Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:17 21.09.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Лелеиииииииии!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано13.11.03 13:13



Ти, колко си смотан, просто нямам думи!!!
Кой е най-добрия, а и в кой спорт точно бе, шушумиго селска, кво ти разбира главата на тебе от спорт, какъвто и да е ?!
Нали това ти казвам, НЕ да ми говориш колко пъти си виждал или колко пъти се е случило, а ДА ми го докажеш, маймун с маймун !!!
Аз съм идвал много пъти в Плевен, защото от там си купих Рендето, и още като взех, на тръгване за София, оаках един селяндурски "Golf-GTi", после сигурно две седмици се е носила мълва за "Cio"-to из Плевел и околия , как ви го нахаках на сите селяци, д'ге

П.П.
Абе дупЕ, ти к'во общо имаш с Варна, да не те почукват леко отзад, та ги рекламираш пред всички


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Ей, педерунгел столичански!!нови [re: |Kyky|]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано13.11.03 13:49



Ти ли си бил плевенски GTi бе???????? хахахахаха
Не ме разсмивай, най-слабото GTi ще те разбие на задна бе!!!!!!!!
Или човека въобще не е разбрал че се рязкаш с него, щото ние повечето от плевен си караме така нормално, а ти си мислиш че ти се е зъбил...аре върви да лягаш бе, бмв 325 ще те направи на смешен откъдето и да се погледнеш!



Тема Ето, сега разбирам, колко сте тъпи у Плевелско!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано13.11.03 20:12



Жалко, че срамиш съгражданите си из цяла България и извън нея, ама май няма и да ти дойде акъла, докато не ти го набича у селския пърделник
Владкоооо, вие д'ге не знаете ли, че колите могат да се движат и напред, защо се надбягвате на задна бе, каламутници, гледай, колко ви е акъла
А и казваш, че вие повечето от Плевел си карате така нормално - на задна ли
А що се отнася до превъзнесеното от теб "BMW", мога да ти кажа само, да си го отпериш отзад, тогава верно ще падне смях
Мазен, тъп сляк....


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Тези 0.6нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано13.11.03 23:48



се изразяват в 3 коли дължина на 400 метра :-))

UB40 !



Тема Споко ве,нови [re: |Kyky|]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано13.11.03 23:54



пуевенскиа въдух е фрашкан с НОС - затва така бягат там :-))))
А варненци сигурно зареждат авангарден дизел направо от морето - еба ли ги :-)))))
Хахахааха ! Кучетата си лаят, кервана си върви....

UB40 !



Тема Re: Споко ве,нови [re: jamie]  
Автор lvo_Dinkov (реставратор)
Публикувано14.11.03 08:54



Така е. Щом мина табелата за Плевен и почвам да дърпам ръчната, няма удържане иначе колата, само да пипнеш газта и няма спиране :P



Тема Да бе,нови [re: lvo_Dinkov]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано14.11.03 11:04



и аз като ходих веднъж - на входа ме спират 2 ченгета :-))
И нещо ми заглеждат колицата.. по едно време ми окачиха един оптичен тунинг стил Аскона, ама на излизане от Плевен си го свалиха обратно !

UB40 !



Тема Ама чакайте бе!нови [re: jamie]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано14.11.03 13:15



Това се случва на задна, нали ?!!??!!?!?!?!?!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема ИСТИНАТА Е САМО НА ПИСТАТАнови [re: GAlNER]  
АвторKADET 2.O 16V (Нерегистриран)
Публикувано28.12.03 18:43



Уважавам мнението на всички ,но опита ми от Бояна , Военна рампа и Божурище показва че НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА , тоест винаги е имало изненади и точно за това се ходи на пистата . Гледал съм невероятни неща и винаги е било смешно когато някой ЛАЧЕН ГЪЗАР със скъпа кола бъде наказан от нещо евтино и вървящо . Никога не съдете по това колко конски сили е била колата като нова , щом е дошъл да се бяга винаги има подобрения които могат да ви изненадат ....Моят кадет е доста известен като кадета на Любо , мотора е с Лексмал колектори , вдигната компресия , чип тунинг , променени валове и други важни подробности ,скоро монтирахме нитро на същия кадет на мой приятел ,нали разбирате че каталога вече не важи . Винаги съм се доказвал само на пистата и ми е чудно как спорите за толкова относителни неща ????



Тема Бихнови [re: KADET 2.O 16V]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано04.01.04 00:54



казал световно неизвестен :-)))
наскоро се смях на един "сайт" на "тунинг майстори" със събрани снимки на 5-6 колици от Божурище (преди да го закрият).
Пич, един НОС пролет не прави, прави само ОР (основен ремонт). Ако не си го научил - предстои ти скоричко :-)))
ПП: Иначе евала за Лексмаула. Винаги има начин човек да плати много за малко ... удивлявам ви се ;-)

UB40 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.