Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:15 22.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Ами, да!!!нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано26.08.03 12:08



Много са меки, поне тези към които аз имам отношение - Уно и Браво!!!
Но все пак те не са направени за катастрофи , а и нали знаеш колко е здраво Пунто, например?!?!?!
Не за здравина на ламарините, а за сигурност, става въпрос!!!
Ако не знаеш, провери и пак ще коментираме!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Не разбирамнови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано26.08.03 14:26



спора ?
Аз не бих си купил кола която не се деформира (извън салона) при удар.
Това съвсем не е проектирано случайно :-)))

UB40 !



Тема Re: Еи, тарикатчето на мама :))))))нови [re: VOLVO 44O GLT]  
АвторALFA COURSE (Нерегистриран)
Публикувано26.08.03 14:58



Masloto mi e na 3500 km i vse oste e na max!



Тема Re: Какво да ти кажа!!!нови [re: |Kuku|]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано26.08.03 17:57



Е, моята е на 240 000 км.... Три пъти повече, нали?

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Da!нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано26.08.03 17:59



Spored kilometraja e taka
No az mislia, che i da karam tazi kola oshte 150000km., ako se grija za neia, niama da imam problem!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема от няколко дни се чудянови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор Twin Spark (ентусиаст)
Публикувано26.08.03 18:52



Гледам, че един юнак се отличава с особена компентентност и злоба към италианските коли. Вероятно щеше дори и да цитира приказката за минетите и спагетите, ако не се беше оказало, че кара Р19 с текекиии на Волво. Всъщност момчето е толкова повърхностно и некомпетенстно, че не си струва да се четат бисерите му. Същият писа че италианските, колите били неудачни, щото били леки и с много мощни двигатели и това било проблем за неопитните шофьори(може би има предвид себе си). Това естествено не е никак вярно, но дори и да е така, гилдии (от всички производители) инженери си скъсват задника да правят леки сплави за вграждане. Ами що не ги светнеш, как се правят нещата. Блъскайте чугун в колите, за да ви е мирна главата. Да не забравиш да светнеш и Алфа инженерите как се правят двигатели. Хората развиват двигател от 50 години, господин никой от България, с многоминутен опит трябва да отиде да им отвори очите.
Що не погледнеш себе си. Първо си разучи маркуте на карбуратора за какво са, после си оправи таблото и вратите да не скърцат, после ръждата по веждите, разхода на газ и т.н. И като си оклепан до ушите с масло тогава лей мозък за неща, за които нищо не разбираш. Не да ми пишеш виртуалностти колко може да изкара двигател. Може отличен двигател да се повреди за 50000км и обратното слаб двигател да издържи дълго, въпрос на дължина на пробега, начин на експлоатация и подръжка.
И понеже има конкретно място, където Алфа и Волво се конкурират, що не ни светнеш как Волво разбива Алфа от всякъде. А?
Негативизма не ми е насочен към Волво, мога да кажа и добри неща за марката, а конкретно към определен потребител. Направете си клуб по интереси, създайте традиция, организирайте се, насочете се към нещо градивно или по-лесно да се плюе по български по всичко, което не е мое от завист и да те псуват останалите.
Очаквам в следващия пост да се извиниш на всички направили си труда ти четат мненията! От това само ще спечелиш!

Cuore Sportivo


Тема Re: Anketa: Italianski bokluci...нови [re: Toshito]  
АвторSRl (Нерегистриран)
Публикувано27.08.03 10:42



Абе вие каква тема сте завихрили направо ви се радвам искрено.
Много ясно че всяка марка и всеки модел си имат своите фенове и хора които да ги харесват и купуват и на тоя спор няма да му излезе края никога.
Защо иначе има толкова производители със своите безброй модели които някой купува и кара??? Много трудна може да се каже - ей тия са гадни а ония разбираш ли са върха (немските).
Италианските коли, както всички останали си имат предимства и недостатъци.
Италианския автомобил като нов е върха - страхотен дизайн, мощен мотор, безброй екстри и електроники които създават удоволвствие на шофьора и пътниците......и всичко това на атрактивна цена.
Проблема им е в малко по-лошото качество.
Само ще ви кажа за колата на един приятел - Lancia Prisma 84г !!! 1,6L - 105HP,
централно закл, ел стъкла и огледала, чупещ се волан, на таблото има всички въможни прибори за които може да сети човек.

Дайте ми моля пример за VW Jeta 84г.



Тема Re: Anketa: Italianski bokluci... [re: SRl]  
АвторSRl (Нерегистриран)
Публикувано27.08.03 10:49



и искам също да помоля хора като Vlado-Benz да се изкават толкова грмко и категорично за да не стават смешни.

Нека дойде Vlado-Benz да сравним неговия елитен НЕМСКИ Бенц с моята опърпана френска кошница и ми каже някой точно с кое е по-добър Мерцедеса и защо
Така че малко по-кротко пичове , и с повече разум



Тема Re: от няколко дни се чудя [re: Twin Spark]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано27.08.03 11:28



За компетентност да не спорим, защото няма смисъл. Със сигурност съм доста по-компетентен от теб и не мисля да си губя времето в безмислени спорове с дървени философи, дето всичко им е ясно. Надали имаш някакво понятие от рентгено-структурен анализ, аеродинамика, кинематика, видовете триения, реаякции на опори, ъглови скорости и ускорения, център на масите, въртящи моменти....

Все пак ако имаш малко време погледни и

http://www.nhtsa.dot.gov/cars/testing/

Аз там не видях много италиански автомобили....

Имам и един бегъл спомен, че Fiat Regata беше на челото на класацията за най-несполучлив автомобил....

Със здраве да си карата хубавите италиански коли - бързоходни ковчези!

А колкото до ламарините ми - да, предпочитам да са Volvo, но освен ламарини да те светна има и окачване, а и куп други системи, но за теб явно това е без значение и ще си останеш с впечатлението че карам Renault (аз нямам нищо против това и даже уважавам повече този производител отколкото Fiat и Alfa Romeo).

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Da!!! [re: SRl]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано27.08.03 13:08



I az tova go popitah Vlado, za moiata italiasnka koshnica i negovia Mercedes, a toi mi otgovori - "ami, koe e po-hubavo li, vsichko"


Fiat Bravo 2.0-20v


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.