Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 17.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Ot edin Golfadjiaнови [re: jamie]  
Автор brabusGTl (минаващ)
Публикувано28.08.03 13:36



The Golf, with over 22 million units sold so far, is one of the most cost-efficient cars in its class. Low operating costs in general and a distinctly high resale value help this Volkswagen model to score points in areas where the owners of rival models often lose money. In fact, a used Golf can often achieve a selling price more than 1,000 Euro higher than a car of another make.

the Golf 1.4 with 55 kW / 75 hp, was used.
After five years - according to the tabulated data of the recognized market lists - a standard two-door Golf costs 7,250 Euro*. This is 54 percent of the original factory price (1998: 13,498 Euro*) and represents a substantial gain over its competitors.

Eto za tova govorim, visokata tzena na kola na staro, ako sam s visok standart na dohodite ne6tata sediat po drug na4in. Ne moga da kria, 4e i na men mi haresvat HONDA CIVIC R ili PEJO 206RC, no ako gi kupia 4isto novi sled 3 god sa na ~50% ot tzenata, a pri GOLF (i az sam tap golfdjia) tova ne e taka. Razberi me pravilno ako imah mnogo pari, niamashe da karam golf, no na tozi etap za men tova e nai-dobroto re6enei ili kompromis, ne znam.



Тема Re: За всички, които се дразнят от мен...:-)нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор analogbox (126 500SEL)
Публикувано28.08.03 13:52



ami kakto kaje6 az ne sum naiasno i za tova pitam...edinstvennoto koeto znam s sigurnost e 4e ako MB minat pod 6apkata na FORD....6e mi stane ne4ove6ki tupo

"V 8-ka gali mujkoto uho"


Тема Re: За всички, които се дразнят от мен...:-)нови [re: VOLVO 44O GLT]  
АвторSRl (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 14:12



mi ne sa italianski shtoto kolata mi e Peugeot



Тема Re: Бррр !нови [re: c23O]  
АвторALFA COURSE (Нерегистриран)
Публикувано28.08.03 15:43



Tova e vqrno! I az sum go chuval ot mnogo hora i vuobste! No kolite ne se karat samo po suh asfalt, a i ako imash kontrol nad kolata e mnogo hubavo nesto :))



Тема Аминови [re: brabusGTl]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано28.08.03 16:07



аз не виждам много хора които реално да могат да си позволят която и да е нова кола - така или иначе губят около 50% за 4-5 години.
Аз карам кола на старо. В тоя случай фактора обезценяване работи за мен :-)))
Но има малък проблем - японките се обезценяват доста слабо.

ПП: Конкурента в ХОНДА на Голф 1.4/75 коня не е Тайп Р, а Сивик 1.3 :-))) Там няма обезценяването на бегачката - по принцип топ моделите винаги се обезценяват по-силно (просто са неоправдано по-скъпи от базовите като нови). Смятам че направи некоректно сравнение в случая.
ППП: Дори и да сравняваме нови коли - бих преглътнал 5-600 Евро загуба за 5 години вместо да карам кола която не харесвам.

UB40 !



Тема По отделнонови [re: MichaelLeRoi]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано28.08.03 16:42



си е така.
Това което те подразни е по-скоро призив по принцип - колата не трябва да е корава, има си зони на деформация. Това исках да кажа - гледам често се говори за яката ламарина и т.н.....

Как си Ли Рой ? Излезе ли 2-рата част на играта и за РС ?

UB40 !



Тема не от теб а от дитирамбите ти :-))нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано28.08.03 16:59



Какво очакваш в отговор - флуд от статии ?
Това Волво беше приятна изненада за мен на Салона :-))))
Общо взето виждам идеи приложени в Нисан Скайлайн и Примера преди 10-ина годинки - и в окачването, в във ВТЕК + турбо двигателя (само че Нисан вадят 280 кончета само от 2.0... а не от 2.5). Колата е хубава, жалко само че е с 4 врати - не и отиват. Няма да е зле ако Волво се сетят да пуснат пак нещо като модела Амазон / 1800 - някое истинско купе !
Връзката в Форд е по-скоро в ущърб на Волво според мен :-) Дано не внесат някоя "умна" идея.

ПП: Аз лично предпочитам колата да не ме "коригира" :-)

UB40 !



Тема Re: Аминови [re: jamie]  
Автор WhitePower (kosmonaft)
Публикувано28.08.03 17:30



abe ako njamash pari ne mozesh da gi preglutnesh

Alfa 155 2.0 16V



Тема Хе !нови [re: VOLVO 44O GLT]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано28.08.03 17:34



Затова клиентите отебаха Ягуар Тайп ЕС - построен на платформата на Мондео :-))))

На това ако му викаш "без последствия"....

UB40 !



Тема ся ме фана...нови [re: jamie]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано28.08.03 18:30



Ако си фен на ShadowMan, ще ти кажа че вторат част излезе миналата година, още през февруари или март бе. Обаче е предвидена само за PS2, диска се намира лесно, но е 120 лева, което за мен е кофти. Нямам PS2, но иначе бих купил диска, обаче скъп вееее....

ShadowMan 2econd coming



Редактирано от MichaelLeRoi на 28.08.03 18:42.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.