Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 24.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Anketa: Italianski bokluci...  
Автор Toshito (VW маниак)
Публикувано22.08.03 00:40



Kak smqtate italianskite koli dobri ili loshi sa...moeto mnenie e che sa super shtaigi s dvigateli kat za motorni lodki i vse edno na skicata az sum gi risuval....
ai kajete sega kakvo smqtate za tqh....



Тема Glupiii......нови [re: Toshito]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано22.08.03 02:36



"vse edno na skicata az sum gi risuval.... "
Xa-xa-xa da ne bi, da iskash da kajesh neshto sreshtu Djudjaro ili ne znaesh koi e toi?!?!?!??!

Obosnovi tvardenieto si, no ne s izkustvena plunka opovavashta se na shovinizam

Eto ti dokazatelstvo obrano na tvoeto tvardenie, koeto e pusnato v edna druga tema, tuk!!!




Fiat Bravo 2.0-20v

Редактирано от |Kuku| на 22.08.03 02:46.



Тема Аз също съм на това мнение!нови [re: Toshito]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.08.03 09:46



Пълни боклуци са, за тва не мисля че може да се спори, може да спори само някой, който не е карал БМВ, Мерцедес, Ауди или Фолксваген, и да е видял какво е немското качество!
А иначе за дизайна, признавам и, имат добри дизайнери, от които се възползват не една и две ФРЕНСКИ компании, но немското е неповторимо!!!!!



Тема Аз не съм!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор STREET-er (SPEED LINE!!!)
Публикувано22.08.03 09:53



На мен пък ми харесват италианските коли!


Незнам ама все повече звучите като едни тъпи голфаджии (които са най-заядливата порода по пътищата)!!!С кво фиат браво е по-лош от вашите---с нищо!!!Ами когато делта интеграле взимаше купите от всички състезания в които участваше без изключение...а...А фиат abarth...ако сте чували за тва!!!
Кво им е на италианските---нищо!!!НЕ БЪРКАЙТЕ ОТНОШЕНИЕТО НА ИТАЛИАНЦИТЕ КЪМ АВТОМОБИЛИТЕ С КАчЕСТВАТА ИМ (НА АВТОМОБИЛИТЕ)

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!

Редактирано от STREET-er на 22.08.03 10:30.



Тема Re: Anketa: Italianski bokluci...нови [re: Toshito]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано22.08.03 10:20



Това е съчетание от мощни високооборотни двигатели със сравнително слабички купета и ходова част (говоря за серийни автомобили). Моторите се износват сравително бързо, а ходовата част се разхлопва за няколко години. Добри са в първите 5 до 7 години, след което почват да дават доста откази почти във всички системи. Не залагат много на безопасността и сигурността, не са много устойчиви на корозия. Не са много стабилни на пътя, защото за мощните мотори с които са окомплектовани купетата са прекалено леки, което може да поднесе доста изненади, ако шофьорът обича да се юрка повечко. Като дизайн не са лоши, аеродинамиката им е добра.

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Re: Аз също съм на това мнение!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано22.08.03 10:22



Е, чак пък неповторимо....
Шведкото също не е за изхвърляне...

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Право в десятката!нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.08.03 11:14



Точно това е и моята дефиниция за италианска кола!
А иначе шведските също са велики коли! Тук си наистина 100 % прав!!!!!



Тема Ne moje taka!!!нови [re: Toshito]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано22.08.03 11:26



Neumestno e da se slagat "Italianski", "Nemski", "Japonski" i t.n. avtomobili pod ob6t znamenatel!!! Ima skapni i mnogo spolu4livi modeli na vsiaka edna marka!!!

Men li4no me izpulvat sus smeseni su4vstva.

Istinata e VW (Group)



Тема Re: Аз също съм на това мнение!нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторtoyota_fen (Нерегистриран)
Публикувано22.08.03 11:55



.... stoto ne si karal iaponsko! Inache za italianskite bokluci sam saglasen, osobeno dizelite!



Тема Re: Право в десятката!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Toshito (VW маниак)
Публикувано22.08.03 12:41



Abe sam gluposti govorite...kaji mi edna hubava italianska kola s dobyr dizain bez grandovete Ferrari i Lamborghini .... kaji mi.... to novata lada 110 e po dobra... nishto obshto priznavam aerodinamikata im e hubava ma s tezi glupavite dvigateli... det gi slagat mnogo zle.... samo se chupqt i nikoi ne im razbira v bulg. da gi naprai kat horata pone da iskarat oshte 300000km sled osnoven.... pak te osobeno na tezi bokluci boxerovite sa ibahti tashaka.... razvali li ti se dvigatela trqbva da e ostaissh pod nqkoi kesten.... nemskoto si e nemsko !!!
I zashto golfajiite da ne sa carete na putq ?!?! Az sum golfajiq s bagajnik otzad



Тема Re: Право в десятката!нови [re: Toshito]  
Автор AMG (новак)
Публикувано22.08.03 13:33



Za dizaina italiancite sa nenadminati spored men osobenno v poslednite 15g



Тема Ами аз за тях говорех де...нови [re: Toshito]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.08.03 13:47



...за Ферари и Ламбо, другото е мастия!!!!!



Тема vie ste sme6ni i tragi4niнови [re: Vlado-BENZ]  
Автор pininfarina ()
Публикувано22.08.03 16:13



kakvo 6te kazete za MASERATI. i to li e ko6nica? na golfovete im razbirat na6te maistori 6tot sa s tehnologia ot II svetovna voina a maistorite ni (ne vsi4ki ne iskam da obida nikoi) sa kalpavi i ni6to ne razbirat. a italiankite sa po slozni i zatova ne mogat da gi opravat. vav F1 gi vizdame VELIKITE NEMSKI BARAKUDI. kupetata drug im gi pravi dvigateli garmat leleeeeee. za dizaina spomenat v temata ami moi 4ovek pomisli si koi koli pe4eliat priz kola na godinata nai mnogo i koga Mb i BMw i wv sa spe4elili aaaa da Mb A klasa spe4eli obra6tane po pokriv. lele sram. A pove4eto bmw-ta i mb v balgaria skarcat ot zad uzas e pone ne gniat ama tova e zabraveno v novite italianski. poglednete na ne6tata pod drug agal niama samo nemski koli i ne sa savar6eni. vseki haresva i iska da pritezava (az sa6to ) MB BMW no i Ferrari Lamborgini i niakoi drugi koli. a za skapvaneto to tova zavisi ot 6ofiora.



Тема Абе смотаняк...нови [re: pininfarina]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.08.03 16:53



...що ме караш пак да побеснявам, да ти припомня ли кой е спечелил през последните четири години приза кола на годината на най престижното списание Ауто Билд, мухльо??????????????



Тема О, Пикасооооооо !нови [re: Toshito]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.08.03 17:29



Много ли си добър в дизайна ? Трябва да си иначе как ще обясниш че всички производители наемат за част от ЕЛИТНИТЕ си модели точно италианските студиа ?
За двигателите - не съм съгласен. Добри са. Електрониката им е скапана (и БОШ има огромен принос в това между другото). Ламарините са зле в периода от 80-те години - причината е внос на тенеке от ...Русия :-)))

ПП: Колкото до моторните лодки - има такива двигатели пред които автомобилните са гола вода :-))

UB40 !



Тема Vlado, pii edno hapche!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано22.08.03 19:18



Che neshto mnogo chesto zapochna da upotrebiavash dumata "smotaniak"

Uspokoi li se????


Aide sega, mlukni


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Абе пак ли ти бе?нови [re: |Kuku|]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.08.03 20:47



Казах ти да не ме занимаваш с глупостите си бе, докога да ти го набивам в тъпата селска кратуна???????



Тема Xe-xe!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано22.08.03 20:53



Purvo, mai selskata kratuna si ti da ge
I vtoro, zabravi da kajesh "smotaniak" ili veche se lekuvash


Fiat Bravo 2.0-20v

Редактирано от |Kuku| на 22.08.03 20:59.



Тема Aman ot mazohisti ..... :)))))нови [re: Toshito]  
Автор Dodo155 (AlfaMilano)
Публикувано22.08.03 21:08



Vlado i ostanalite tuk sa mazohisti
Voziata na VW i Mercedes moje da ti dovede samo bubre4na kriza, a za Opel da ne govorime
Ako Vlado znae6e koi e DJURJARO niama6e da se pravi na palia4o
Vladko, ti si mi ada6 daje, i Japoncite viknaha DJURJARO da im pokaje niakoi ne6a kak se praviat!!!!
A i za dvigateli ne mi govorete s tia anemi4ni motori samo snimki sus spoilerite si mogat da si praviat nemskite koli
Edinstvenata kola ot nemskite, koiato moje da se nare4e kola e AUDI sled 1996 god. modelite No malko sum razo4arovan ot oka4vaneto im. Ne stavat za na6ite puti6ta
Nе slu4aino AUDI kupi akciite v Lamborgini, za6to ne si kupiha druga nemska marka, primerno Porsche Prosto niama slu4aini ne6ta na tozi sviat
E USPEH na kolegite s MADE IN GERMANY !!!!!

Alfa MILANO


Тема Re: Абе смотаняк...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор KPEMATOP (FIAT Uno Turbo)
Публикувано22.08.03 23:47



mnoo si tap vlado-benz, VW GROUP puknat grosh sa nqmali predi 90te...i kakwi motori, kakwi elektroniki sa slagali auu ujas...kinti nqmat...Wij GOLF 2 GTI super bega4kata s K Jetronic...ne ti li e smeshno, a dizajna na GOLF 2 ne e li super grozen???:))). Mercedes pone imat kinti za razrabotki i sa doprinesli neshto na awtomobilostroeneto, izmislili sa injekcionnata sistema!VW kwo sa izmislili???
Dizajnerite na si4kite ewropejski koli sa italianci, kato pochnem ot Pininfarina i swyrshim s Bertone:)
VLADO-BENZ: mislish li si oshte che dizela ti e sustezatelen???



Тема Re: Anketa: Italianski bokluci...нови [re: Toshito]  
Автор zloQQ (Хитър Петър)
Публикувано23.08.03 02:06



Ръчкам си аз една Skoda 1,9 TDI, 110 кончета (AUDI двигателче) и се кефа оти си има 'сичките му там "екстрички" и арчи 5л./100км. при средна скорост 103км/ч с пуснат климатроник...да си е** века...ми, че тя си е немска машина ...Ама ша ма извините мънинко...немоа да си крива бедната душица и да си затварям очите пред Италианеца...Малеее как бих се метнал на една Alfa 147 GTA 3,2 V6 24v ... е, Toshito ако т'ва ти е разбирането за щайги с мотори за лодки...за уменията ти по рисуване - незнам - ти ша каеш...
Туй е лично мнение са - нема се караме, нали



бегай, пайсеее, че идем със зелената Шкода!


Тема Pitai i Vlado!!!нови [re: zloQQ]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано23.08.03 02:20



Poneje "Alfa 147" e v edin klas s moiata kola, znachi i za neia vaji, che e nisak klas avtomobil s moshten no skapan dvigatel, kakto vsichki italiasnki motorni lodki!!!
I e po-dobre edin 18 godishen Mercedes dizel, ot kolkoto chisto nova Alfa, zashtoto ot tazi Alfa, sled 5 do 7 godini nishto niama da stava, samo shte i padat lamarinite, dokato se durpa s porednoto chudo na germacite, ako vse oshte moje da se dviji

Inache se zabavliavam ot sarce!!!
A tazi Alfa e unikat


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Pitai i Vlado!!!нови [re: |Kuku|]  
Автор zloQQ (Хитър Петър)
Публикувано23.08.03 02:50



Ха-ха-ха! Ми че к'о да го питам Vlado-BENZ - той, чиляка си е фен на МВ, у което нема нищо кофти - 'секи е фен на некояси марка...мислим само, че требе повечко толерантност в тея спорчета! МВ си е МВ - спор нема! Обаче я съм тъп и си сакам новата Alfa, а не МВ на n-годинки, само 'щот е МВ...
Да рипна у едно так'воз зверче и да му подпалим гуметата, па то нека се разпадне след 5 до 7 годинки - рипа ми гъзо! Шъ ма прощтавате...евала им на швабите, ама да се пренебрегват Италианците - т'ва си е направо подсъдно бре! Ай със здраве!


Малеееее - мило и драго давам за туй нещо!

бегай, пайсеее, че идем със зелената Шкода!

Редактирано от zloQQ на 23.08.03 03:01.



Тема Re: Pitai i Vlado!!!нови [re: zloQQ]  
Автор STREET-er (be Xplosive)
Публикувано23.08.03 08:20



нищо им не е на италианските!!!

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!


Тема Re: Pitai i Vlado!!!нови [re: |Kuku|]  
Автор |ukuK| (непознат )
Публикувано23.08.03 09:46



****

Колега |Kuku| вие имате сериозен проблем с умствената си недостатъчност.
Обърнете се към специалист, вървите към влошаване !

****



Тема V mnogo goliama greshka si..нови [re: Toshito]  
АвторGrigor (Нерегистриран)
Публикувано23.08.03 12:00



Ето ти малка извадка за Италианските автомобили.
прочети я внимателно, премисли я, прецени коя друга държава има подобни успехи и после пак си кажи мнението:

Що се отнася до италианските автомобили, това, че имаше един слаб период от началото на 80-те до средата на 90-те за италианското автомобилостроене съвсем не значи, че едни от най-хубавите и най-красиви автомобили не са произведени в Италия. Просто глупаците, чиито съзнателен живот е започнал от скоро не са го забелязали. Достатъчно е да отвори страницата на Алфа Ромео и да погледне модели като 33 страдале от 67 година - 2000 куб.см, v8, 230 к.с при 9600 оборота. Алфа Сюд все още е един от автомобилите с най-добро поведение на пътя в класа си - 1 G. натоварване в завой, както и Алфа RZ и SZ Загато. Все още няма друг 6-кратен световен рали шампион освен Ланча Делта Интеграле. Един от автомобилите с най-много победи в туристическия шампионат е Алфа Ромео 75. Серийната версия е Алфа Ромео 75 евулюционе - 1.8 турбо - 260-280 к.с. с дедион задно окачване и скоростна кутия разположена пред задния мост - разпределението на тежестта е 50/50. Мазерати Гибли - колата серийно производство с най-голяма литрова мощност 2.0 - 306-335 к.с. Няма да коментираме модели като GTV Bertone, Alfa Bimotore, Alfa Giulietta Spider, Alfa Spider които за времето си са били произведение на изкуството. Да не споменаваме, че предшественика на Twin Spark двигателия на алфа 155 който от 56 г. до 87 г. е произвеждан без абсолютно никакви промени е с два горни разпределителни вала, алуминиев блок и 130 к.с. с два двойни хоризонтални карбуратора. Първите две години в формула 1 са спечелени от Алфа Ромео. Няма друга фирма с толкова много победи в Формула 1 колкото Ферари, която винаги е участвала в Формула 1 и то самостоятелно. Първото Ферари е 2.0, 160 к.с. Отвори един каталог и сам ще се увериш че F40 е първия серийно производство автомобил прехвърлил 200 мили максимална скорост и колко са автомобилите които изминават 1 км от място за 20 сек. Няма да говорим за фирми като Аутоделта, Брембо, Феродо, коломбо и бариани у куп други които са легенда в автомобилния спорт, за двигателите на Фиат с два горни разпределителни вала, за останалите модели на Ферари, Ламборгини, Мазерати ..... защото не виждам смисъл да се обяснявам на някакъв ограничен глупак чиято кола е втората мечта на всеки див селянин след Golf 2 GTI с "големата броня, целия джам, големото табло и многото екстри". Не забравяй да си отрежеш и пружините за да стане и със спортно окачване....



Тема IZVINQVAI PICH ama ..нови [re: Grigor]  
Автор w1zz4rd (HONDA MANIAK)
Публикувано23.08.03 16:01



.. gledai sega .. parvo ferrari nego hvali mng mng .. shtoto vav formula 1 nai mng pobedi imat Honda i Reno .. i drugoto kvo si gi zahvalil tiq Italianski avtomobili .. az pak smqtam 4e Qponskite koli sa po ka4estvenite avtomobili .. nemislish li 4e sam prav ?



Тема Прав си много ясно...нови [re: w1zz4rd]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано23.08.03 16:27



...за мен лично има само 3 нации които правят наистина качествени автомобили, сигурни и с традиции: това са германците, японците, и естесвено шведите!



Тема Ave vie ste typi!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Toshito (VW маниак)
Публикувано23.08.03 20:29



Ave mnogo ste prosti ve ... ko mi govorite za rali shampionatyt i formula edno i nz si kvi sustezaniq tam momcheta chastite sa smenqt na vsqko sustezanie za formula 1 a na ralyto na vsqka otse4ka.... tam ka4estvoto e suvsem drygo ... govorete taka malko za avtomobilite koito se proizvejdat seriiono i se karat ot grajdani ... koi pove4e uspehi imat i koi pove4e dyrjut.... za men pove4e shte izdyrji edin benz S350TD 95g. ot kolkoto edna Alfa 147 3.2 neznam si tam kakvo.... za nashti putishta !!! i VW nemislq che sa izmislili malko ...! Kat Golf ima grozen dizain i e mnogo gadna zashto navsqkade e predpo4itat pove4e ot primerno edna Alfa 33,145,147 ??? Vijte kakvi sa prodajbite na Alfa za pozlednite 10 godini kolko seriini avtomobili sa prodali i vijte kolko VW sa podali !!! i togava pak za naciite vijte Germany kolko avtomobili sa prodali sravnenie s drygi i Japan pravqt mnogo zdravi avtomobili maika mi ima Honda Civic 94g 1.3 16V za 3godini e smenila SAMO edni nadkladki , ama gadnoto e che sa mnogo nejni avtomobili... TOVA E !!! TDI`130HP



Тема Чакай бе, пич...нови [re: Toshito]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано23.08.03 21:05



...закво на мен викаш че съм тъп, като съм на твоето мнение изцяло бе?



Тема Re: Pitai i Vlado!!!нови [re: |ukuK|]  
Автор STREET-er (be Xplosive)
Публикувано23.08.03 22:10



AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAААААААААААААА ти се баси досадния навлек!Не знам да се смея ли или да се ядосвам!(стаа въпрос за иКиК)

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!


Тема Ненови [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.08.03 02:55



че се заяждам с теб, ама това са митове и легенди :-))
Качеството на ФОРД и ОПЕЛ ли ми хвалиш, или на Волво с двигателите Рено и дизели от бус Фолксваген ?

UB40 !



Тема И бре !нови [re: Toshito]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.08.03 03:01



Викаш - щото Сивика нежен и майка ти не смее да смени друго освен накладките или ?

Голфитата се купуват заради евтините турски чаркове ;-))) После се берат ядове ама какво ти пука :-))) Нали и без това моргите са пълни с тях !
За пример бих ти дал Хонда с производството на 40% от бензиновите агрегати в световен мащаб... горките Фолксваген :-))) Или например над 30-те милиона произведени Сивика - мисля че Голф има да мечтае за тази цифра - а той е единствения близък конкурент.

ПП: Нека ти напомня че дори САМО в Япония Хонда е сравнително малка автомобилна компания.....

UB40 !



Тема Re: V mnogo goliama greshka si..нови [re: Grigor]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано24.08.03 04:13



a stiga s teia me4ti ve pi4aga osobenno vav F1 kade zabravia6 McLARAN-HONDA????? ami i vav DTM nai dobroto za turisti4eski seriini avtomobili MB mai sa po dobri ot Italiancite???????? i vav F1 ako nee germanec FERARRI zagivat hahaha pak do germanec ste oprelida vi razviva avtomobila

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Re: Pitai i Vlado!!!нови [re: |ukuK|]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано24.08.03 04:15



heiiii smotan ti naistina si goliam drazni4 ve da ne si pedal ia kato gledam si obraten mai uKuK _!_

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Еи, тарикатчето на мама :))))))нови [re: jamie]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано24.08.03 09:40



Ти въобще карал ли си кола бе?????
Аз да ти кажа все по-дълбоко започвам да се съмнявам!!!!!
А за мен да ти кажа, на 20 съм, и съм карал коли от какви ли не марки, и мога да ти кажа едно, може би единствените марки, които се доближават до качеството на Мерцедес, са SAAB и Volvo!!!!!
А за форд и опел, ами огледай се бе, мамин сладък, виж такситата опели и фордове, на колко милиони километри са, и още се държат!!!!!!!
Ама то на тебе нема смисъл да ти се обеснява, ти си страшен хейтър, батка, страшен!!!!!! Само знаеш да мразиш, такива като тебе сигурно са им пълнили гащите с вода или нещо подобно в училище, и сега развиват яки комплекси!



Тема Лелеееееееее!!!!!!нови [re: M_TYPE]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано24.08.03 09:42



Браво човече, ти ги разби!!!!! Ама което си е вярно си е вярно, нали така?



Тема Re: Еи, тарикатчето на мама :))))))нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано24.08.03 12:14



''-може би единствените марки, които се доближават до качеството на Мерцедес, са SAAB и Volvo'' ..........

Правилно, ''МОЖЕ БИ''....

А бре батка, ти за Aмерикански коли чувал ли си???
Защото аз лично бих си взел един Кадилак отколкото Мерцедес-Бенз
...... Нищо против Бензовете де, но просто има колици които са ''МАЛКО'' по-добри от тях, и също са на ''по-достъпна''' цена.....
Та тези колици/модели са именно: Cadilac, Lexus, Infiniti, BMW & други......
Аз взимам един от топ моделите на горе изброените марки, пък нека другите да си мислят че S класата на Мерцедес е мнооо велика и недостижима .....

Иначе също бих си взел едно Лексъс-че вместо прехваления МБ, после нека ми се смеят ГРАЖДАНИТЕ С яките куци МБ-та......



Тема Куц ти е мозъка!!!нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано24.08.03 12:47



Абе аматьор, ти явно въобще не разбираш от коли, щом като говорим за качество, ми споменаваш АМЕРИКАНСКИТЕ производители!!!
А за Лексъс няма кво да говорим, японско наистина супер качество, но отгърни някой брой на Ауто Билд където се сравняват Мерцедес и Лексъс...ами в 80 % от случаите Мерцедес е победителя...не искам повече да говоря!
Мерцедес бил прехвален, напротив, приятел, всеки сега пубер все за новата 7-ца на БМВ говори, ама в тестовете S-класата скъсва всички, и нея, и новата А8 на Ауди...немците казаха така на един тест: Мерцедес, въпреки че модела му е най-стар от тези 3 автомобила, доказва че с толкова десетилетия на създаване на автомобили от луксозния клас, е намерил ПЕРФЕКТНОТО съчетание между елегантност, лукс и динамика!
И това което ти наричаш прехвалване, аз наричам РЕАЛНОСТ!!!



Тема Аминови [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.08.03 13:33



да беше почнал с това бе :-)))
Я виж МЛ 400 СДИ как хубаво вози (по кориците на АутоБилд) !

UB40 !



Тема Безнадежднонови [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.08.03 13:35



ТЪП.
Даже не схващаш кога се подиграват с теб, тц-тц :-))))

UB40 !



Тема Re: Ave vie ste typi!!!нови [re: Toshito]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано24.08.03 16:59



Abe Toshito, selianin takav, kakvo si ia nakichil tazi skapana Jetta koiato vmesto zaden most ima p-obrazen vinkel. Otzad barabanite boiadisani li sa i v zhalto ta da izglezhdat kato brembo diskove:) Evala za vanshnia i vid - prosto e kulminaciata na selianiata - druga takaba bezvkusica ne sam vizhdal. A onzi drugia tapak da si napravi spravka za F1 predi da se obazhda. A tretia tapak da vzeme da si izkarpi poda na mercedesa predi da mu izpadne sedalkata i da mu razcepi kosha na 124-kata



Тема Re: Еи, тарикатчето на мама :))))))нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано24.08.03 20:20



abe Lexus sa dobri, spor niama, obacha da spomenavash Amerikanski koli(v sluchaia Cadilac), mali, mali, neznaesh za kvo stava vapros. ta zemi si edna Amerikanska kola za da vidish za kvo stava vapros, samo che spestiavai pari, stoto na seki 60K mili ste triabva da smeniash garnitura na glavata(e ako ne ti puka za lokvata maslo det ostava siaka sutrin ne e zadaljitelno da smeniash garniturata, moje prosto da dolivash, pone taka praviat horata tuk). a, i ako ot niakade traka i hlopa, ne se pritesniavai, tova e normalno, nisto i niama na kolata. a inache e otdelen vaprosa kak voziat amerikanskite koli, na lodka vozil li si se? e neshto takova.



Тема Re: Еи, тарикатчето на мама :))))))нови [re: c23O]  
Автор STREET-er (be Xplosive)
Публикувано24.08.03 20:55



Ехе!Що такава критика към американските коли.................!А ако тоя е наистина Уно Турбо който преди беше тук...................................

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!


Тема Re: Anketa: Italianski bokluci...нови [re: zloQQ]  
Автор Dodo155 (AlfaMilano)
Публикувано24.08.03 21:15



Ei pi4 i Skodata ne e lo6 avtomobil
Kato se ima predvid she e AUDI a puk na po-malka cena, ne e za otminavane
No GTA na Alfa ..... niamam dumi!!!!!

Alfa MILANO


Тема Ei Vladko....нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Dodo155 (AlfaMilano)
Публикувано24.08.03 21:39



preberi 4erniat Mercedes v garaja 4e mu izti4at okoloplodnite vodi
Neznam kato si na 20g. kolko opit moje6 da ima6 s kolite, malko me sumniava 4e si pokaral i 10 000 km
A tezi pi4ove s taxitata moje6 da gi pita6 kolko puti mese4no vkarvat kolite si v serviz
Tia s Opelite praviat prednica na vseki mesec sredno, tova pravi okolo 10-15 000km
Az puk sus starata mi kola, edno skapano Uno, go remontirah prez 40 000km gradsko karane Tia italianskite naistina sa mnogo skapani
Sega karam 155 ve4e blizo 10 000km ot kak sum ia kupil i o6te ni6to ne e tropnalo
6te te uvedomia kato stigna 50-60 000km kakvo sum pravil i za tezi 10 000 km dosta Opel4eta i VW razplakah
USPEH

Alfa MILANO


Тема Re: Куц ти е мозъка!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Dodo155 (AlfaMilano)
Публикувано24.08.03 21:46



AUTO BILD!!!!
Kaji mi ima li avtomobil razli4en ot nemskiat da e pobeditel tam?
Nali niakoe anemi4no german4e vzima zaplata da si pi6e kucite statii be mamin Vladko
I kvo mi gi hvali6 tia Mercedesi samo, AUDI otdavna izduha Mercedes ot sreden i vicok klas!!!! A sega i Lamborgini si imat AUDI i utre ve4e i pri sportistite Mercedes 6te otstupi
126 kupe otdavna ne se proizvejda priatel4e, svikni s tazi misul Imenno tova kupe be mnogo ka4estveno, a ne 190-ti ili 124-ki

Alfa MILANO


Тема Re: Еи, тарикатчето на мама :))))))нови [re: c23O]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано24.08.03 23:01



c230: Добре колега, аз имах в предвид возията и лукса на Кадилака, а подръжката е друга тема.......

Пак казвам немам нищо против МБ, защото и аз карам такава кола, и тя си е ГЪЗАРУЯ И ЛУКС (НОВИТЕ МОДЕЛИ ДЕ)....

Vlado-benz: Абе пич кво се надуваш с тези двата кенефа от снимката, СПЕЦЯЛНО ЗА 190-ката говоря???
Нали знаеш, че те са доста по-различни от новите гъзарски Мерцедеси?
Не знам кои е Аматъор, но аз поне си трая по-въпроса с 'яките' 190-ки?

Ставаш смешен ве маниак....
Гледам нещо мнооо употребяваш думата СЕЛЯНИН, ПРЕДИ МАИ ТИ БЕШЕ ТЪПИЯ СЕЛЯНИН БРЕ 'ПИЧ'!!!!



Тема Bili bokluci a????нови [re: Toshito]  
АвторALFA COURSE (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 00:24



ALFA-ite ne bili hubavi! Mi az imam 155 1.8! Bili mnogo leki [tezi okolo 1400 i malko otgore! Koeto oznachava che e po-tezka ot VW Passat, AUDI 80 i t. n.] Po-burza e ot BMW i tova e dokazano [estestveno sus sravnitelno ednakvi dvigateli a ne 2.0 srustu nqkoi V6]! A po putq za Vinica [Varna] tochno na baira edna C-klasa [chisto nova ili pochti] ne uspq da izprevarq moqta ALFA ot start [ha ha ha! Kola za edin kup pari srestu uz bokluk za 5000 leva]. Bili neopravlqemi! Che tq za 1 godina godina e zanesla samo vednush a e podlozena na dosta golqmo purzene. Bili zle s koroziqta! Az nqmam i petunce ruzda na kola 92 godina....
Puk Golf-ovete te vuobste ne sa mi v klasaciite [ e sq ne govorim za nqkoq 4-ka ili super natochen 3 stoto moqta e bez tuning ]. Minavam si gi kato ladichki! Nе kazvam che nemskite koli sa loshi sa loshi [estestveno che sa hubavi] no i italianskite imat dosta za pokazvane!
P S vizte kak sa ALFA 156 v DTM shampionata [i kolko e "grozna" 156; Brera; GTV; Evoluta Sportiva; 147 a puk za GTA versiite da ne govorim]



Тема Molia te!!!нови [re: Dodo155]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано25.08.03 01:39



Ne govori za Uno, che az na Vlado sam mu obeshtal da go zapoznaia s veterana na maika mi - "Uno 55S" ot '83 godina, da vidim togava, kade otiva negovia Mercedes Benzzzzzz


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Vladoooo, otvori ochi!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано25.08.03 01:58



Ti si mnogo dalech ot tazi "РЕАЛНОСТ" s tvoita "АНТИКА", razberi go, vednaj za vinagi!!!
Niamash miasto pri Mercedes-ite, za koito tolkova mnogo govorish s tazi 190-ka ot staria zavet!!!
V "AutoBild" ne sravniavat retro mashini, iasno li e, stiga si govoril gluposti, samo bezpochveni izkazvania!!!
I kakvoto i da proizvejdat Mercedes, ti go niamash, taka, che stiga si se naduval!!!
Napravo si kaji, che karash "PUCH", a ne Mercedes
I spri da se ligavish, molia te


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Ei Vladko....нови [re: Dodo155]  
Автор lvo_Dinkov (типичен Иво)
Публикувано25.08.03 08:37



Az sym prawil prednica na Opel(lageri, manshoni i amortisori samo, drugoto qwno beshe smeneno w Austria predi da q dokarat) predi 60000km, zawisi mnogo ot shofiora, ne samo ot kolata, tezi s taxi- tata syshto ne trqbwa da se slagat pod obsht znamenatel, wikdal sym taxi- ta w perfektno systoqnie.
A do towa, dlai Alfi- te sa hubawi koli, wypros na wkus



Тема Re: Еи, тарикатчето на мама :))))))нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано25.08.03 09:26



mi voziiata na Cadilac ne mi dopada hich, no tova e moe lichno mnenie, az se pak sam lubitel na po-tvardo okachvane. e, mnogo ot chernichkite sabratia obache sa na drugo mnenie i te samo za Cady ili Buick si mechtaiat. inache kato interior(v sluchaia luks), amerikanskite koli sa pod siakva kritika, prosto izpolzvat mnogo evtini i nekachestveni materiali. prosto se poluchava taka che ima niakolko modela koito mi haresvat kato vanshnost, no kato interior niama takava amerikanska kola. nemcite, iaponcite i shvedite sa svetlini godini napred(za frenski, italianski i ruski koli nemoga do govoria, ne gi poznavam tez koli)



Тема Re: Bili bokluci a????нови [re: ALFA COURSE]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано25.08.03 09:38



***A po putq za Vinica [Varna] tochno na baira edna C-klasa [chisto nova ili pochti] ne uspq da izprevarq moqta ALFA ot start [ha ha ha! Kola za edin kup pari srestu uz bokluk za 5000 leva]. ***


nesto ne ti shvastam ideiata tuk ???
ta kva tochno e ideiata da sravniavash 5000 leva s chisto nova C klasa i sled tova spomenavash i barzina na start ??? che az imam priatel na koito kolata mu ne struva i $1000 obache izriazva sichko jivo po ulicite(stava vapros za 88 Toyota Celica 2.0L turbo i kup modifikacii, vida i pod siakva kritika) i kvo, se edno ste predpochetesh za seki den kola vaprosnata Toyota pred chistak barsak C klasa???



Тема Re: Еи, тарикатчето на мама :))))))нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано25.08.03 11:15



А да те светна ли, че дори и американците предпочитат европейските автомоболи пред техните си! Има ли смисъл да казвам, че най-предпочитаните и ценени марки са Mercedes, BMW, Porshe и тия шведските, дето слагат разни скапани мотори, как се викаха, май Volvo бяха...
Те американците са тъпи...

Да не говорим за дипломатическите мисии по света.... Направо им се чуда на тези тъпанари дипломатите, що не са се спрели на перфектните италиански автомобили, акъла ми не го побира...

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Един цитат от друг клуб във форума...нови [re: Toshito]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано25.08.03 11:29



"Edun komshia kakto si sedial na krastoviste s kolata (FIAT UNO) beshe pometen ot velosipedist.Kolkoto i strnno da zvuchi, na picha s koleloto mu niamashe nisto, ama ako behte skivali UNO-to - maleeeeeeeee, vse edno se beshe blaskalo s traktor - vrata, staklo, kalnik i preden kapak.A sega kajete dali ne karat kato ludi velosipedistite ".... "Ama ako go vidish UNO-to ste kajesh che s MOSKVICH 408 e imal sresta"...
(за справка Хоби, Развлечения >> Авто-мото >> Тия ченгета наистина са тъпи >> RashoPrashkata)

Еййййййй, ама стабилни и безопасни тези автомобили, ейййййй... А аз да не знам....Цъ-цъ-цъ....

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Re: Bili bokluci a????нови [re: c23O]  
АвторALFA COURSE (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 14:13



Ne ve pich! Prosto iskam da ti kaza che ako iskash istinska sportna kola nikoga ne si vzemai MB! Tova e vsichko! A ako stava vupros za luks i voziq estestveno MB si e priznata marka



Тема Re: Еи, тарикатчето на мама :))))))нови [re: c23O]  
АвторALFA COUSRE (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 14:31



Kato ti trqbva kachestvo hvurli edin pogled vurhu Ferrari Lamborghini Maserati [ei toq spyder ebahti "plastmasite" deto gi ima!] Aston Martin Lotus Rolls Royce ["ei taq kola e ebahti bokluka"] TVR [osobena na Swordfish (film e)] Jaguar De Tomaso Bentley Dodge Viper Ford Mustang Cadilac XLR Chevrolet Corvet i ALFA ROMEO [ne vsihki sa ot edin klas ochevidno] estestveno i posle mi govori che hubavite koli bili samo nemski, qponski i shvedski
Za sravnenie q viz top modelite na SUBARU [maleeee takuv luks e vutre che rpipadnah ostanaloto veche e suvsem druga rabota no to ne se kasae po temata] Isuzu [te puk sa vurha] OPEL i FORD [tiq vubste ne mislq che trqbva da se namesvat tuka] Taka che povecheto hubavi koli qvno sa izvun tvoq spisuk



Тема Re: Еи, тарикатчето на мама :))))))нови [re: VOLVO 44O GLT]  
АвторALFA COURSE (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 14:34



Da te svetna! Ne znam dali imash VOLVO 440 ama to e s dvigatel na RENO! Edna mnogo ne uvazavana marka avtomobili ot teb



Тема Re: Еи, тарикатчето на мама :))))))нови [re: ALFA COURSE]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано25.08.03 14:54



Да, знам какъв двигател имам, но също трябва да знаеш, че това е един от най-добрите двигатели. Освен това двигатели Renault се слагат и на някои модели Jeep.
Лично аз съм виждал двигатели Renault на по 500 000 000 км без основни ремонти и при това в перектно състояние, без да горят масло и с компресия понижена с около 2 bar спрямо номинала...
Така, че те Volvo са тъпаци и слагат Renault двигатели, защото не държат на реномето си и им е все тая какво ще има под капака...

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Re: Еи, тарикатчето на мама :))))))нови [re: ALFA COUSRE]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано25.08.03 21:28



gledai sega, ako iskam naistina sportna kola, edva li naistina ste e MB, ne za drugo, ami stoto tuk predlaganite modelia(v USA) sa samo avtomatici. edinstvenite rachki sa moita kola i SLK(v nego ne se pobiram). ako iskam sportna kola ima koli kato WRX, S4, M3, M5, ot koito az moga da si pozvolia samo WRX, no ti veche sam spomena za luksa i iteriora, ta tova e prichinata da si zema MB(koito ne e samo luks). ako si mislish che MB sa bavni, chekni tazi stranica:



Opel tuk niama, taka che niamam i vpechatlenia ot nego, osven che e sobstvenost na GM(general motors), a tukasnia Ford e amerikanskia, a ne nemskia, az mai vehce si kazah mnenieto za amerikanskite koli.

***Kato ti trqbva kachestvo hvurli edin pogled vurhu Ferrari Lamborghini Maserati [ei toq spyder ebahti "plastmasite" deto gi ima!] Aston Martin Lotus Rolls Royce ["ei taq kola e ebahti bokluka"] TVR [osobena na Swordfish (film e)] Jaguar De Tomaso Bentley Dodge Viper Ford Mustang Cadilac XLR Chevrolet Corvet i ALFA ROMEO [ne vsihki sa ot edin klas ochevidno] estestveno i posle mi govori che hubavite koli bili samo nemski, qponski i shvedski***

tuk nesto ne ti svanah ideiata, no Ferrari, Lamborghini, Maserati, Aston Martin, Lotus, Rolls-Royce sa koli koito moga da gi pritejavam samo na snimka ili variant 1:16. Dodge Viper ima slavata na nai-neudobnata kola, Ford Mustang ima interiora na kenef(ili pone taka izglejda), Cadilaca go obsadihme veche, Corvette e edna ot malkoto amerikanski koli koiato mi haresva, i tia sasto ne e sas cvetust interior, ne znam dali si imal vazmojnosta da se obedish v tova.



Тема Брех че смешно !нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано25.08.03 22:16



1. При Чероки (джипа) рецензията е че точно този дизел (2.1) е пълна мърша и си отива без време.
2. Трайни - друг път. Имам лични наблюдения върху 1.6Д при Волво 340 - не добута и 200 000. Пукнатини в главата....
3. Абе не се впрягай чак толкова. Рено двигателите се омазват с масло като прасе с кал - далеч преди 100 000 км. Ама за тях е "нормално". Всичко зависи каква ти е нормата ;-)))
4. Двигател в ПЕРФЕКТНО състояние на 500 000 няма - без ремонт. Това са лафове :-)

UB40 !



Тема Re: Еи, тарикатчето на мама :))))))нови [re: VOLVO 44O GLT]  
АвторALFA COURSE (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 23:06



Moqta ALFA e na 300 000 km bez osnoven remont i se iztrelva kato raketa! A uz bili strashni bokluci! A cqlata elektronika e na BOSCH. E svestite sa na Golden Lodge [4 elektroda]



Тема Re: Брех че смешно !нови [re: jamie]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано26.08.03 09:12



Eла да видиш двигателят на моята кола и ако видиш някъде масло по него, ще те черпя! Мога да те заведа да видиш и колицата дето е на 500 000 000 км, да се качиш да я покараш малко и сам ще се убедиш в това което казвам.
Незнам защо намесваш двигателите 1,6D.... Аз ти говоря за 1721 cm3, а освен това съм чувал само хубави неща за френските дизели (казвам само съм чувал, защото нямам опит с дизелови двигатели).
Колкото до обливане на двигателя с масло....Fiat са ненадминати, а освен това изкарват значителна част и през ауспуха си...

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Re: Еи, тарикатчето на мама :))))))нови [re: ALFA COURSE]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано26.08.03 09:14



А колко ти е разходът на масло? 1l/1000 km?

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Още малко да ви подразня...:-)нови [re: Toshito]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано26.08.03 09:24



"Кое свива бе, ебати...Когато аз се блъснах с уно, ладата беше с един смачкан калник и счупени фар и решетка...А уното беше с едно смачкано купе, бяха се изкривили дори вратите и не се затваряха.Когато се опита да запали и се оказа че е излезнала и полуоска, направо ми се сви сърцето, наистина много ми дожаля за човека.Е после си купи голф 2 с парите от застраховката, станахме приятели.Но иначе не може да се отрече че е лека."

Цитат от пак от форума....

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Ами, айде!!!нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано26.08.03 11:43



След като приключи срещата ти с "jamie", ела да видиш каде по колата ми има масло, не по двигателя, а по цялата кола!!!
Ако има масло някаде, ще ти я подаря!!!
Карам я вече 8000км. и не съм долял нито капка масалце и сигурно ще изкара още толкова с това масло, но за собствено успокоение ще го сменя след още 2-3000км.!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Ами, айде!!!нови [re: |Kuku|]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано26.08.03 11:52



Надявам се да имаш пак същите поводи за хвалби и след като колицата ти достигне същите километри и стане на същите годинки като моята!

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Какво да ти кажа!!!нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано26.08.03 12:01



На таблото ми пише 80000км. и малко!!!
В "Ауто Италия" казаха, че са реалните километри на колата, но нали се сещаш, че всяко нещо създадено от човек, може да бъде премахнато от хората!!!
Така, че аз се радвам на това което виждам на таблото, ама знае ли човек!!!
Но дори да не е на толкова малко километри, това говори само добри неща за колата


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Още малко факти....нови [re: Toshito]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано26.08.03 12:05



"..Трабант на заден удря Уно...
Трабант - Пукнатия преди удара стоп се "допуква" с 1-2 см.
Уно - Преден капак, решетка, броня, ляв фар и мигач...

Не коментирам.."

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Ами, да!!!нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано26.08.03 12:08



Много са меки, поне тези към които аз имам отношение - Уно и Браво!!!
Но все пак те не са направени за катастрофи , а и нали знаеш колко е здраво Пунто, например?!?!?!
Не за здравина на ламарините, а за сигурност, става въпрос!!!
Ако не знаеш, провери и пак ще коментираме!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Не разбирамнови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано26.08.03 14:26



спора ?
Аз не бих си купил кола която не се деформира (извън салона) при удар.
Това съвсем не е проектирано случайно :-)))

UB40 !



Тема Re: Еи, тарикатчето на мама :))))))нови [re: VOLVO 44O GLT]  
АвторALFA COURSE (Нерегистриран)
Публикувано26.08.03 14:58



Masloto mi e na 3500 km i vse oste e na max!



Тема Re: Какво да ти кажа!!!нови [re: |Kuku|]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано26.08.03 17:57



Е, моята е на 240 000 км.... Три пъти повече, нали?

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Da!нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано26.08.03 17:59



Spored kilometraja e taka
No az mislia, che i da karam tazi kola oshte 150000km., ako se grija za neia, niama da imam problem!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема от няколко дни се чудянови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор Twin Spark (ентусиаст)
Публикувано26.08.03 18:52



Гледам, че един юнак се отличава с особена компентентност и злоба към италианските коли. Вероятно щеше дори и да цитира приказката за минетите и спагетите, ако не се беше оказало, че кара Р19 с текекиии на Волво. Всъщност момчето е толкова повърхностно и некомпетенстно, че не си струва да се четат бисерите му. Същият писа че италианските, колите били неудачни, щото били леки и с много мощни двигатели и това било проблем за неопитните шофьори(може би има предвид себе си). Това естествено не е никак вярно, но дори и да е така, гилдии (от всички производители) инженери си скъсват задника да правят леки сплави за вграждане. Ами що не ги светнеш, как се правят нещата. Блъскайте чугун в колите, за да ви е мирна главата. Да не забравиш да светнеш и Алфа инженерите как се правят двигатели. Хората развиват двигател от 50 години, господин никой от България, с многоминутен опит трябва да отиде да им отвори очите.
Що не погледнеш себе си. Първо си разучи маркуте на карбуратора за какво са, после си оправи таблото и вратите да не скърцат, после ръждата по веждите, разхода на газ и т.н. И като си оклепан до ушите с масло тогава лей мозък за неща, за които нищо не разбираш. Не да ми пишеш виртуалностти колко може да изкара двигател. Може отличен двигател да се повреди за 50000км и обратното слаб двигател да издържи дълго, въпрос на дължина на пробега, начин на експлоатация и подръжка.
И понеже има конкретно място, където Алфа и Волво се конкурират, що не ни светнеш как Волво разбива Алфа от всякъде. А?
Негативизма не ми е насочен към Волво, мога да кажа и добри неща за марката, а конкретно към определен потребител. Направете си клуб по интереси, създайте традиция, организирайте се, насочете се към нещо градивно или по-лесно да се плюе по български по всичко, което не е мое от завист и да те псуват останалите.
Очаквам в следващия пост да се извиниш на всички направили си труда ти четат мненията! От това само ще спечелиш!

Cuore Sportivo


Тема Re: Anketa: Italianski bokluci...нови [re: Toshito]  
АвторSRl (Нерегистриран)
Публикувано27.08.03 10:42



Абе вие каква тема сте завихрили направо ви се радвам искрено.
Много ясно че всяка марка и всеки модел си имат своите фенове и хора които да ги харесват и купуват и на тоя спор няма да му излезе края никога.
Защо иначе има толкова производители със своите безброй модели които някой купува и кара??? Много трудна може да се каже - ей тия са гадни а ония разбираш ли са върха (немските).
Италианските коли, както всички останали си имат предимства и недостатъци.
Италианския автомобил като нов е върха - страхотен дизайн, мощен мотор, безброй екстри и електроники които създават удоволвствие на шофьора и пътниците......и всичко това на атрактивна цена.
Проблема им е в малко по-лошото качество.
Само ще ви кажа за колата на един приятел - Lancia Prisma 84г !!! 1,6L - 105HP,
централно закл, ел стъкла и огледала, чупещ се волан, на таблото има всички въможни прибори за които може да сети човек.

Дайте ми моля пример за VW Jeta 84г.



Тема Re: Anketa: Italianski bokluci...нови [re: SRl]  
АвторSRl (Нерегистриран)
Публикувано27.08.03 10:49



и искам също да помоля хора като Vlado-Benz да се изкават толкова грмко и категорично за да не стават смешни.

Нека дойде Vlado-Benz да сравним неговия елитен НЕМСКИ Бенц с моята опърпана френска кошница и ми каже някой точно с кое е по-добър Мерцедеса и защо
Така че малко по-кротко пичове , и с повече разум



Тема Re: от няколко дни се чудянови [re: Twin Spark]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано27.08.03 11:28



За компетентност да не спорим, защото няма смисъл. Със сигурност съм доста по-компетентен от теб и не мисля да си губя времето в безмислени спорове с дървени философи, дето всичко им е ясно. Надали имаш някакво понятие от рентгено-структурен анализ, аеродинамика, кинематика, видовете триения, реаякции на опори, ъглови скорости и ускорения, център на масите, въртящи моменти....

Все пак ако имаш малко време погледни и

http://www.nhtsa.dot.gov/cars/testing/

Аз там не видях много италиански автомобили....

Имам и един бегъл спомен, че Fiat Regata беше на челото на класацията за най-несполучлив автомобил....

Със здраве да си карата хубавите италиански коли - бързоходни ковчези!

А колкото до ламарините ми - да, предпочитам да са Volvo, но освен ламарини да те светна има и окачване, а и куп други системи, но за теб явно това е без значение и ще си останеш с впечатлението че карам Renault (аз нямам нищо против това и даже уважавам повече този производител отколкото Fiat и Alfa Romeo).

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Da!!!нови [re: SRl]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано27.08.03 13:08



I az tova go popitah Vlado, za moiata italiasnka koshnica i negovia Mercedes, a toi mi otgovori - "ami, koe e po-hubavo li, vsichko"


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Moje li edin vapros?!нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано27.08.03 13:43



Ti, ot kade znaesh, che "TwinSpark" e nekompetenten, do sega ne e pisal nishto tuk, za razlika ot teb

Osven tova, vseki moje da izpolzva slojni termini, no dali znae, kakvo oznachavat e drug vapros!!!

A po povod na tvoeto izkazvane (уважавам повече този производител отколкото Fiat ), az sum imal (veche stavam banalen) Renault, a sega imam Fiat, no do momenta ne sum imal problem, nito s ednata, nito s drugata marka i sum poveche ot dovolen, i ot dvete koli

Ne te poznavam i ne znam nishto za teb, no molia te, ne badi tolkova kritichen(Fiat Regata беше на челото на класацията за най-несполучлив автомобил....), zashtoto zvuchish neseriozno


Fiat Bravo 2.0-20v

Редактирано от |Kuku| на 27.08.03 13:45.



Тема Re: от няколко дни се чудянови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор33 (Нерегистриран)
Публикувано27.08.03 13:53



da be samo ti si inj. kato gledam kakvo si pisal i kakvo pretendira6 4e znae6, izgori si diplomata vednaga
Същият писа че италианските, колите били неудачни,
щото били леки и с много мощни двигатели и това било проблем за неопитните шофьори(може би има предвид себе си). Това
естествено не е никак вярно, но дори и да е така, гилдии (от всички производители) инженери си скъсват задника да правят леки
сплави за вграждане. Ами що не ги светнеш, как се правят нещата. Блъскайте чугун в колите, за да ви е мирна главата.

s vyrhovnata ti kompetenciq 6to ne otgovori6 na tova:

Да не
забравиш да светнеш и Алфа инженерите как се правят двигатели. Хората развиват двигател от 50 години, господин никой от
България, с многоминутен опит трябва да отиде да им отвори очите.

nqkolko 4oveka podskazahme na Twin Spark, kakvo da ti pi6e i mnogo kato zne6 6to ne otgovori na tova

Що не погледнеш себе си. Първо си разучи маркуте на карбуратора за какво са, после си оправи таблото и вратите да не скърцат,
после ръждата по веждите, разхода на газ и т.н. И като си оклепан до ушите с масло тогава лей мозък за неща, за които нищо не
разбираш.

A ne6to po temata da kaje6:

И понеже има конкретно място, където Алфа и Волво се конкурират, що не ни светнеш как Волво разбива Алфа от всякъде. А?

Nqma6 si naj-malka predstava na koj dava6 akyl i kolko toj e napravil za club Alfa Romeo. 4oveka ti pisa po temata za clubovete, ama ti pak myl4i6. Ne dej da plue6 po Alfa Romeo, za6toto adski ni drazni6.
Направете си клуб по интереси, създайте традиция, организирайте се, насочете се към нещо градивно или по-лесно да се плюе по
български по всичко, което не е мое от завист и да те псуват останалите.




Тема Re: Anketa: Italianski bokluci...нови [re: SRl]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано27.08.03 14:53



mi moia ko6 e1982...i ima aerbag, abs,klimatik,protivoboksuvane,pulen el.paket,el.nastroiva6ti se sedalki,6ibedah....i drugi raboti....ama vuprosa e 4e vsi4ko tva mi raboti i dnes 2003,i sum siguren 4e ako e podurjam ka4estveno 6te izkara o6te tolko

"V 8-ka gali mujkoto uho"


Тема Re: от няколко дни се чудянови [re: 33]  
Автор WhitePower (kosmonaft)
Публикувано27.08.03 14:54



abe shto ne si zavrete nemskite baraki njakade
horata sa kazali , i daze e poblikuvano v vesnicite i spisanijata
Igriva italjanka ili skuchen germanec !!!!!!!!
ha sega kazete neshto nemskata zdrava kola ne mnogo komfortna i ne e sportna

Alfa 155 2.0 16V



Тема Kakvo?!нови [re: analogbox]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано27.08.03 15:05



AirBag ot '82 ?!?!?!?

Koga tochno e slagan tozi AirBag , mai ne ot zavoda


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Anketa: Italianski bokluci...нови [re: Toshito]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано27.08.03 15:28



mi neznam dali e zavodski slagan az e karam ot 2-godini......

"V 8-ka gali mujkoto uho"


Тема Re: Kakvo?!нови [re: |Kuku|]  
АвторSRl (Нерегистриран)
Публикувано27.08.03 15:28



moita puk e 32-ra godina ima 2x21 inchovi display-a otzad, dvd-zapivachka , 8-airbag-a i aktivno okachvane.....oshte is raboti de....e aide da ne se izhvurlajm.......2 rata gsm linia otkaza naskoro ama she ja opravat za 20lv



Тема Pomisli?!нови [re: analogbox]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано27.08.03 15:51



Dali e imalo AirBags prez '82 godina !?!?!?!??!?
Ako beshe '92, mojeshe i da ti poviarvam, no predi 20 godini ne mislia, che saimali dori ideia za takiva neshta!!!
A ot druga strana, shtom ne e zavodski, znachi ima intervencia po avtomobila ti, sled tova


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема SRI..нови [re: SRl]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано27.08.03 15:56



misleh te za po-otvoren.....

"V 8-ka gali mujkoto uho"


Тема първи лимузините на Mercedes от старата S-класа сенови [re: |Kuku|]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано27.08.03 16:11



6te potursia ot koia godina po4vat da slagat na 126 aerbag...a osven 4e gi ima tezi ne6ta koito ti izbroih zabravih da ti kaja 4e minalata godina mahnah aktivni hidravli4ni amortesiori[za6toto slojih sportni prujini i amortesiori BILSTEIN]....ima i avtopilot[koito neraboti]....a aerbag-a e originalen
p.s. За любителите и специалистите на Mercedes, втората генерация на S klasse е най-красивата и добра луксозна лимузина, произвеждана някога от Даймлер-Бенц. Естествено е, че по класификацията може да се дискутира дълго, ако не безконечно. Безспорен е обаче фактът, че именно този модел се превърна в култов обект на едно поколение. Дори сухите цифри показват огромното превъзходство на W 126 (фабричното обозначение на модела), спрямо предшественици и дори наследници. За дванайсетте години на производство (1979 - 1991 год.) са продадени над 900 000 автомобила, от тях 300 000 в Америка. И до днес по магистралите на Германия кръстосват около 75 000 лимузини от старата S класа (според статистиката на пътната полиция). Куриозното в случая е, че от наследника с фабрична идентификация W 140 са регистирани едва 60 000.
Освен такива качества, като солидна каросерия и практически вечни шест или осем цилиндрови двигатели, старият Mercedes се търси и за несравнимата с други производители перфектност на изработката на всеки детайл. Дори на двайсетгодишен автомобил вратите се затварят като на банков трезор. А огромното вътрешно пространство на купето и багажника едва ли може да се конкурира от съперниците в класа си. Освен това, първи лимузините на Mercedes от старата S-класа серийно бяха оборудвани с такива авангардни технически решения за времето си като въздушни спасителни възглавници “еърбег” или електронната антиблокираща система на спирачките (ABS).......cialata statia e ima v mobile.bg...no za po-sigurno 6te prata edno zapitvane do niakoi Mercedes site

"V 8-ka gali mujkoto uho"

Редактирано от analogbox на 27.08.03 17:15.



Тема E, da!нови [re: analogbox]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано27.08.03 16:21



AirBag-a e slojen s cial nov volan
Taka, kakto ti si slojil novi sportni prujini i amortesiori, taka vseki moje da e slagal vsichko po kolata ti
Prosto e prekaleno stara, za da ne e preturpiala intervencia!!!
Moita niama 7 godini, no i tia e pipkana tuk tam po plastmasite, naprimer


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: E, da!нови [re: |Kuku|]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано27.08.03 16:34



v minalia post dobavih malko ot edna statia v mobile.bg....ama niama problemi i da e slagan po-kusno.
p.s.kolata po talon e registrirana1989...na prozorcite civrite oba4e zavur6vat na 02.....koeto zna4i 82 ili 92, poneje e s nazubenata laisna ne moje da e 92...i kato se pribavi 4e e kupih ot edin arabin....si mislia 4e mojebi e 82....znam li ve4e..

"V 8-ka gali mujkoto uho"


Тема Kak "02"????нови [re: analogbox]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано27.08.03 17:32



Tova moje li da oznachava, che sa smeneni prez 2002 g.??????


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Kak "02"????нови [re: |Kuku|]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано27.08.03 17:55



ti sega me buzika6 ve4e...2002 ve4e e karah az.....puk i ne6tata si li4i 4e sa zavodski slagani...sumniavame prostia i murzeliv arabin da eslagal kakvoto i da bilo...moje az da burkam za godinata...v talona pi6e 89" na prozorcite 02...abe kakto i da e...moje da se vidim na po bira ili joint,da ia vidi6,tamun 6e se drupnem na burzo...?

"V 8-ka gali mujkoto uho"


Тема Razbira se!!!нови [re: analogbox]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано27.08.03 18:03



Na edna bira, sum kato strela

Shte se razberem bopalnitelno , kogato si svoboden!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Razbira se!!!нови [re: |Kuku|]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано27.08.03 18:19



abr to az sum svoboden po cial den...ama nali mnogo go hvalih MB-to.....minalata sedmica s4upih kik-downa.....misla 4e do 10-setina dni 6te sum gotov i 6te signaliziram vednaga....ti pipkal li si tvoita?

"V 8-ka gali mujkoto uho"


Тема Ц!нови [re: analogbox]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано27.08.03 18:21



Няма, какво да й пипкам!?
Като поостарее още малко, тогава!!!
Сега ми е свидно


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Ц!нови [re: |Kuku|]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано27.08.03 18:38



az sum pipkal nekoi raboti...ama kato se vidime

"V 8-ka gali mujkoto uho"


Тема Re: от няколко дни се чудянови [re: Twin Spark]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано27.08.03 18:56



И понеже съм некомпетентен, може да погледнеш и


http://www.crashtest.com/default.htm

Те хората там са също некомпетентни и неуки....

Тюх да му се невиди какви сме тъпаци, особено аз!

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Re: Moje li edin vapros?!нови [re: |Kuku|]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано27.08.03 19:10



За Regata съм сигурен в това, което казвам - може да се провери от всеки интересуващ се.

Колкото до това дали знам какво се крие зад термините, които използвам, си мисля, че с образованието и опита които имам съм придобил представа за тях...

Също така не мисля, че някои би могъл да ми забрани да пиша неща, само защото видиш ли му отнело време да ги прочете... Ами негов си е проблема, че ги е чел. Аз си имам мнение и го изказвам, като не казвам на никого да спре да пише или нещо от сорта, нали.
Също така никога не съм нападнал някого с лични обиди или квалификации по личен адрес, тъй като уважавам всеки и би ми било приятно и другите да се отнасят така с мен. В крайна сметка, никои не би трябвало да определя другите какво да правят и какво да не правят и да се държи високомерно и високопарно с тях и да изпитва чувство на превъзходство. Всеки човек си има силни и слаби страни и не бива да се правят генерални заключения и квалификации.

Със здраве! И ако някой се е почуствал засегнат от моите "безмислени" писания, искам да го уверя, че съвсем не това е била целта ми.

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема O'k!нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано27.08.03 19:43



Успех !!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: от няколко дни се чудянови [re: 33]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано27.08.03 19:59



"Същият писа че италианските, колите били неудачни,
щото били леки и с много мощни двигатели и това било проблем за неопитните шофьори(може би има предвид себе си). Това
естествено не е никак вярно, но дори и да е така, гилдии (от всички производители) инженери си скъсват задника да правят леки
сплави за вграждане. Ами що не ги светнеш, как се правят нещата. Блъскайте чугун в колите, за да ви е мирна главата."

Да вземем Lancia Delta - да супер мощен мотор, ама на какво купе? Дили при пътен инцидент има достатъчните защити да предпази возещите се в нея? Иначе си те предразполага да си караш бързичко и да проявяваш италиански темперамент. BMW също слагат "самолетни" мотори на колите си но същевеременно с това наблягат изключително на сигурността - слагат разни тежки и здрави греди, те са "аматьори" та не слагат леки и модерни материали. Алуминиевите двигатели наистина са по-леки, но за сметка на това са податливи на по-бързо износване и тук тежкия чугун си има предимство, освен това алуминия при различните температурни режими на двигателя е подложен на значително повече разширения, свивания и деформации и в него се пораждат доста вътрешни напрежения. Естествено алуминият се легира с различни други метали за да се подобрят якостните и механичните му характеристики, но все пак чугуна си остава с по-добри показатели.
Леките материали се вграждат с оглед на по-ниската си себестойност, а освен това има и екологични съображения...

"Да не
забравиш да светнеш и Алфа инженерите как се правят двигатели. Хората развиват двигател от 50 години, господин никой от
България, с многоминутен опит трябва да отиде да им отвори очите."

То и Skoda правят автомобили повече от 110 години ама...
Азиатците не правят толкова отдавна, но за сметка на това двигателите и разработките на Honda, Mazda, Mitsubishi, Toyota, Nissan, Isuzu са доста добри и са базирани на доста новаторски идеи... Моторите на Dimler-Benz, Ford, BMW, Porshe са проектирани така, че освен да имат добри динамични и енергетични показатели, да са надеждни, лесни за поддръжка и необходимостта от междинни ремонти и намеси е намалена до минимум.

А ми кажете колко често ходите с италианските си коли за регулиране на клапаните?

"Що не погледнеш себе си. Първо си разучи маркуте на карбуратора за какво са, после си оправи таблото и вратите да не скърцат,
после ръждата по веждите, разхода на газ и т.н. И като си оклепан до ушите с масло тогава лей мозък за неща, за които нищо не
разбираш. "

Маркучите по карбуратора ми са ми ясни, а нито таблото нито вратите ми скърцат (може би съдиш по твоите, незнам). Ръжда нямам никъде по колата, а камо ли по веждите...

За разхода на газ ще кажа само, че изпарителят ми Vialle (който си е монтиран от аматьорите от Volvo, дето не знаят къде да си произвеждат колите ами ги правят в Холандия и слагат мотори Renault) не е пипан 14 години, т.е. откакто е сложен. Наложи се да му направя профилактика и в момента ми харчи 10л/100км газ при градски условия и 7л/100км при извънградски. Освен това зимата си палех без грижи и на -12оС на газ и Vialle-то не ставаше буца лед. Незнам, ама съм чувал че италианските изпарители Lovato на няколко месеца трябва да се човъркат с отвертката и да се настройват (имам познати дето са си абонирани за газ-сервиз).
По колата ми няма капчица масло, двигателят ми е чист. Кое ви кара да мислите, че съм "до уши в масло" незнам... Може би опитът с вашите коли...


"И понеже има конкретно място, където Алфа и Волво се конкурират, що не ни светнеш как Волво разбива Алфа от всякъде. А?"

То явно на вас само скорости са ви в главата и затова си мислите, че Alfa Romeo превъзхожда Volvo.... Но crash--тестовете говорят друго, както и класациите в които се вземат в предвид броя откази и дефекти на автомобилите. В тестовете за техническа издръжливост и качество лидер са моделите на Toyota а Toyota Corola е една от колите с най-малко откази.

Това, че някои се дразни от мен не е мой проблем, а негов.


БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Re: Еи, тарикатчето на мама :))))))нови [re: ALFA COURSE]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано27.08.03 21:52



По принцип мене ме боли фара, че свещите са ти Golden Lodge, каквито си имал такива си сложил (били с 4 електрода...)?!
Не съм разбирач, но по принцип в повечето коли има по нещо от Bosch, ясен ли съм?



Тема Re: Не разбирамнови [re: jamie]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано27.08.03 22:07



Покрай тая тема... Волво монтира за сефте коланите (колкото и да ги мразим тези колани те спасяват живот), и друго правят, значи те започват да правят така че при катастрофа удара да се поеме от гредите, за да се избегне големия удар и да има шанс човека да оживее. Ако не ми вервате гледайте Дискавъри.



Тема "Майсторе"нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано27.08.03 22:56



стига се излага :-)))
Холандското ти ВИАЛЕ има италиански корени, чугуна вече е отречен при блоковете на двигателите (въпреки че има 2 предимства) - а себестойността на чугунен блок е в ПЪТИ ПО-МАЛКА от на алуминиев (и като материали, и като технология),тежката кола влачи само минуси с масата си, японските двигатели се ремонтират ПО-РЯДКО от немските при това ПО-ЛЕСНО (като не си виждал, не говори глупости).

ПП: Още някоя простотия да напишеш ? Виждам че сте увлечени в шведско/френско/италиански спорове но не пренебрегвай и реалността :-))

ППП: Иначе Рено мотора 1.7 е ЕДИНСТВЕНИЯ сполучлив от генерацията им 80-90-те години - затова го има и карбураторен, и моно, че и многоточков инжекцион и е слаган на всички модели - от 5 до 21, включително и на Волвата. Хвали твоя двигател, не хвали маслениците - виждал съм и 1.1, и 2.2 на какво приличат след малко експлоатация.

UB40 !



Тема Има Бошнови [re: MichaelLeRoi]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано27.08.03 23:01



за нещастие....
Един цитат - "В японска кола няма нищо не-японско.".
Оказа се че е верен....

ПП: В моята най-много някоя лампа на мигача да е Бош. Тази която постоянно изгаря.... Бош бяха велики. Сега са имитация :-(

UB40 !



Тема Бравонови [re: MichaelLeRoi]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано27.08.03 23:03



за коланите - наистина много полезно изобретение !
Удара се поема чрез смачкване на коша например - така се поглъща енергията на удара. Ако колата беше да кажем с релси вместо греди - при удара щеше да е здрава а пътниците - умрели.

ПП: Как коланите правят така че удара да се поеме от гредите ?

UB40 !



Тема Re: Има Бошнови [re: jamie]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано27.08.03 23:17



v Iaponskite koli ima povecheko BOSH, e verno e che ne e mnogo, no se sresta. naprimer ABS sistemi ima na BOSH ispolzvani v Toyota. se pak si e za predpochitane Denso



Тема Бррр !нови [re: c23O]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано27.08.03 23:56



Мразя АБС въпреки безспорната полза :-))
Да, за нещастие вече има и Бош.

UB40 !



Тема Re: Бррр !нови [re: jamie]  
АвторALFA COURSE (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 00:27



ALFA-ta mi e s ABS i moga da ti kaza che dosega samo sum mu se radval! Mnogo hubavo nesto e kato izkluchim che ponqkoga nqkoi [s durt golf naprimer] ste se prebie zad men!



Тема Re: Бравонови [re: jamie]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано28.08.03 00:37



Я ми прочети писанието още веднъж и се опитай да помислиш. Значи опитай да разграничиш двете неща, демек колани и греди които нямат нищо общо както питаш в твоето ПП. Просто казах, че Волво открива тия неща и ги вкарва в производство. Окей?



Тема Re: Бррр !нови [re: jamie]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано28.08.03 08:46



mi ne si edinstvenia chovek koito mrazi ABS. az lichno predpochtam s nego, stoto taka sam sviknal( se pak sam sravnitelno mlad shofior i do sega sam karal pochti samo koli s ABS). problema e obache che mnogo hora si misliat che kato imat ABS i ste sprat po-barzo, a v kraina smetka celta na ABS ne e da spresh po-barzo ami da imash kontrol nad kolata dokato spirash. ta faktorite sa mnogo, se pak zavisi nai mnogo ot nastilkata, no ot hora koito znaiat kak da karat sam chuval che na suh asfalt kola bez ABS moje da spre po-barzo ot kola s ABS!



Тема За всички, които се дразнят от мен...:-)нови [re: Toshito]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано28.08.03 08:58



"Шведското "допингиране" се състои в умението не просто да се добавя мощ, а тя да се овладява и контролира. Революционното окачване "Four C" дава необикновена скоростна стабилност.


Свистене на гуми и мирис на каучук и феродо съпровождаха презентацията на "Волво S60R" в България. Най-допингираният спортен модел на шведската марка бе представен на картинг-писта в София. Из поредиците от остри завойчета, правени за машини от съвсем друг калибър и със съвсем различна динамика и поведение, той трябваше да демонстрира както силата и гъвкавостта на своя двигател, така и възможностите на авангардното активно окачване "Four C" да стабилизира колата в екстремни ситуации и да поправя шофьорските грешки. "Волво" си е "Волво" и винаги мисли приоритетно за безопасността. Дори и когато прави допингирана версия от тези, които шофьорският фолклор у нас определя като "резачки". В конкретния случай фирмата сякаш показва, не толкова, че е способна

да вкара 300 коня под капака на своя среден модел

(тя би могла да вкара и повече), колкото, че знае как да канализира и овладее тяхната сила по възможно най-оптималния и безопасен начин. В известен смисъл тя се опитва да предпази шофьора и от самия него, като добавя устройства, способни да коригират грешките на човека зад волана. Дори и в пресматериала за модела се набляга повече на спирачките и окачването, отколкото на иначе твърде интересния и аванграден петцилиндров турбодвигател.
Самата идея за "резачка" с емблемата на "Волво" все още изглежда донякъде непривична. Шведската марка по принцип е синоним на здравина, сигурност и шофьорско благоразумие. На Запад понятието "волводрайвър" означава уравновесен човек, който мисли трезво, кара разумно и стриктно спазва правилата. От няколко години обаче нещата се променят. "Волво" влезе в семейството на "Форд Мотърс" и бе натоварена с функциите на технологичен и представителен флагман. А сигурно и "волводрайвърите" са се поддали на всеобщото увлечение към по-възбуждаща динамика. Това подтикна и скандинавските инженери към добавянето на спортна тръпка в иначе уравновесените и разумни техни коли. Но и в това мероприятие редът на фирмените приоритети бе спазен и работата започна от сигурността - от технологиите за укротяване на конете, а после бяха добавени и самите коне.

Историята на "Волво S60R" започна преди две години

На автосалона в Париж бе показан прототипа РСС (Performance Concept Car), оборудван с революционна система за активно окачване, при която електрониката може да контролира твърдостта на всеки амортисьор поотделно.

Електронният център за управление

пък получава информация 500 пъти в секунда от датчици за скоростта на въртене на всяко колело, страничното ускорение, завъртането на волана, натискането на педалите и режима на двигателя.

При рязко спиране например системата разпознава ситуацията преди още накладките да са докоснали дисковете и съответно амортисьорите са подготвени да предотвратят накланянето на каросерията. Активното окачване се съобразява и с работата на електронните системи за динамичен контрол, управляващи спирачките и двигателя, и на практика оптимизира по непознат досега начин стабилността на машината. Новото устройство твърде бързо стигна от прототипа до сериен модел. Освен на S60R то ще бъде монтирано и на подобното като динамика "допингирано" комби V70R, а по-късно ще стигне и до обикновените модели.
Активното окачване дава

възможност за избор на три различни режима,

съчетаващи по различен начин мекото, комфортно возене със стабилност и поддържане на твърд контакт на гумите с пътя. В настройка "комфорт" се използва технология "Sky Hook" - при нея купето сякаш е закачено към виртуална "небесна кука" и се носи над неравностите на пътя. При S60R активното окачване е съчетано със система за постоянно задвижване на 4-те колела, която дава допълнителни възможности за контрол над колата при екстремно скоростно шофиране. В крайна сметка е постигнато такова поведение на колата, което учуди със своята стабилност из острите завои дори и препатилия ас на българския автомобилизъм Владимир Илиев.
Цялата свръхкомплицирана технология почти не зависи от шофьора. Тя е изведена в три копчета на централната конзола, които му дават възможност за избор на режим. При екстремални условия електрониката се намесва самостоятелно, за да преодолее човешките грешки. На пистата го правеше добре.

Двигателят е петцилиндров с 20 клапана,

променливи фази на газоразпределение, турбо и междинно охлаждане на въздуха. Той има обем 2,5 литра и мощност 300 к. с. Този мотор може да ускори машината от 0 до 100 км/ч за 5,3 секунди, а максималната скорост е ограничена електронно на 250 км/ч.
На външен вид "Волво S60R" не набляга особено на своя спортен нрав. Дизайнът е претърпял сравнително малко промени. Все пак сребристата радиаторна решетка, увеличеният въздухозаборник, лекият спойлер на задния капак и алуминиевите джанти с нископрофилни гуми показват, че машината е способна на по-специални подвизи. Интериорът се придържа към същия дискретен стил. "Напомпаното" волво има нормален, познат стил. Само метализираните акценти по вратите и обрамчването на уредите по контролното табло, както и по-спортните седалки придават повече "тръпка". Но истинската тръпка е при управление и тя идва от особеното чувства за мощ, съчетана със сигурност. Такива са шведските шофьорски страсти - силата е хубаво нещо, но тя трябва да се контролира."

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Re: "Майсторе"нови [re: jamie]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано28.08.03 09:28



Tо май като гледам италианците са измислили всичко по автомобила, щом и Vialle са с иналиански произход....:-)
Съгласен съм, че себестойността на цилиндровия блок направн от чугун е по-ниска от този направен от алуминиеви сплави, но не забравяй също, че дори и алуминиевите блокове са с чугунени "огледала" на цилиндрите (това допълнително оскъпява). Вярно, за по-големи икономии на гориво, масата е от значение - колкото по-малка, толкова по-добре. Но да не забравяме, че благодарение на силите на тежестта и силите на триене автомобилът е в контакт с пътя... Освен това, смятам знаеш, че стремежът на всички производители е да направят автомобилите си така, че центърът на масите на отделните детаили да е колкото се може по-ниско до цемята, за да може автомобилът да има устойчивост, а също така разпределението между преден и заден мост да е възможно най-близко до 50%:50%
Това, че съм дал японски и немски двигатели за примери въобще не значи, че съм правил съпоставки между тяхното обслужване и се опасявам, че не съм бил разбран правилно. Тези примери ги дадох, за да се види, че не само италианските инженери проектират двигатели от "50 години".

Реалноста е такава, че всеки кара това, което което може да си позволи и донякъде това, което му харесва. Няма да правя квалификации кое е простотия и кое не, тъй като според мен всеки има свободата, а и слава богу възможността, да пише и изказва мнението си свободно, колкото и това да не се харесва на някои, които са свикнали да няма други мнения и те винаги да са прави. Мисля, че тяхното време отмина...

Далеч съм от мисълта, да твърдя че съм абсолютно прав за всичко. Изказал съм лично мнение на базата на моите наблюдения и впечатления и не бих искал да убеждавам когото и да било в правотата си. Всеки би могъл да възприеме писаното от мен като информация и толкова. Това, че съм на друго мнение съвсем не значи, че трябва да го променя, само за да се хареса на някой...

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Re: Еи, тарикатчето на мама :))))))нови [re: ALFA COURSE]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано28.08.03 09:45



A колата ти е под или около 100 000 км, нали?

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Re: За всички, които се дразнят от мен...:-)нови [re: VOLVO 44O GLT]  
АвторSRl (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 10:20



a ti ako si mislish che tvoito Volvo e shvedsko



Тема Re: За всички, които се дразнят от мен...:-)нови [re: SRl]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано28.08.03 11:15



А ти ако си мислиш пък, че всички детайли по колата ти са италиански...

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Re: За всички, които се дразнят от мен...:-)нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано28.08.03 12:30



...hubava statia si postnal,a i volvo e zdrava ma6ina....no sum 4uval 4e ot kakto sa pod 6apkata na ford kolite ne bili ve4e su6tite...?

"V 8-ka gali mujkoto uho"


Тема Re: За всички, които се дразнят от мен...:-)нови [re: analogbox]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано28.08.03 13:06



Какво значи под шапката?
Това, че собственик е Ford Motors Company, съвсем не значи, че нещо се е променило в негативен план по отношение на качеството. В днешно време повечето автомобилни компании не са самостоятелни, а са собственост на крупни групировки, но от това има само икономически и отчасти социални последствия - съкращаване на персонал, закриване на губещи заводи, оптимизиране на производството и т.н.

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема кажи нещо ново, за да си интересеннови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор Twin Spark (ентусиаст)
Публикувано28.08.03 13:09



пратил си ни субсидирани статийки да четем!? писани от преводачки. Нещо повече не можеш ли?

не замесвай Ланча Делта нито моделите на БМВ, и двете са ти мъгла, знанията ти са тип "един ми каза". За Виали какви си ги къдрил, мога да ти подаря един - никой не го иска.

Краш тестовете? В Европа си има минимални изисквания и те се спазват от всички производители, оттам нататък - божа работа. Измислени статии от Волво клуб, че някаква я блъслали с 120км/ч. странично и останала бременна не ми се четат. Абсолютни измислици. А какво ще кажеш за скандала, че се проектират коли специално, за да дават добри показатели на краш. Пунто 1 имаше средни дори слаби стойностти, Пунто 2 е на първо място. Типичен пример за кола нагласена за краш тестовете. Нямам желание да продължавам по измислената рекламна тема.
Разликата между мен и теб е че аз като видя тема "аре да плюем по някоя марка" не се спускам стремглаво като теб. Този клуб не се казва "перманентно да плюем", а "най-добрата кола". Можеш ли да кажеш, че твойта е най-добрата кола? Нямаш масло по двигателя и той много те кефи. Ами вярвам ти как да не ти вярвам, като само преди 2м. си СМЕНИЛ ГЛАВАТА!?. Що така? А само това ли, какво още се сменя покрай главата, а какво стана със старата, такъв ли е кенеф, че плачеше за нова, а другата колко ще издържи на маняшкото-пенсионерско каране. Какво остава да се пукне блока, и сигурно пак "мойто ще е най-добро и хич не съм се набутал". Много скромно премълчаваш някой факти. Безочието и двуличието ти имат ли граница.

Cuore Sportivo


Тема Ot edin Golfadjiaнови [re: jamie]  
Автор brabusGTl (минаващ)
Публикувано28.08.03 13:36



The Golf, with over 22 million units sold so far, is one of the most cost-efficient cars in its class. Low operating costs in general and a distinctly high resale value help this Volkswagen model to score points in areas where the owners of rival models often lose money. In fact, a used Golf can often achieve a selling price more than 1,000 Euro higher than a car of another make.

the Golf 1.4 with 55 kW / 75 hp, was used.
After five years - according to the tabulated data of the recognized market lists - a standard two-door Golf costs 7,250 Euro*. This is 54 percent of the original factory price (1998: 13,498 Euro*) and represents a substantial gain over its competitors.

Eto za tova govorim, visokata tzena na kola na staro, ako sam s visok standart na dohodite ne6tata sediat po drug na4in. Ne moga da kria, 4e i na men mi haresvat HONDA CIVIC R ili PEJO 206RC, no ako gi kupia 4isto novi sled 3 god sa na ~50% ot tzenata, a pri GOLF (i az sam tap golfdjia) tova ne e taka. Razberi me pravilno ako imah mnogo pari, niamashe da karam golf, no na tozi etap za men tova e nai-dobroto re6enei ili kompromis, ne znam.



Тема Re: За всички, които се дразнят от мен...:-)нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано28.08.03 13:52



ami kakto kaje6 az ne sum naiasno i za tova pitam...edinstvennoto koeto znam s sigurnost e 4e ako MB minat pod 6apkata na FORD....6e mi stane ne4ove6ki tupo

"V 8-ka gali mujkoto uho"


Тема Re: За всички, които се дразнят от мен...:-)нови [re: VOLVO 44O GLT]  
АвторSRl (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 14:12



mi ne sa italianski shtoto kolata mi e Peugeot



Тема Re: Бррр !нови [re: c23O]  
АвторALFA COURSE (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 15:43



Tova e vqrno! I az sum go chuval ot mnogo hora i vuobste! No kolite ne se karat samo po suh asfalt, a i ako imash kontrol nad kolata e mnogo hubavo nesto :))



Тема Аминови [re: brabusGTl]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано28.08.03 16:07



аз не виждам много хора които реално да могат да си позволят която и да е нова кола - така или иначе губят около 50% за 4-5 години.
Аз карам кола на старо. В тоя случай фактора обезценяване работи за мен :-)))
Но има малък проблем - японките се обезценяват доста слабо.

ПП: Конкурента в ХОНДА на Голф 1.4/75 коня не е Тайп Р, а Сивик 1.3 :-))) Там няма обезценяването на бегачката - по принцип топ моделите винаги се обезценяват по-силно (просто са неоправдано по-скъпи от базовите като нови). Смятам че направи некоректно сравнение в случая.
ППП: Дори и да сравняваме нови коли - бих преглътнал 5-600 Евро загуба за 5 години вместо да карам кола която не харесвам.

UB40 !



Тема По отделнонови [re: MichaelLeRoi]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано28.08.03 16:42



си е така.
Това което те подразни е по-скоро призив по принцип - колата не трябва да е корава, има си зони на деформация. Това исках да кажа - гледам често се говори за яката ламарина и т.н.....

Как си Ли Рой ? Излезе ли 2-рата част на играта и за РС ?

UB40 !



Тема не от теб а от дитирамбите ти :-))нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано28.08.03 16:59



Какво очакваш в отговор - флуд от статии ?
Това Волво беше приятна изненада за мен на Салона :-))))
Общо взето виждам идеи приложени в Нисан Скайлайн и Примера преди 10-ина годинки - и в окачването, в във ВТЕК + турбо двигателя (само че Нисан вадят 280 кончета само от 2.0... а не от 2.5). Колата е хубава, жалко само че е с 4 врати - не и отиват. Няма да е зле ако Волво се сетят да пуснат пак нещо като модела Амазон / 1800 - някое истинско купе !
Връзката в Форд е по-скоро в ущърб на Волво според мен :-) Дано не внесат някоя "умна" идея.

ПП: Аз лично предпочитам колата да не ме "коригира" :-)

UB40 !



Тема Re: Аминови [re: jamie]  
Автор WhitePower (kosmonaft)
Публикувано28.08.03 17:30



abe ako njamash pari ne mozesh da gi preglutnesh

Alfa 155 2.0 16V



Тема Хе !нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано28.08.03 17:34



Затова клиентите отебаха Ягуар Тайп ЕС - построен на платформата на Мондео :-))))

На това ако му викаш "без последствия"....

UB40 !



Тема ся ме фана...нови [re: jamie]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано28.08.03 18:30



Ако си фен на ShadowMan, ще ти кажа че вторат част излезе миналата година, още през февруари или март бе. Обаче е предвидена само за PS2, диска се намира лесно, но е 120 лева, което за мен е кофти. Нямам PS2, но иначе бих купил диска, обаче скъп вееее....

ShadowMan 2econd coming



Редактирано от MichaelLeRoi на 28.08.03 18:42.



Тема Re: ся ме фана...нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано29.08.03 00:20



ААААААА super igra napravo ujas 3-meseca mi otne da ia prevurtia a mnoo tupo svur6va ina4e e dosta iaka

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Re: ся ме фана...нови [re: M_TYPE]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано29.08.03 02:16



Няма равна, значи предполагам че си играл първата част, та тя завършва по такъв начин та да има втора част, която за мое съжаление е замо за PS2.



Тема Re: ся ме фана...нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано29.08.03 03:05



еее i SoulRiver su6to e mnoo iaka no niama li softwear za PS2 za PS1 znam 4e ima emulator koito se instalva na PC-to i stava kato PS samo deto diska trebva da e v cd-to kato na PS

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Re: Anketa: Italianski bokluci...нови [re: Toshito]  
АвторDizela (Нерегистриран)
Публикувано29.08.03 23:44



Imam samo edin vapros.Koe BMW,Opel ili Golf ne e dqlkan s teslata osobenno interiora?Izlagax.Imam o6te edin.Koi opel ili Golf ne e izgnil o6te na 5 godina i kolko ot dvigatelite na BMW montirani na Omega(dizeli sled 95) i na kadet ne sa s izbili dypki na blokovete kolkoto umryk?



Тема kukuнови [re: Dizela]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано31.08.03 12:39



HI...namerih site s istoriata na MB-http://mercedes.coolbegin.com/g.asp?id=38586...1981 po4vat da slagat vuzdu6na vuzglavnica kato opcia,ot 1985 seriino


"V 8-ka gali mujkoto uho"

Редактирано от analogbox на 31.08.03 12:40.



Тема Super!нови [re: analogbox]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано31.08.03 16:23



Ne sum chel saita. viarvam ti!!!
Ne mi ostava nishto drugo, osven da ti stisna rakata za prekrasnata mashina, kato se vidim pak
No samo, ako doidesh s tvoita kola


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Super!нови [re: |Kuku|]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано31.08.03 19:55



...nema griji

"V 8-ka gali mujkoto uho"


Тема С Опела ли си билнови [re: analogbox]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано31.08.03 21:53



я да те питам аз ?

UB40 !



Тема Re: С Опела ли си билнови [re: jamie]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано01.09.03 09:42



da biah s edno priatel4e ,koeto mi kupi Senatora ....ti kak razbra ?

"V 8-ka gali mujkoto uho"


Тема Re: Xe-xe!!!нови [re: |Kuku|]  
АвторSturmfogel (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 19:04



Абе човече остави го Владко да си гони с печката трамваите из Плевен, кво се вързваш изобщо!

ВЛАДИ ВАТМАНА Мухахахахахахахахахахахаха!



Тема Оставям го!!!нови [re: Sturmfogel]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано02.09.03 23:59



Дррррррънннннн - дррррррръннннн - дрррррррръннннннн


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Додо , додо много си неграмотен ДОДОнови [re: Dodo155]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано05.09.03 01:33



Ауди мойто момче отдавна е купило Порше, както Фолксваген пък купиха АУДИ.
От какво си разочарован ти хич не ме боли кура.
От Мерцедес ако са те заболели бъбреците по-добре си прегледай главата.
Защото най-вероятно не си влизал в Мерцедес.
Алфите в Италия ги подаряват за по 100-200 евро 94-95-а година. Като пораснеш и вземеш паспорт се разходи до там и си вземи една. За деца стават

Питайте и ще ви бъде казано

Редактирано от Kostadyn на 05.09.03 01:37.



Тема Абе те ФИАТ Алфа и т. н нали фалираха и ги купи Опнови [re: Dizela]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано05.09.03 01:47



ел.
Май така стана, странно защо ли?
Къде си видял 5 годишен Голф изгнил не ми е ясно.
5 годишен Кадет няма вече, така че сори.
Интериора на Голф за годините си е бил винаги по-добър от италианските.
За екстериора да не говори - ръбатите Алфи, Типота Темпри са смешни до Ауди и ФВ и БМВ от тия години.
То историята го е показала - фалит вследствие на грозни и слаби коли.

Питайте и ще ви бъде казано


Тема Re: Абе те ФИАТ Алфа и т. н нали фалираха и ги купи Опнови [re: Kostadyn]  
АвторSturmfogel (Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 11:57



Поредния разбирач се обади....абе много разбирате бееее

На тебе изобщо ясно си ти е какъв труд стои зад създаването на един автомобил пък бил той ФИАТ, Мерцедес или Лада.

Не съм никакъв фен на италианските коли но уважавам трудът на инженерите, майсторите и обкновените работници.

Щото е най-лесно да се говорят глупости на базата на вестникарски писания и "компетентни" мнения на квартални разбирачи.



Тема Re: Абе те ФИАТ Алфа и т. н нали фалираха и ги купи Опнови [re: Kostadyn]  
Автор33 (Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 12:07



Audi фалира доста преди Аlfa и никой не е купил Fiat, но това не е важно.
Важното е как такъв неграмотен олигофрен като теб си позволява да плюе. Да де, ако имаше и бледи познания щеше да си личи.



Тема Какво!?нови [re: Kostadyn]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано05.09.03 13:19



Кога "FIAT" е бил купен от "Opel"???????
А ти къде си виждал 5 годишна изгнила италянка???????
Дай една гермака от '96 (Golf/Astra/Polo/Corsa - каквото искаш от този клас) аз ще дойда с мойта кола и да видим кое е по-добро в интериора и екстериора на германката
А дори да не е мойта кола, пак мисля, че ще избледннеш точно с ръбатите форми, за които говориш


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема данови [re: |Kyky|]  
Автор STREET-er (D.S.W.)
Публикувано05.09.03 14:56





ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!


Тема Re: данови [re: STREET-er]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 11:21



Aide da spomenem edin nemski istochnik. Testowe prowedeni ot televiziq DW na BMW M3 i Alfa Romeo 147 GTA. Alfata beshe 2 dyljini pred BMW-to oshte predi BMW-to da se e setilo da trygne. Na zmeikata po-stabilnata kola beshe pak Alfa-ta. Edinstwenoto s koeto BMW-to se predstawi dobre beshe po-kysiq spirachen pyt. I oshte neshto. SPomnete si che 147 vze priza kolana godinata. Za poreden pyt go wzima italianska kola. BEZ KOMENTAR



Тема Re: данови [re: Mitko]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано06.09.03 13:10



hahahah....nali ne predlaga6 horata s BMW-ta da si gi prodadat za da si kupat ALFI...?

"V 8-ka gali mujkoto uho"


Тема Re: данови [re: analogbox]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 19:59



Az samo spomenawam fakti, a izvodite wseki si prawi sam



Тема Ako pitash men!!!нови [re: analogbox]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано07.09.03 16:35



Nalichieto na horica, kato "Kostadin" ili Vladikata sa prichinata za drazgi, kato tazi
Ne, che na BMW im ima neshto, puk Alfa sa varha, no za ogranicheni individi ot roda na gorespomenatia, si ima edno: "nema moe, nema tvoe, sichko e Beroe" , koeto e izlishno da komentiram, no si priznavam, che me drazni
To e iasno, kakto ti sam kaza, che sigurno i mravkata put praviat, no inache sa veliki po forumite
Da se opraviat


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re:Да,ама не те пита!!!нови [re: |Kyky|]  
Автор Maйнa 6-тa reн. (Honda forever)
Публикувано07.09.03 17:18







Тема Az da si kaja!!!нови [re: Maйнa 6-тa reн.]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано07.09.03 17:29






Fiat Bravo 2.0-20v

Тема МИ мноо ясно!!!нови [re: |Kyky|]  
Автор STREET-er (D.T.S.)
Публикувано07.09.03 17:37



Че е така .. .. .. . . .!!!Но както и да е ... ... ... !Все така е . . . . . . . . . !

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!


Тема Re: Е,добре-каза си!!!нови [re: |Kyky|]  
Автор Maйнa 6-тa reн. (Honda forever)
Публикувано07.09.03 17:38



...



Тема Много добре!нови [re: Maйнa 6-тa reн.]  
Автор STREET-er (D.T.S.)
Публикувано07.09.03 17:44





ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!


Тема Re:Винаги може по......!!!нови [re: STREET-er]  
Автор Maйнa 6-тa reн. (Honda forever)
Публикувано07.09.03 17:48












.............................................................................................................



Тема ооо данови [re: Maйнa 6-тa reн.]  
Автор STREET-er (D.T.S.)
Публикувано07.09.03 17:50



но мноо по- ... ... ... не е на добре!

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!


Тема Re:Що???нови [re: STREET-er]  
Автор Maйнa 6-тa reн. (Honda forever)
Публикувано07.09.03 17:53

































































































Тема така е!!!нови [re: Maйнa 6-тa reн.]  
Автор STREET-er (D.T.S.)
Публикувано07.09.03 18:00





тва е !

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!

Редактирано от STREET-er на 07.09.03 18:03.



Тема Re: ПАК МИ СПРЯХА НЕТААААА!!!!нови [re: STREET-er]  
Автор Maйнa 6-тa reн. (Honda forever)
Публикувано07.09.03 20:50



Тия хора вече май се ебавааааат!!!



Тема много соринови [re: Maйнa 6-тa reн.]  
Автор STREET-er (D.T.S.)
Публикувано07.09.03 21:53



Мноо е гадно но това е положението!Аз на ден ако се свържа 4 пъти и на четвътия спира да ми зарежда страници отвсякъде .. . . .но на кабелния може би е е друго,а!

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!


Тема Re: Az da si kaja!!!нови [re: |Kyky|]  
Автор |ukuK| (непознат)
Публикувано10.09.03 02:46



****

Специалистите са на път да обявят случая с колегата |Kyky| за една от медицинските загадки на новия век. Предполага се, че в най-скоро време ще се наложи животоспасяваща интервенция.

****



Тема Re: Az da si kaja!!!нови [re: |ukuK|]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано10.09.03 15:47



dali samo az se dose6tam koi vsu6tnost si ti....?

Редактирано от analogbox на 10.09.03 15:50.



Тема Не!!!нови [re: analogbox]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано10.09.03 16:09



И аз май се досещам, ти го каза преди време




П.П.
Сложи адреса на снимката така:
[image]http://free.bol.bg/the_beauty/MB%20126%20500%20SEL[/image]


Fiat Bravo 2.0-20v

Редактирано от |Kyky| на 10.09.03 16:13.



Тема Re: Не!!!нови [re: |Kyky|]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано10.09.03 20:04



mersi

[image]http://free.bol.bg/the_beauty/MB%20126%20500%20SEL[/image]

Редактирано от analogbox на 10.09.03 20:05.



Тема Re: Не!!!нови [re: analogbox]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано10.09.03 20:07



ne6to mai ne stava..?

[image]http://free.bol.bg/the_beauty/MB%20126%20500%20SEL[/image]


Тема Re: Не!!!нови [re: analogbox]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано10.09.03 20:10



v signatura li slagam adresa..?

[image]http://free.bol.bg/the_beauty/MB%20126%20500%20SEL[/image]


Тема Re: Не!!!нови [re: analogbox]  
Автор garggamel (новак)
Публикувано10.09.03 20:15



Май не съм единствения олигофрен, който ще успее да си сложи снимката на 16-тия път.



Тема Re: Не!!!нови [re: garggamel]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано10.09.03 20:17



da tva mi e 3-ti opit

[image]http://free.bol.bg/the_beauty/MB%20126%20500%20SEL[/image]


Тема Re: Не!!!нови [re: analogbox]  
Автор garggamel (новак)
Публикувано10.09.03 20:22



Продължавай да опитваш.
В сигнатурата слагаш този ред нали? Има нещо гнило в тая работа. Можеха да го направят по-разбираемо. Наистина ти съчувствам.



Тема Номера е следния ...нови [re: garggamel]  
Автор STREET-er (D.T.S.)
Публикувано10.09.03 21:42



... след края на адреса на снимката да има окончание ---jpg,gif или друго подобно --- тва е цялата философия !!!

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!


Тема Re: Номера е следния ...нови [re: STREET-er]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано11.09.03 10:57



nai-na kraia s pomo6ta na jamiemirror,da vi pokaja i moia starec...malko e neglije,no sega go vuzstanoviavam.



Тема Re: Номера е следния ...нови [re: analogbox]  
Автор garggamel ()
Публикувано11.09.03 21:34



Каква е тая класика бе?



Тема Re: Номера е следния ...нови [re: garggamel]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано14.09.03 18:47



ot edin zakusal arabin ia vzeh....ne4ove6ki atomobil no triabva da ima6 i o6te edin,prakti4en...



Тема Re: Номера е следния ...нови [re: analogbox]  
АвторAURlOL (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 12:04



nese karai te ladata e N1



Тема Re: Номера е следния ...нови [re: AURlOL]  
АвторToshito (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 14:26



abe me4oka e qk samo kaji kakav motor e i kolko ti har4i... i s kvi pari go potdyrjash



Тема Re: Номера е следния ...нови [re: Toshito]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано15.09.03 18:10



V8-celia e duralumin i bloka i glavata i butalata,mehani4en injekcion.gradsko 18-28l. izvungradsko sum go svalial na 10/100...no sus 110km maximalna koeto e 1200oborota



Тема ебати.....нови [re: Toshito]  
Автор дЪ мacтЪp oФ дpAйвЪpc ()
Публикувано16.09.03 16:24



.....тъпакаааа



Тема Re: Италиански колинови [re: Toshito]  
АвторTedo (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 17:23



Пичове, да се уточним в едно: за КОЛИ ли става въпрос или за 10-15 годишни БРАКМИ от автоморгите на Европа?

Който е карал нова италианска кола знае за какво говоря... Пример: FIAT Punto- цена около 15000лева. VW Polo- цена над 25000лева Говориме за коли с еднакви параметри /двигател, екстри.../

Като са толкоз хубави немските, защо продават 5 пъти по-малко коли у нас? Защото разумния човек си взима ФИАТ кара безпроблемно 3-4 макс. 5 години и го продава... И хич не му дреме, че Полото е по-ремонтопригодно и т.н.

Карайте си старите баби насти и умувайте за "бракмите"



Тема Re: Италиански колинови [re: Tedo]  
АвторNaemnik (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 09:46



Taka e prav si i ne moga da ne se syglasja s teb.
Poneze dobre poznavam naprimer situacijata v Polsha, tam horata imat poveche pari ot nas i se karat osnovno novi koli, nikoj ne si pomislja da kupi stara. Preobladavashtite kolichki sa FIAT, Renault i Peugeot, shtoto nemskite sa tochno umnozeno po 2.
Obache ako se vyrneme v BG kydeto mnogo malko hora mogat da si pomisljat za kola nad 3000 leva, vizdame che edinstvenijat nachin vse pak chovek da se motorizira e nad 10 godishnata shtajga.
I v takyv sluchaj ne moze da otrecheme che na tazi preklonna vyzrast samo nemskite i japonskite koli zasluzavat skromnata no maximalna investicija ot trudno otdelenite pari za kola.
Italqnskite koli na 300 000 km ili na 12 godini veche sa totalno amortizirani i negodni za upotreba. Inache ako trjabva az da si kupuvam nova kola na pyrvo mjasto bih si vzel novata Corola na vtor Alfa.
E tova e ot men...



Тема Re: За всички, които се дразнят от мен...:-)нови [re: VOLVO 44O GLT]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 12:09



Пич, ти още ли мислиш, че караш шведска кола? Volvo 440 е чисто Renault 19 произвеждано в Холандия



Тема Аз съм смъртно обиденнови [re: Mitko]  
Автор Capoeira ()
Публикувано18.09.03 16:15



Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано 05.09.03 01:47



ел.
Май така стана, странно защо ли?
Къде си видял 5 годишен Голф изгнил не ми е ясно.
5 годишен Кадет няма вече, така че сори.
Интериора на Голф за годините си е бил винаги по-добър от италианските.
За екстериора да не говори - ръбатите Алфи, Типота Темпри са смешни до Ауди и ФВ и БМВ от тия години.
То историята го е показала - фалит вследствие на грозни и слаби коли.


Господи какво хора има на тази земя а бре брато на тебе май не ти е ясно че по дизаин и екстериор и интериор FIAT са на номер едно от близо 20 год..
Май не се замисляш че всички Ferrari-та са с дизаин на FIAT..
Доскоро и рено и Пежо беше с екстериор правен от FIAT..
Аз не разбирам от много много години какво красиво има в GOLF2 ..
A това що се отнася ФИАТ tipo punto bravo, brava , stylo всичко коли са били кола на година когато са взлезли в производство.....
Гoпсподи ръбатите ALFA бре ти чуваш ли се бре човек .Ходи на пазара на димитър петков на метростанция константин величков автокъща "бялото конче" и виж там има една алфа червена на която честно да ти кажа нищо което сум виждал от 96' не може да и ступи на пръста най малкото по красота.....
Interiora na golf 3 базов модел без ел. стъкла господиииии.....
Aз все си мисля че една панда е конкуренция на голф 2....

http://free.bol.bg/nasko_/heilbron015.jpg

Редактирано от Capoeira на 18.09.03 20:31.



Тема Re: Аз съм смъртно обиденнови [re: Capoeira]  
Автор Capoeira ()
Публикувано19.09.03 18:12



И още нещо GOLF 3 стандартно без хидравлика.....
Кажи речи жигули само под нова форма...

http://free.bol.bg/nasko_/heilbron015.jpg


Тема Re: Аз съм смъртно обиденнови [re: Capoeira]  
Автор Toshito (VW маниак)
Публикувано20.09.03 11:44



ave pedal bazoviq model na golf 3 e s hidravlika pak ti mi govorish che standartno nqma ti prost li si kuf si ot nebeto li padash !?!? FIAT imali nai dobyr disign ?!?!? ami zashto kato proektirat ferrari posle ferrarito struva tolkova mnogo a edin fieat tolkova malko !?!?! zashto li ?!?! ami zashtoto slagat samo bukluci v edin fiat ili alfa kvot shte da bude italiansko... tam gore edin malko typ chovek kaza che predpo4ita da si kupi italianska nova ot kolkoto nemska... ami 4ove4e moga da ti kaja che ako si kupish edna alfa 156 chisto nova sys vsi4ki ekstri za 40000 marki i ako si vzemesh edin passat za 40000marki pak sys vsi4ki eksttri alfata sled 2-3 godini shte e prodadesh na 15000-16000 marki a passata shte dyrji 25000 i nagore zashto li ... ami sigurno v kachestvoto se krie istinata.... zashto vinagi nemskite koli (bez ford i opel) dyrjat takava visoka cena a pak italianskite bukluci niska pr. edna alfa 33 2.0TS 2000marki a edin Golf 2 GTI 16V 90g. dyrji 3500 ?!?!? kajete mi sigurno pak e v ka4estvoto i zdravinata.... ami da vi kaja mai e taka zashtoto edna alfa ili fiat ili tam kakyv to shte italianski bokluk da e nad 10 g. trydno se namirat to ima pove4e golf1 ot kolkoto alfa 155 i 33 zaedno..... pak golf-kite sa kolkoto vsi4ki alfi vzeti zaedno v bulgaria !!! taka che pomislete si pak za ka4estvoto... na nemskite avtomobili e bez ford est. i pri nqkoi opeli...
ai sys zdrave !!!



Тема Не само Форд и Опел,нови [re: Toshito]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано20.09.03 15:06



че и Голфове, Пасатори - добре са АУДИ и Мерцедес да отбият номера че иначе сте жив зян !

UB40 !



Тема Re:edno ferari s tsvqt 4erven - samo za menнови [re: Toshito]  
Авторxaxaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано20.09.03 22:35



boklutsi ama vse na 1-vo mqsto... a vie s vashte nemski tarataiki prosto ste smeshni



Тема Re:edno ferari s tsvqt 4erven - samo za menнови [re: xaxaxaxa]  
Авторc3Ose (Нерегистриран)
Публикувано21.09.03 13:56



Nemska tarataika e maikati , a sme6en e tapiqt ti zabluden jivot



Тема Re: Аз съм смъртно обиденнови [re: Toshito]  
Автор Capoeira ()
Публикувано21.09.03 18:56



Как ще обяснищ това ГОЛФ 3 1.4 без хирдавлика без ел.стъкла без никакви екстри баже колонки за уредбата няма..... модел 1991 60к.с...
Това ли ти е стандарта бре.....


Господин дизайн. на каруца.....

http://free.bol.bg/nasko_/heilbron015.jpg


Тема Re: Не само Форд и Опел,нови [re: jamie]  
Автор ViruS (™)
Публикувано22.09.03 12:26



и BMW, и BMW...

ViruS


Тема Тошенце!!!нови [re: Toshito]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано22.09.03 15:21



Ти си едно ограничено, тъпо копеле и освен това си някакъв псевдо състезател - "Мечтател с дизел", защото във Варна никой не е чувал за теб и нещастния ти автомобил, който междудругото ме самнява и да е на 6 години, и да е 130к.с. заводско
КЛОУН


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема ти какво???нови [re: c3Ose]  
Автор Бaшбakшишeв ()
Публикувано22.09.03 16:44



да обиждаш ли се опитваш



Тема аз казах ли ти......нови [re: Toshito]  
Автор Бaшбakшишeв ()
Публикувано22.09.03 16:49



.....че си тЪпанар, ама ти не вярваш



Тема Re: ти какво???нови [re: Бaшбakшишeв]  
АвторC3OSE (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 10:57



ne be , da si kaja mnenieto



Тема Re: ти какво???нови [re: C3OSE]  
Автор Toshito (VW маниак)
Публикувано23.09.03 21:58



malumnik ei ela sus shibanata si tarataika italianska i da se drypnesh s edin nemski dizel da ti napuka shushonite... na italianskata ti tarataika.... na 6 godini e da i e zavdsko 130hp 1.9 4evolution dvigatelq muhlio.... ela subota pred luka na hemus i shte se probvash sus :"sustezatelen dizel"



Тема И аз тва викам...нови [re: Toshito]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано23.09.03 22:19



...дееба и кенефите му италиански дееба, аз дет съм атмосферен дизел толкова ланчии съм ги правил сами да си говорят!!!



Тема От тия,нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано23.09.03 22:25



на паркинг ?

UB40 !



Тема Дам, точно....нови [re: jamie]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано23.09.03 22:35



...от тия педерунгели, дето докато аз карам мъжката, те страхливо ме гледат скрити в "резачките" си на паркинга, баш за тези говоря! Е такива "мъже" като тебе!



Тема Re: Дам, точно....нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторc3Ose (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 08:50



to4no taka mom4eta



Тема лелеееееееее.......нови [re: Toshito]  
Автор Myлтиoлиroфpeн ()
Публикувано24.09.03 09:33



ти верно си тъп братле!
какво означава "революшън двигател"????????
преди 6 години е било ~1997, за к'ви революшъни на дизел ми говориш ти у ред ли си!?!?!?!?!!?!
па даже и бил състезателен



Тема Копелееее!!!нови [re: Toshito]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано24.09.03 10:26



Ще дойда с Уно-то на майка ми, да те направя "лудия дизел"


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Хахаха, барабар Владко с мъжете :-)))нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.09.03 11:01



Страх ги е хората - като гледат как караш от бордюр до бордюр сигурно са помислили че си пиян :-)))
Карал мъжката, немощния си дизел :-))) Муахахахааха !!!!!!!!!!!

UB40 !



Тема Дам, определено си личи!!!!!нови [re: jamie]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано24.09.03 11:04



Личи си че не си се возил при мен, определено си личи...



Тема Владе!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано24.09.03 11:07



Пише се "ДА", не "ДАМ"!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: И аз тва викам...нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторSRl (Нерегистриран)
Публикувано24.09.03 11:11



Vladkoo pich, vzemi edin G-tech i probvai uskorenieto na atmosfernija "IKARUS"

ako padnesh pod 20sec do 100km/h......shte te cherpa edna bira



Тема Личи си я !нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.09.03 11:14



Още съм с всичкия си, жив и здрав съм, не съм станал сводник и не съм получил задушаване от изгорели газове :-)))

ПП: Искам да се возя на Марусяяяяяяяяя !

UB40 !

Редактирано от jamie на 24.09.03 11:16.



Тема Тва не го разбрах????нови [re: SRl]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано24.09.03 11:38



Какъв Икарус те гони теб?



Тема КуКу, приятно ми е да си се...нови [re: |Kyky|]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано24.09.03 11:39



...закачаме приятелски с теб, но какви са тези неуместни забележки, не виждаш ли че онзи jamie пак ме е заял, ще се караме!



Тема Нема проблеми!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано24.09.03 11:43



Винаги съм готов да те нервирам


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Дам, точно....нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано25.09.03 00:26



В какво се изразява това каране "мъжката", извинявай за тъпия въпрос?!



Тема Re: Тва не го разбрах????нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторSRl (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 10:36



tvoia ikraus be vladko.....

a sorry may beshe BENZ



Тема Re: И аз тва викам...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор mariobg (Начинаещ)
Публикувано25.09.03 18:34



Vlade eto ti malko statistika:
Lancia Dedra 1.9 TDS Mercedes-Benz 190 2.0D
1993 - 1999 1989 - 1993
Разгон до 100 км/ч 12,9 sek 17,9 sek

tova "batiovoto" za novi koli stava duma. Ako se zagledash po-vnikatelno ste zabelezish 4e tvoia dvigatel e ot po-staroto pokolenie, no tova i bez drugo niama zna4enie. BTW Lanciata e dizel, zastoto sas benzinovite ne iskam da ti pokazvam kak stoqt ne6tata.
A da i da te pitam "tezi strahlivite sas Lanciite" znaeha li 4e se sastezavate ili sa bili spriali 4e ne poiasni.

A da i biah ti obestal da ti kaza kak da go napravish dizela po-barz (tova seriozno). Smeni mu diferenciala sas takav ot 124-ka sas 10 zaba pove4e e!!! Tova e ot moia "selski tuning", stoto sam ot selo de ;-)



Тема Re: И аз тва викам...нови [re: mariobg]  
Автор Toshito (VW маниак)
Публикувано25.09.03 20:17



ops..... izvinqvaite do sega si mislih che motora mi e 130hp original no sum se lugal 110hp e... sorry sega proverih... no pak e TDI



Тема Re: И аз тва викам...нови [re: Toshito]  
АвторSedici valvole (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 21:06



Ops ama si prost a! Purvo naistina li si mislish che taya snimka deto ya slagash, niakoi ti viarva che e na tvoita kola?? Ti samo jantite ne mojesh da si gi kupish bedni mi priyateliu,kaji mi ot kude gi vze, danebi ot SIGI:))! Ti znaesh li chii patent e comonrail dvigatelia i na koya marka e slagan purvo razbiracho na dizeli? Pulno e s ogranicheni momchenca kato teb i onia 20 godishniya karach s vehtite mercedesi,ne vi li e pone malko neudobno da izraziavate ploskite si mnenia pred tolkova hora? Vashite koli sa N1, nai-burzi, nai-krasivi,nai-lesno poddurjashti se, nai-ikonomichni! Otididete i gi predlojete da vi gi izkupiat obratno tiya ekzempliari che ne sa ostanali mnogo po sveta:)) Neshtastnici:))



Тема Тоши, Тоши!!!нови [re: Toshito]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано26.09.03 09:55



Ти си ми любимец
Провери пак и ще откриеш, че преди 6 години не се е произвеждал такъв мотор - "TDI"
Ако провериш трети път ще разбереш, че колата ти ускорява 2 пъти по-бавно от мойта, по каталожни данни
И провериш четвърти път, ако обичаш, за да разбереш, колко си тъп


Fiat Bravo 2.0-20v

Редактирано от |Kyky| на 26.09.03 10:04.



Тема тихо!нови [re: Sedici valvole]  
Автор Бapaбapчayш ()
Публикувано26.09.03 11:19



не му казвай, че патента е италиански
не му казвай и, че неговото "Vento" няма нищи общо с "common rail"



Тема Re: тихо!нови [re: Бapaбapчayш]  
Авторmitakata (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 14:36



Пичове и пубери!

По-дърт съм от вас, така че си мерете приказките ако ми отговаряте.

10 години съм карал ей такъв фиат:



с ей такъв интериор:


произведен 1970 година със 105 коня.
Продадох го миналата година и още се движи в града и реже голфовете по светофарите.

Всички ламарини над праговете и пода са оригинални.
Двигателя е оригиналния.


Питам - някой да е виждал скоро немска кола от 1970 в движение?
Или японска?
Или френска?



Тема митаката,нови [re: mitakata]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано26.09.03 17:50



да не го лапнеш ?
Не си единствения с над 10 години стаж в кола ;-)))
Това че си карал дранголник толкова време е твой проблем. Да, виждал съм перфектна японска на толкова години, с оригинални ламарини и ПОД праговете и пода, с оригинален двигател БЕЗ ремонт. Тоя Фиат ще реже Голфетата 1.3 и 1.6 - тях всички ги режат. Голям праз !

UB40 !



Тема Re: тихо!нови [re: mitakata]  
Автор Maйнa 6-тa reн. (Honda forever)
Публикувано26.09.03 18:36



Мазохист Аз едва изтраях 1 година с такъв фиат,после се качих на такъв:




Тема Re: И аз тва викам...нови [re: Sedici valvole]  
Автор Capoeira ()
Публикувано26.09.03 23:02



а бре ако е за сминка тожа е моето типо.....
на снимка винаги 6те изглежда така, малко по разли4но е положението на истина 4е е черно на цвет и 4е освен джантите и одлгедалки и ре6етка нема ни6то общо с тази



Тема Re: митаката,нови [re: jamie]  
Авторmitakata (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 08:33



И каква е тая японка на 33 години? Тогава японките бяха предимно двутактови 360 кубика и не се изнасяха в Европа
Май сънуваш много



Тема Хонда Сивикнови [re: mitakata]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано29.09.03 10:07



1-ва генерация - 1300 кубика. В момента се намира зад ТЕЦ-а на Централна Гара в София.

ПП: Ограмоти се малко за японското автомобилостроене - там не са на почит двутактовите машинки :-))) Нито 360 кубика.
ППП: Моделите са произвеждани в 3 модификации - едната САМО за Европа. Добро утро, заслепен ФИАТ 125 фене :-))))

UB40 !



Тема Re: Хонда Сивикнови [re: jamie]  
Авторmitakata (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 08:57



Аз съм фен и на Хонда, чел съм няколко пъти книгата на Соичиро Хонда (ако си го чувал)
Освен това говорим за 1970г.
Етом ти линк към официална страница с дати:



Сивик излиза на пазара 1972г.



Тема Не съм - кой е той ?нови [re: mitakata]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано30.09.03 09:47



Отде да го знам аз - ти купи последната книга и за нас не останаха да се ограмотим :-)))
Да, 72 е. Преди Сивик има разни машинки дето нямат намиране - наистина са си били основно за техния пазар. После завладяват Европа и Щатите :-))))))

UB40 !



Тема Ave pedaliнови [re: Toshito]  
Автор Toshito (VW маниак)
Публикувано03.10.03 13:41



vie ste beli mnogo prosti veeee (s nqkoi isklyucheniq) koi e kazal che na simkata jutoto vento e moe ?!?! moito e cherno ...s djanta petolu4ka koito e ot varna sys sigurnost go e vijdal ... !!!i e to4no TDI !!! S COMMON RAIL DVIGATEL !!! ogramotete se !!!



Тема "!!!i e to4no TDI !!! S COMMON RAIL DVIGATEL !!! "нови [re: Toshito]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано03.10.03 15:41



Where Common Rail meets TDI :-P

Кой знае какъв Трабант с надпис "ДзверЪ" караш и ти :-)))

UB40 !



Тема az sum ot varna dai da go vidim tui Ventoнови [re: Toshito]  
АвторLubo1 (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 15:46



GSM 098 316 599 sq sum si v nas nqkolko dena ako iskash zvuni da se skivame nqkude 4e mi e interesen toq dvigatel hem TDi hem Cоммон Rail



Тема Педал е майка ти, защото е мъж!!!нови [re: Toshito]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано03.10.03 18:38



Много си прост и го доказваш недвусмислено, и безцеремонно с тежка дума на място - "TDI S COMMON RAIL DVIGATEL"!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Педал е майка ти, защото е мъж!!!нови [re: |Kyky|]  
Автор TheDrill (This is TheDril)
Публикувано04.10.03 03:02



Dobre de,na Audi A8 3.3 TDI dvigatelq e Common Rail...nali taka,ili se luja??



Тема ФАГнови [re: TheDrill]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано04.10.03 16:04



не ебават Комън Рейл щото си мислят че ТДИ е по-добро :-)))
Времето ще покаже кой крив и кой - прав.

UB40 !



Тема Re: ФАГнови [re: jamie]  
Автор Toshito (VW маниак)
Публикувано05.10.03 00:27



i z taka mislq che vremeto shte pokaje ! no po jibot na skorost davaha novoto polo 1.4TDI i beshe s Common Rail dvigatel !!! ako ne sse burkam !!!



Тема Re: Anketa: Italianski bokluci...pravi steнови [re: Toshito]  
Авторedin fen (Нерегистриран)
Публикувано09.10.03 21:43



samo se izxvarliat s xarakteristiki no sa bokluci i to golemi..........nemcite sa injineri to se znae



Тема Абе, да те питам нещо?!нови [re: edin fen]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано09.10.03 22:47



"edin fen" ли си, два фена ли си, какво си, ще ми направиш ли една свирка, или да те ебЪ в гъзЪ
Няма да те насилвам, както ти е по-удобно


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема stavame dvama!нови [re: |Kyky|]  
Автор Бaшибoзyk ()
Публикувано10.10.03 00:03



veche niama izbor



Тема Jaimie,нови [re: jamie]  
Автор seeker72 (AURA driver)
Публикувано15.10.03 16:50



Тука като пишеш, първо трябва да питаш на колко години е аудиторията - дали имат лични карти
Големи пичове бе ей.....Jamie тея са с мноооооооого опит, карали мноооого коли имат книжки от ЦЕЛИ ДВЕ ГОДИНИ!!!
Абе, сладури!
Преди две лета са слезли от колелетата, та да се повозят на "Мерцедеса на татко" отдавна забравен в гаража.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.