Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:26 22.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Еи, тарикатчето на мама :))))))нови [re: ALFA COUSRE]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано25.08.03 21:28



gledai sega, ako iskam naistina sportna kola, edva li naistina ste e MB, ne za drugo, ami stoto tuk predlaganite modelia(v USA) sa samo avtomatici. edinstvenite rachki sa moita kola i SLK(v nego ne se pobiram). ako iskam sportna kola ima koli kato WRX, S4, M3, M5, ot koito az moga da si pozvolia samo WRX, no ti veche sam spomena za luksa i iteriora, ta tova e prichinata da si zema MB(koito ne e samo luks). ako si mislish che MB sa bavni, chekni tazi stranica:



Opel tuk niama, taka che niamam i vpechatlenia ot nego, osven che e sobstvenost na GM(general motors), a tukasnia Ford e amerikanskia, a ne nemskia, az mai vehce si kazah mnenieto za amerikanskite koli.

***Kato ti trqbva kachestvo hvurli edin pogled vurhu Ferrari Lamborghini Maserati [ei toq spyder ebahti "plastmasite" deto gi ima!] Aston Martin Lotus Rolls Royce ["ei taq kola e ebahti bokluka"] TVR [osobena na Swordfish (film e)] Jaguar De Tomaso Bentley Dodge Viper Ford Mustang Cadilac XLR Chevrolet Corvet i ALFA ROMEO [ne vsihki sa ot edin klas ochevidno] estestveno i posle mi govori che hubavite koli bili samo nemski, qponski i shvedski***

tuk nesto ne ti svanah ideiata, no Ferrari, Lamborghini, Maserati, Aston Martin, Lotus, Rolls-Royce sa koli koito moga da gi pritejavam samo na snimka ili variant 1:16. Dodge Viper ima slavata na nai-neudobnata kola, Ford Mustang ima interiora na kenef(ili pone taka izglejda), Cadilaca go obsadihme veche, Corvette e edna ot malkoto amerikanski koli koiato mi haresva, i tia sasto ne e sas cvetust interior, ne znam dali si imal vazmojnosta da se obedish v tova.



Тема Брех че смешно !нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано25.08.03 22:16



1. При Чероки (джипа) рецензията е че точно този дизел (2.1) е пълна мърша и си отива без време.
2. Трайни - друг път. Имам лични наблюдения върху 1.6Д при Волво 340 - не добута и 200 000. Пукнатини в главата....
3. Абе не се впрягай чак толкова. Рено двигателите се омазват с масло като прасе с кал - далеч преди 100 000 км. Ама за тях е "нормално". Всичко зависи каква ти е нормата ;-)))
4. Двигател в ПЕРФЕКТНО състояние на 500 000 няма - без ремонт. Това са лафове :-)

UB40 !



Тема Re: Еи, тарикатчето на мама :))))))нови [re: VOLVO 44O GLT]  
АвторALFA COURSE (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 23:06



Moqta ALFA e na 300 000 km bez osnoven remont i se iztrelva kato raketa! A uz bili strashni bokluci! A cqlata elektronika e na BOSCH. E svestite sa na Golden Lodge [4 elektroda]



Тема Re: Брех че смешно !нови [re: jamie]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано26.08.03 09:12



Eла да видиш двигателят на моята кола и ако видиш някъде масло по него, ще те черпя! Мога да те заведа да видиш и колицата дето е на 500 000 000 км, да се качиш да я покараш малко и сам ще се убедиш в това което казвам.
Незнам защо намесваш двигателите 1,6D.... Аз ти говоря за 1721 cm3, а освен това съм чувал само хубави неща за френските дизели (казвам само съм чувал, защото нямам опит с дизелови двигатели).
Колкото до обливане на двигателя с масло....Fiat са ненадминати, а освен това изкарват значителна част и през ауспуха си...

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Re: Еи, тарикатчето на мама :))))))нови [re: ALFA COURSE]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано26.08.03 09:14



А колко ти е разходът на масло? 1l/1000 km?

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Още малко да ви подразня...:-)нови [re: Toshito]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано26.08.03 09:24



"Кое свива бе, ебати...Когато аз се блъснах с уно, ладата беше с един смачкан калник и счупени фар и решетка...А уното беше с едно смачкано купе, бяха се изкривили дори вратите и не се затваряха.Когато се опита да запали и се оказа че е излезнала и полуоска, направо ми се сви сърцето, наистина много ми дожаля за човека.Е после си купи голф 2 с парите от застраховката, станахме приятели.Но иначе не може да се отрече че е лека."

Цитат от пак от форума....

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Ами, айде!!!нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано26.08.03 11:43



След като приключи срещата ти с "jamie", ела да видиш каде по колата ми има масло, не по двигателя, а по цялата кола!!!
Ако има масло някаде, ще ти я подаря!!!
Карам я вече 8000км. и не съм долял нито капка масалце и сигурно ще изкара още толкова с това масло, но за собствено успокоение ще го сменя след още 2-3000км.!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Ами, айде!!! [re: |Kuku|]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано26.08.03 11:52



Надявам се да имаш пак същите поводи за хвалби и след като колицата ти достигне същите километри и стане на същите годинки като моята!

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!


Тема Какво да ти кажа!!! [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано26.08.03 12:01



На таблото ми пише 80000км. и малко!!!
В "Ауто Италия" казаха, че са реалните километри на колата, но нали се сещаш, че всяко нещо създадено от човек, може да бъде премахнато от хората!!!
Така, че аз се радвам на това което виждам на таблото, ама знае ли човек!!!
Но дори да не е на толкова малко километри, това говори само добри неща за колата


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Още малко факти.... [re: Toshito]  
Автор VOLVO 44O GLT (Master)
Публикувано26.08.03 12:05



"..Трабант на заден удря Уно...
Трабант - Пукнатия преди удара стоп се "допуква" с 1-2 см.
Уно - Преден капак, решетка, броня, ляв фар и мигач...

Не коментирам.."

БИЙ, ЗА ДА ТЕ УВАЖАВАТ!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.