела ме остави насред Витоша,а МОСКВИЧа досега не ме е оставял(mnenie ot moskvich vs. lada)



Тема Re: PacucT e боклукнови [re: rider]  
АвторPacucT (Нерегистриран)
Публикувано28.07.04 21:04



Aбе ти като искаш си карай раждясалия москвич....не сам ти забранил.....но все пак...отново казвам.....това е кола за селски пътища....тай че прав ти път мухлио



Тема Re: PacucT e боклукнови [re: PacucT]  
Авторladun (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 03:58



mi ti ko kara6 be s klasa li parvata kola e po lubima i ot parvata gena.i deset s klasi da karam gigula ne si go davam.osobeno za taraliasnik ot evro bokluka golf4eta i kapki razni.



Тема Аааа, не може така!!!нови [re: rider]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано29.07.04 09:59



Или е "PacucT", или e "боклук", не може и двете

BRAVO HGT


Тема Re:Защо да не може?нови [re: |Kyky|]  
Автормтмм (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 10:37



Защо да не може отделно "Расист" или "Боклук"?
Ето например италянските коли са "Расови Боклуци"



Тема Re:Защо да не може?нови [re: мтмм]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 11:52



Аман от сополиви тинейджъри, който само гледат да се заядът с някой



Тема Re:Защо да не може?нови [re: haha]  
АвторPacucT (Нерегистриран)
Публикувано29.07.04 14:41



Vijte sega....ako shte se obijdame to tui e nai lesnata rabota.Az vijdam 4e tuka v toz forum ima dosta 4obani...taka 4e nqma da padam na tqhnoto nivo...i pak vi kazvam.....karaite si tam kolite i po tihi4ko....
No vidqh gore edna mnogo golqma izcepka....4e kolkoto i mercedesa da imal tam nqkakav shtql da si kara jigulata.....tova si e napravo izbivane na kompeksi 4ove4e....

P.S. Ne sam kazal 4e ladite ili moskvi4ite sa gadni koli.....osobeno kato nqmash drugo.....no ne mogat da se sravnqvat s pove4eto zapadni.....ogledaite se sami....vseki kopuva zapadno.....i malcina si vzemat ot tezi novi4ki ladi....no edva li zashtoto za super vlubeni v tqh....a zashtoto moje bi iskat po evteni4ko....mnogo e prosto....koito kolkoto pari ima takova neshto shte kara....no ne se izcepvaite tuka 4e ruskite koli bili edva li ne po dobri ot pove4eto zapadni....shtoto tova prosto e sme6no!!!



Тема Не може, защото!!! [re: мтмм]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано11.08.04 09:30



Защото си тЪп, малоУмен, полугрАмотен и слабо казано, скАпАн нещАстник, затова не може тЪпанар!!!

BRAVO HGT


Тема Re: Не може, защото!!!нови [re: |Kyky|]  
АвторPacucT (Нерегистриран)
Публикувано12.08.04 19:24



Moga ti kaja samo edno:OTIDI DA EBESH MAIKA SI 6OPSKA...tuko vij tq ti e pusnala....4ekedjiq tap.
A i oshte neshto moga ti kaja....DA TI EBA MAIKATA VE BALUK NAREDEN 6OPSKI



Тема ???нови [re: PacucT]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано13.08.04 09:06



"PacucT":
"Moga ti kaja samo edno:OTIDI DA EBESH MAIKA SI 6OPSKA...tuko vij tq ti e pusnala....4ekedjiq tap.
A i oshte neshto moga ti kaja....DA TI EBA MAIKATA VE BALUK NAREDEN 6OPSKI
"

Това на мен ли го каза ???
А аз те защитавам от "rider".... - браво!!!

BRAVO HGT



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.