Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:35 29.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема АКО НЯКОЙ ЗНАЕ ...нови  
Автор1 jena (Нерегистриран)
Публикувано28.11.03 11:41



... КАКВО ТРЯБВА ДА НАПРАВЯ, ЗА ДА СПРА ОТ ДВИЖЕНИЕ ЕДНО ДОБРО, НО ПРЕСТАРЯЛО ТРАБАНТЧЕ (ПРОИЗВОДСТВО 1969) ? МНОГО СЪМ МУ БЛАГОДАРНА НА МИЛИЧКОТО, НО НИЩО НЕ Е ВЕЧНО ...

КЪДЕ И КАКВИ ДОКУМЕНТИ ТРЯБВА ДА ПОДАМ, ЗА ДА НЕ ПЛАЩАМ ДАНЪК ЗА СЛЕДВАЩАТА ГОДИНА? ПРЕЗ КАКВИ ПРОЦЕДУРИ И ПАТИЛА ТРЯБВА ДА МИНА?

ДРУГИЯТ МИ ВЪПРОС Е С МИНАВАНЕТО НА ПРЕГЛЕД НА ТОВА ТРАБАНТЧЕ. ТАЗИ ГОДИНА НЕ СЪМ ГО ВОДИЛА НА ПРЕГЛЕД, НЯМАХ ВРЕМЕ, ПАРИ И ТО НЕЩО НЕ ПОТЕГЛЯШЕ. ТОВА ПРОБЛЕМ ЛИ ЩЕ Е ДА ПРЕКРАТЯ РЕГИСТРАЦИЯТА МУ ?

АКО ПРЕКРАТЯ РЕГИСТРАЦИЯТА, ПОСЛЕ МОГА ЛИ ДА ГО ПРОДАМ ЗА ЧАСТИ ?
ИЛИ АКО ПРЕКРАТЯ РЕГИСТРАЦИЯТА - ТОВА ОСТАВА ЗА ПОСТОЯННО ЛИ ИЛИ МОЖЕ ДА СЕ ВЪЗСТАНОВИ СЛЕД ОПРЕДЕЛЕНО ВРЕМЕ (ПРИ РЕМОНТ НА ВОЗИЛЧЕТО ИЛИ НЯКОЙ РЕШИ ДА ГО КУПИ) ?

КАК СТОИ И ВЪПРОСА ЗА ПРЕДАВАНЕ НА МОРГАТА ВОЗИЛО, КОЕТО НЕ Е В ДВИЖЕНИЕ ?

бЛАГОДАРНА ЩЕ СЪМ НА ВСИЧКИ, КОИТО ЗНАЯТ НЕЩО ПО ВЪПРОСА И МИ ОТГОВОРЯТ !

ЛЕКО И БЕЗАВАРИЙНО КАРАНЕ НА КОЛИТЕ ВИ И В ЖИВОТА ВЪОБЩЕ !



Тема Re: АКО НЯКОЙ ЗНАЕ ...нови [re: 1 jena]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано28.11.03 12:48



Значи едини начин е ако го бракуваш ще ти струва около 100-на лева. Отиваш в КАТ и си носиш талона и номерата, там ще ти обяснят, процедурата е бърза. Другия вариант е да го спреш от движение, което е около 5 - 10 лева и си носиш само талона, но след 5 години започва данъка пак да се начислява. После може да го продадеш, няма проблем, аз така направих с моя мотор. Блъснах го, не ми се оправяше, спрах го от движени (не го бракувах) и го продадох. Това за годишния преглед няма да ти прави проблем.

Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.


Тема Re: АКО НЯКОЙ ЗНАЕ ...нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор1 жeнa (Нерегистриран)
Публикувано28.11.03 16:16



Цункам те с благодарност !:-)
Само не ми стана ясно, после трябва ли да ходя в данъчното ...??? за да ги информирам. Освен това има ли някакви срокове , ако реша да го спра за следващата година ???



Тема Re: АКО НЯКОЙ ЗНАЕ ... [re: 1 жeнa]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано29.11.03 12:40



Да, трябва да идеш в данъчното, добре че ме попита. Те там ще ти кажат какво трябва да направиш. Срокове май няма, но е хубаво да направиш всичко на веднъж. Ако пък си решила само да го спреш то ще трябва да платиш данъка за тази година, задължително е!
Успех, пък за целувката ще се разберем допълнително

Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.


Тема Re: АКО НЯКОЙ ЗНАЕ ...нови [re: 1 жeнa]  
Автор r5gtr (Cagla)
Публикувано30.11.03 23:41



защо не пуснеш една тема в клуб трабант, например "подарявам трабант" като се обосновеш че прехвърлянето е за тяхна сметка. може даже само с пълномощно? де да знам,така ще е най-лесно за теб,пък и на някой услуга ще направиш



Тема Re: АКО НЯКОЙ ЗНАЕ ...нови [re: r5gtr]  
Автор1 jena (Нерегистриран)
Публикувано05.12.03 15:55



Ина мен отдавна ми се върти тази мисъл в главата ...
Особено ако така си спестя някои разходи по вдигане на количката и транспортиране до морга ...
Още не съм си заформила окончателно мнение, но ще помисля.
Много благодаря !
ЧЕСТИТ НИКУЛДЕН !:-))) (нищо че е празник на моряците, а Спасовден е на шофьорите)




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.