Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 25.05.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Anketa: Italianski bokluci...нови  
Автор Toshito (VW маниак)
Публикувано22.08.03 00:40



Kak smqtate italianskite koli dobri ili loshi sa...moeto mnenie e che sa super shtaigi s dvigateli kat za motorni lodki i vse edno na skicata az sum gi risuval....
ai kajete sega kakvo smqtate za tqh....



Тема Glupiii......нови [re: Toshito]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано22.08.03 02:36



"vse edno na skicata az sum gi risuval.... "
Xa-xa-xa da ne bi, da iskash da kajesh neshto sreshtu Djudjaro ili ne znaesh koi e toi?!?!?!??!

Obosnovi tvardenieto si, no ne s izkustvena plunka opovavashta se na shovinizam

Eto ti dokazatelstvo obrano na tvoeto tvardenie, koeto e pusnato v edna druga tema, tuk!!!




Fiat Bravo 2.0-20v

Редактирано от |Kuku| на 22.08.03 02:46.



Тема Аз също съм на това мнение!нови [re: Toshito]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.08.03 09:46



Пълни боклуци са, за тва не мисля че може да се спори, може да спори само някой, който не е карал БМВ, Мерцедес, Ауди или Фолксваген, и да е видял какво е немското качество!
А иначе за дизайна, признавам и, имат добри дизайнери, от които се възползват не една и две ФРЕНСКИ компании, но немското е неповторимо!!!!!



Тема Аз не съм!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор STREET-er (SPEED LINE!!!)
Публикувано22.08.03 09:53



На мен пък ми харесват италианските коли!


Незнам ама все повече звучите като едни тъпи голфаджии (които са най-заядливата порода по пътищата)!!!С кво фиат браво е по-лош от вашите---с нищо!!!Ами когато делта интеграле взимаше купите от всички състезания в които участваше без изключение...а...А фиат abarth...ако сте чували за тва!!!
Кво им е на италианските---нищо!!!НЕ БЪРКАЙТЕ ОТНОШЕНИЕТО НА ИТАЛИАНЦИТЕ КЪМ АВТОМОБИЛИТЕ С КАчЕСТВАТА ИМ (НА АВТОМОБИЛИТЕ)

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!

Редактирано от STREET-er на 22.08.03 10:30.



Тема Re: Anketa: Italianski bokluci...нови [re: Toshito]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано22.08.03 10:20



Това е съчетание от мощни високооборотни двигатели със сравнително слабички купета и ходова част (говоря за серийни автомобили). Моторите се износват сравително бързо, а ходовата част се разхлопва за няколко години. Добри са в първите 5 до 7 години, след което почват да дават доста откази почти във всички системи. Не залагат много на безопасността и сигурността, не са много устойчиви на корозия. Не са много стабилни на пътя, защото за мощните мотори с които са окомплектовани купетата са прекалено леки, което може да поднесе доста изненади, ако шофьорът обича да се юрка повечко. Като дизайн не са лоши, аеродинамиката им е добра.

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Re: Аз също съм на това мнение!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано22.08.03 10:22



Е, чак пък неповторимо....
Шведкото също не е за изхвърляне...

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Право в десятката! [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.08.03 11:14



Точно това е и моята дефиниция за италианска кола!
А иначе шведските също са велики коли! Тук си наистина 100 % прав!!!!!



Тема Ne moje taka!!! [re: Toshito]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано22.08.03 11:26



Neumestno e da se slagat "Italianski", "Nemski", "Japonski" i t.n. avtomobili pod ob6t znamenatel!!! Ima skapni i mnogo spolu4livi modeli na vsiaka edna marka!!!

Men li4no me izpulvat sus smeseni su4vstva.

Istinata e VW (Group)



Тема Re: Аз също съм на това мнение! [re: Vlado-BENZ]  
Авторtoyota_fen (Нерегистриран)
Публикувано22.08.03 11:55



.... stoto ne si karal iaponsko! Inache za italianskite bokluci sam saglasen, osobeno dizelite!



Тема Re: Право в десятката! [re: Vlado-BENZ]  
Автор Toshito (VW маниак)
Публикувано22.08.03 12:41



Abe sam gluposti govorite...kaji mi edna hubava italianska kola s dobyr dizain bez grandovete Ferrari i Lamborghini .... kaji mi.... to novata lada 110 e po dobra... nishto obshto priznavam aerodinamikata im e hubava ma s tezi glupavite dvigateli... det gi slagat mnogo zle.... samo se chupqt i nikoi ne im razbira v bulg. da gi naprai kat horata pone da iskarat oshte 300000km sled osnoven.... pak te osobeno na tezi bokluci boxerovite sa ibahti tashaka.... razvali li ti se dvigatela trqbva da e ostaissh pod nqkoi kesten.... nemskoto si e nemsko !!!
I zashto golfajiite da ne sa carete na putq ?!?! Az sum golfajiq s bagajnik otzad




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.