Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 23.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Безнадежднонови [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.08.03 13:35



ТЪП.
Даже не схващаш кога се подиграват с теб, тц-тц :-))))

UB40 !



Тема Re: Ave vie ste typi!!!нови [re: Toshito]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано24.08.03 16:59



Abe Toshito, selianin takav, kakvo si ia nakichil tazi skapana Jetta koiato vmesto zaden most ima p-obrazen vinkel. Otzad barabanite boiadisani li sa i v zhalto ta da izglezhdat kato brembo diskove:) Evala za vanshnia i vid - prosto e kulminaciata na selianiata - druga takaba bezvkusica ne sam vizhdal. A onzi drugia tapak da si napravi spravka za F1 predi da se obazhda. A tretia tapak da vzeme da si izkarpi poda na mercedesa predi da mu izpadne sedalkata i da mu razcepi kosha na 124-kata



Тема Re: Еи, тарикатчето на мама :))))))нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано24.08.03 20:20



abe Lexus sa dobri, spor niama, obacha da spomenavash Amerikanski koli(v sluchaia Cadilac), mali, mali, neznaesh za kvo stava vapros. ta zemi si edna Amerikanska kola za da vidish za kvo stava vapros, samo che spestiavai pari, stoto na seki 60K mili ste triabva da smeniash garnitura na glavata(e ako ne ti puka za lokvata maslo det ostava siaka sutrin ne e zadaljitelno da smeniash garniturata, moje prosto da dolivash, pone taka praviat horata tuk). a, i ako ot niakade traka i hlopa, ne se pritesniavai, tova e normalno, nisto i niama na kolata. a inache e otdelen vaprosa kak voziat amerikanskite koli, na lodka vozil li si se? e neshto takova.



Тема Re: Еи, тарикатчето на мама :))))))нови [re: c23O]  
Автор STREET-er (be Xplosive)
Публикувано24.08.03 20:55



Ехе!Що такава критика към американските коли.................!А ако тоя е наистина Уно Турбо който преди беше тук...................................

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!


Тема Re: Anketa: Italianski bokluci...нови [re: zloQQ]  
Автор Dodo155 (AlfaMilano)
Публикувано24.08.03 21:15



Ei pi4 i Skodata ne e lo6 avtomobil
Kato se ima predvid she e AUDI a puk na po-malka cena, ne e za otminavane
No GTA na Alfa ..... niamam dumi!!!!!

Alfa MILANO


Тема Ei Vladko....нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Dodo155 (AlfaMilano)
Публикувано24.08.03 21:39



preberi 4erniat Mercedes v garaja 4e mu izti4at okoloplodnite vodi
Neznam kato si na 20g. kolko opit moje6 da ima6 s kolite, malko me sumniava 4e si pokaral i 10 000 km
A tezi pi4ove s taxitata moje6 da gi pita6 kolko puti mese4no vkarvat kolite si v serviz
Tia s Opelite praviat prednica na vseki mesec sredno, tova pravi okolo 10-15 000km
Az puk sus starata mi kola, edno skapano Uno, go remontirah prez 40 000km gradsko karane Tia italianskite naistina sa mnogo skapani
Sega karam 155 ve4e blizo 10 000km ot kak sum ia kupil i o6te ni6to ne e tropnalo
6te te uvedomia kato stigna 50-60 000km kakvo sum pravil i za tezi 10 000 km dosta Opel4eta i VW razplakah
USPEH

Alfa MILANO


Тема Re: Куц ти е мозъка!!! [re: Vlado-BENZ]  
Автор Dodo155 (AlfaMilano)
Публикувано24.08.03 21:46



AUTO BILD!!!!
Kaji mi ima li avtomobil razli4en ot nemskiat da e pobeditel tam?
Nali niakoe anemi4no german4e vzima zaplata da si pi6e kucite statii be mamin Vladko
I kvo mi gi hvali6 tia Mercedesi samo, AUDI otdavna izduha Mercedes ot sreden i vicok klas!!!! A sega i Lamborgini si imat AUDI i utre ve4e i pri sportistite Mercedes 6te otstupi
126 kupe otdavna ne se proizvejda priatel4e, svikni s tazi misul Imenno tova kupe be mnogo ka4estveno, a ne 190-ti ili 124-ki

Alfa MILANO


Тема Re: Еи, тарикатчето на мама :)))))) [re: c23O]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано24.08.03 23:01



c230: Добре колега, аз имах в предвид возията и лукса на Кадилака, а подръжката е друга тема.......

Пак казвам немам нищо против МБ, защото и аз карам такава кола, и тя си е ГЪЗАРУЯ И ЛУКС (НОВИТЕ МОДЕЛИ ДЕ)....

Vlado-benz: Абе пич кво се надуваш с тези двата кенефа от снимката, СПЕЦЯЛНО ЗА 190-ката говоря???
Нали знаеш, че те са доста по-различни от новите гъзарски Мерцедеси?
Не знам кои е Аматъор, но аз поне си трая по-въпроса с 'яките' 190-ки?

Ставаш смешен ве маниак....
Гледам нещо мнооо употребяваш думата СЕЛЯНИН, ПРЕДИ МАИ ТИ БЕШЕ ТЪПИЯ СЕЛЯНИН БРЕ 'ПИЧ'!!!!



Тема Bili bokluci a???? [re: Toshito]  
АвторALFA COURSE (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 00:24



ALFA-ite ne bili hubavi! Mi az imam 155 1.8! Bili mnogo leki [tezi okolo 1400 i malko otgore! Koeto oznachava che e po-tezka ot VW Passat, AUDI 80 i t. n.] Po-burza e ot BMW i tova e dokazano [estestveno sus sravnitelno ednakvi dvigateli a ne 2.0 srustu nqkoi V6]! A po putq za Vinica [Varna] tochno na baira edna C-klasa [chisto nova ili pochti] ne uspq da izprevarq moqta ALFA ot start [ha ha ha! Kola za edin kup pari srestu uz bokluk za 5000 leva]. Bili neopravlqemi! Che tq za 1 godina godina e zanesla samo vednush a e podlozena na dosta golqmo purzene. Bili zle s koroziqta! Az nqmam i petunce ruzda na kola 92 godina....
Puk Golf-ovete te vuobste ne sa mi v klasaciite [ e sq ne govorim za nqkoq 4-ka ili super natochen 3 stoto moqta e bez tuning ]. Minavam si gi kato ladichki! Nе kazvam che nemskite koli sa loshi sa loshi [estestveno che sa hubavi] no i italianskite imat dosta za pokazvane!
P S vizte kak sa ALFA 156 v DTM shampionata [i kolko e "grozna" 156; Brera; GTV; Evoluta Sportiva; 147 a puk za GTA versiite da ne govorim]



Тема Molia te!!! [re: Dodo155]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано25.08.03 01:39



Ne govori za Uno, che az na Vlado sam mu obeshtal da go zapoznaia s veterana na maika mi - "Uno 55S" ot '83 godina, da vidim togava, kade otiva negovia Mercedes Benzzzzzz


Fiat Bravo 2.0-20v


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.