Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 03.07.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Toshito PREDIZVIKVAM TE...  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано24.09.03 11:07



kazvai koga moje6 da hodim do bojuri6te,6te doida s priatel4e s AUDI 1,9 TDI...i 6te razmaja revoliucioniat ti sporten dizel....?



Тема Ха така!!!нови [re: analogbox]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано24.09.03 11:27



Намери си майстора и "Toshito"


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема А той с какво е?нови [re: |Kyky|]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано24.09.03 11:40



Ако не е тайна? Защото не съм в час с вашите спорове...



Тема Re: А той с какво е?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано24.09.03 11:51



s AUDI 1,9 TDI bre VLADE...nali pisah...6e go razmaje



Тема Той е БЛЯСЪЧКО МЕЧТАТЕЛНИКА!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано24.09.03 11:52



Кара "Венто-ТДИ"-130к.с. и му викат "Лудия Дизел" по Варненско


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Сигурни ли сте?нови [re: analogbox]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано24.09.03 12:43



Аз съм карал Ауди А6 2.5TDI, с него ще го бия, но за 1.9 не знам, пък и Вентото ти е една Джета, в смисъл лека е много колата...



Тема Re: pe4ka revoliuziqнови [re: |Kyky|]  
Авторc3Ose (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 12:44



hahhaha na na turbosportniarevoliuzionenracinddiesel 6e mu bude otporen gazaaaa



Тема Пак ви питам, сигурни ли сте?нови [re: c3Ose]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано24.09.03 13:09



Да не стане така като в Ловеч, дойдоха едни с едно Порше Карера, да се правят на шофьори пред Куцара, и кво стана, докато ние пристигнахме на срещата, Куцара само влезе с обратен в кръговото, там на влизане в ловеч, и го описа цялото с обратен волан, онези само се качиха в колата и се върнаха в София...а той беше с БМВ 328...
Та мисълта ми е че и на мен доста Вектрички, Маздички и Аудита 80-ки са ми се точили...ама нещо не ги огрява слънцето, а ако toshito e като мен, не се обиждайте, но аз знам когато съм хващал кола 130 коня на какво съм бил способен...то си е до глупостта!



Тема Владооооо, стига!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано24.09.03 13:24



Какво, като хванеш 130к.с. кола и какво правиш вадиш повече коне ли???????
А за какви Вектрички и Маздички говориш, за 1.7Д ???????????????? - Ми естествено, че няма да ги огрее, ти луд ли си!!!!!!!!!!!
А "Toshito" да знаеш, че е нищо повече от псевдо шофьор или състезател с тая "печка революцион"


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Хахахаха !нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.09.03 14:33



Куцара ли е карача бееееееее :-))))
Владе, с това трябваше да почнеш :-) С тоя МАГАЗИНЕР !

Муахахахаахахаха !
Да не говорим за изказването ти за Карера и 328 - а в кръговото можеш и с лагерна количка да влезеш с обратен - то е няма и 20 метра диаметър ! Какво лъжеш хората - ще вземат да си помислят че можете да карате ;-)))

UB40 !



Тема Не бе, приятел...нови [re: |Kyky|]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано24.09.03 15:17



...Вектрите, които съм бил, вече съм казвал какви са: 1.6 и 1.8 инжекции, а маздата беше 2.0 бензин...това е, като не ми вярвате, елате до плевен, демонстрация веднага.....ама май няма да има нужда де, аз до месец я взимам при мен в София!



Тема Малеееееееееее!!!!!!нови [re: jamie]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано24.09.03 15:19



Ти си много зле беееееееееееееее!!!!!!!!!
Случайно да знаеш какъв е бил Куцара, а????????????????
Про е бил, батка, про!!!!!!!!!
За разлика от тебе и мен, той е бил 20 години 2 fast 2 furious!!!!!!!
И не се изказвай неподготвен за хора, които познавам от малък и знам на какво са способни!!!!!!!



Тема Ааааааа, забравих...нови [re: |Kyky|]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано24.09.03 15:28



...казваш: Какво, като хванеш 130к.с. кола и какво правиш вадиш повече коне ли???????

Ами не бе човече, то няма начин да извадиш повече коне, но има начин да използваш дадените ти коне оптимално!

Онзи ден в Ловеч с Куцара бяхме и един пич с едно ауди, идва един пич с Mercedes SLK230 AMG, ние го питаме колко коня е, щото двигателя беше тунинг на АМG, оня вика 300 коня!!!
ОК, викаме му, дай да видим как е...?
Ми той горкия врътна гуми, колкото едно БМВ 325...
И Куцара му каза да слезе от колата, еми истината е че на 4-та превъртя...тва е, мисълта ми е че всичко зависи от шофьора!!! Ама всичко!



Тема Татеее :-)))нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.09.03 15:47



Куцара мой човек е един обикновен келеш - като малки май сме се и шамарили - кой да помни :-))
Преди 20 години още е пикаел в гърне - аз пък да ти кажа :-)) Бил той - покрай про-то та оттатък :-)

ПП: Та ти все още си малък - още колко има да гледаш ! И не само дизели, вярвай ми :-)))

UB40 !



Тема Re: Не бе, приятел...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор ViruS (™)
Публикувано24.09.03 15:55



А като дойдеш в София, обади се, че да те надбяга една Сиера, набор на твоята /горе долу/... че малко ми идва в повечко вече вървежния ти дизел...

ViruS


Тема И аз та придизвиквамнови [re: analogbox]  
Автор Frysco (на пета скорост)
Публикувано24.09.03 16:35



С жигулята, шат скинам шортитя...
Ни я найш кава я фурия, гат опусним амбриажя и от гумитъ пушиляк фарчи, ти туй го нимойш...ма трява гат си на скорост да го опусниш, да запалиш двигатиля, да дадиш гас и оооп гумти са фъртат и дават пушик ибааах...


СОВЕТСКАЯ МОЩ

Тема Ами ти не мислиш ли...нови [re: jamie]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано24.09.03 17:55



...че за да говоря така, значи доста съм виждал, пък и да ти кажа, малък съм, но от всички шофьори на които съм попадал, признавам само двама!!!!!
И единия е Куцара!!!!!!!!!
Прави сметка колко е добър!!!!!!!



Тема Мислянови [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.09.03 19:06



че от гледна точка на краткия ти опит всеки шофьор ти изглежда безумно добър :-)))
Тъпо, нали ?

ПП: И как го оцени колко е добър ? Как върти гуми ? ;-)))

UB40 !



Тема Re: Хахахаха !нови [re: jamie]  
Автор Capoeira ()
Публикувано24.09.03 19:09



последно съшествува ли такова животно с 130к.ц и атмосферен дизел щото търся вече 1 час и нищо не намирам..

То все пак 130 к.ц. са не нещо кои знае колко голямо щом като едно типо 20. 16v на братчеда е 136к.ц и се кара като ферари сравнено с мойто 1.4. не знам колко е добра реализацията на тези 136к.ц ама това е типо 1100кг. все трябва да е като неговото венто(ако съществува такова)



Тема Така, колкото до моя опит...нови [re: jamie]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано24.09.03 20:27



...абе ти ли ще ми говориш за опит бе??????
Каквато и кола да ми дадеш, и ти да си с същата, те късам по всички параграфи!!!!!!
Ами когато ти, при скорост от 140 км/ч, на мокро, колата ти занесе, и ти я увладееш, тогава и теб ще те призная!!!!!!



Тема Защо???нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано24.09.03 20:37



Ти овладявал ли си кола със скорост 140км/ч, на мокро????? - Сигурно, само в леглото, на мокро

П.П.
А какъв е този "SLK 230 AMG" - 300к.с.
Май пак нещо са ви метнали и теб, и Куция


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Не се излагай!!!нови [re: Capoeira]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано24.09.03 20:41



Какво "Vento", какви 130к.с.!?!?!?!?!??!?!

Дизела май е заразна болест в dir.bg


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Самонови [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.09.03 20:44



до 140 ли стига Бенцито ?
Байно, ти може и да имаш проблеми на мокро. Не съди за хората по себе си :-)))

ПП: Кола - на теб ? Може - някоя с педали - да ти отговаря на класата :-Р

UB40 !



Тема Re: И аз та придизвиквамнови [re: Frysco]  
Авторc3Ose (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 09:59



vse pak ne zabraviaite mom4eta 4e toshito kara TURBOSPOTENaREVOLIUZIONNAPE4KA s koqto vzima Varna Sofia za po malko ot 5 4asa gore - dolo vremeto koeto vlaga edin BTR, s tozi diesel revoliuzia napravo jivee v drugi standarti hihihihih



Тема Re: като ти занесе...нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 11:33



Кат си такъв майстор, защо ти е занесла колата...

Аман от келеши...

Един тарикат ми се хвалеше какво щял да направи с моята кола ако "му падне", след 2 седмици обаче, му бяха разлепили снимката по стълбовете (сигурно е почнал работа в Електроразпределение)



Тема Re: Не бе, приятел...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано28.09.03 01:30



Te sa monoinj. ama ina4e kato doidesh iskam i az da se probvam s burziq MB.......Audi 1.8S biesh li?




Тема Re: Така, колкото до моя опит...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано28.09.03 14:51



Vlade, teb ne te li vidiah da se dondurka6 po edna razbita ulica v na6to selo bre? Ma mai ti be6e....s toia bial MB....s plevenska registracia....

Aa...imam edin vupros: 6tom kato si v Sofia, za6to triabva da hodite do Pleven da se durpate?



Тема Re: Така, колкото до моя опит...нови [re: G6O]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано29.09.03 19:32



heh Vlado ami kato si 6ofer kak dopusna sas 140km/h da se vrutne6 be Vladko nema6 opit mai karal si po ravno i pravo sigurno, za6toto na mokro po zavoi s 40-50 izfur4a6!!!!!!! pa kakvito i gumi da ima6,kaji sega kak go dopusna lokvi li ima6e ili kvo?????????

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема нема такъв агент във Варна бенови [re: |Kyky|]  
Автор CastorT (R19 16V)
Публикувано14.10.03 18:25



ае момчета... няма такъв смешник във Варна бе... лудия дизел... ако е само лудия, такива много. Никога не съм виждал по събиранията Венто ТДИ да е идвало, камо ли да се пуска... ми то смешно ще стане, не че колата е лоша, но не е за таз работа... тъй че тоз е поредното пишлеме, видело че батковците карат бързо, а на него баща му има Венто ТДИ и той решил, че и той е бърз... и като гледам как се е писал в нета Тошито, ми то сигурно мама така му казва
айде

STREETRACERS.HIT.BG


Тема :)))нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторxxx-лoшoтo (Нерегистриран)
Публикувано25.10.03 03:45



vnimavai s tramvaite vladko



Тема Не бе, беше мокро...нови [re: M_TYPE]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано26.10.03 15:24



...а пък задна лява ми беше доста изтъркана...
А за взимане на завои, айде стига сте ми говорили...не може да ме научите на нищо ново, доста хора са ме учили преди вас...и то стари хора, професионални шофьори от години...на всеки може да му занесе, въпроса е след тва, дали ще има негови плакати по стълбовете, или не!
Не казвам нищо, това че тогава я парирах доста умело и бързо, не значи че съм застрахован, но не знам половината от вас кога ще оживеят след такъв момент...нищо лично!



Тема Ами Владе,нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано26.10.03 21:50



при нас просто отсъстват подобен род СЕЛСКИ прояви (иначе казано - инциденти от комплексарщина и гъзария). Добре си се сетил за плакатите по стълбовете, припомни си го пак в светлината на това че никой тук не може да те научи на нищо понеже си твърде умел !

UB40 !



Тема Така ли?!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано26.10.03 21:59



Ами, да ти кажа честно, на поне половината от нас, няма да ни се наложи изобщо да оцеляваме в подобна ситуация, защото изобщо няма да попаднем в подобна ситуация
Сам се сети защо


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Това беше най-тъпото изказване...нови [re: |Kyky|]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано27.10.03 09:43



...което съм чувал!!!!!!!!
Много голямо самочувствие имаш, всеки може да попадне в такава ситуация, дори сега се сещам най-пресния пример, баща ми, който мисля съм ви казвал, че е извънредно муден зад волана, та той попадна миналата седмица в подобна ситуация...е, с значително по-малка скорост, но факта е един: винаги може да се случи такова нещо, въпроса е как ще реагираш...именно затова 2 години предизвиквам сам такива ситуации, тренирам се, и смея да кажа че мога да се справям мнооооого добре...в крайна сметка, без пак да започнете да ми се правите на мъже, помислете малко: не може да взимам почти всеки по-голям и чист завой в града на ръчна, или пък с нарочно занасяне, и да не съм свикнал да реагирам веднага...не е ли така, а?



Тема Re: Това беше най-тъпото изказване...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор zloQQ (Хитър Петър)
Публикувано28.10.03 03:51



Ako go pravi6 naro4no i se spravq6 - ubavo Ama az vse si mislq, 4e trqbva da pravim taka, 4e da ne popadame v takiva situacii - prosto ako se suobrazqvame s putnata obstanovka - vremeto, nastilkata, skorosta i drugite u4astnici v dvijenieto - nqma da ni se nalaga da si izpravqme kosite i ako ni se razmine (nezavisimo dali s tova, 4e ni e prorabotil kusmeta ili 4e mojem da go pravim 6toto sme "trenirani") - da pi6em kak sme se spravili, ovladqli kolata i t.n. Az li4no predpo4itam da si spestq tezi emocii - imah drugi prejivqvaniq, koito za sega mi stigat, makar da mina pove4e ot godina
Pozdravi!



Тема Да, тук си наполовина прав!!!нови [re: zloQQ]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано28.10.03 19:38



Трябва да се кара съобразително...но от друга страна, защо БМВ са направили училище в което нарочно предизвикват такива ситуации на шофьорите?



Тема Не, това беше най-тъпото изказване...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано28.10.03 19:51



Нарочно предизвикваш екстремна ситуация, за да се тренираш ?!?!?!?!?
Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха
Ти от къде знаеш в каква ситуация ще попаднеш, та се тренираш предварително
Или си разиграл милиони ситуации ?!
Представям си, какъв цирк е около теб, докато шофираш и тренираш , а щом взимаш "всеки по-голям и чист завой в града на ръчна, или пък с нарочно занасяне", значи си клоун постоянно


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Дам, точно...нови [re: |Kyky|]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано28.10.03 20:57



...само с една разлика: не съм клоун, може би съм клоун за нещастници като теб, които толкова им разбира главата от шофиране, но за пичовете с желание и хъс....съм малък пример!



Тема Какво?!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано28.10.03 21:14



Нещастници като мен, пичове с хъс, малък пример - ти съвсем полудяваш!!!
Я си ходи у Плеуенско и отвори една школа за напреднали шофьори, да ти се смееме на воля


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Пичнови [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано28.10.03 23:53



с Москвич (дрът нафтен Мерджан).
Стара история .... ех, това било мерилото за пичове :-))))
Не клоун, циркаджийска маймунка си ти Владе :-)) На това хората му казват "комплексарщина", дано успееш да я произнесеш думичката :-Р

UB40 !



Тема Ооо, мога, повярвай ми!!!нови [re: jamie]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано29.10.03 09:24



Малко по-учен и умен съм от теб, това е със сигурност, а колкото до комплексите...абе хора, не мога да повярвам че още не сте се усетили...ми не виждате ли че се бъзикам, кво само се дърляте с мен, кой както иска, така да си кара, аз не съм много горд с тва моето каране, само си чупя колата....едно момиче един път ми беше казало: ти никога няма да имаш хубава кола...и май е права, аз само ги правя
Айде стига сте ми се ядосвали, в крайна сметка както Само Дизел беше казал, този клуб е точно за това, да обменяме инфо...и малко да се ядосваме, нали така?
Да сте ме забелязвали да говоря така в клуб Мерцедес?



Тема Не сме,нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано29.10.03 20:46



ти там основно мълчиш :-))
Сигурно много активно четеш там ?

UB40 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.