Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 23.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Pitai i Vlado!!!нови [re: |ukuK|]  
Автор STREET-er (be Xplosive)
Публикувано23.08.03 22:10



AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAААААААААААААА ти се баси досадния навлек!Не знам да се смея ли или да се ядосвам!(стаа въпрос за иКиК)

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!


Тема Ненови [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.08.03 02:55



че се заяждам с теб, ама това са митове и легенди :-))
Качеството на ФОРД и ОПЕЛ ли ми хвалиш, или на Волво с двигателите Рено и дизели от бус Фолксваген ?

UB40 !



Тема И бре !нови [re: Toshito]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.08.03 03:01



Викаш - щото Сивика нежен и майка ти не смее да смени друго освен накладките или ?

Голфитата се купуват заради евтините турски чаркове ;-))) После се берат ядове ама какво ти пука :-))) Нали и без това моргите са пълни с тях !
За пример бих ти дал Хонда с производството на 40% от бензиновите агрегати в световен мащаб... горките Фолксваген :-))) Или например над 30-те милиона произведени Сивика - мисля че Голф има да мечтае за тази цифра - а той е единствения близък конкурент.

ПП: Нека ти напомня че дори САМО в Япония Хонда е сравнително малка автомобилна компания.....

UB40 !



Тема Re: V mnogo goliama greshka si..нови [re: Grigor]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано24.08.03 04:13



a stiga s teia me4ti ve pi4aga osobenno vav F1 kade zabravia6 McLARAN-HONDA????? ami i vav DTM nai dobroto za turisti4eski seriini avtomobili MB mai sa po dobri ot Italiancite???????? i vav F1 ako nee germanec FERARRI zagivat hahaha pak do germanec ste oprelida vi razviva avtomobila

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Re: Pitai i Vlado!!!нови [re: |ukuK|]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано24.08.03 04:15



heiiii smotan ti naistina si goliam drazni4 ve da ne si pedal ia kato gledam si obraten mai uKuK _!_

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Еи, тарикатчето на мама :))))))нови [re: jamie]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано24.08.03 09:40



Ти въобще карал ли си кола бе?????
Аз да ти кажа все по-дълбоко започвам да се съмнявам!!!!!
А за мен да ти кажа, на 20 съм, и съм карал коли от какви ли не марки, и мога да ти кажа едно, може би единствените марки, които се доближават до качеството на Мерцедес, са SAAB и Volvo!!!!!
А за форд и опел, ами огледай се бе, мамин сладък, виж такситата опели и фордове, на колко милиони километри са, и още се държат!!!!!!!
Ама то на тебе нема смисъл да ти се обеснява, ти си страшен хейтър, батка, страшен!!!!!! Само знаеш да мразиш, такива като тебе сигурно са им пълнили гащите с вода или нещо подобно в училище, и сега развиват яки комплекси!



Тема Лелеееееееее!!!!!! [re: M_TYPE]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано24.08.03 09:42



Браво човече, ти ги разби!!!!! Ама което си е вярно си е вярно, нали така?



Тема Re: Еи, тарикатчето на мама :)))))) [re: Vlado-BENZ]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано24.08.03 12:14



''-може би единствените марки, които се доближават до качеството на Мерцедес, са SAAB и Volvo'' ..........

Правилно, ''МОЖЕ БИ''....

А бре батка, ти за Aмерикански коли чувал ли си???
Защото аз лично бих си взел един Кадилак отколкото Мерцедес-Бенз
...... Нищо против Бензовете де, но просто има колици които са ''МАЛКО'' по-добри от тях, и също са на ''по-достъпна''' цена.....
Та тези колици/модели са именно: Cadilac, Lexus, Infiniti, BMW & други......
Аз взимам един от топ моделите на горе изброените марки, пък нека другите да си мислят че S класата на Мерцедес е мнооо велика и недостижима .....

Иначе също бих си взел едно Лексъс-че вместо прехваления МБ, после нека ми се смеят ГРАЖДАНИТЕ С яките куци МБ-та......



Тема Куц ти е мозъка!!! [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано24.08.03 12:47



Абе аматьор, ти явно въобще не разбираш от коли, щом като говорим за качество, ми споменаваш АМЕРИКАНСКИТЕ производители!!!
А за Лексъс няма кво да говорим, японско наистина супер качество, но отгърни някой брой на Ауто Билд където се сравняват Мерцедес и Лексъс...ами в 80 % от случаите Мерцедес е победителя...не искам повече да говоря!
Мерцедес бил прехвален, напротив, приятел, всеки сега пубер все за новата 7-ца на БМВ говори, ама в тестовете S-класата скъсва всички, и нея, и новата А8 на Ауди...немците казаха така на един тест: Мерцедес, въпреки че модела му е най-стар от тези 3 автомобила, доказва че с толкова десетилетия на създаване на автомобили от луксозния клас, е намерил ПЕРФЕКТНОТО съчетание между елегантност, лукс и динамика!
И това което ти наричаш прехвалване, аз наричам РЕАЛНОСТ!!!



Тема Ами [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.08.03 13:33



да беше почнал с това бе :-)))
Я виж МЛ 400 СДИ как хубаво вози (по кориците на АутоБилд) !

UB40 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.