Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:17 24.10.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Toyota will drop Celica, MR2нови  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 13:57



На японците най-накрая им дойде ъкъла че ги бива да прават само каруци за масовия потребител





Тема Re: Toyota will drop Celica, MR2нови [re: haha]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано20.07.04 14:39



Не се притеснявай, те са си направили добре сметката. До края на годината имат прогнозиран ръст на международните продажби 11% сравнен с миналата година. Това че тези модели не са приети на американския пазар, а се предпочитат пикапи и джипове е проблем на самия пазар, не на Тойота. А нищо чудно догодина да се 'яви' някое спортно купе на GM или Ford, което е всъщност Селика.
Дотогава щом сте хитряги купувайте Лексъс и Сцион.



Тема Re: Toyota will drop Celica, MR2нови [re: haha]  
Автор lS3OO (c230)
Публикувано20.07.04 19:02



men me uchudva che ne sa spriali Celicata oste ot taz godina, sega s poiavata na Scion tC, ne mi e iasno koi ste si kupi Celica. a pak MR2 taka ili inache e napraveno za hora pod 180cm, ta mai si e izcialo model za aziatcite.



Тема Re: Toyota will drop Celica, MR2нови [re: lS3OO]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 12:11



Интересно защо Toyota толкова се срамува от името си та прави разни марки като Lexus и Scion, сигурно щото няма нито спортно нито луксозно излъчване



Тема Re: Toyota will drop Celica, MR2нови [re: haha]  
АвторMR2 (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 13:07



Аз имам MR2Ако искаш ела да те повоза малко да видиш как ме гледат по Витошка и как като мина с червената светкавица всичко живо се пули и цъка.Е,малко ще е срам де ама ще го преживееш
Ще те чакам на спирката на тролея.100 процента сам сигурен,че ще дойдеш с него



Тема Re: Toyota will drop Celica, MR2нови [re: haha]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 13:17



Пич, предполагам че тези инсинуации са с определена цел. Кажи каква е целта не ни мъчи. Форд Мустанг или Крайслер Кросфайър? А може би си фен на европейски спортни коли? Имаше доста обширна тема доскоро, нямаше те там.
Сигурно ти е познат израза value per money. Това е основната цел на Toyota. Наскоро четох статия за Scion tC - купе за любителите на 3-та серия, които обаче разполагат с пари за Форд'95.



Тема Re: Toyota will drop Celica, MR2нови [re: Scott]  
Авторmtmm (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 13:37



Nqma cel brat!Celta e da ima zaqjdane!Te barovcite koito karat takiva mashini voobshte gi nqma v forumite a ne kato nas deto karame 12 godishni koli.kakvo se zanimavate s vseki koito si nqma rabota.E i kato toq puber!Kakvo se palite da otgovarqte na vseki maloumen malak kelesh.



Тема Re: Toyota will drop Celica, MR2нови [re: mtmm]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 17:41



Ако аз се заяждам то какво остава за другите участници в тоя клуб където всяка втора тема е как виждаш ли японските коли са the best, пък май се оказва че не е точно така. Иначе да, фен съм на европейските спортни автомобили и смятам че ще събирам доста повече погледи ако мина през центъра с едно Porsche например. А малоумен келеш може да викаш на майка си.



Тема Re: Toyota will drop Celica, MR2нови [re: haha]  
АвторScott (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 18:08



Да бе приятел, ама аз какво ти казах по-горе - value per money. И аз бих искал Порше, ама много скъпо. Това обаче не е причина да го плюя. Теб не те знам, може и да можеш да си го позволиш, но ако не можеш - не мислиш ли че е по-добре все пак да минеш по центъра с нещо спортно (Селика или МР2) отколкото да лаеш месеца тук, а.



Тема Re: Toyota will drop Celica, MR2 [re: haha]  
Авторmtmm (Нерегистриран)
Публикувано21.07.04 18:18



Nqma kak da vikam na maika si maloumen kelesh,zashtoto tq e v jenski rod negramotniko
Za takiva kato tebe imam gotow otgovor,kazano ot edno mom4e v edin forum:
na4alo na citata
otdavna sam se otkazal da spora s nqkakvi maloumni tineijari,koito sled porednata si neuspeshna igra na counter strike v nqkoi komputaren club,vlizat da draznat golemi maje kato nas na 35-40g,koito za razlika ot tqx ne xodqt s gradskia transport i ne sanuvat Feararita i Maseratita,koito subota i nedelq ne molqt tatkovcite si da pokarat razdrunkanata mu Lancia Prisma......
krai na citata
Hodi da si karash Porsheto na NFS




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.