Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:58 13.05.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ebati kolata prodavam iaнови  
Авторperko (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 13:01



V4era se vra6tam ot moreto i si karam po magistralata s okolo 120-140 (ina4e mnoo har4i) a priatel4etata s drugata kola sa na 1-2 km pred men. po edno vreme nastigam edna dragliva Lancia minavam v liavo izduhvam ia i pak se vra6tam. sled malko tia me drapna mina pred men i zapo4na da kara po bavno. az pak v liavo i gas izgubih ia minah v sredata i si karam. sled 2-3 min me podminava pras pred men i pak se vla4i . ei pobesniah.
nastapih si iako ma6inata i go izduhvam ama samo do sredata i toi kat dade gas az kat seliak ostanah v liavo s natisnata do krai gasta. ebatiiiiiiiii. ospokoih se i si karam oba4e tia pak pred men vikam si spoko i si karam sas 100 bam 3-ta gaz izduhvam go i taman narezah 4-ta i se pribrah onia do mene mi pokazva sreden pras a kolata mu se razglobi otkore na si4ko nekav pobelial pensioner. mamka tiiiiiii. zvanim vednaga na aver4eto pred men malko predi tunela na plovdivskata a toi se okazva malko sled tunela kazah mu samo da debne taia 6taiga. izlizam ot tunela i gledam v dale4inata priatel4eto kara s 40 v liavo Lanciata go nastiga a az sled neia praime mu presa oba4e onia bi spira4ki vleze v diasno i kat dade ra4ka lele....nie sled nego ma toia darpa na pred ne mozahme da go stignem. ebati DRAGLIVATA LANCIA!!!!!
niakoi moze li da mi kaze kvi dvigateli imat tia anti koli 4e begat taka be a kolicata mi e BMW 525i varvi iako takova ne6to ne mi se e slu4valo a da ne govorim za avera deto kara Golf 3 VR6 toi pa lud stana



Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: perko]  
Автор STREET-er (SPEED LINE!!!)
Публикувано21.08.03 13:07



Ебати ланчия-та!

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!!


Тема Майко...е те такова животно...нови [re: STREET-er]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано21.08.03 13:29



...ще да е била тая Ланчия, те че са бегачки са бегачки, ама ти си 192 коня бе мама му стара...!!!!!!!!



Тема Re: Майко...е те такова животно...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор ADH-Honda (Honda-Манияк)
Публикувано21.08.03 13:47



Ако е била Lancia Delta Integrale EVo незнам си там какво - наистина е животно ! И то какво !!!

Не съм имал щастието да карам или да се возя в такава кола, но познавам човек, който преди 10-ина години е имал такава, ЧИСТО НОВА с наелоните по седалките както се казва- била с 2 Турбо-та и към 220 или 240 коня неговата ! казва че това е луда работа - по гаден път, с дупки, по "черен" път казва че върви по-добре (!!!) от колкото по магистрала !!!!!! С по 2 (два) амортисъора на колело !!! Казва че с тази кола, завой зима с 200, където други коли и със 100 им е трудно да го вземат ! Единственото което не му харесвало в тази кола - много се чупела ! Един ден я караш до дупка, следващите 7 я ремонтираш !

Но всъщност - мисля че имаше хора посещаващи клубовете, които притежават такива машини - ако не се лъжа Turbo Manqk беше един от тях. Нека той сам разкаже за това какво представлява тази Италианска машина !



Тема Re: Майко...е те такова животно...нови [re: ADH-Honda]  
Авторlily (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 14:22



Ako e izgleshdala taka, znachi e kato moiata (vish snimkata). BMW samo ot M-seriite moshe da me bie.... Golfovete gi pravia smeshni. Mrat ot iad, che shena gi ostvia di i disht praha. LANCIA e super![image][/image]



Тема Re: Майко...е те такова животно...нови [re: lily]  
Авторperko (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 15:09



abe mai be6e L.Thema 6tot mi se vidia golemi4ka ama to mozah li da ia vida. lily snimkata ti ne se vizda pusni ia pak za da vida. ina4e be6e s malko spoileri i ne mi se stori sportna...
LELE HORA BAVARECA ne e bil po guzen, zasramen i to ot LANCIA.



Тема Абе ти пък кво се впрягаш бе?нови [re: perko]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано21.08.03 15:15



И то от некви италиански кошници!!!!!!
Я не се коси, нали си с Баварец...боли те х** че са те изпреварили...ама тва сигурно е бил топ-двигателя на модела на Ланчията, я да се изправи срещу...айде да не даваме топ модела М5, ами дори срещу 540...хахаха!



Тема Re: Майко...е те такова животно...нови [re: perko]  
АвторLilly (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 16:01



Nesto sas snimkata ne se poluchava.... Moita Lancia Delta Int. e bila trenirovachen avtomobil, no mnogo kratko, zastoto na begachkata i e iztekla homologizaciata.
Ako kolata e bila TEMA, moshe bi si naletial na varianta, na koito izvestno vreme montiraha V8 ot Ferarri! Beshe po vremeto, kogato Lancia noseshe sportnia duh na koncerna FIAT.... Sega vremenata se smeniha - sporta premina v Alfa Romeo, a Lancia go dava luksozno, kolkoto moshe.... Ama s ne moshe da se meri s nemcite ot AUDI, BMW i Mercedes.
Ima Lancia Tema s Turbo - mnogo tegliat na niski oboroti, no tezi koli ne gi poznavam. Vav firmata, kadeto rabotia, sa pravili dalgo vreme koshenite saloni za Lancia, vartiat se razni prospekti, no sega shiem samo iaketa. Italianskata avtoindustria kato cialo varvi na zle...
Priatno ot Bologna.



Тема prav si Vladoнови [re: perko]  
Авторperko (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 17:22



AZ si karam BMW mo6tno e dosta varvi. A onaia Izgnila ko6nica ako ia fane edno 540i M5 ili MB cucone 6e ia razglobi. onia sia se kefi 4e ni e drapnal ama doliva maslo i sigurno e v serviza za 10 dena plus tova ako si prodam LADATA 6te si vzema edna takava barza baraka i kvooooooo. triabva da se abonirm v serviz. a bavariata ne sam ia pipnal ot 2 god. predi tova karah E30 2.0 3god i osven edna pompa drugo ne sam pipal.
AI za Italianskite fenove sas zdrave!!!!!!!!!!!!! i da vnimavat s tia barzi koli............. pada6ti 4asti.............. i izgnili lamarini............



Тема хахаха ! [re: perko]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано21.08.03 17:48



Това е била някоя 2.0 турбо - я струва 5000 в перфектно състояние, я 2-2500 дръглива.
Що да не ви издуха ? По-добра е поне от БМВ-то, а явно и човека си е бил карач. Тоя с Голфа ако е разчитал да ускорява добре от 40 - явно си е направил сметката без кръчмаря !

ПП: Не е нужно Ланчата да е с 8 цилиндров мотор за да го тури на немска кошница :-)))

UB40 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.