Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 03.07.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Не бе, беше мокро...нови [re: M_TYPE]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано26.10.03 15:24



...а пък задна лява ми беше доста изтъркана...
А за взимане на завои, айде стига сте ми говорили...не може да ме научите на нищо ново, доста хора са ме учили преди вас...и то стари хора, професионални шофьори от години...на всеки може да му занесе, въпроса е след тва, дали ще има негови плакати по стълбовете, или не!
Не казвам нищо, това че тогава я парирах доста умело и бързо, не значи че съм застрахован, но не знам половината от вас кога ще оживеят след такъв момент...нищо лично!



Тема Ами Владе,нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано26.10.03 21:50



при нас просто отсъстват подобен род СЕЛСКИ прояви (иначе казано - инциденти от комплексарщина и гъзария). Добре си се сетил за плакатите по стълбовете, припомни си го пак в светлината на това че никой тук не може да те научи на нищо понеже си твърде умел !

UB40 !



Тема Така ли?!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано26.10.03 21:59



Ами, да ти кажа честно, на поне половината от нас, няма да ни се наложи изобщо да оцеляваме в подобна ситуация, защото изобщо няма да попаднем в подобна ситуация
Сам се сети защо


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Това беше най-тъпото изказване...нови [re: |Kyky|]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано27.10.03 09:43



...което съм чувал!!!!!!!!
Много голямо самочувствие имаш, всеки може да попадне в такава ситуация, дори сега се сещам най-пресния пример, баща ми, който мисля съм ви казвал, че е извънредно муден зад волана, та той попадна миналата седмица в подобна ситуация...е, с значително по-малка скорост, но факта е един: винаги може да се случи такова нещо, въпроса е как ще реагираш...именно затова 2 години предизвиквам сам такива ситуации, тренирам се, и смея да кажа че мога да се справям мнооооого добре...в крайна сметка, без пак да започнете да ми се правите на мъже, помислете малко: не може да взимам почти всеки по-голям и чист завой в града на ръчна, или пък с нарочно занасяне, и да не съм свикнал да реагирам веднага...не е ли така, а?



Тема Re: Това беше най-тъпото изказване...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор zloQQ (Хитър Петър)
Публикувано28.10.03 03:51



Ako go pravi6 naro4no i se spravq6 - ubavo Ama az vse si mislq, 4e trqbva da pravim taka, 4e da ne popadame v takiva situacii - prosto ako se suobrazqvame s putnata obstanovka - vremeto, nastilkata, skorosta i drugite u4astnici v dvijenieto - nqma da ni se nalaga da si izpravqme kosite i ako ni se razmine (nezavisimo dali s tova, 4e ni e prorabotil kusmeta ili 4e mojem da go pravim 6toto sme "trenirani") - da pi6em kak sme se spravili, ovladqli kolata i t.n. Az li4no predpo4itam da si spestq tezi emocii - imah drugi prejivqvaniq, koito za sega mi stigat, makar da mina pove4e ot godina
Pozdravi!



Тема Да, тук си наполовина прав!!!нови [re: zloQQ]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано28.10.03 19:38



Трябва да се кара съобразително...но от друга страна, защо БМВ са направили училище в което нарочно предизвикват такива ситуации на шофьорите?



Тема Не, това беше най-тъпото изказване...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано28.10.03 19:51



Нарочно предизвикваш екстремна ситуация, за да се тренираш ?!?!?!?!?
Ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха-ха
Ти от къде знаеш в каква ситуация ще попаднеш, та се тренираш предварително
Или си разиграл милиони ситуации ?!
Представям си, какъв цирк е около теб, докато шофираш и тренираш , а щом взимаш "всеки по-голям и чист завой в града на ръчна, или пък с нарочно занасяне", значи си клоун постоянно


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Дам, точно...нови [re: |Kyky|]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано28.10.03 20:57



...само с една разлика: не съм клоун, може би съм клоун за нещастници като теб, които толкова им разбира главата от шофиране, но за пичовете с желание и хъс....съм малък пример!



Тема Какво?!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано28.10.03 21:14



Нещастници като мен, пичове с хъс, малък пример - ти съвсем полудяваш!!!
Я си ходи у Плеуенско и отвори една школа за напреднали шофьори, да ти се смееме на воля


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Пичнови [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано28.10.03 23:53



с Москвич (дрът нафтен Мерджан).
Стара история .... ех, това било мерилото за пичове :-))))
Не клоун, циркаджийска маймунка си ти Владе :-)) На това хората му казват "комплексарщина", дано успееш да я произнесеш думичката :-Р

UB40 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.