Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:28 28.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Golf  
Авторginger (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 13:38



Kakvo mislite za tazi marka koli



Тема xaaxxaaxxaнови [re: ginger]  
АвторToshito (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 14:06



xaaxaxaxaxxaax xzaxxaaxxxaxa ami da ti kaja moi chovek az ne sum chuval za takava marka Golf !!!



Тема Re: ??????нови [re: ginger]  
Автор AstraGSi (C20NE)
Публикувано15.09.03 14:06



Az dosega marka golf ne sum chuval ...
vij ako govorish za modela golf na narodnata kola ... mi ne mi haresva
ma to si lichi po nicka mi nali


Gaz do dupka


Тема Re: ??????нови [re: AstraGSi]  
АвторToshito (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 14:07



abe choveka e leki4ko zle



Тема Re: proceduraнови [re: Toshito]  
Автор AstraGSi (C20NE)
Публикувано15.09.03 14:12



.... Misul -> izpulnitelni mehanizmi(usta, rutze i t.n.) -> deistvie

a ne obratnoto

Gaz do dupka


Тема Re: Golfнови [re: ginger]  
Автор lvo_Dinkov (типичен Иво)
Публикувано15.09.03 17:35



1. Za wiziq- na men ne mi dopadat do III- to pokolenie, ina4e sa dosta zdrawi, moi priqtel kara Golf I ot 1979, prez sedmica minawa Sofia-Plewen-Sofia i ne go e ostawqla kolicata.
2. Za woziq- twyrdi4ko si wozi
3. wytreshno prostranstwo i bagazjnik- gradska kola, tesni4ko si e za 4- ma i 5- ma
4. max speed i uskorenie- wyrwi si kolata, ne moga da si kruwq dushata, wypreki, 4e sym Opel fen & owner :)
5. imidj- za qnkoi e narodna kola, drugi sa sytworili towa za neq :

Правоъгълна кутийка
без багажник - с колела,
със моторче доста шумно
набедено за кола.

Майка му е костенурка,
возиш се във него свит,
то в Европа е ненужно,
но у нас е супер хит.

Захабена немска бричка
и с дизайн на всъдеход,
то купува се страхотно
от дебил и идиот.

Имидж страшен има, братко,
внасяме го и до днес,
и поне сме мазохисти
мажеме се здраво с грес.

Ремонтираме, но знаем,
туй е здравата кола,
и пред никого не ще признаем
как е гадничко това.

Хванеш ли обаче Голфа
ще се друсаш здраво, знай,
от цени и от павета
пломбите ще ти изпадат май.



Тема Re: Golfнови [re: lvo_Dinkov]  
Авторamigo (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 18:28



golfomaniata otmina otdavna bratia..priznaite go!



Тема Re: Golfнови [re: lvo_Dinkov]  
Автор STREET-er (D.T.S.)
Публикувано15.09.03 19:39



Евала!за стиховете!
Голф - хубаво!
Що веднага нападнахте човека бе!!!

LAGUNA 3.0 24V

Тема Re: Golfнови [re: ginger]  
Автор Frysco (на пета скорост)
Публикувано16.09.03 01:34



Чи ко пък?Кола като всяка друга.Разлика няма...


това е малката ми кола

Тема Re: Golfнови [re: amigo]  
АвторFunker (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 11:28



Абе отмина...я гледай що 2ки плъзнаха из улиците. На всеки келеш мечтата е Golf 2 GSI(маи такъв беше) а на всеки чичка Golf 2 1,3 (че е по икономичен)
Абе набедената за най здраво подобие на автомобил, още дълго ще има да ни възхищава с невероятният си дизайн из родните пътища



Тема Re: Golfнови [re: Funker]  
Авторjfk (Нерегистриран)
Публикувано16.09.03 20:32



Golf 2 GSI haaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaa

oh umiram
bravo Nomer 1 si



Тема Re: Golfнови [re: jfk]  
Авторjfk (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 10:55



Osven tova Golf 2 niama da umre nikoga, az sam ot Plevensko i moga da vi kaja, che Golf 2 e nai jakata kola za nashite patishta.


Golf 2 GSI muhahahahahahahahahahaha



Тема Re: Golfнови [re: ginger]  
АвторStefan (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 12:45



Ne e marka, a model...... Nai-dobar - Golf 2 GTi, vsichko ostanalo - bokluci i izgazici. Kupeto s dve vrati e super zdravo. Samo Corolla na Toyota e po-iaka.
Samo Golf 2 GTi !!!!



Тема Re: Golfнови [re: Stefan]  
Авторdani (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 14:07



Dobar izbor.Tva e adski qka kola.Ti ima6 li



Тема Re: Golfнови [re: jfk]  
Авторjfk (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 15:26



abe koi si ti be duhlio smotan.az ne bqh pisal tuka ot suma ti mu i vreme.
qvno ne6to mnogo si mi surdit i samo si me 4akal da se poqva
da ne bi da e za onova izkazvane za ABONATITE
qvno bez da iskam mnogo sum te zasegnal



Тема Re: Golfнови [re: lvo_Dinkov]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано17.09.03 20:27



Plagiatstva6!!!

Golemi poeti ste iz neta.....

6to ne izdadete niakoia stihosbirka?!?!?!



Тема Re: Golfнови [re: G6O]  
Автор lvo_Dinkov (типичен Иво)
Публикувано18.09.03 09:15



E, az si kazah, che e narodno tworchestwo, ne pretendiram za awtrstwo



Тема EI seloooooнови [re: jfk]  
Автор AstraGSi (C20NE)
Публикувано20.09.03 11:50



damm prav si ... po selata oshte se pridvijvat s tazi karutza
skoro moje i v nqkoi muzei da vleze ... (nai bokluchlivite koli na 20-ti vek)
ela tuka v sofia da vidish s kakvo se pridvijvat horata

I kato si kupuvash golf si zadai vuprosa ... za da go karash li go kupuvash ili da lejish pod nego

s toq golf osven na nqkoq karting pista da otidesh da se poradvash ... drugo ne mojesh da napravish.... loshoto e che i tam ima hora ... i tam shte ti se smeqt

Gaz do dupka

Редактирано от AstraGSi на 20.09.03 11:53.



Тема Човече, разбирам те...нови [re: AstraGSi]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано20.09.03 12:07



...но не си прав, ясно ми е в София какви коли карат, наистина стандарта на живот е много по-висок отколкото в провинцията, все пак от 3 години съм тук, а съм живял в Плевен, и знам каква е разликата, няма спор, но аз не мога да си кривя душата, не може да наречеш най-успешния модел на Фолксваген каруца, от опит, мой личен, мога да ти кажа че от класа си това са най-здравите шасита на света!
А иначе няма спор че не могат да се сравняват с коли от средния и горния клас, като Ауди 80, Опел Вектра, и нескромно...Мерцедес 190
Но това никога не е била целта на Голфовете, те са ориентирани към точно такива цели, за които ти споменаваш: спортни...или пък за жена, това е перфектния вариант за една жена, да си вземе например Голф 2 1.6Д, на нея не и трябват коне, а компактни размери и малък разход...



Тема Re: EI seloooooнови [re: AstraGSi]  
Авторjfk (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 18:47



mai stana oburkvane.vtoriqt posting ne e ot men.nqkoi kaluf mi e vzel nika.
porazrovi se i vij na edin golfadgiq kvi sum gi pisal
a dokolkoto sofiq.jivql sum 4 godinki tam
ot 2-3 godini sum izvun bg i tuka su6to ima koli4ki



Тема Ха Ха Ханови [re: jfk]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано20.09.03 19:08



Добре казано, абе знам какви коли има там, какви гонки се провеждат...тука няма да стане скоро така!



Тема Re: haнови [re: jfk]  
Автор AstraGSi (C20NE)
Публикувано21.09.03 00:18



Ami registrirai se togava
za izvun bg nikoi nishto ne govori ... tui kato standarta na jivot e mnogo po razlichen ne moga da komentiram takova neshto

NO ... za tova che golfa e karutza ... be i az go kazvam ot lichen opit ... i za razlika ot opela .. koito gnie na vunshen vid ... golf 2 gnie na kliuchovi mesta ...
kato okachvane primerno ... koeto e opasno daje
sushto kato vutreshen i vunshen vid e nepriaten za karane i e grozen
a puk za totalnata degradatziq na proizvoditelq ... e napulno qsno ... az ne moga da nareka model kato golf seriozen tui kato tzqlata gama ot 2 do 5 ... e edno i sushto ... to prosto nqma razlika osven zaglajdaneto na vida i dobavqne na nqkoi druga gunka

karal sum i golf 2 ... no poneje az ne moga tolkova da si naprava vpechatlenie za edna kola ... no moga da q sravnq s druga ...
e kato se kachih ot daewoo racer (moqta predishna kola) na golf 2 ... ami hich ne mi beshe komfortno nito udobno ... a upravlenieto mi beshe vdurveno ... i tova v sravnenie s racer (koeto si e chist kadett)

Gaz do dupka


Тема Re: Golfнови [re: ginger]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано21.09.03 16:23



Единственото хубаво нещо в голф(предполагам говорим за 2) са двигателите,и то само бензиновите.



Тема Re: Golfнови [re: lvaka]  
Авторstefan (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 10:29



Za dvigatelite si prav. Kakvo , obache, ne mu haresvash na kupeto. Moiata "2" e na 12 god. nito traka., nito hlopa, niama gram rashda, obemno e. Viarno, s dve vrati, no az go karam sam ili s gad#eto. Kolata e super!



Тема Re: Golfнови [re: stefan]  
Авторdani (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 10:52



hi Stef4o.Moje li da te pitam ot kade si



Тема Re: ha-ha-ha...нови [re: AstraGSi]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано22.09.03 12:12



Kakvo karali v Sf..?!?! E kakvo karat?samo Astri??? Stegni se malko!!!

Osven Ibizata (koiato si e absolutno polo IV) imam i 20godi6en Golf! Ta zapoviadai da te zavra pod hodovata mu 4ast, no ne za drugo ami da mi pokaje6 kude to4no e izgnil!! Ako nameri6 izgnilo ima6 edna po4erpka ot men!!!

"....kato se kachih ot daewoo racer (moqta predishna kola) na golf 2 ... ami hich ne mi beshe komfortno nito udobno...." Razni hora, razni ideali!!!
"...a upravlenieto mi beshe vdurveno..." vuzmojno e, osobeno, ako e bilo razvaleno...



Тема Re: Golfнови [re: dani]  
Авторstefan (Нерегистриран)
Публикувано22.09.03 14:20



Ot Nikopol. Student sam v Germania. Pozdravi!



Тема Re: ha-ha-ha...нови [re: G6O]  
Автор AstraGSi (C20NE)
Публикувано24.09.03 22:55



OK ...
Ma shto ne se stegnesh ti ... kaji mi koga sum kazal che karat samo astri sofiantzi

Za skapaniq golf ... mi hubavo be ... tova znachi che e zapazen ... I astrata mi nqma nikakva rujdichka pod neq :)

Za drugoto prosto otrazqvam fakti ... golfa si e karutza i tolkoz .. priemi go

Osven vsichko i da iskash ne mojesh da me ubedish obratnoto .. shto ... shtot falim opeli ... ..

Gaz do dupka


Тема Re: Golfнови [re: stefan]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано26.09.03 22:55



Смешен ми е дизайна...знам ли,всеки с вкуса си.



Тема Re: Golfнови [re: lvaka]  
АвторStefan (Нерегистриран)
Публикувано27.09.03 17:34



Gluposti, smeshen dizain..... Ta nali vsichki firmi zapochnaha da kopirat Golf 1. Golf 2 - super klasika.



Тема Re: ha-ha-ha...нови [re: AstraGSi]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано28.09.03 14:35



No az ne se i opitvam da te ubejdavam, 4e triabva da si kupi6 Golf ili puk te karam da ti haresva!!! Vozel kato karuca....ami tia Astra-ta GSI sigurno po-meko vozi....

Emi raziasni mi togava kakvo razbira6 ti pod izraza: "....ela v Sofia da vidi6 kakvo karat horata..."?



Тема Re: Golfнови [re: Stefan]  
Автор lvaka (луд фен)
Публикувано28.09.03 16:56



Я ми кажи кои са тези "всички" марки дето са копирали дизаийна от голф 1.



Тема Re: Golfнови [re: ginger]  
АвторPassat_Arriva (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 23:12



Abe hora zashto tolkova opluvate golfa, ima koli koito sa klasika v janra, i sa postavili imeto si s zatni bukvi v knigata na svetovnoto avtomobilostroene, edna ot tezi koli e golf2, druga takava e MB 190, Golf2 e vsepriznat navsiakude po sveta, niakoi prestigni nemski spisania go opredeliat kato po nadejden dori i ot naslednika mu Golf3.



Тема Приятелю.....нови [re: Stefan]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано29.09.03 09:46



Как се копира Golf-1 или Golf-2
Тая грозотия, нема копиране


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Копиране на Голфанови [re: |Kyky|]  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 15:08



Другите копират концепцията на Голфа (компактна евтина кола с 3 или 5 врати), а не дизайна му... (ако въобще му е правен някакъв дизайн). До появата на Голф 1 колите от тоя клас са били с форма като Трабанта (умалено копие на нормална кола), хечбека има огромното преимущество, че при сгъване на задната седалка товаренето на обемисти предмети е много удобно. В седан със същите габарити пространството е много по-малко отколкото в хечбека... Това сега е ясно на всеки, ама преди 20-25 години не е било така...

Причината да се плюе толкова е, че понеже е имал много добри продажби, швабите са направили само козметични промени във дизайна му (фарове, стопове, решетка). Подобно е положението със 190-ката на и G-класата на МВ.
Според мен Голф 3 е по-зле спрямо конкурентите си отколкото 1 и 2. IV-тата серия е доста по-добра, но там вече са прекалили с цената. Това вече не е "народна кола" даже и в Германия...
Като механика Голф 1 и 2 са добри, но вече са мнооого демоде.



Тема Re: Копиране на Голфанови [re: Teдo]  
Автор ViruS (™)
Публикувано29.09.03 17:59



>> Другите копират концепцията на Голфа (компактна евтина кола с 3 или
>> 5 врати), а не дизайна му...

кажи още, че копират четирите му колела ;-)


Колкото до габаритите... фиестата на форд, май е не по-млада от голфа...

ViruS


Тема Re: ha-ha-ha...нови [re: G6O]  
Автор AstraGSi (C20NE)
Публикувано29.09.03 19:27



Ami da astrata vozi po meko ot golf 2-ka ...
za kolite v sofia ... e opredeleno ne se karat predimno dvoiki :) ... ako ne si go zabelqzala :) ... spri na nekoi krustovishte i vij kvo se kara predimno ...
i poneje gledam si pravish mnogo stranni zakliucheniq ot dumite mi shte poqsnq che NQMAM PREDVID CHE SE KARAT PREDIMNO OPELI ...

S nai dobri pojelaniq i

Gaz do dupka


Тема Re: Golfнови [re: Passat_Arriva]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 01:27



Тези спорове почват да стават като споровете на някогшните собственици на соц. возила. Тогава всеки казваше "Москвич е супер" защото бе масовия автомобил, а тайничко си мечтаеше за Жигула (все пак си беше кола на годината).



Тема Re: ha-ha-ha...нови [re: AstraGSi]  
Автор brabusGTl (минаващ)
Публикувано30.09.03 09:51



Абе хора спрете да сравнявате Golf II с Astra. II e сравнима с Кадета, а Астра с ІІІ-ката!



Тема Re: Копиране на Голфанови [re: ViruS]  
Авторstefan (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 10:16



Pod dizain se razbira ne samo wanshnata forma, a koncepciata sasto. Klasicheskoto opredelenie za dizaina kato tvorcheski proces i rezultat e postigane na "edinstvo meshdu funkcia, konstrukcia i estetika". Wanshnata forma e samo "stiling". Kogato se kopira samo formata, se "prakvat" na bial sviat takiva nedorazumenia kato polskia POLONEZ, naprimer ili holandskoto Volvo 340.
Golf formira cial klas koli, koito go kopirat - Toyota Corolla Hachback, Mazda 323, Opel Cadet, Fiat Ritmo, Talbot i mn. dr. Podobno miasto ima frenskata shkola, koiato sazdade koncepciata "liftback" - Renualt 16, Citroen i t.n
Dizaina na Golf se izuchava v universitetite kato azbuchen primer za dobar dizain. Zabeleshi, vanshnata forma e vapros na vkus, ocenkata na dizaina - na analiz!



Тема Re: Golfнови [re: Passat_Arriva]  
Авторc3Ose (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 11:12



Moje6 li da kaje6 po-to4no s kakvo gofretite sa zape4atani v knigata na avtomobilostroeneto 6ot az tva ne6to go 4uvam za parvi pat a pak i ne moga da razbera kakvi sa mu tolkova zverskote ka4estva



Тема Re: Golfнови [re: c3Ose]  
АвторPassat_Arriva (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 13:23



Volkswagen Golf ІІ - победителите не ги съдят
Моделът на който бе наречен цял автомобилен клас
Втората генерация на Volkswagen Golf започва от септември 1983 и се произвежда до ноември 1991 година. Само в Германия за това време са регистрирани 2,7 милиона автомобила, като 700 000 са с дизелов двигател. 75 процента от купувачите са толкова доволни от качествата на своя Golf, че биха си купили отново този модел на Volkswagen. Казаното дотук е достатъчна препоръка за българския автолюбител да обърне особено внимание на автомобилите втора ръка от тази марка. Без значение е социалният статус. В Германия и студентът, и милионерът карат Golf.
Защото Volkswagen Golf II е най-добрият пример за германски автомобил: солиден, сигурен и икономичен - просто Golf.

Историята
Септември 1983 г. Първият екземпляр Volkswagen Golf ІІ слиза от конвейера.
Февруари 1984 год. Появява се моделът GTI.
Март 1984 г. Презентация на Volkswagen Jetta - Golf с багажник.
Септември 1985 г. Въвеждат се хидравлични нерегулируеми клапани, поцинковане на основните детайли на каросерията.
Август 1987 г. Модернизация на купето: нови, цели странични стъкла, странично огледало, нова решетка и емблема, нови, по-широки странични лайстни, седалки и волани от Volkswagen Passat.
Август 1989 г. По-големи предна и задна броня, двигател 1,6 TD с катализатор.
Януари 1990 г. Представяне на Volkswagen Golf Country 4х4 с двигател 1,8, 89 к.с.
Октомври 1991 г. Последният Volkswagen Golf ІІ е произведен в завода в Волфсбург.



Тема Re: ha-ha-ha...нови [re: brabusGTl]  
Авторstefan (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 16:01



Absolutno pravilno! Golf II beshe bez konkurencia, kogato tragna na konveera i dalgo vreme beshe No 1. Samo Golf II GTI - cheren metalik.



Тема Re: ha-ha-ha...нови [re: AstraGSi]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано30.09.03 21:58



Spora e bezmislen!

Tvurdata vozia vodi do malko po-goliama stabilnost v zavoi..... No v kraina smetka vseki si izbira kolata po vkus i stil na karane....

6tom ti haresva Astri4kata - sus zdrave da si ia kara6!



Тема Re: Golf - историянови [re: Passat_Arriva]  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 23:18



Колега, коя година излиза Голф 1 (ако знаеш), че тука ше изкарат Фиестата за предшественик на Голфа?



Тема Re: Golfнови [re: Passat_Arriva]  
Авторc3Ose (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 09:39



dobre hubavo s istoriata na gofretite sam saglasen, razbira6 gi no vse pak ne moja da me ubedi6 za ka4estva kato komfort, burzina,razhod,golemina i t.n



Тема Много ясно...нови [re: c3Ose]  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 21:03



той затова се е кръстил Пасат (или пасатор)...



Тема Re: ha-ha-ha...нови [re: G6O]  
Автор AstraGSi (C20NE)
Публикувано04.10.03 16:54



Tova sus stil na karane i vkusa si prava da ... :)
no tvurdata voziq e i priznak na preebano okachvane ... osven na sportno ...
e qvno i edni momcheta sus siniq seat ibiza dnes na magistralata za plovdiv sa si misleli che imat sportno okachvane ... no uvi ... bqha lapnali edna mantinela ... qzuk za hubavoto sinio seatche
Mi da haresva mi astrichkata ... i mersi ... za pojelaniqta
v kraina smetka ako ne mi haresvashe nali nqmashe da q kupuvam


Gaz do dupka


Тема Re: ha-ha-ha...нови [re: AstraGSi]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано09.10.03 23:52



Tova 4e sa lapnali mantinelata se dulji ne na oka4vaneto, a na fakta, 4e Ibizata ima edin goliam (apored men) minus - prekaleno e leka! I pri nai-malkia strni4e viatur po4va da se nosi na strani.....

Iazuk, naistina...



Тема Re: ha-ha-ha...нови [re: G6O]  
Автор AstraGSi (C20NE)
Публикувано10.10.03 15:52



Pochti moga da se suglasa
leka e ... da
no fakta e che momchetata sa preotzenili vuzmojnostite na avtomobila ...
a za vqtur ...togava nqmashe vatur ...
toi i men me podmqta kato ima silen vqtur ... osobeno na porivi e daje trudno da q udurjish vuv prava liniq kato karash burzo

Gaz do dupka


Тема Re: Golfнови [re: c3Ose]  
Авторpassat_arriva (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 22:22



Estestveno che ne moga da te obedia zashtoto si e taka,
nemoge golfa da predlogi komforta na passata naprimer-ne namerih golf s klimatronik,podgriavka na sedalkite i dr. zatova si vzeh passat_arriva. Za glleminata si e iasno-golfa prosto si e drug klass. Za razhoda-ima i ikonomichni motori, kakto ima i neikonomichni v gamata ot dvigateli na golfa.



Тема Re: Golf - историянови [re: Teдo]  
Авторpassat_arriva (Нерегистриран)
Публикувано12.10.03 22:28



golf1-1976god
golf2-1983god
golf3-1992god
golf4-1998god
golf5-2003god
За фиестата-поне 5-6год след голф1,
Ако фиестата беше излезла преди голфа-сега щяхме да си говорим за фиестов клас а не за голфов.



Тема Re: EI seloooooнови [re: AstraGSi]  
АвторHonda (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 18:25



Astra, имам процедурен въпрос: С какво се придвижват хората в София? Щото като дойда до т.нар. столица и на всеки 10 коли 9 са 15-годишни, а десетата руска.



Тема Re: Golf - историянови [re: passat_arriva]  
АвторHonda (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 18:38



Явно обширните знания за Голфа са ти позамъглили ума - Форд Фиеста (не че съм фен) за първи път се появява през 1976г.
http://www.netz-kasten.de/fiesta1/index.php?lan=en&ID=1x2x0



Тема Re: EI seloooooнови [re: Honda]  
Авторpassat_arriva (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 21:17



Ako si bil v krainite kvartali sum suglasen, porazhodi se do zentura da vidish za kakvo stava vupros.
Доколкото на мене ми е направило впечетление по Варна и Бургас, летните месеци като видя хубава кола винаги е със софийска регистрация под хубава кола разбирам всичко що е произведено 21 век.
За фиестата най "старата модификация" съм виждал произведена 89год, просто не ми се вярва тази кола да се произвежда 23год без промяни.



Тема Re: EI seloooooнови [re: passat_arriva]  
АвторHonda (Нерегистриран)
Публикувано15.10.03 22:12



Може да си прав за колите, но като цяло има много стари коли - само 10-ина процента нови коли се карат в Б-я.
А за Фиестата, не си прав - сега върви 6-и модел. Ето малко информация за първите 3, които са най-разпространени в Б-я:
http://www.thefiesta.co.uk/thecars.shtml

http://www.fiestaclubgb.co.uk/

Не съм фен на Форд, особено пък Фиеста, но е много прост и лесен за обслужване автомобил - качество полезно за нашего брата.



Тема Re: НЕнови [re: Honda]  
Автор AstraGSi (C20NE)
Публикувано18.10.03 19:16



Батка къде ги виде тез 15 годишни бе ... почти няма такива вече ... колите са горе долу до 10 годишни ... И ИМА СТРАШНО МНОГО НОВИ АВТОМОБИЛИ ... съжалявам ама не си гледал как трябва

Gaz do dupka


Тема Re: НЕнови [re: AstraGSi]  
Автор Honda (любител)
Публикувано18.10.03 20:30



Ами като погледна в Mobile.bg какво се продава (ако приемем че това е сравнително точно отражение на пазара) бройките вървят така:
след 1999 - 581бр.
1997-98г. - 568
1996г. - 471
1995г. - 675
1994г. - 969
1993г. - над 1000... и не ми се иска да търся по-стари.

Редактирано от Honda на 18.10.03 20:40.



Тема Re: НЕнови [re: AstraGSi]  
Авторpassat_ariva (Нерегистриран)
Публикувано19.10.03 14:01



Za tova che iz ziala bulgaria ima antiki i bukluzi "honda" e prav, moiata kochina e 93, no az ia smiatam za bokluk, zashto spored tebe nemzite i drugite beli narodi kato im stanat kolite na 4-5god gi prodavat,zashtoto ne im se zanimava s kokosharnizi-nov vnos kato moita i tvoita, i na 95% ot bulgarite.



Тема Re: Golfнови [re: passat_arriva]  
Автор lowrider (VW-фенче)
Публикувано21.10.03 11:26



Purviqt VW golf e proizveden prez 1974g,(prez 1975 e predstaveno cabrioto).Ta ostavete si fordovete i opeldazite.Imam Golf Carat top model na golf ot '84-'87 godina (posle idva GLS), ta poglednate mu extrite za vremeto si i vijte s kakvo se e dokazal.

Nali znaete za6to e izmislen opel?Znaete,aide da ne obijdam ford-driverite.Za vsi4ki opelisti da si narusqt opeldacite sus rujdopreobrazovatel i da vidim kakvo 6te ostane ot tqh



Тема Re: Golf qkoooooнови [re: ginger]  
Автор BUGATTl (Type 57)
Публикувано21.10.03 12:09



...kakvo mislite za tazi MARKA koli !!!

Редактирано от BUGATTl на 21.10.03 12:10.



Тема Re: Golf qkoooooнови [re: BUGATTl]  
Авторpassat_ariva (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 15:24



Mnogo mi haresva, kolega, ama kato znam che za da ia imam:
Purvo triabva da ia kapariram s 350 000 euro(za tezi pari shte si vzema BMV 760LI, MB S600 s dvigatel na Maibah, VW Phaeton i 3te imam predvid)
I sled tova da doplatia oshte 700 000euro(sigorno za teia pari shte si vzema i Porshe i Ferrari). I shte imam 5 koli koito spored mene sa dosta dobri predstaviteli v klasovete si



Тема Re: Golfнови [re: lowrider]  
Авторpassat_ariva (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 15:28



Moje da e kakto ti kazvash, samo sum siguren ili pone chetah niakude, che golf 1 se proizvejda 8 god, i sled kato golf 2 izliza 83god go smetnah 75god



Тема Re: Golf qkoooooнови [re: passat_ariva]  
Автор lnjector (man)
Публикувано21.10.03 16:08



Mmmm ddaaaa !!!




Тема Re: Golf.нови [re: passat_ariva]  
Автор lnjector (man)
Публикувано21.10.03 16:11



Da de MARKATA VW.




Тема Re: Golfнови [re: lowrider]  
Автор lvo_Dinkov (типичен Иво)
Публикувано21.10.03 21:05



Темата е за Голф, а не за Опел. Моя "ръждилник" отдавна съм го полял преобразувател. Колкото и да ти е чудно- действа. От година даже е пълнолетен, а още не се е разпаднал



Тема Re: Golf.нови [re: lnjector]  
Автор lowrider (VW-фенче)
Публикувано21.10.03 22:15



Do passat_arrive '74 godina startira golf1.
Otnosno Veyron se poqvi problem ,aerodinamikata mu ne e na nivo i pri skorost nad 350km/h stava neupravlqem.Zatova 6te bude ograni4ena do 330 moje bi.A ideite bqha za nad 400km/h



Тема Re: Golf.нови [re: lowrider]  
Автор BUGATTl (Type 57)
Публикувано22.10.03 13:22



Problem nqma !!!
Kolata se demonstrira ve4e nqkolko pati pred publika ,na razli4ni pisti !
Zase4enata skorost / ZASE4ENATA / e 406 km/h , ot Bugatti sa zaqvili 4e nqma da se ograni4ava !!!
Iiii samoooo 6te te pitam :
- Kak moje6 da si pomisli6 ,4e avtomobil za 1mln. Euro, moje da ima nqkakvi problemi ?



Тема Четете статистиканови [re: AstraGSi]  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 14:06



Средната възраст на колите у нас е 19 години... Който разбира малко от математика, може да сметне колко 20 годишни коли трябват на всяка 2-годишна, за да стане средното 19... Да не говорим, че има и 3-год и 1-годишни...

Друг е въпроса колко от тези 20+ годишни реално се карат и колок само се водят на отчет в КАТ...

Факт е, че в центъра вече руските коли са малцинство, ако не и рядкост (не броя изоставените)... Предимно Голф, Пасат, Вектра, Кадет, МВ190, Ауди 80 и др. Новите коли масово са Пежо, Рено, Шкода... Пред хубавите заведения S- и G- класи, Ауди А6 - А8...



Тема kvo bugatti beeeeнови [re: BUGATTl]  
Автор RoYaLe (недоволен)
Публикувано18.11.03 00:46



abe kakvo tolkova si se prehlasnal po tova bugatti....prav beshe KyKy che si e absolutno razto4itelstvo...1 mln euro struva kolata za da i napravqt reklama i takiva kato tebe da si mislqt che shtom struva edin milion euro zna4i e mnogo po-napred ot ferarri, porsche ili drugite supersportni zverove...1001 konia? ne! 987...
ako beshe tolkova velika kola shtqha li sega da q durjat VW? kato jaguar-a i toi e mnogo velik ama ve4e si e ford mondeo btw Bugatti frenska kola li e po princip ili se luja?



Тема Re: Копиране на Голфанови [re: Teдo]  
Автор hf hpe (italian car fan)
Публикувано19.11.03 01:19



я се застреляйте с тези гафове/голфове/
първият автомобил тип хечбек е RENAULT 16 автомобил на годината 1966г.
да не говорим че и Citroen GS-1971г. и Fiat 127 - 1972г. са изпреварили WV които получават признание чак през 1992г. и то с 3тата си модификация.

Италянските коли били скапани, а коя е марката победител за 2004г. /за кой ли път/



Тема Re: Golfнови [re: ginger]  
Авторbye bye gti (Нерегистриран)
Публикувано19.11.03 22:24



ODVRAT




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.