Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:59 20.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема За, какво да пораснем?!нови [re: cj]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано05.11.03 14:47



Ти къде си виждал такава гонка????
Как да следим постиженията на колите, ако не по данните на призводителя, да не би да имаш DYNO-стенд или нещо по-добро за замерване, а може би с будилник мериш, колко ти върви колата?!
Тая путка "Toshi", какво си мисли, че е купил болид ли????
Това BMW е умряло и винаги е било умряло, просто не е кола за състезания


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Човече...нови [re: |Kyky|]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано05.11.03 15:18



...стига глупости, за тва си прав, каталожните данни са еднинственото, на което можем да се облегнем, но за другото: абе стига простотии бе, човек, било умряло БМВ-то, на Плевен 525 (което между другото има по-слаби характеристики от 325) бие редовно Калибра 16, Вектра 16 и т.н......аз затова от самото начало съм позитивно настроен към БМВ-то



Тема Стига!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано05.11.03 15:49



Един Golf-VR6 може да загуби гонка от малко коли в България, а това BMW 325iX просто не е кола за състезания, освен това е с 4х4, не забравяй!!!
Нека е хубаво, нека ти харесва - нямам нищо против, но не е толкова бързо, колкото мислиш!!!
Той сам каза, че го бие кола, като мойта (друг е въпроса дали не лъже), но просто това е показателно за възможностите му, защото мойта кола е по-бавна от много други в класа й


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Dobre de!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано05.11.03 18:52



Tova e neveroiatno TAP spor!!! Samo az i Kuku li vijdame cifrite, koito 6te vi izvadiat o4ite?!!!! 9,2sec!!! ot 0-100km/h!!! Tova da vi prili4a na kola za saztezanie???!!!! Abe neam dumi!!!
A po vaprosa, 4e BMW 525 kasa Calibra i Vectra 16V, prosto umriah ot smiah!!! NE E VAZMOJNO, osven ako ne e pipano! Govoria za 190 koniovoto 525i! 8,6sec 0-100! Dosega na Bojuri6te ne e uspialo da me bie takova! 2 pati az sam bil i dva pati sme zavar6vali naravno!
Vlado, a kakvo 6te mi kaje6 za tova, 4e dori BMW 730i ne uspia da me bie?!!! Kaji ne6to de! Zavar6ihme naravno dva pati!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Dobre de!!!нови [re: GAlNER]  
Автор lvo_Dinkov (реставратор)
Публикувано05.11.03 21:59



1. Състоянието на колите може да е било различно
2. Отчиташ ли фактора "задкормилно устроиство"(то и аз вбесих едно 318, набор на Асконата ми, но явно беше издухано, онзи беше някакъв пубер, беше го настъпил колкото може, а аз подържах 130 и не можеше да ме изпревари :))

Не ви ли писна от детински спорове



Тема Re: Dobre de!!!нови [re: GAlNER]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано05.11.03 23:35



eto cifrite koito az biah otkril za tova BMW i gi biah publikuval v edin ot parvite postove na tazi tema. a che VR6-sa e po-barz, spor niama.
E30 325ix:
1/4mile=16sekundi
0-60mph=8.0



Тема Re: Dobre de!!!нови [re: c23O]  
Автор toto3 (kara 320i 24v)
Публикувано06.11.03 14:28



Neznam zashto sporite no nqma smisul pone za men... I moita kola e davat za nad 9.5sec v katalozite da uskori do 100km/h no ela se ka4i i da vidim dali uskorqva za tolkoz .... edin aver imashe 306 2.0i xsi mislq che mu beshe modela v katalozite go davaha za 10.5 do 100km no bez problem kusashe calibra 2000 16v v tezi katalozi spored men nishto vqrno nqma edno e da se ka4ish da pokarash tazi kola i da vidish kolko vari i edno e da gledash po nqkakavi katolozi... problema s 325ix nz kakyv e karal sum takova samo che beshe sys zadno predavane ne ochakvah ot nego che tolkova shte varvi no kato go nastypah napravo se uchudih.... taka che negledaite tezi katolozi. Otnosno GAINER da ne govori gluposti .... ako tvoita vectra ne e pipana i 730i ne e pipano po smurtno ne mojesh da go biesh ... sega zavisi i 2te koli v kakvo sustoqnie sa .... CJ izvinqvai brato no mnogo rqdko hodq da se dyrpam zashtoto mrazq da si chupq kolata pak i ako neshto i stane shte me zaboli surceto.... ...

MRAZQ AUDI !!!


Тема Za 40veka, koito mrazi Audi!нови [re: toto3]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано06.11.03 17:17



Az li govoria gluposti, pi4?!!! Mai ti si 4oveka, koito spori s katalozite i saotvetno, zad vsiko tvardenie s po 100 injinera sazdali i testvali saotvetnata kola!!! Tova e vse edno da tvardi6, 4e kolata vsa6tnost ne se znae kolko konia e, nito kolko kubika, nito sa berni gabaritite, koito sa dadeni! Kvi sa tezi bezumia, be?!!!
Ivno malko ti otbira glavata, za6toto vseki znae, 4e ima razlika v uskorenieto m/u 325i i 325iX! Kakto i m/u Calibra 16V4x4 i samo s predno!
P.S. Ne sam kazal, 4e 6te skasam vsiako BMW 730i s Vectrata mi, 6toto tva e bezumie! BMWto nabira za 7,8s, a Vectrata za 8,5sec. Prosto iavno onova e bilo zduhano, amo kvo e tragnal da se darpa togava?!!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Dobre de!!!нови [re: toto3]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано06.11.03 22:46



tova kakvo osestane imash za barzinata na kolata i kolko barza e vsastnost, niamat nisto obsto. imam poznat koito sega kara Mitshubishi EVO i toi kazva che kato nabirane niama chuvstvoto da e koi znae kolko po barzo ot staria mu Civic, obache kat otide na pistata i cifrite sa 13 sekundi za 1/4mile, ti mi kaji dali e barzo.



Тема Taka e! Use6tateno e mnogo subektivno!нови [re: c23O]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано07.11.03 11:33



Prosto zavisi ot tova, kakvi koli si karal do momenta! Az se u4ih na LADA, sled tova si kupih Fiesta 1,4i 75Hp - imh 4ustvoto, 4e karam Porsche!!! Sled tova se ka4ih na Vectrata si 150Hp - imah 4ustvoto, 4e karam Porsche. Posle se ka4ih na Porsche 911 300+Hp - imah 4ustvoto, 4e karam iztrebitel...taka 4e me razbirate kvo iskam da kaja!
Ina4e EVOto e barzi4ko, 13sec za 1/4 mile e mnogo dobre, no ako poglednete moiate tema "Opel4e", 6te vidite kak Corsi4ka pravi 1/4 mile za 11,1sec.!!!!

NO PAIN-NO GAIN!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.