Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:12 28.05.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ebati kolata prodavam ia  
Авторperko (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 13:01



V4era se vra6tam ot moreto i si karam po magistralata s okolo 120-140 (ina4e mnoo har4i) a priatel4etata s drugata kola sa na 1-2 km pred men. po edno vreme nastigam edna dragliva Lancia minavam v liavo izduhvam ia i pak se vra6tam. sled malko tia me drapna mina pred men i zapo4na da kara po bavno. az pak v liavo i gas izgubih ia minah v sredata i si karam. sled 2-3 min me podminava pras pred men i pak se vla4i . ei pobesniah.
nastapih si iako ma6inata i go izduhvam ama samo do sredata i toi kat dade gas az kat seliak ostanah v liavo s natisnata do krai gasta. ebatiiiiiiiii. ospokoih se i si karam oba4e tia pak pred men vikam si spoko i si karam sas 100 bam 3-ta gaz izduhvam go i taman narezah 4-ta i se pribrah onia do mene mi pokazva sreden pras a kolata mu se razglobi otkore na si4ko nekav pobelial pensioner. mamka tiiiiiii. zvanim vednaga na aver4eto pred men malko predi tunela na plovdivskata a toi se okazva malko sled tunela kazah mu samo da debne taia 6taiga. izlizam ot tunela i gledam v dale4inata priatel4eto kara s 40 v liavo Lanciata go nastiga a az sled neia praime mu presa oba4e onia bi spira4ki vleze v diasno i kat dade ra4ka lele....nie sled nego ma toia darpa na pred ne mozahme da go stignem. ebati DRAGLIVATA LANCIA!!!!!
niakoi moze li da mi kaze kvi dvigateli imat tia anti koli 4e begat taka be a kolicata mi e BMW 525i varvi iako takova ne6to ne mi se e slu4valo a da ne govorim za avera deto kara Golf 3 VR6 toi pa lud stana



Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: perko]  
Автор STREET-er (SPEED LINE!!!)
Публикувано21.08.03 13:07



Ебати ланчия-та!

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!!


Тема Майко...е те такова животно...нови [re: STREET-er]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано21.08.03 13:29



...ще да е била тая Ланчия, те че са бегачки са бегачки, ама ти си 192 коня бе мама му стара...!!!!!!!!



Тема Re: Майко...е те такова животно...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор ADH-Honda (Honda-Манияк)
Публикувано21.08.03 13:47



Ако е била Lancia Delta Integrale EVo незнам си там какво - наистина е животно ! И то какво !!!

Не съм имал щастието да карам или да се возя в такава кола, но познавам човек, който преди 10-ина години е имал такава, ЧИСТО НОВА с наелоните по седалките както се казва- била с 2 Турбо-та и към 220 или 240 коня неговата ! казва че това е луда работа - по гаден път, с дупки, по "черен" път казва че върви по-добре (!!!) от колкото по магистрала !!!!!! С по 2 (два) амортисъора на колело !!! Казва че с тази кола, завой зима с 200, където други коли и със 100 им е трудно да го вземат ! Единственото което не му харесвало в тази кола - много се чупела ! Един ден я караш до дупка, следващите 7 я ремонтираш !

Но всъщност - мисля че имаше хора посещаващи клубовете, които притежават такива машини - ако не се лъжа Turbo Manqk беше един от тях. Нека той сам разкаже за това какво представлява тази Италианска машина !



Тема Re: Майко...е те такова животно...нови [re: ADH-Honda]  
Авторlily (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 14:22



Ako e izgleshdala taka, znachi e kato moiata (vish snimkata). BMW samo ot M-seriite moshe da me bie.... Golfovete gi pravia smeshni. Mrat ot iad, che shena gi ostvia di i disht praha. LANCIA e super![image][/image]



Тема Re: Майко...е те такова животно...нови [re: lily]  
Авторperko (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 15:09



abe mai be6e L.Thema 6tot mi se vidia golemi4ka ama to mozah li da ia vida. lily snimkata ti ne se vizda pusni ia pak za da vida. ina4e be6e s malko spoileri i ne mi se stori sportna...
LELE HORA BAVARECA ne e bil po guzen, zasramen i to ot LANCIA.



Тема Абе ти пък кво се впрягаш бе?нови [re: perko]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано21.08.03 15:15



И то от некви италиански кошници!!!!!!
Я не се коси, нали си с Баварец...боли те х** че са те изпреварили...ама тва сигурно е бил топ-двигателя на модела на Ланчията, я да се изправи срещу...айде да не даваме топ модела М5, ами дори срещу 540...хахаха!



Тема Re: Майко...е те такова животно...нови [re: perko]  
АвторLilly (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 16:01



Nesto sas snimkata ne se poluchava.... Moita Lancia Delta Int. e bila trenirovachen avtomobil, no mnogo kratko, zastoto na begachkata i e iztekla homologizaciata.
Ako kolata e bila TEMA, moshe bi si naletial na varianta, na koito izvestno vreme montiraha V8 ot Ferarri! Beshe po vremeto, kogato Lancia noseshe sportnia duh na koncerna FIAT.... Sega vremenata se smeniha - sporta premina v Alfa Romeo, a Lancia go dava luksozno, kolkoto moshe.... Ama s ne moshe da se meri s nemcite ot AUDI, BMW i Mercedes.
Ima Lancia Tema s Turbo - mnogo tegliat na niski oboroti, no tezi koli ne gi poznavam. Vav firmata, kadeto rabotia, sa pravili dalgo vreme koshenite saloni za Lancia, vartiat se razni prospekti, no sega shiem samo iaketa. Italianskata avtoindustria kato cialo varvi na zle...
Priatno ot Bologna.



Тема prav si Vladoнови [re: perko]  
Авторperko (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 17:22



AZ si karam BMW mo6tno e dosta varvi. A onaia Izgnila ko6nica ako ia fane edno 540i M5 ili MB cucone 6e ia razglobi. onia sia se kefi 4e ni e drapnal ama doliva maslo i sigurno e v serviza za 10 dena plus tova ako si prodam LADATA 6te si vzema edna takava barza baraka i kvooooooo. triabva da se abonirm v serviz. a bavariata ne sam ia pipnal ot 2 god. predi tova karah E30 2.0 3god i osven edna pompa drugo ne sam pipal.
AI za Italianskite fenove sas zdrave!!!!!!!!!!!!! i da vnimavat s tia barzi koli............. pada6ti 4asti.............. i izgnili lamarini............



Тема хахаха !нови [re: perko]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано21.08.03 17:48



Това е била някоя 2.0 турбо - я струва 5000 в перфектно състояние, я 2-2500 дръглива.
Що да не ви издуха ? По-добра е поне от БМВ-то, а явно и човека си е бил карач. Тоя с Голфа ако е разчитал да ускорява добре от 40 - явно си е направил сметката без кръчмаря !

ПП: Не е нужно Ланчата да е с 8 цилиндров мотор за да го тури на немска кошница :-)))

UB40 !



Тема Re: хахаха !нови [re: jamie]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано21.08.03 18:33



глей, че си разказват вицове:
пенсионери, среднипръсти, беевмвета, преси. пак падна смех

...чики на, чики на-на-на


Тема Евала, най-накрая един на моето мнение!!!нови [re: perko]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано21.08.03 18:46



Аз откога се опитвам да им кажа на всички че при зверско каране от моя страна за 3 години нищо не съм пипнал по моята!!!
А пък тези с РЕЗАЧКИТЕ...като отидат в сервиза всяка седмица яко ги отрязват!!!
ХА ХА ХА



Тема МИ тва е...табуретка!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор STREET-er (SPEED LINE!!!)
Публикувано21.08.03 18:52



...резачка=табуретка с реактивен двигател!!!
Тва е бил някой дядка от старата генерация (ама бая генерирал)

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!!


Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: perko]  
Автор STREET-er (SPEED LINE!!!)
Публикувано21.08.03 19:33





ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!!

Тема Daje poveche!!!нови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано21.08.03 21:43



Uspokoiavat se i se samopodkrepiat inache trebe da se samoubiat


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Курници, за кво въобще се обаждате?нови [re: |Kuku|]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано21.08.03 21:48



Кво да ви приказвам, вие от дума не разбирате, значи питаш ме ти какво повече в мерцедеса ми от твоя фиат: всичко!!!!!!
Миналата седмица трябваше да регистрираме колите на батко, и той купи на гаджето си новия Бийтъл, еми кво да ти кажа, кошница абсолютна, хиляди пъти предпочитам за тези пари (28.000 лева) една С-класа от старите дори, да е по-евтина, да е 20 хиляди, пак не е курник!!!!!!
Айде, приятели, нищо лично, ама не мога да разбера що спорите като само виждате че не сте прави, и не ние се успокояваме, ние няма за кво , аз си карам Мерцедес, старичък, но перфектен Мерцедес, приятеля си кара БМВ-то, а вие си карайте боклуците, и се чудете що таблото ви скърца, моето е на 18 години, ако чуете звук от хлопане, скърцане и т.н...пък на, ще си купя Фиат!



Тема Vlado, ma*a mu stara!!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано21.08.03 22:00



Stiga s toia "batko", badi realist, ti karash lokomotiv na durveni vuglishta!!!
A BMW-eto na tvoia "ptiatel" moje i da ne e 193k.c., a da e 170k.c., koeto avtomatichno me navejda na misalta, che ste si priaka konkurencia v godinata na izrabotka na avtomobilite vi

P.S.
Osven tova, tabloto mi ne skurca, zashtoto e na po-malko ot 7 godini, tvoeto sushto ne skurca, vupreki, che e na 18, ama e otvratitelno grozno


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Напротив, КиКи...нови [re: |Kuku|]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано21.08.03 22:07



...първо: таблото ми на мен лично (това е мое мнение), доста повече ми допада и харесва, от твоето!
И второ: не карам локомотив на дървени въглища, карам Мерцедес, смотаняко, и ако не вярваш, ела да се повозиш, щото на 18 години е колата, а миналия петък до 110 км/ч вървях наравно с Голф GTD, тва след 11 години ако може да го направиш, хем че си 2.0-16, ми се обади от твоя кошник, стига да не се е разпаднал дотогава!!!!!
Ей, писна ми да се разправям, казах ти не какво мисля, а как стоят нещата, ти като не вярваш, карай си цял живот Фиат, аз след година-две ще си купя дай Боже, С-класа, след още 5 може и четирочката и т.н...Дай Боже, а ти си карай италианските боклуци и мълчи, щото не си прав!



Тема Molia, molia!!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано21.08.03 22:32



Ne sum 16v, a 20v to si pishe!!!
Ne se naricha "четирочката", a ochilarka!!!
Koi Golf GTD??? -1.6 li
No da ne izpadam v podrobnosti

Az sushto imam vijdane za avtomobilite i ti ne mojesh da go promenish, ako shtesh i zavoda v Shtutgard da si kupish v koeto se samniavam, kakto i za C-clasata, no haide, moje i da stane s pomosht ot "bateto"

A neshtata stoiat dalech po-razlichno, ot tova koeto pishe na kapaka na tvoita kola i tova koeto se krie otdolu i vutre, zashtoto tam ima samo vuglishta!!!
Kak ne te e sram da vozish vuglishta v Mercedes-a si


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Абе я се виж бе ;-)нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано21.08.03 22:39



Сравняваш си моргенталера с ГТД !
На това вървене ли му викаш ? Аз му викам "да не спре съвсем"....
нали сменяш съединител на 50 000 км бе разбирачев :-)))
Хахахахах ! Ти Боже след 2 години ще си купиш компресия за 20-годишен Мерцедес. Ама да те сетя че тя компресията се продава само комплект с нови бутала, сегменти, ризки.....

UB40 !



Тема Re: Напротив, КиКи...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор AMG (новак)
Публикувано21.08.03 22:40



Parvo КиКи tabloto na 190 ne e gadno a e xarakternoto za MB tablo,na absolutno vsi4ki modeli MB ot predi 25godini 4e do dnes tabloto i vsi4ko ostanalo po salona na kolata e s mnogo blizak dizain i s ednakvo razpolojenie i tova e napraveno s edni4kata ideia 4e kogato 4ovek svikne da kara MB shte iska sled vreme da si vzeme po nov model i kato sedne v nego shte se 4uvstva vse edno si e udoma a ne kato pri pove4eto drugi avtomobili kato se ka4ish ot edin model na drug i da se 4udish 10min. ot kade se puskat farovete parnoto i tn. Ili ako triabva s edna duma da go kaja tuk govorim za TRADICII



Тема Абе майнови [re: AMG]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано21.08.03 22:42



става дума по-скоро за мързел.
Както чувам напоследък - и за поосрано качество, та от Мерцедес май само еблемката взе да ме кефи вече.....

UB40 !



Тема Ne mislia, taka!!!нови [re: AMG]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано21.08.03 22:44



Uvajavam priatnia ti ton, no v spora ne stava duma za tradiciite!!!
Az ne otricham tradiciite, koito ima firma, kato Mercedes, a izkazvam mnenie otnosno interiora, koito Vlado se opitva da hvali i prehvalva!!!
Interior ot predi 25 godini(ti go kaza)!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Абе майнови [re: jamie]  
Автор AMG (новак)
Публикувано21.08.03 22:48



Dai primeri de mojebi S-klasata neshto otstapva na ........? ili E-klasata ili C-klasata ili....? Ne razbraxte li 4e kadeto drugite marki koli otivat MB sa bili predi 5-10godini i taka e ne ot v4era



Тема Re: Ne mislia, taka!!!нови [re: |Kuku|]  
Автор AMG (новак)
Публикувано21.08.03 22:55



Az to4no zatova se postarax da obiasnia koia e pri4inata i ako poglednesh edin MB 2002g shte vidish kolko e sxoden interiora s tozi na 190 naprimer (kato kazvam sxoden ne kazvam ednakav) A za priatnia ton razbira se 4e ne triabva da se karame kato deca



Тема :-)нови [re: AMG]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано21.08.03 23:10



ЛЕКСУС.
Реално има превъзходство поради цената и по-ниския разход дори.
Мнението не е мое, мисля дори беше АУТОБИЛД от миналата година.
ПП: Я да те попитам, кое им е пък по-доброто на Мерцедес ? Можеш ли да поизброиш ?
ППП: Е-класата и С-класата умират пред повечето конкуренти в същия ценови диапазон. Е, събуди ли се вече ?

UB40 !



Тема :Pнови [re: jamie]  
Автор Toshito (VW маниак)
Публикувано21.08.03 23:39



Abe za sravnenieto s Golf GTD naistina e smeshno.... GTD gi kusam s Tico...
Pak za Lanciata prosto nikoga ne sum uvajaval italianskite kurnici i taka shte bude za napred... Kuku ako iskash moje da se probvame az sym s pe4ka... na vyglishta !! Kazvai kude i idvam makar 4e ne sym mnogo mnogo po gonkite...
No spokoino si dyrpam 155 2.0TS.... 130hp sum !! ! 4vrati po tejka ot teb... s po malko kone e razbira se ima nqkoi ekstri no vseki si ima + -ove taka che ako si navit idvam s moita nemska 4etrivrata baraka na vyglishta i se dyrpame... ama posle nqma da mi bude odobo da si sabirash chastite ot putq...
jamie leksus sa super mashini bratle no horata sa kazali che ima 2 marki avtomobili ... mercedes i vsi4ki ostanali !!!



Тема Само дето братленови [re: Toshito]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.08.03 00:03



1. Тоя лаф е български :-)))
2. Лафа е на 30 години. Реалностите са други.
3. За нормални "бегачки" италианките и японките са най-ербап.
4. Голям праз за 155 2.0 ТС - тя и на мен ми е по силите вече.
5. Махни си турбото от ТДИ-а, ще преглътна 300-та кубика в повече дето ще ги имаш, че ще ти дам и 20 метра преднина. Навитак ? Защото моя модел го има и със чарджър и тогава ще трябва да сваляш под 14 на 400 метра, а нещастната ти бричка е в най-добрия случай 17 - малко по-добре от 1.6 20-годишна японка ;-))))

ПП: Нещо да възразиш ? Не чух ?
ППП: Между другото КУКУ ще те хапне без да се напъва. Случайно съм се качвал при него.....

UB40 !



Тема Re: Само дето братленови [re: jamie]  
Автор Toshito (VW маниак)
Публикувано22.08.03 00:31



hahah 17 li ve .... abe 4uk 15.9 gi pravq sluchaino se ka4i pri mene da ti pokaja zashto mi vikat ludiq dizel vyv varna za zakuska hapvam golf2 gti 16v...
pak nqkakvo si ebano preebano bravo det shte mu ispadat lamarinite po putq shtoto ve4e ima rajdi 100% sum sigren ... shte mi se per4i...aide sus zdrave



Тема Re: Само дето братленови [re: Toshito]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано22.08.03 01:55



Neveroqtni sastezateli ima tuk.............Po vaprosa za Lanciata ima Lancia Thema 2.0 8V Turbo i 2.0 16V TURBO ...........varvqt dosta prili4no na max speed edin poznat kaza 4e 245 si gi pravil a toi ima 2.0 8v Turbo .Kakuv cvqt e bila vaprosnata Thema.Lanciata na mom4eto koeto poznavam bi edno 325 na Bojurishte kakto i Calibra 2.0 16V.




Тема Lele, Toshe!!нови [re: Toshito]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано22.08.03 02:20



Ti li si toia LUD DIZEL, deto mu se vijda pushilkata ot "Zlatnite" do "Asparuhovo"?!?!?!?!?

Niamam namerenie da se durpam s teb, ne si mi v kategoriata
Kogato sviknesh s misalta, che ima i drugi koli osven tvoiata, togava moje da te napravia za smiah po cialoto chernomorie
Ama sega si nalegni dizelovite turbinki i spri da se zaiajdash, zashtoto mi se struva, che nishto ne razbirash ot italiasnki koli, a da ne govorim, che i bavno stopliash, nali si dizel
I ne se perchi tuka s razni postijenia na start, che toi i "Calibra16v" za malko da poleti s 245km/h, na put za Sofia, dokato se opitval da izprevari niakakvo-niakakvo "Mi16" ama nakraia otide za osnoven remont
Osven tova, ne znaesh nishto za kolata mi, kamo li za lamarinite ili neshto pod kapaka


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Da!нови [re: AMG]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано22.08.03 02:30



Dizaina e osavarshenstvan i osavremenen, i niama drug nachin, vse pak stava vapros za Mercedes!!!
Ako ne sa v krak, t.e. ako ne diktuvat razvitieto, shte zagubiat mnogo!!!

No tuk stava vapros personalno za kolata na Vlado , a ne za modeli sled 2000g.!!!
Kolkoto i da sa shodni interiorite, zapazilo se e predi vsichko mestonahojdenieto na uredite, no ne i tiahnia cialosten vid, koeto e logichno, no i e otgovor na vaprosa, zashto ne mi haresvat otvutre starite Mercedes-i (lichno moe mnenie)!!!

Stranno e, kak se karam, samo s otbrani lichnosti tuk, a s drugi moga da razgovariam normalno?!?!?!?!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Аз обаче понаучих нещо за колата ти...нови [re: |Kuku|]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.08.03 09:40



...и се оказа точно както си мислех, италианска кошница от нисък клас, с мощен, но скапан двигател!!!!!!!!!!!
И тошето е прав, явно и той е малко глупав и луд като мен, и като знам аз какви бензини хапвам на закуска (говоря за моя клас коне), не се и съмнявам че той ще се изправи срещу теб, и най-важното: ще ти го начука здраво!!!!!



Тема ами защо е така?нови [re: |Kuku|]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.08.03 09:43



Защо според теб се караш с мен, а не с АМГ?
Ами аз ще ти кажа: защото момчето е прекалено умно за да ти се връзва на глупостите, а аз съм просто по-бесен...



Тема ПРЕСТАНЕТЕ ВСИчКИнови [re: Vlado-BENZ]  
Автор STREET-er (SPEED LINE!!!)
Публикувано22.08.03 10:18



...ше ме заразите!Ама квото сте са хванали за италианските коли амааааааа мноо важно вече кой е прав и кой не!Вземете да се спирате че мноо тъпо взе да става с тия шибани спорове и караници!!!Има клуб на псувни---ходете там!
А за кики---човекът си кара 7 годишна кола и тва звучи мноо добре!!!Кво сте го нападнали---имаше по едно време в авто-мото едни глупаци пак мноо дълбоки и прозорливи които бяха достигнали до същността на човешкото съществувание.................мммммммм.............и кво стана--------------НИЩО!Скараха се всички и стана типичния български раздор!Аре стига сте се яли кой ква кола кара и хубава ли е или не защото до никъде няма да стигнеМ така!

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!!


Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: perko]  
Автор ADH-Honda (Honda-Манияк)
Публикувано22.08.03 11:13





Мамама си трака шъ знаиш Направи тема с една насоченост, всички говорят за нещо си, но не и по самото заглавие на темата.

Е, явно Аз ще съм първия Та така - ЗА КОЛКО СИ ПРОДАВАШ КОЛАТА ?! Вече разбрахме че е БМВ 525 - дай малко повече информация за него

Редактирано от ADH-Honda на 22.08.03 11:16.



Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: ADH-Honda]  
Автор Toshito (VW маниак)
Публикувано22.08.03 13:04



hahah ....
Vlado kefish ma....
Street-er moita e 6 godishna i nemska....!!!!
pak negovata italinskata 7 godishna se sravnqva s nemska 25godishna .... "panimaesh"?! taka che.... pak za bmw 525 zavisi koi dvigatel e tyka vyv varna ima edno se prodava za 4500 88g 172hp det e .... avtosalon CENTRAL ... Kuku ti li shte me napraish za smqh be.... moa ti kaja che s Golf G60 det sum siguren che shte te naprai kriv vyrvq s nego na ravno do 110km/h posle me drypva i az pak go nastigam sled 170.... sam mojesh da si napraish logika kakvo ima pot kapaka mi.... taka 4e naprao prodavai si kolata ako mojem da e narechem kola i ako i vzemesh 8 000marki shte e dobre... i si vzemi primerno kat iskash bega4ka golf3 GTI 16V 94g. det shte ti pravi po malko problemi i shte vyrvi pove4e !!!



Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: Toshito]  
Автор STREET-er (be Xplosive)
Публикувано22.08.03 13:09



Ами кво да кажа...карай си колата и и се радвай!С венто ли каза че се движиш......................

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!


Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: STREET-er]  
Автор Toshito (VW маниак)
Публикувано22.08.03 13:16



axam



Тема Не само германските...нови [re: STREET-er]  
Автор STREET-er (be Xplosive)
Публикувано22.08.03 13:20



...са хубави!!!Особено от старите модели от които има различни класове и могат да се сравняват с другите производители!!!


ДА тва е !

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!

Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: Toshito]  
Автор STREET-er (be Xplosive)
Публикувано22.08.03 13:22



Абе аз мноо се бях навил да си вземам такова ама нещо се отказах!МИслех и в/у фиат и бмв ама и от тях не си избрах!!!

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!


Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: STREET-er]  
Автор Toshito (VW маниак)
Публикувано22.08.03 15:22



hahaha... i ko e tui Laino Lainoguna... bqgai s tezi frenskite bokluci bre....



Тема лелееееее, приятел, ама ти ги разби бе...нови [re: Toshito]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.08.03 15:26



...ЕВАЛА, аз много се обиждам и за тва съм уязвим, ама ти си страшен!



Тема ne ne si ia prodavam biah iadosanнови [re: STREET-er]  
Авторperko (Нерегистриран)
Публикувано22.08.03 15:47



BMW-to mi e 90god 170ks 4erno s spoiler otzad i 4erveni miga4i(otzad). Ne go prodavam to si e super edinstveno ako izpadne ne6to po novo ili niakoi MB.A draglivata lancia be6e sa6to 4erna s spoiler. az moze da ne sam 6ofior ama kolata mi dosta varvi be. G60 go darpam leko sled 60. a sled 160 mnogo. edna alfa 164 e napravih sama da si govori. abe kvo mi puka karam si nemskata ma6ina daze i 524D da be6e e 100 pati po dobra ot tia ko6ni4i.



Тема Браво пич, сто пъти ЕВАЛА!!!нови [re: perko]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.08.03 16:50



И аз тва викам, да се ебат хейтърите!



Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: Toshito]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано22.08.03 17:28



Alooooo, Zemiata do vsi4kiiii! Imame li vruzka....?! Ia kacnete za malko!!!
Ama leleee......6to ne osnoveme edin sustezatelen club? Taka i taka samo sustezateli ste se subrali



Тема Бе янови [re: Toshito]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.08.03 17:32



стига си гледал Ферарита на картинка бе !

UB40 !



Тема Ей, Владе :-)нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.08.03 17:35



Извади си за малко тиквата изпод аспуха на ръждилника на тате ти да ти подшушна - може да му е италиянка, но такова ще караш нощеска - ако уцелиш насън контакта с палците на краката ;-)))
Колицата му е перфектна , нисък клас е баба ти :-)))))

UB40 !



Тема Veseliak si ti, da znaesh!!!нови [re: Toshito]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано22.08.03 19:42



Pak ti kazvam, ne se pravi na mnogo otvoren s postijenia si na start, che veche si mi smeshen!!!
Koi znae s kakvi taraliasnici se durpash u Varnensko, ta posle da mojesh da se fukash po forumite


P.S.
Znaesh li koi e Nikolai Nikolov???
Popitai v club Peugeot, tam shte ti obiasniat!!!
Toi kara edna prekrasna mashina, narechena "Peugeot 106 Rally" (ako znaesh, kakvo e tova), koiato e tochno 103k.c. i dori s neia shte te napravi smeshen, ako ne te napravia az

A tova, che motora ti e pipan, mojeshe da go kajesh, predi da se perchish, koi s kolko si pobejdaval
Ne znam, zashto si mislish, che az ili niakoi drug tuk, rupame domatite sa se kolcite

Are pali, che dokato stoplish she doide zima i stava losho


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Da prav e!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано22.08.03 19:50



I ti i Toshito ste glupavi, no nai-malko bih kazal ludi
Osven, ako niamate vpredvid umopomrachitelno otvratitelnia nachin da se napravite na veliki, kato se hvalite i se samopodkrepiate, kolko ste burzi i sposobni zad volana, ama vuv forumite

Slabost e tova i otchaianie, nishto drugo


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Съзнавам, че отстрани...нови [re: |Kuku|]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.08.03 20:48



...изглеждам на някой пубер, който си мечтае за това което говори, но истината е друга приятел: всеки който се е возил при мен може да го потвърди! Няма да споря повече!



Тема O'k!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано22.08.03 21:02



Dobre e, che ti imat doverie, taka se patuva po-spokoino!!!

I na men taka mi kazvat, ama znam li


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: ne ne si ia prodavam biah iadosanнови [re: perko]  
Автор wrx (непознат )
Публикувано22.08.03 21:40



Hahahaha vsichki tuka sa golemi specialisti s nqkvi umreli golfove i bmw-ta na 15 godini..... Mnogo se kefq che lanciata vi e napravila smeshna i dvamata. Az ako vi sreshtna nqkyde po ulicite shte byde oshte po-zle.... vsyshtnost izobshto nqma mqsto za sravnenie, s taq lancia sigurno bi bilo malko po-interesno. Ako iskate moje da vidite moq ride - http://tmdomain.dnsalias.net/gallery/album03
i ako nqkoj iska da se sastezava s men, samo da mi kaje:)))



Тема Ами пич, да ти кажа честно...нови [re: |Kuku|]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.08.03 21:41



...направо някой път ме е страх колко доверие имат в мен, даже се е случвало да се лепна зад некоя новичка кола в мокро време, с слик гуми, на има-няма 50 сантима от задницата и, а те нашите си приказват за гаджета!



Тема Re: Не само германските...нови [re: STREET-er]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано22.08.03 21:52



zdr pi4ove ta po spora za italianskite bega4ki ima i seriozni ot tiah ni6to 4e az sum po4itatel na drugi marki izob6to no italianskite ot FIAT po to4no da ne zabraviame UNO-turbo, PALIO-super1600, PUNTO-turbo poslednoto daje e konkurencia na CRX-a ADH-HONDA da me popravi ako se luja ima i ot tiah dosta dobri ma6inki puk za BRAVOTO na КиКи karal sum su6toto samo 4e po slabo 1.6 12V dosta dobro e kato interior mnoo me kefi i baia 6iroko vutre

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Интересно!нови [re: wrx]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано22.08.03 23:29



Тожа не е снимано в БГ! Ако не се лъжа е снимано в Щатите, както и тази кола може да се купи единствено там - пак ако не лъжа! Да не би да искаш да кажеш, 4е си в БГ?! Или, че тази кола е твоя?!
Едно ще ти кажа, пич! Subaru Impreza WRX е барза кола, но не се дуй много, защото можем да ти уредим гонки с такива "смешни" и дарти на по 10г коли, които ще скасат газа на Импресата ти, като стой та гледай. Какво си избираш:
BMW 540i, Mercedes E500, Audi S4, Ford Escort RS Cosworth, познавам и една турбинова Calibra 240Hp, да не говорим за Lotus Omega, който е два пъти по-тежък, а ще те разцепи, като спрял! Нa Omegata дори Toyota Supra 340Hp, не може да се опре!
Всички коли, които сам написал по-горе набират по спецификации под 6,2сек от 0-100, а Омегата за 5,2с! и всичките са произведени м/у 1990-1994г.

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема toshito що не ходиш...нови [re: GAlNER]  
Автор STREET-er (be Xplosive)
Публикувано22.08.03 23:55



...да си ебеш путката майна с твоя измислен венто!Тва го мяза повече на голф с багажник отколкото на някоя друга чекия от фолксваген!Ти за пореден път потвръждаваш че най-простите и най-големите идиоти са тези с фолксваген голф ама и ти се пишеш към тях да знаеш!Аз съм убеден че в момента ти си с най-тъпата кола от форума и съм сигурен че всеки ама абсолютно всеки ше те направи за смях с нея!Не и се перчи много защото тва е твърде неуспешен аборт на фолксваген!Карай си керливия венто който никога няма да стигне класа на вектрите,мерцедесите,фиатите,хондите,бмвтата и повечет коли тук!Просто ще ти го кажа:МАЙНАТА ТИ!

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!


Тема Blagodaria!!!нови [re: M_TYPE]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано23.08.03 01:01



No sled tova mnenie e tvoi red da se zashtishtavash ot NAZI


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Da!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано23.08.03 01:02



I na men mi se e lsuchvalo, no sled tova im go vrushtam tupkano


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Ti puk!!!нови [re: STREET-er]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано23.08.03 01:35



Nali sme v INTERNET, kakvo tolkova

Nali vijdash, kak gi raznasiam iz 5-6 temi ednovremenno, veseli se


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Da Vlado, Toshito e strahoten!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано23.08.03 01:40



Zashto ne mu napravish federoska da si stanete po-blizki, tuko vij ti e dal da mu pokarash lokomotiva


P.S.
Xa-xa-xa-xa-xa-xa kato go procheta povtorno i mi stava smeshno, ama asociacii, kakvo da se pravi


Fiat Bravo 2.0-20v

Редактирано от |Kuku| на 23.08.03 01:42.



Тема Ha na bas!!!!нови [re: GAlNER]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано23.08.03 02:11



"Toyota Supra 3.0 BiTurbo" i "Subaru Impreza WRX STi" shte izpotiat dosta "Lotus Omega" ot 0 do 100km/h

Ne iskam da sporim, samo kazvam, kakvo sum prochel v cifri


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Emi togava!!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано23.08.03 03:51



Problema si e v teb


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: toshito що не ходиш...нови [re: STREET-er]  
Автор STREET-er (be Xplosive)
Публикувано23.08.03 08:12



...и не си караш колата за кеф!Не обръщай внимание на последния ми постинг---малко нервен е!Аз повече казах че няя се заяждама ама наsorry майна и давай да продължаваме нататък!Баси и работата като ме хване и не знам кво пиша!ИЗвинявай ама тва беше положението!А и за колата ми---не съм я взел да се състезавам с нея---за тва не е спортна!!!Не съм голям привърженик на бързото шофиране и така...колата може да не ти харесва но аз съм доволен от нея а и тва е най-важното!Поздрави!

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!


Тема Re: Ha na bas!!!!нови [re: |Kuku|]  
Автор Tъп Шoп (по рождение)
Публикувано23.08.03 08:36



mmm, da. Subaru WRX STi ne ste ispoti Omegata, ami napravo ste ia skasa. 0-100km/h e 4.6 sekundi. obache picha(v USA e iavno i nisto ne mu prechi da si e negova kolata, se pak e samo $25K, ili inache kazano $500 na mesec za 5 godini) ima obiknoveno WRX koeto e 227hp(STi e 300hp) i pravi 0-100km/h za okolo 6 sekundi, taka che baia koli ste vidiat zor sresto taz kolica.



Тема Ами много ясно...нови [re: |Kuku|]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано23.08.03 09:10



...аз като се правят на смели, тактично отивам към или някой полигон, или имаме картинг писта...хахаха...тогава не са толкова смели, като слезат от колата им омекнали краката от толкова писъци, а забелязал ли си че най-яко пищат кучките мама им стара, ама след тва цяла вечер ми се мазнат: "Кога ще го направиш пак..."



Тема Re: ne ne si ia prodavam biah iadosanнови [re: wrx]  
Автор Tъп Шoп (по рождение)
Публикувано23.08.03 09:27



ta kolata izglejda super, no zemi smeni farovete(sega imash kraglite) i markerite(tez gadni oranjevite det se iziskvat po zakon)
eti tova iamash sega:


sloji si ei takiva farove:

i ei takiva markeri(ne namirih snimka kadeto da sa instalirani veche, no sam siguren che znaesh za kvo govoria i struvat samo $23)




Тема Re: Emi togava!!!!нови [re: |Kuku|]  
Автор |ukuK| (непознат )
Публикувано23.08.03 09:43



****

Колега |Kuku| вие имате сериозен проблем с умствената си недостатъчност.
Обърнете се към специалист, вървите към влошаване !

****



Тема Tova nali e Obiknoveno WRX?!нови [re: Tъп Шoп]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано23.08.03 10:04



Ne e STi?! Az mislia, 4e e obiknovenoto, koeto e 227Hp i uskoriava za 6,2s 0-100!
A ako nikoga ne ste vijdali kakvo pravi Omegata, 6te uploudna klup4eta s neini sastezania v saita mi i 6te vi dam linkove! Toyota Supra niama6e nikakav 6ans! A da ne govoria kak omegata skasa Porsche 996 i na start i na Vmax, kogato Omegata zalepi na samoletnata pista 310KM/h!!!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Tova nali e Obiknoveno WRX?!нови [re: GAlNER]  
Автор Tъп Шoп (по рождение)
Публикувано23.08.03 16:20



mi imenno de, az sam napisal okolo 6 sekundi, to 6.2 e pak sastoto. inache WRW STi, 300hp e 4.6 sekundi, no tova ne e kolata koiato picha ima.



Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: STREET-er]  
Автор Toshito (VW маниак)
Публикувано23.08.03 20:35



KuKu idvai v nedelq v burga s da ti spukam shushundite s moeto vento !!!
I si dokarai italianskata taliga da obere malko sram i ot kucite drusashti opeli astri gsi...ki !!!



Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: Toshito]  
Автор STREET-er (be Xplosive)
Публикувано23.08.03 22:07





ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!


Тема Re: Майко...е те такова животно...нови [re: perko]  
Авторposetitel (Нерегистриран)
Публикувано23.08.03 23:45



Pich mai si mnogo nazad s materiala.Samo iskam da ti kaja che s tvoya drggel na taya Lancia nemojesh da i stupish,toest govorim za LANCHIA BY FERRARY lyolyo za nyakuv si 8cilindrov agregat i nyakvi si 260konya.ha ha ha....



Тема Що ненови [re: Toshito]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.08.03 02:48



почна с това ?
Че Бургас отдавна е известен като града на "Приказки За Рейсинга или Колко Сме Добри На Дъвки БиБит" !
Иде, ходи го чакай на входа на Бургас :-))

UB40 !



Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: Toshito]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано24.08.03 04:30



6te te skusa ve pi4 iaka mu e kolata,puk takiva Astri GSi deto gi fali6 gi iziadam s moiata 6taiga CRX,i to po kum 1.30-2.00 prez no6ta,napravooooooo kato tutmanik v 3.00 pak prez no6ta 6toto go spe4elih ot drupkata,hahahahaha edni takiva topli,topli tutmanici biaha hahahahahaha

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от M_TYPE на 24.08.03 04:32.</EM></FONT></P>

Редактирано от M_TYPE на 24.08.03 04:34.



Тема Do Toshito!нови [re: Toshito]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано24.08.03 13:01



Ia da te pitam(moje i niakade da si go napisal, ama ne mi se rovi), kolko konia e tva Vento?!! Kakav mu e vartia6tia moment? I za kolko misli6, 4e pravi 100km/h?
Tova zabavno iziavlenie za Astra GSI me razveseli! 150 koniovata Astra DOHC 16V e za pod 7sec do 100!!! Ako ima6 predvid Astra GSI 8v115Hp, OK!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Kakvo?!нови [re: Toshito]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано24.08.03 18:42



Nali beshe vuv Varna be, tarambuka
Az predi niakolko chasa se pribrah ot Sl. Briag, ama ne vidiah pushilka ot kolata ti po putia , puk ti sega me karash da trugvam obratno
Sorry dogodina, ako imash kola

A kolkoto do Astra ili kakvoto i da e GSi (bez tuning), imam mnogo dobro lekarstvo - Clio-16v samo, che niamah udovolstvieto da si kupia pak takova inche shteshe da ti se vidi strumen komunizma


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема GAINER, proveri pak!!!нови [re: GAlNER]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано24.08.03 18:46



Kakvi sa tezi 7 sec. do 100km/h

A motora na "Toshingeles" e pipan, 1.9 denzel - 130k.c., ama malko povechko i se perchi posle, koi e pobejdaval s dizela si


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Аве тва венто...нови [re: |Kuku|]  
Автор STREET-er (be Xplosive)
Публикувано24.08.03 19:15



...ако ще и 1000 к.с.да е!Май нещо не се връзва да е по пистите!!!

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!


Тема A az maa mu stara....нови [re: STREET-er]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано24.08.03 19:21



...taka i ne moga da go vidia!!!
Opitah, kakvo li ne i neshte, i neshte da se otvori tupata snimka

Ami, shto da ne se sastezava s 1.5 D


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: A az maa mu stara....нови [re: |Kuku|]  
Автор STREET-er (be Xplosive)
Публикувано24.08.03 19:38



Шото така ше го дръпнеш ако се състезавате че.........................не ми се мисли!!!

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!


Тема Pomisli pak!!!нови [re: STREET-er]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано24.08.03 19:42



Nali toi kazva, che mu e pipan denzela, moje i da se poozoria malko, te novite dizeli mnogo varviat, biat Golf - vintilka


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Pomisli pak!!!нови [re: |Kuku|]  
Автор STREET-er (be Xplosive)
Публикувано24.08.03 19:47



Бие---даже и калибра 2.0 (ако се сещаш за един друг..... случай)!!!

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!


Тема Seshtam se!!!нови [re: STREET-er]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано24.08.03 19:48



Tova e jiva legenda


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Seshtam se!!!нови [re: |Kuku|]  
Автор STREET-er (be Xplosive)
Публикувано24.08.03 19:55



Хахахахахаххахах!Ами напоследък се размножиха в доста голяма степен........!Вредителите!

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!


Тема E, da!!!нови [re: STREET-er]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано24.08.03 19:58



I az sum takuv, po vseobshto mnenie
Ama mi dreme na otvodnitelia


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: E, da!!!нови [re: |Kuku|]  
Автор STREET-er (be Xplosive)
Публикувано24.08.03 20:12



Ами така е---хич да не ти дреме и на водомера ако трябва!!!

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!


Тема Ei! Carvul ne6tasten!!!нови [re: jamie]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано24.08.03 22:50



ne si pozvoliavai da mi barka6 priakora, za6toto 6te te napravia na po-dolen bokluk ot kolkoto si!!! Ne si ti toia koito 6te mi vika kakto i da e!!! To4no pak ti, deto slu6a6 UB40!!! Ne6tastebn smotaniak!
Taka! S tebe prikliu4vam!
PS: Gre6kata e moia:
Opel Astra GSI 2,0 16V DOHC (C20XE) nabira za 7,8sec.
A az v barzinata se obarkah s specifikaciite na Vauxhall Astra GSi 2003g., koiato nabira za 6,6sec.
Sori ama imam mnogo katalozi i v bazinata se gre6i!
Ebasi! Vedna6 da sbarka 4ovek i vsi4ki mu se nahvarliat!

No az taka i ne razbrah kakav e dvigatelia na tva Vento!!!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Ей ГЕЙ недоклатен !нови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано24.08.03 22:59



Я си ебавай майката че ще ме караш да идвам до Руски паметник да ти натроша напудрената кошница !
Не можеш 2 цифри да запомниш, тръгнал да ми се дуе ! Сори ама имаш 1 клетка мозъчна и затова така помниш - не ме интересува колко пъти си объркал бе БОКЛУК !

ПП: И тоя език следващия път го дръж на майка си и на баща си, мен не можеш да ме впечатлиш.

UB40 !



Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: perko]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано25.08.03 02:18



Ебе му пичката маина...............
МНООООООО ПРОСТОТИЯ В ТАЗИ ТЕМА БРЕЕЕЕЕЕЕ.....................

Едно свестно нещо мернах, и тва е че иде реч за Делтата......... Да ТУРБО Маниак има точно такава Делта като онази на снимката...

Вие съвсем за ташак я взехте тази кола бре......Интегралето и също Импрезата......
Тази Ланчийка дето се изгаврила с БМВ-то и ''бързия'' Голф 100% е някоя Делта 1.6 TУРБО, или Тема 8V ТУРБО .......

В тази тема треа да се намесят 2-ма собственика (streetracer-и) на ''смешните'' Delta integrale (също Vectra TURBO) & Impreza WRX.......
Тогава мнооо смешно ще стане.....

Мноооо хеитъре мнооо нещо.....

П.с И ГРАЖДАНИНА Владко бензчето може да му уредя една гонка с VW Golf 1.6 TDI, да види колко слаб е ''бързия'' му дизел...



Тема Samo deto!!!нови [re: STREET-er]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано25.08.03 02:24



I az si izpuskam nervite poniakoga, da e*a i tapacite


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема GAINER, proveri za Suprata!!!нови [re: GAlNER]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано25.08.03 02:27



Ne pokazvai razni filmcheta, a vij kolko e uskorenieto i po spesifikacia!!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: GAINER, proveri za Suprata!!!нови [re: |Kuku|]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано25.08.03 09:06



95 Toyota Supra Turbo(stock, bez nikvi modifikacii), 0-100km/h=4.6 sekundi



Тема Ела ми бе сладур!нови [re: jamie]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано25.08.03 10:03



Ma ti si bil mnogo otvoren!!! - ili mnogo prost - moje bi i dvete! Ia si domakni ebania zadnik tuka, taka i taka znae6 kade sam i mi gi kaji tezi raboti v liceto! Dano da uspee6 da mi gi kaje6 predi da se nasere6, kogato mi vidi6 "napudrenata ko6nica"! Mnogo dobre sa mi iasni 4ikidjiite ot tvoia tip! Stoi si pred monitora i izbiva kompleksi, za6toto go e sram da se pokaje navan!
Piklio, moje6 samo da si me4tae6 da ima6 tova koeto imam az! Ne moje6 da mi stapi6 nito na standarta na jivot, nito na van6nosta, nito na diplomite i sertifikatite, nito na manikenkite koito sa mi minali prez legloto, nito na vdigane ot leg! 6te ti stro6a kostite bez nikakvo zatrudnenie! - edinstvenoto, koeto se iska ot teb e da doide6!
No tai kato znam, 4e si edin ni6to i nikakv carvul, na koito edinstvenoto udovolstie e da si bie 4ikii pred monitora i da se zaiajda s hora v Net-a, koito ako se izpraviat pred nego se napikava - ne mislia vaob6te da se zanimavam pove4e s teb! Dosta pod nivoto si mi!
Ako ima6 ne6to da mi kaje6, znae6 kade da me nameri6!!!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Ebasi maikata!!!нови [re: |Kuku|]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано25.08.03 10:10



Naistina li tva Vento e takav spanat kon!(130Hp D)?!!! Taka li e ili se ebavate?! Vse pak onia kaza, 4e kasal 150 konoiva Astra! Toi tap li e?! Ili si imaпe nov Golf (samo 4e s bagajnik), deto kasa ni6to nepodozira6to Calibri!?

NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 25.08.03 10:11.



Тема Ха, СЪЕДИНИТЕЛЯ се обади :-))нови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано25.08.03 10:42



Хайде излизай пред колата ! Хайде бе ! :-) Гъзаррррррррр !

Ще се изсера върху предния ти капак , смешко :-)))) Ще имаш тъкмо ШИТ!-тунинг - последна мода при Опелите и комплексарите които ги поддържат (не карат) :-))
Верно е за стандарта - гледам с Ролс те прибират, Опела е ей-така за красота там :-Р Хахахааха !
"Съм най-прекрасен, най уникатен - от ден на ден съм по-съвършен" - това май за теб са го изпели, о Аинщайне с физика на Аполон, 6000 и Калканджиева на задната седалка. Много ли вдигаш бе ? Да дойдеш да ми пренесеш тухлите и варта ? :-)))))))))))))

ПП: Виж за това че изпитвам удоволствие позна :-)) Особено като гледам един ГЕЙ как се засяга когато му го кажат в очичките ! Още малко и верно ще се изпразня - в устенцата ти гейски :-))))

ППП: Поздрав - "Може да си грозен, но за сметка на това си тъп !"

UB40 !



Тема Ne se ebavame!!!нови [re: GAlNER]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано25.08.03 13:14



Pitai samoto "Toshince" , da ti se izfuka i na teb!!!
Kusa "Alfa 155 2.0 TS", ako ne se luja, kusa i "Golf II GTi-16v-G60", i veche zabravih, kakvo oshte!!!
Men shtial da skusa, razni drugi italianski taligi

P.S.
Nali mu e praven motora, kusal vsichko nared po Varnensko, avercheto


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Abe izliazoh, ama ne6to te nema!нови [re: jamie]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано25.08.03 13:21



A koi e gey, venaga si li4i po-podpisa ti! UB40!!! Tva sigurno samo po razni geiski kuponi vse o6te se puskat! Suguren sam, 4e niama da ima6 problemi s sraneto, to takiva kato teb, kadeto i da kleknat, samo kato se iztraskvat i vsi4ko izpada! Razkarten zadnik!
Iavno si mnogo prost i sam si go vkarva6, sled kato ne znae6 kakvo e GAINER! Za teb malko uirok po lingvistika:
GAIN - подобрявам се, напредвам, прогресирам!
GAINER - napredva6t, usavar6ensva6t se!
Iasno!? Ma ti si bil prost, kato ameba, be!!!
Angliiski mu e maikata - TAPAK - angliiski, a ne selskia balgarski dialekt, koito zaekva6 po cial den!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: toshito що не ходиш...нови [re: STREET-er]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано25.08.03 14:01



"...твоя измислен венто!Тва го мяза повече на голф с багажник..." T.nar. Golf s bagajnik vsu6tnost se zove Jetta!

"...потвръждаваш че най-простите и най-големите идиоти са тези с фолксваген голф ама и ти се пишеш към тях да знаеш!Аз съм убеден че в момента ти си с най-тъпата кола от форума..." a ti du6ko kakvo kola kara6? Ama ne da mi obiasniava6 tatko ti ili mama kakvo karat.....az za tebe pitam!

"...венто който никога няма да стигне класа на вектрите..." vsu6tnost Vento si e to4no ot KLASA na Vectrata, a za KLASATA (koeto moje bi si se opital da kaje6)....tova ve4e e suvsem drug vupros!

Ta....Sumniavam se dali ima6 i 18 godini (sudeiki po kazanoto vuv vsi4ki temi i clubove)
Ta suveta mi e gledai si "The X-Files", pridurjai se kum dobria ton i ne se izkazvai nepodgotven......NALI!!!



Тема А, стой си вънка :-))нови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано25.08.03 14:32



Явно си превърнал и мозъка в мускули :-)))
Хехехехеехех !
Гейчо, и аз си мислех че "истинските МЪЖЕ" слушат само черно ама не би :-)))
Да те светна - ГЕЙ-нар си ти ;-))))
Ама едно нещо ти признавам - сигурно изкарваш повече от мен :-))) И сигурно - на Околовръстното :-))) Гледам продаваха на дребно свирки в един Опел като твоя - тъкмо се чудех отде ми е познат !
ТАПАК :-))) Хахаха ! Селски български, казваш ? Виждам :-))) Добър си байно ! Напредни сега в свирките - да изкараш за Лотус Омега на снимка поне :-))))


ПП: Само не разбирам с какво те дразня ?

UB40 !



Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: perko]  
Автор mariobg (Начинаещ)
Публикувано25.08.03 15:12



Ami prodavai ia be, koi te spira!!! Pak i ne shvanah kakvo i e anti- na taia kola deto vi e otviala kato spreli..heheheh
Kefi me napravo sluchkata koiato si razkazal...

prosto niama kakvo da dobavia ;-)

p.s. Pazi se samo ot razni kalnici i t.n. ot razpadastite se koli, koito te izprevarvat de ;-) hehhe



Тема Po svirkite si ti!нови [re: jamie]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано25.08.03 17:19



Za6toto, ako mi doide6, osven 4e niama zdrava kost da ti ostane(makar 4e i sega si si mekotelo), i da mi se moli6 da mi napravi6 svirka, nai-mnogo, osven zabite i 4eliusta da ti izbia!
Iavno ne ti vliza v glavata angliiskia i tva si e! Ni6to 4udno! Vapreki, 4e e edin ot nai-elementarnite ezici, za teb e prekaleno slojen!
A po vaprosa za muskulite - da imam si dosta, no ne s muskuli sam stanal Glaven systemen administrator v Centralno Upravlenie na BTK!
A na okolovrastnoto stapvam samo za da pravia ludi takiva halipvavi carvuli kato tebe!
Vednaj tam zadminah edin carvul s 220km/h, na kolata mu pi6e6e UB40, Gorkia smotaniak, re6i 4e e sprial i slezna da vidi kakvo staa! Tva ne be6e li ti be, ne6tastnik?! Mai ot togava sastoianieto ti se vlo6ava den sled den! Ia si napravi usluga i se gramni, 4e i po-zle 6te stava6!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Leko, Toshence...нови [re: |Kuku|]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано25.08.03 17:24



Ma ti seriozno li gi msli6 tezi raboti be?!!! kasa6 vsi4ko po varnensko?! I onova Porsche 996 li?! I onia s Stelta? A na AMGto sigurno mu skasva6 gaza,a?
Slezni na zemiata pi4! Mnogo visoko leti6 s dizela! 6te vzeme nekoi Boing da ti se prepre4i i ot zor da go skasa6, 6te otide6 ia v minaloto, ia v niakoe drugo izmerenie! Staga fantastika! Ima si forum za neia.

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Eeee, GAINER!!!нови [re: GAlNER]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано25.08.03 17:42



Ne otgovariai na moito mnenie de
Az taka razbrah, che bai "Toshi" cepi gazovete na kolichki ot poriadaka 150-200k.c.!!!
Ama moje i neshto drugo da e cepnal, cepkata naprimer

Mani go, Bliasachko mechtatelnika


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Xa-xa-xa!!!нови [re: mariobg]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано25.08.03 18:13






Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Xa-xa-xa!!!нови [re: |Kuku|]  
Автор mariobg (Начинаещ)
Публикувано25.08.03 18:32



Ami taka de 4oveka sedna tuka da ni hvali avtomobilite, a nie k'fo varhu nego. Ami ne taka uvazaemi kolegi - voda4i na mps-ta ;-)

4e sa draglivi nie si znaem, az mine se ne mine spiram i sabiram kalnici i t.n. ama k'fo da prai 4ovek, kat se e nabutal vednaz i ne e imalo koi da go svetne. Pak gledam tuka vsi4ki sa mno'o svetnati po vaprosa s draglivite avtomobili (draglivi = italianski [vsi4ki bez ferrari i t.n., ako triabva da citiram kolegata ...-BENZ]) i ste mi e mnoo trudna da si razkaram kolata, osobeno sled kato zapo4naha da kapiat kalnici, broni a nai-mi e zle auspuha, postoianno ot nego nekakov vazduh izliza da go e... u aspuha, e spirash dvigatelia i spira i te4enieto ot aspuha ama neise...

p.s. a da be tova gornoto e v kavi4ki, ama vie si znete de ;-)



Тема Mario, stiga, molim te!!!нови [re: mariobg]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано25.08.03 18:45



Nema smi xa-xa-xa-xa-xa-xa


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: toshito що не ходиш...нови [re: G6O]  
Автор STREET-er (be Xplosive)
Публикувано25.08.03 20:38



класа т.е. класата!Правилно!Сгрешил съм!Да имам 18!Придържам се към добрия тон ама мноо ме дразнят разбирачите и тези които се хвалят мноо (все пак тва е тяхно право!)А и венто е модела на фолксваген който най-мноо ме дразни(лично мнение)!Аз се придвижвам с рено лагуна и съм мноо доволен от работата която ми върши!Не и изтъквам качества и др.работи защото просто не се състезавам и не съм привърженик на изцепките зад волана!Ето ти и характеристики:laguna 1.8 16v 120hp
Тва е!И мноо си я обичам!Единствения недостатък е тва че не мога да си намеря свястна книжка с характеристиките и и така...!Не се изказвам неподготвен!А за '''досиетата хикс''---ами мноо изтъпяха напоследък и тва ме дразни!Добре,няма да го има тва накрая (заради теб ((в твоя чест)))И така!

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!


Тема Re: toshito що не ходиш...нови [re: G6O]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано25.08.03 21:47



Vento=Jetta III
Borra=Jetta IV

V USA do den dneshen sa si zapazili imeto na modela Jetta i e mnogo po populiaren i prodavan ot Golf!



Тема Ей, по-полеко !нови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано25.08.03 22:36



Ще се изакаш на държавния си главен администраторски стол от толкова напъни :-)))
Оставям те - ако знаех че си на държавно бачкане щях по-рано да се смиля над крехката ти детска психика :-)))))
Горкичкия... може някой ден да ти утроят заплатата и да си купиш лепенка "БОГ ми е навигатор" за Опелченцето :-))))

UB40 !



Тема Оставям те?!!!нови [re: jamie]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано26.08.03 10:02



Ti li 6te me ostavia6, be, carvul!!! I kakav si ti vaob6te!? Az izpisah dosta raboti za sebe si, za6to opredeleno ne me e sram, nito se pla6a ot ne6to, naprotiv! Dostata4no sam rabotil v 4astnia sektor, za da ocenia blaginkata na darjavnata rabota, cialoto svobodno vreme i vazmojnosta za vartene na 4asten biznes! Psihikata mi dale4 ne e krehka, kato se ima predvid, 4e sam se gar4il na mesta, kato Prosoft, Kontrax i Demir Bank! Parite, koito si dokarvah tam, sega gi izkarvam za 1 sedmica!
A takiva zlobari i kampleksari, kato teb, koito se zaiajdat bez vidima pri4ina, gi ma4kam navsiakade! Zlobei i umnata!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема bravo be superMARIOнови [re: mariobg]  
Авторperko (Нерегистриран)
Публикувано26.08.03 10:12



evala mace samo kadeto taia lanciika e varhovia model pa moitoBMW ne e a ako be6e edin M5 XAXAXAAA glei rezil za italiancite a pa edin MB cucone lele ferarito s barzia motor......hehehee .az daze se 4uda tvoita taliga kak e dignala 160. az na 3-ta digam tolkoz be. a themata vatre e kato GAZ-ka ma ina4e e polovin FeRarRi.
lllelle gaz-ki na 6oseto. a otvanka miaza na URAL. 6to na tabloto si ima6 plasmasa imitacia na mahagon. HAHAHAAAAA. to iavno i barakata ti e imitacia na kola a ina4e e ot metal de 6tot mnogo razda hva6ta i zatova ot dvigatela farlia maslo za da omazva kupeto da zabavia gnieneto.

FAR4AT KALNICI ------- IDVA SUPERmario
DA ZIVEE fiat-lancia



Тема Re: Оставям те?!!!нови [re: GAlNER]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано26.08.03 11:14



мноо ми е интересно кво се фукаш, като заплатата ти в бтк няма и 500 лева (ако въобще си тоя за който се представяш), аре слезни на земята....

...чики на, чики на-на-на


Тема Ti pa kvo se barka6?!нови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано26.08.03 11:27



Kak nikoi dosega ne nabarka v taia prostotia m/u men i jamie, ami to4no ti, koito iavno ne moje6 da 4ete6?! Parvo, napisal sam, 4e se zanimavam i s 4asten biznes, a imeno poddarjam PC-tata i mrejite na 5 4astni firmi! I vtoro zaplatata mi v BTK e 580lv. - mislia, 4e e dobre za klatene na onaia rabota!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Искаш ли да се обзаложим!?нови [re: perko]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано26.08.03 11:57



Ако на магистралата ти беше с едно "М5" или "Чочоне", с тези преси дето ги разказвате тук(нали сте правили разни преси на Lancia-ta с твоя приятел с Golf-a ), никога нямаше да "удържите" в преса едно "Integrale EVO-III", която е върхов модел в гамата на "Lancia Delta"
Сам си отговори на въпроса, ЗАЩО?!?!?!?!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: bravo be superMARIOнови [re: perko]  
Автор mariobg (Начинаещ)
Публикувано26.08.03 12:47



Lele bate... ot toia post (pak i ot prednite ti de) si li4i 4e vaobste ne si v 4as sas avtomobilostroeneto.

0. hahaha Tema-ta bila varhoven model, ste me ubiesh! Temata e po-statra i ot tvoete BMW pi4. Sled neia sledna Lancia Kappa, a sled Neia (e tova e varhovnia model) e Lancia Tesis. Pak da ne govorim za modivikaciite na dvigatelite ot 1.9 JTD do V6. No ne si pravi sravnenieto tova e avtomobil ot klasa na 7-cata. Poneze gledam si svetnat s net-a sto ne sko4ish do www.lacia.com i da se obrazovash malko za obsta kultura. A ako iskash oste malko info probvai www.carsfromitaly.com - tam ste otkriesh vsi4ko ot sazdavaneto na firnite do den dneshen za vsi4ki italianski marki. Taka sasto i vsi4ki modeli i t.n., moze i da namerish modela deto te e reznal, opa zabravih 4e si niamal vreme da vidish modela!

1. Tova na snimkata ne e "Tema" hehehehe ne mi stignaha parite za "Tema" - tova e Dedra!!!
2. I az i se 4udia poniakoga kak gi vdiga tia celi 160 ;-) baff "zabarska mu rabota" ama kak li da go e... Opa zabravil sam da prevklu4a na benzin ;-) heheheh. A da be to tova moito ne e kola a motoped, stoto v sravnenie s tvoia motor moeto 1.6 e nisto... A pak za 3-tata si pomisli, 4e dokolkoto si spomniam tazi tema e tvoia i ia pusna zastoto niakakva "taliga Lancia" te e otviala kato 4e si sprial, ta i modela ne si mogal da i vidish. Sto ne vklu4i na 3-tata togava be "Perko - и на кирилица ПЕРКО".

3. Ima logika v izkazvaneto ti za Gaz-ka, to4no tolkova shiroka e otvatre za razlika ot tvoiata!!! Samo ne razbrah tvoeto "llelle gaz-ki na 6oseto" 4e ti da ne bi da ne si vizdal Gaz-ki na 6oseto 4e se 4udish!?!?!?!?

4. Za URAL-a moga da ti kaza 4e e strahotna mashina! Vervai mi! No mislia 4e tuk si sbarkal v sravnenieto, zastoto mai tvoia bavarec gori kolkoto URAL. Ti sam kaza "120 - 140 4e ina4e mnoo gori"

5. "6to na tabloto si ima6 plasmasa imitacia na mahagon" - ami neznam, ama si priznavam 4e sam ot selo i ne znaeh 4e e mahagon tva. A da i ne e ot plastnasa, ako ne vervash ste ti pokazem! Pak nisto 4e moiata e po-nisak klas ot tvoiata, vsi4ki sa s mahagon ;-)

6. za razdata, masloto, metala i smisala na zivota... Kakvo da ti kaza pi4 imash pravo, perdi mesec mi razdiasa garneto, iavno ne e stignalo masloto do tam, ste proveria zasto e sprial te4a 4e da se preeba taka. Ina4e po drugite mesta sam na "6". Iavno sistemata za omazniavane varshi rabota i ne sa mi izgnili oste lamarinite. Ste vzema da predloza na Fiat Auto Spa da prodadat na BMW patent4eto 4e mnogo 5-4ki kato tvoita gledam za zagnili ve4e.

7. Ne se kosi tolkova be pi4. Sega 4e te e izriazala edna Lancia goliam praz. Tai i tai si se nabutal sas suma ti i pari za tova BMW pone ne se izlagai po forumite, kato si priznavash 4e sa te iziali s parcalkite. Pak i petnish imeto na BMW, nedei! Mal4i si i sledvasti pat kato stignesh nialia Lancia, lepish se odzad, saedinitel, mezdinna gaz, 3-ta, gaz do lamarinata (samo ne natiskai mnogo da ne probiesh dupka, 4e ne ti e parva mladost kolata), riazka manevra vliavo i kato se izravnite bi-bip-kash i go itfar4ash. Ako ne stane minavash na 2-ra... lele zabravih, parvo vklu4vash na benzin, 4e na gaz ne stava...

ami tva e !

i pak ne razbrah kakv ti beshe zora da stavash za rezil??? ste mi kazesh li???
Az kato ne sam sastezatel si mal4im, karam si gradsko s 50 i si svirkam. Ako izlezna navan 90, na magistralkata 130 i vsi4ko si mi e OK!

Imam i az edn problem da te pitam tebe mozesh li da mi pomoglesh. Ta opisah ti po gore kak karam, no ne moga da si svalia razhoda pod 6.0 na 100 izvan grada, ti kak se spraviash s tozi problem pri BMW-to???

aide ot men tolkova i da ne zabravish da mi otgovorish 4e sam se ubil ot pritesnenia za razhoda mi.



Тема Re: toshito що не ходиш...нови [re: c23O]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано26.08.03 12:54



Triabva da ti kaja 4e i BG sa si zapazili imeto na Jetta-ta... Vijdala sum Vento i Jetta ot edna i su6ta godina. Vijdala sum Bora i Jetta, pak ot edna i su6ta godina. Mislia, 4e ne si prav. Naistina modelite sa mnogo shodni kato klas i vizia, no ne sa edno i su6to ne6to!



Тема Tova e nai-vajnoto!!!нови [re: STREET-er]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано26.08.03 13:05



Da ti vur6i na tebe rabota i da ti haresva!

Ama mnogo se draznia ot fakta, 4e zaradi to6eto i razni drugi opluhte celi koncerni i holdingovi kompanii....
Daje niakoi ot postva6tite tuk go oburnaha na li4ni sporove i merene na.......(da ne kazvam koe)

Signaturata ti ne me drazni....



Тема Че си поработилнови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано26.08.03 14:30



"и с дупето" - се вижда ... :-)))
Още линкчета като онова да искаш ?

UB40 !



Тема Re: Ti pa kvo se barka6?!нови [re: GAlNER]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано26.08.03 14:59



вижво пич, ядосва ме факта, че всичко което казваш може много лесно да бъде проверено и да се компреметираш много злобно.
Само се замисли каква мърсотия могат да ти спретнат Джейми, Кики и някой друг ако добарат това лице - Мале....в.
И недей ми обяснявай как си клатиш краката за 580 кинта в БТК и обслужваш едновремено 5-6 фирми и правиш големите пари, щото е смешно (предвидцените на ИТ услугите в България).

...чики на, чики на-на-на


Тема evala mario-spнови [re: mariobg]  
Авторperko (Нерегистриран)
Публикувано26.08.03 15:19



brato glei sia.
1.kazvam 4e tova e varhovia model lancia kat dvigatel 6toto na kappata i otgovaria novata 5-ca koiato e svetlinni godini pred L.a na grohnalia tes(t)is kat izleze sega 5-cata 6e i se s4upat 6enkelite. tolkova goliam izbor ot dvigateli kato BMW ima edinstveno MB. a na kapata sa 2 omreli dizela i 2-3 benzina max do 215ks He he. a M5 e nad 400ks.
2. znam 4e snimkata ti e na dedra 6toto themata e po darvena a i e s oreh vatre a tvoito moi 4ovek osven ako ne si prail ne6to e 4ista kafiava plastmasa imitacia na darvo. i tova e s vsi4ki dedri v koito sam vlizal(5) ednata dori be6e ot po novite. edinstvenoto koeto priznavam na tia dedri e kozata(ma ti sigurno niama6 to v malolitrazkite ne slagat).
3. s taia gaz ti se izlaga6 az gaz niamam.mze da karam po bavni4ko ama to za teb tova e max skorost 6tot ina4e ti pregaria auspuha!!!!!!a i plasmasata se razkarcva ne se sedi....moze i drugo da se s4upi. vnimavai.
4. themata e 6iroka 6tot ne mogat da saberat volana 4e sa go svalili ot ikarus. a i vratite kato sa izgnili... oho kolko miasto. aBMW-to vatre si e extra za razlika ot tvoiata L. koiato e 6iroka kolkoto fiat panda.
5. za razhoda ti ne mi beri griza izvan grada si mi har4i 8-9 ama onova L.ferarri sigurno har4i 40/100 i 10/1000 maslo 6toto e ot vremeto na bai enco.
6 az ne se izlagam 6tot si karam BMW 5-tunka a ti italianska malolitrazka koiato diga kolkoto az na 3-ta . verno 4e onaia L.me izduha i to iako zatova se pointeresuvah ot tia brakmi 6tot az osven razda i maslo drugo za tiah ne sam 4uval. a edin priatel ima6e thema ma be6e 2. i ia praeh sme6na a vatre e kat zaz.
ai sas zdrave i karaite vnimatelno.(az sa6to)!!!!!!!!!!



Тема Re: evala mario-spнови [re: perko]  
Автор mariobg (Начинаещ)
Публикувано26.08.03 15:56



Viz sega, parvo iskam da kaza 4e tova poslednoto mi pisanie v tazi tema. ne vizdam smisal da te ubezdavam pove4e v kakvoto i da e.
po 1. niamam kakvo da kaza sven 4e ne si prav.
po 2. dobre e 4e si razbral 4e e Dedra. No e s koza, nisto 4e e malolitrazka!?!?
po 3. ne mi beri grizata za gaz-ta, ako karash tolkova km kolkoto az ste ti izlezne soleno na benzin. A aspuha ne e problem 42 lv i 10 minuti v box-a. Sled 2 - 3 godini pak. Da ne bi tvoia aspuh da ne e senian ili e na takava cena?!??! Za plastmasite sasto ne se bezpokoi, kakvoto padne go izhvarliam taka 4e skoro moze i salona na 7-ca da dostigna po obem ;-))))))))))) smeshen si ne mislish li. Ako mi kazesh sega 4e i 5-te dedri v koito si se vozil sa skarcali 4e ne se zivee, ste ti kaza 4e taka sa se grizili za tiah, moiata ne skarca! No ste vnimavam!
po 4. abe ka4i se v Tema i togava razpravia, kato te slusham iavno ne si se ka4val (tova e priatelski savet). Ina4e pishi kakvoto si iskash, no se ka4i zadalzitelno. A za moiata Lancia ne mi beri griza taka kato e kato panda e super za gradsko po mezdu dvete lenti i nai otpred na sfetofara ;-))))) hehehe pak se izkaza...
po 5. ti si znaesh kolko har4ish, az si znam az kolko har4a, stom te ustroiva karai i ne se boi.
po 6. pak ne shvanah nesto hubavo si karash bmw, ama sa te izduhali tuka e to4kata. Zna4i si se izlozil 4e si mu se varzal, 4e s tova hubavo bmw te e napravil za smiah eto tova e izlagacia. A 4e e ot vremeto na bai enco (predpolagam enco ferrari imash predvid) tova zna4i 4e italiancite sa dosta godinki naperd spriamo teb i tvoeto BiEmWe. Az sasto ne vizdam kade sam se izlozil, karam si "malolitrazkata" i ne mi puka ti kolko digash na 3-ta, sledish li mi misalta. Ima si pravilnik za spasvane.
ste te citiram malko "zatova se pointeresuvah ot tia brakmi 6tot az osven razda i maslo drugo za tiah ne sam 4uval".
pro4eti si pak misalta i niama nuzda da ti otgovariam.

I za posledno ne vizdam kakv ti e problema sas Lanciata, kakvo kato te e izduhala, s tova ste se svarsh sveta za teb li???

Are sas zdrave i sorry na vsi4ki koito se nalozi da mi 4etat gupostite, tova e za posledno!!!



Тема Az niamam nishto protiv!!!нови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано26.08.03 16:12



S GAINER se razbirame, pone do sega e bilo taka!!!
A i ne mislia, da pravia na koito i da e ot tuk, neshto!!!

E, moje bi, samo na Vlado


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Аааа, не !нови [re: mariobg]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано26.08.03 16:20



Да ги нямаме такива - бъдещия ПРЕЗИДЕНТ има нужда от твоята подкрепа !
Никъде не отиваш преди да си ме избрал !

UB40 !



Тема Xa-xa!!!нови [re: perko]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано26.08.03 16:35



Ti si smeshen
Mislish li, che "Lancia" ne mogat da napraviat "Kappa" mnogo moshtna?!
Samo, che niama smisal, na neia i tazi moshtnost i stiga i tuk veche opirame do firmena politika i strategia na prodajbite, kakto i do pazarna nisha, ako izobshto ti govori neshto tova!!!
S tvoia jiteiski opit ot 5 Dedri, si prosto smeshen niama spor
A da i edna "Thema" imash v statisktikata si ili si vaobraziavash poneje az sum karal "Thema 2.0 Turbo" s motor ot "Integrale"-211k.c. i moga da ti kaja, che takova jivotno nema
A pri vsichkoto tova, bednata "Thema" imashe, kato ekstra, daje pribirane na ogledalata pri parkirane
I, ako tolkova mnogo iskash da chuesh i vidish neshto drugo za italianskite koli, osven maslo i rajda, ela da ti pokaja


Fiat Bravo 2.0-20v

Редактирано от |Kuku| на 26.08.03 16:38.



Тема za6to si igraete da mu obiasniavate na ...нови [re: |Kuku|]  
Автор pininfarina ()
Публикувано26.08.03 16:51



toia perko. neka si kara "barzoto" BMW i da ne znae 4e ima i drugi koli. Toi ako be6e se vozil v DEDRA ili THEMA niama6e da iska da sleze. li4i si kolko e razbira4.


PERKO vnimavai samo s tova zadno 4e ot razkaza ti si li4i kolko si 6ofer a i BMW-to ti e tolkova barzo...... i har4i malko............. stava stra6no



Тема Re: toshito що не ходиш...нови [re: G6O]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано26.08.03 19:48



emi eto kak izglejda tukashnata Jetta III



i Jetta IV




Тема Re: Че си поработилнови [re: jamie]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано26.08.03 22:55



are stiga ste se karali ve pi4ove maa mu stara tozi forum nali e da spodeliame mnenia ne da se obijdame kato turbo seliani koi kuv e koi kvo pravi ami az sum tup minior i kvo e...... mu maikata ko sega, daite za koli da govorime

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Proveriavai be pi4!нови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано27.08.03 01:15



Kakav ti e problema! 6te ostanovi6, 4e 4 godini sam rabotil v BTK s godina i polovina prekasvane, kogato sam rabotil v Kontrax, Prosoft, Apan Electronic Security Systems i Demir Bank!
Parite, koito izkarvam mese4no, moje i da ne sa mnogo (~2000lv.), no na men sa mi dostata4no!
A az to4no ne razbrah s kakvo me pla6i6?! Az ne sam darjaven slujitel i moga da se zanimavam s kakavto i da e 4asten biznes! 40% ot horata v BTK si imat 4astni firmi!
A kuku e pi4 i s nego niamam problem! Edinstvenia tapanar tuka e jamie!
Iskam samo da otbeleja fakta, 4e samo 3 pati do sega sam pisal tolkva za sebe si i tova e bilo, samo v slu4aite, kogato niakoi kompleksar me predizvika!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Ne6to ima6 predvi li, be carvul?!нови [re: jamie]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано27.08.03 01:27



Ma kaji si go napravo! Ne se stesniavai! Samo po dobre se podgotvi s niakvi dokazatelstva, 4e na horata skoro 6te im pisne ot teb! Rasi6 samo laji i prostotii po adres na horata! Vsi4ki vijdat koi e lainoto i ne6tastnika tuka!
Dai link4eta! Kade sa?! Az niamam kakvo da kria. Ako te e iad i zavijda6 na tova, 4e 4 godini sam bil maneken - ma pravi go s po-goliamo dostoinsvo! Da bil sam! Bil sam i reklamno lice na ROLLMAN za esen-zima 2000g. Snimal sam televizionni reklami edna ot koito na iahtata na TEMA s Rosi Chernogorova, s koiato spahme v edna staia prez prestoia ni v Zlatni paisaci! Pojivial sam si! Kofti li ti e?! Mnogo nali?! Sori - takav e jivota! Ima si pi4ove, ima si i balaci.
Sory, ako sam "malko" zjla4en, no kakvoto povikalo, takova se obadilo! Az ne cepia basma na nikogo i do sega sam imal samo uvajenie i priznanie, a horata, koito ne me poznavat i govoriat takiva prostotii po moi adres - da si hapiat zadnika ot iad! Ako ne mogat da si go zahapiat, da doidat pri men - moga uslojlivo da im pomogna s zgavaneto!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Споко бе !нови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано27.08.03 10:21



Не си надскачай сянката ;-)))
Май много хормони си прилапал покрай блъскането, отпусни малко напрежението :-))))) Нека ти напомня че нечии хвалби са просто смешни - ако още не си загрял София е голям град и винаги има и някой ПО- :-))))

UB40 !



Тема Страхотно се забавлявам с теб :-))нови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано27.08.03 10:28



Искрено ме веселиш пич :-))))
Вярно е че срамна професия няма, може и жиголо да си бил :-)))) Нали си "ПИЧ" - това е важното :-) Живей бързо, живей за мига, умри млад, супер, хипер, ултра !
Йееее, лозунги тийнейджърски :-))) Е и ? Боли ме патката като цяло - за мен си пропилял доста годинки - това мисля аз за това което изброи. Вероятно си станал специалист манекен ? Или специалист админ (дето го мързи да напише един скрипт) ?
Май си станал един балон само - как да не те съжаля :-)) Прехваления ти доход е под режийните на семейството ми бе пич :-)) Ако взимах колкото теб щях да умра гладен !

Вече ти казах - винаги има ПО-. Добре го запомни :-)))

UB40 !



Тема Ti si mi o6te po-sme6en...нови [re: jamie]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано27.08.03 14:06



Ti si mi o6te po-sme6en...
Ako misli6, 4e ne6to mi kaza, pone az ne razbrah! Sajaliavam te, 4e si sazdal semeistvo, a se znamiva6 s prostotii po forumite! Iavno niama6 trezva precenka nad ne6tata v jivota! Az pone znam, 4e 6te sazdam, samo kogato sam gotov za tova! Ne te znam na kolko godini si, no az sam na 24! Otslujil sam, zavar6il sam vis6e i imam nad 5 godini trudov staj v renomirani firmi! Sertifikatite ne moga da si gi pobera na stenite v ka6ti! Ako poiskam moga da izkarvam mnogo pove4e pari, no ot kav zor! Vaprosa e da si jiveia jivota! Parite mi stigat. Imam si sobstven apartament v Reduta - ne pla6tam naem! Imam dostata4no pari da hodia liatoto na more v Italia i Ispania. Vednaj godi6no v USA i Canada!
Jigolo, ne mi e hrumvalo da ba4kam! Po skoro, ako razpita6, 6te razbere6, 4e edinstveno ot men Evgeni Min4ev e izial tupanik, sled kato se e izkazal nepodgotven! Kakto i jena ne sam svalial nikoga!!! Te sami si idvat!
Taka, 4e malko ne6ta mogat da me zasegnat, to4no pak ot teb!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Така-така ;-)))нови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано27.08.03 16:27



Гледам, скачаш волно като от нищо незасегнато петле :-))
Ако не се лъжа, всичко започнало от едно "Й" ...
Ами ти просто си бил МАЛЪК и ЖАЛЪК :-) Така че ще почакаш и със семейството, а за останалото - ами не виждам на кое трябва да ти завидя ? Твоите реномирани фирми ги знам до една - за малко пари и нищожен опит не бих работил там :-))) Сигурно си бил студент - те такива като теб за по 200-300 лева ги взимаха в Експреса (великата червена фирма!) :-)
Браво за стажа - излиза че си почнал на 18. Машала мойто момче ама се върни в 1-ви клас да те научат аритметика ! Сертификатите ти не ме впечатляват - опитните в бранша отдавна не ловуват серификати, аз отебах преди 3 години тая мода :-) Верно, за тапети ставаха.....
Е, за Италия ме разби ! Аз ходя на разноски на фирмата , не на мои :-))) Глупав съм щото Виж, не разбирам зора до Канада и Щатско, ама сигурно отлиташ там за зимата - може да си прелетен вид ?

ПП: Жените дето си идват ги видях на едно твое "фрий". Доста чикиджийска галерийка , браво ! :-)))))
ППП: Недай боже да се счупи нещо по Колибрито - ще даваш дупе и на Евгени ! Все пак и това е начин - "Ako poiskam moga da izkarvam mnogo pove4e pari". Иначе поздравления - ти си първия дето може да изкарва много пари ама великодушно не го прави :-)))))) Абе що не каза по-рано - щях твоята кандидатура да издигна ? Какво по-хубаво от президент - идеалист ?

UB40 !



Тема 4i4koo...нови [re: jamie]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано27.08.03 18:49



Ma ti si bil edin 4i4ka be?! Ot tia deto sa zahapali volan4ete na Ladi4kata po sfetofarite!
Az semeistvo v BG niama da sazdam, za ralika ot takiva tulupi kato teb! Kvo sa mi vinovni decata, 4e da rastat tuka!!!!
Da, moga da izkarvam pove4e pari! No za6to?! Sled 1-2 godina zaminavam v Canada. Sega si pravia samo trudovia staj!
Calibra niamam! Ne6to si se obarkal, to po-pricip si si dosta obarkan..., no kato i se 64upi ne6to, ne tar4a pri mama i tate, nito pak teglai zaemi - ako tova ima6 predvid! Tova s Evgeni ne ma da stane, za6toto ako me vidi bega! Ne iska pove4e tupanici!
Az pak, kato balak, si pla6tam vsi4ko s moi pari! Niamam nikakav problem s tova! Dori Cisco Academiata sam sam si ia pla6tal!
Gazara si e gazar! - nali?!
Niamam i nikoga ne sam uplodval, kadeto i da e v neta jeni!!! Ne6to pak si se obarkal! Dai go tva link4e, da ia vidia tazi 4ikidjiska galeriika, 4e umriah ot smiah! V apartementa mi idvat takiva jeni, 4e cialata ulica me znae! Toia 6te mi govori za snimki!

P.S. Gre6kata be6e "Y" vmesto "I", za da zbarka6 nevolno, triabva da ne znae6 kakvo e klaviatura!
P.P.S. I mahni taia geiska kartinka ot podpisa ti, 4e umiram ot smiah vseki pat!
NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 27.08.03 18:52.



Тема ПП:нови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано27.08.03 21:41



и МАЛКИЯ, да беше ти минало през ума че твоя път отдавна вече е извървян ?
Макар и малко по-умно - без селянийките ти :-))))

UB40 !



Тема Moiat pat otdavna e izvarvian..нови [re: jamie]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано27.08.03 22:16



ot hora, koito ve4e sa v USA ili Canada i ve4e karat Viper! A to4no tvoia pat ne iskam i da go vijdam, pa kamo li da go hva6tam! 6te si izgnie6 v BG, jalko samo za nevinnite!
Ne me pla6i, 4e si mi zabaven! Vsiaka godina hodia tam pri priateli, koito SAMO MENE ME 4AKAT - kakvo kli6e a?! Ama fakt!
Selianina si ti! Az nikoga ne zapo4vam, predi niakoi da me predizvika!
Karam mnogo po-uspe6na kola ot Calibra i udovolstvieto ot neia e goliamo!
Ako niakoga be6e stapval v fitnes, pri golemite batkovci, 6te6e da znae6 deviza "NO PAIN - NO GAIN!!!, kakvo ozna4ava! Vapreki, 4e i English, ako znae6e, pak 6te6e da si go prevede6! No...prostotiata ti ima imaginerni granici!
Sertifikati?!!! Ooooo niamam samo Cisco! Imam i ot AMP - Germany i ot Microsoft i nikoi drugi nezna4itelni! Kakvo 6te pravia s tiah li?! Ala me pitai sled 5g. v Canada, kakvo sam napravil s tiah!

P.S. Ma kav angliiski, kato ti i balgarski ne znae6!!! Pi6e se "redaktiram", a ne "redactivam"!

I nali sam ti kazal! Ako si golemia maj, a az 24 godi6en, pa ela i mi go kaji! No predi tova si izberi kosta koiato nai-ne ti triabva!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема w1per4o !нови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано27.08.03 22:46



За теб говорят батковото :-)))
Иди покажи Вайпъра на пишкомереца ! :-)))
Каква кола ? Запорожец ? Аааааа, знаем че е по-успешна от Калибра !!! Как да не знаем - чували сме и ние :-))))
Абе Голямото Бате Блъскаче - я ме научи мен какво е да си Майкрософтец от Германията ? Това да не беше Немско ? А, не бе - там живееха немци, това германците бяха другаде :-РРР Ах, ама те във фитнеса акъл раздавали ? В шишета ? Аааа, аз винаги пък съм мислел че е антифриз - бооже колко далече от истината съм бил :-))) Абе що не си извадиш един сертификат от БТК - чувам в КанадаТА още като го покажеш и на летището те извозват с Вайпър ! Един отиде преди 5 години - като тръгваше така разправяше....после нещо се позагуби :-))) Последно нещо псуваше едни там техни Социални служби - дължали му пари и го бавели, знам ли и аз - Простият Българин :-))

ПП: Избирам кратуната ти - не виждам за какво се ползва освен да се чупят орехи с нея :-)))) На 24 си а май ще ти трябвам да ти сменя памперса ?

UB40 !



Тема Pisna mi ot teb!нови [re: jamie]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано27.08.03 23:29



Otkazvam se! Ne si mi interesen ve4e! Tvarde si tap za da si gubia vremeto! Ti si porednoto drebno balgarsko majlence, koeto e iako proiadeno i izbiva kompleksi, kato zlobee po uspelite ili po tezi, koito imat iaven 6ans za uspeh! Imitirai jivot v BG! Za6toto vsi4ko tika e imitacia!!! Zlobei! Umirai ot iad! Misli se za tova, koeto ne si! I karai slujebni koli ili li4ni na koito niakoi nemec (ili germanec) e pardial v/u tiah 10 godini! Polzvai slujebni pari, iaj slujebna hrana, spi v slujebno apartement4e i si svirkai!
Are i umnata!

NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 27.08.03 23:31.



Тема Е, геЙчо ?нови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано27.08.03 23:58



Уека нощ !

UB40 !



Тема Ueka i na teb!нови [re: jamie]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано28.08.03 10:03



Te taka e! Nie sofiskite kopeueta ne triabva da se pua6ime! Triabva da sme uubezni edin sdrug, abe da si go kajem na Enguish - "pauait"! Saglauasen si smen, naui?! Ne e hubavo da se pua6ime s puestnici i da se puieme po uiacata, naui?!
Ama tva "Sofiisko Kopeue!" e mnogo iako nali! Vinagi me e kefilo maximalno!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Абенови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано28.08.03 15:23



най-смешно ми е когато някой се опитва да ме обижда на ШОП (това встрани от разговора ни, по принцип) :-))))
Аз тук съм пришелец. И както се казва - съм за малко :-)))
Иначе копеУе-то рулззззззз :-)

UB40 !



Тема Re: Абенови [re: jamie]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано28.08.03 21:31



abe az sam si ШОП po rojdenie i neznam ot koia generacia, pak mi e smeshno s tezi 'kopuele'. se oste ne go svastam, stoto az v sofia nikoga ne sam imal poznati det da govoriat taka, no karai. tova iavno e druga tema.



Тема Re: Абенови [re: c23O]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано29.08.03 09:33



Na "уъ" govoriat ot Plevensko(Пуевенско)! Tova e dialekt, koito e mnogo "moderen" v momenta! Vsi4ki si umirat ot smiah!

Are! I nema da se pua6ite, kopeueta!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Абенови [re: GAlNER]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано29.08.03 09:59



e, ne mislia che e v Plevensko, pone az ne se sestam tam taka da govoriat. az znam che po Dupnica taka govoriat i razni drugi mesta okolo Sofia. pak i imam edin priatel ot Pernik det se go ebavat s niakva pesen 'Skakauec'



Тема какъв е тоя луд дизел бе?!нови [re: c23O]  
Автор CastorT (R19 16V)
Публикувано29.08.03 11:58



значи аз за такъв феномен във Варна не съм чул нито съм виждал.... Абсолютно не вярвам, че дизел Венто ще направи 15.9 сек... смятам че и БМВ 325ТД няма да ги направи... със сигурност тоз е някакъв самозванец, щото се щях да съм го виждал за толкова време по-дръпките във Варна или най-малкото щях да съм чувал за него...
Понеже гледам, че е канил КуКу в Бургас оная неделя... аз бях там тогава, нямаше много коли от Варна... определено Венто не видях да имаше... камо ли да се пуска...

КуКу ти прибърза малко с обидите към варненските коли... има тука също бързи коли приятел... май най-бързата кола в БГ на 400м е във Варна, аз поне за по-бърза не съм чувал... Също така онази въпросна неделя в Бс... Тони Турбото с Ветрата си победи убедително Субаруто, което още е сток - вярно от летящ старт обаче му взе сериозна преднина... а със другото по-старото, което сега е на Марков вървяха равни... Също тук има един направен стар Кадет 2.0 16V, който пък простря шортите на бегача с Астрата от Бс като беше във Варна преди време... и на края да не забравя да спомена '84 Королата 1.6i, която е абсолютен фаворит в класа си, а и в по-горните... пред всякакви CRXове и т.н.
Така, че има във Варна бързи коли... виж бързи дизели бих казал, че няма Но ще се заинтересувам дали аджеба съществува такова бързо дизелово Венто, което се подвизава със страховития прякор "лудия дизел"

STREETRACERS.HIT.BG


Тема Re: Абенови [re: GAlNER]  
Автор lvo_Dinkov (типичен Иво)
Публикувано29.08.03 13:22



Като представител на групата "Made in Pleven", мога да те уверя, че съвсем друг е диалекта там, а този, които описваш, се наблюдава в Перник, а и тук в София доста често го срещам



Тема Re: Абенови [re: lvo_Dinkov]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано29.08.03 21:47



kak za 20 godin da ne sam imal ni edin priatel v Sofia det da govori na 'kopeue'?



Тема Nishto podobno!!!нови [re: CastorT]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано29.08.03 22:00



Obidih samo "Crazy denzel" i nishto drugo!!!
Izvini me, ako sum te zasegnal, teb ili niakoi drug, ne e umishleno
No priznai, che i ti niama da si zamalchish, ako niakoi ti govori, takiva gluposti!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Абенови [re: c23O]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано30.08.03 00:25



Това е скорошна простотия - след случая СКАКАУЕЦ :-)))

UB40 !



Тема Ако Королкатанови [re: CastorT]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано30.08.03 00:44



е онази бялата - съвсем наскоро си взех такава :-)))
Ако е сток - по-зле е от 1.6 160 коня СРХ.

На Тони Вектрата още ли е за ремонт ? Голям смях с тия летящи стартове - ще взема да предложа и стартове на задна :-))))) Иначе чувам весели неща - на Тони ГТЕК-а мерил 7 секунди на едно Уно Турбо - а в Сф друг ГТЕК Про Компетишън на същото Уно дава 8.3 - което е реалното най-доброто му време.
Та според варненския ГТЕК Вектрата давала малко над 5 секунди до 0-100км/ч което ме напуши на смях. В светлината на Про Компетишън замерването обаче нещата се изясняват :-))))

Иначе има коли във Варна, лошото е само когато Варна или София или Бургас (или Каспичан) забравят че има и други в България ;-)))))

UB40 !



Тема Sory, obarkah se!нови [re: c23O]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано30.08.03 00:56



Iskah da kaja v Perni6ko! Tova e perni6ki dialekt! A v Sf. samo punktirame za da e veselo

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Ей сладур............нови [re: jamie]  
Автор TURBOmaniak (streetracer)
Публикувано30.08.03 02:40



недоносен ти май мноо се кефиш да хвърляш камъни в хорските градини ааааа ?????? Знаеш ли кво ше ти кажа не ма ебе женен ли си омъжен ли си на колко години си и прочие, ако се случи така че да дойда в София и случайно те мерна някъде щото съм имал нещастието да видя грозната ти мазна и въшлива мутра на снимки, тази мутра вечно ухилена ще въде толкова лошо размазана че просто даже и монитора на РС-то ти като те види и сам ще се изключва от страх. Това е което имам да ти кажа на тебе, всичко друго е просто губене на време и нерви.


Сега за всички други които четат тези форуми искам да направя едно съвсем елементарно уточнение. С моя така наречен ГТЕК съм мерил едно единственно Уно Турбо тук във Варна и то беше отчайващо зле след като даде време 0-60мили над 8.5сек. а от къде този хърбав миризливец Джейми му идва това инфо не ми е ясно, но не ма ебе и то никак. Относно това което го е напушило на смях искам да кажа че дали е вярно или не е нема никво ама абсолютно никво значение за момента, щото според него най готината кола се казва ИЗГНИЛА ХОНДА ДЖАЗ или некво друго чудо на техниката(задължително японско) с мотор от 0.5литра и цена колкото долните ми гащи. Също така стана въпрос за ПРО Компетишън ГТЕКа и аз абсолютно, даже супер случайно имам такъв и то мога да кажа вече от доста време и на въшливото мутреещо хейтърче което плаши хората с пясък в карбураторите и квартални бабаитчета мога да му кажа че точно този ГТЕК Компетишън показва доста по оптимистични данни в сравнение със стария модел който по някаква пак абсолютна случайност аз също притежавам. Така че доволно ухилен въшлив миризливецо искам ти кажа , че когато тук във Варна се появи първия ГТЕК ти тъпако въобще не беше чувал че съществува такова чудо а сега мноо бързо напредна с материала след като виде един такъв и вече си мнооооооо модеререн и си голема работа.

Виж кво копеленце гадно не ма ебе за кого къде и какво ще разправяш, аз не искам повече да бъда споменаван в постингите ти, не за друго а просто защото каквото излезе изпод твоите неизмити, долни, гадни и криви пръсчета всичко мирише толкова зле че е достатъчен един твой постинг за да се осере цяла една тема. Така че говори си за когото искаш но ти препоръчвам да говориш само за хора които познаваш а не за такива които даже не си чувал и по телефона нито пък си виждал на яве. Незнам кой вече не разбра колко комплексирано и колко мизерно човече се крие за този между другото супер педерастки звучащ ник.

Това е от мен, бях си казал че нема да пиша вече във тези форуми щото само се нервя за простотии ама след като случайно, наистина супер случайно попаднах на този постинг честно казано, а и вие сами виждате, немаше как да се въздържа за което в известна степен съжалявам, но както се казва просташко е ама ти олеква.



Тема Re: Ей сладур............нови [re: TURBOmaniak]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано30.08.03 12:43



Абе, що не му пуснеш лична бележка да си се разберете, а задръстваш форума с глупостите си?!?!

Nil novi sub sole


Тема Re: Nishto podobno!!!нови [re: |Kuku|]  
Автор |ukuK| (непознат)
Публикувано30.08.03 13:16



****

Прогресивното задълбочаване на проблема с колегата |Kuku| навлиза в нова фаза.
Обръщането му към специалист явно няма положителни резултати до момента.

****



Тема O, дебел ! Я пак здрасти ! :-)нови [re: TURBOmaniak]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано30.08.03 14:08



Като дойдеш в София - ще се върнеш -БОЛИ МЕ ХУЯ ЗА ТЕБЕ И ПОТРОШЕНАТА СИ ВЕКТРА :-)))
Тук случайно никой никого не мерва - мерват ме хора с които искам да се срещна :-) Така че ДУХАЙ ! И се научи да потегляш на 3-та, че като гледам май смяташ да си караш колата така...

То на тебе май освен бирата и маслото под Опела друго не ти е ясно ама не мисля че ще ти трябва повече - свиквай :-)) Така е добре за лайнари като тебе :-) Г-ТЕКа ти лайньо го знаех още преди да го купят за 5 въшливи долара на търг :-) Голямата Варна-голямата работа ХЕХЕХЕХЕХЕ !

ТОНИ, вече те СПОМЕНАХ. И ти казвам да ходиш да си ЕБАВАШ МАЙКАТА - защото така ме кефи ! :-)))

ПП: Мисля че ти отива Тони Случайния Шит :-) Мда, определено ти отива !
Колкото до Джазове и други колици - светни си информаторите да влязат малко в час - аз не стоя на едно място като вас :-)))))) Ае чао !

UB40 !



Тема Защотонови [re: Tanuco]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано30.08.03 14:10



знае че не ме ебе - иска да го чуят колко е велик :-)

UB40 !



Тема Re:Еиййй ПЕДОФИЛ.......нови [re: jamie]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано30.08.03 14:24



Еби му маикатааа веееееее jamie.....ГАДНО НАЕБАНО ИНТРИГАНТЧЕ.........

''- е онази бялата - съвсем наскоро си взех такава :-)))) ''
Коя е тя бялата вее интригант наебан, да не говориш за Ланчията на TURBO Maniak-a????? ГЕЙЦАНЧЕ гадно , 30 ГОДИШЕН НЕИЗДЪРЖАЛ ГЕЙ....
За Делтата на колегата, искам само да ти кажа че вече на 100 човека я показах (НА СНИМКА
) и всичките я гледаха мнооо насрано, щото колата си е бомба >>> гаден хеитър........

''-На Тони Вектрата още ли е за ремонт?''
УУУУ ВЕ ШМИРГЕЛ, мутричке насрана ти маи забрави кво ти обяснявахме преди време по - въпроса със счупените Вектри Уна и др. >>> маи сериозно забрави колко смешно исглеждаше тогава, ааааааааа?????

''-на Тони ГТЕК-а мерил 7 сек на едно Уно Турбо''
Тва пък къде го четеш, тва Уно ТУРБО по-него време и 9сек. не моеже да направи, пак нещо не си разбрал, ТАПАНАР.....

-а в СФ друг ГТЕК Про Комп. на същото Уно дава 8.3 - което е реално наи-доброто му време''
В СОФИЯ ТАПАНАРИНО КРЕМАТОР СКОРО Е ЗАСЯКАЛ 7.3 СЕК. ДО 100 НА НЕГОВОТО УНО С НЕГОВИЯ Г-ТЕК КОМП., РАЗБРА ЛИ СЯ НЕКЪДЪРНИКО СЛАБОУМЕН, ОТ ВАРНА НИКОИ НЕ СИ Е ЗАСИЧАЛ БЕГАЧКАТА В СОФИЯ, И ТВА ВЪПРОСНОТО УНО Е ЗАСИЧАНО САМО И ЕДИНСТВЕНО ОТ Г-ТЕК КОМП. УРЕДА НА ТУРБО МАНИАК-А, ЯСНО ЛИ Е ВЕ ДРАЗНИТЕЛЧЕ ТЪПО????

НЯМАМ ДУМИ ПРОСТО, АВЕ ТЪПАН ОТ ДЕ ГО ИМАШ ТИ ТВА ИНФО БРЕ ДА МУ ЕБА МАИКАТА, НАПРАВО ТАЛАНТА ТИ ДА НЕРВИШ ХОРАТА С ПРОСТОТИЯТА СИ Е ОГРОМЕН bitch .....

ти маи кат гледам само и само да изнервиш хората си измисляш цели историй с Г-ТЕЦИ ВЪВ ВАРНА И Г-ТЕЦИ В СОФИЯ >>> ИЛИ С ДВЕ ДУМИ: НА ТУРБО МАНИАК-А УРЕДА НЕ МЕРИ ВЕРНО>>>ТВА ЛИ ИСКАШ ДА КАЖЕШ ВЕ МАФИОСЧЕ ИЗМИСЛЕНО!?!?!?!?!?

''- 5 сек до 0-100км/ч което ме напушва на смях''
ТИ ПЪК КВО ПРАВО ИМАШ ДА СЕ СМЕЕЕШ ВЕ? ТИ НАЛИ СЕ СЕЩАШ чЕ ВОАБЩЕ НЕ ЧАТКАШ ЗА КВО ИДЕ РЕЧ, АААА???

Еи UB40 бухаха:)))) треа да знаеш че мнооо дразниш с гадните си постове, НО НИЩО ВЕЧЕ ЧУХМЕ ЧЕ СИ ЕБАСИЙЙЙ СМОТАНЯКА, ОБАЧЕ ВНИМАВАИ ЩОТО мноо се дразня от простотията ти >>>> Ако си голям мъж, ходи при човека и всички тези лаина му ги кажи в очите, не ми се прави на велик пред пс-то, яснооо ли е веееее ОХЛЮВ НАСРАН.....

П.с Ти скоро към Варна ходил ли си, ако не къде точно живеееш в София????!



Тема Re: O, дебел ! Я пак здрасти ! :-) JAMIE мутрата:)нови [re: jamie]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано30.08.03 14:41



Абре педерасче гадно, що ти не ходиш да си ебеш пичка си маина ве?????

Еиии вече мнооо хора разбрахме че само пред ПС-то си мнооо велик, така че можеш да се скриеш някъде вече!!!!

Иначе за тва което пишеш, аз лично бих ти размазал педофилската физиономийка заради тези ТИ гадни ебавки!!!



Тема Духай и ти бенови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано30.08.03 14:43



келеме :-)))
Чул недочул - да си каже. Не ме ебе Ланчата дето не е и на Тони :-))) Не става въпрос за нея. А иначе сигурно добре изглежда - на картинка :-)))))) Хахахахахаха !
Педофил ще викаш на баща си - когато те е правил :-Р
УНО-то не е засичано само с този уред, ама отде ли да знаеш ти - в мухлясалата Варна :-))) Като се замисля - Вектрата трябва да е била засичана летящ старт - сигурно доускорението и от 60 до 100 е било 5 секунди :-РРРРРР

ПП: А ЮБи 40 съм го сложил точно за говненца като тебе - дето целия им живот минава в картинките - да има по какво да джафкат :-)) Джаф-джаф !

ППП: И понеже те гледам че се палиш - ЕБАВАЙ СИ И ТИ МАЙКАТА ГЕЙЧЕ !

UB40 !



Тема Ти келешченови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано30.08.03 14:47



не можеш ГЗ си да обършеш - сигурно си още на памперси :-))

Я у лево ! Или ако ще ти олекне почни пак да пишеш за Уно-тата на БАЩА си :-)))
Гейче недоизлюпено :-)))

UB40 !



Тема Re: Ела да си говорим във Варна.....нови [re: jamie]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано30.08.03 23:43



Ве мъжки, елааааа ве ''ГОЛЯМ'', еллллааааа да те взревим вееееее чук!!!!!!

Не знам ''кои е чул и кои не е дочул'', ОБАЧЕ ТИ ОПРЕДЕЛЕНО НЕ СИ ДОРАЗБРАЛ НЕЩО:)))))
ЗА КОЕ НАЕБАНО УНО ГОВОРИШ ВЕ, ЧОВЕКА ТИ КАЗА ЧЕ Е ЗАСИЧАЛ САМО ЕДНО НАЕБАНО УНО КОЕТО Е ВЪВ ВАРНА, И СКОРО ТВА УНО НЕ Е БИЛО В СОФИЯ, ЩОТО ДА НЕ СЕ СЧУПИ НЕЩО ПО-ПЪТЯ-:))))))НАЛИ СЕ СЕЩАШ

ИНАЧЕ ПЕДОФИЛ АЗ СИ ЗНАМ НА КОГО ДА ВИКАМ -:))))

''МУХЛЯСАЛАТА ВАРНА :-))))''
МУХЛЯСАЛА БИЛА, БУХАХАХАХА:-))))

ТИ СЕГА САМО НЕ РАЗБРАХ ЗАПОЗЛНА ЛИ СЕ С ТУРБО МАНИАК-А, ИЛИ КАКТО ПРЕДИ СИ ГОВОРИШ ЕИИ ТАКА КОЛКОТО ТАШАК ДА СТАА???

''-дето целия им живот минава в картинките''
ПАК НЕТОЧЕН ОТГОВОР ДАВАШ...
ЗАЩО ТОКАВА СИ ГО ЛЕПНАЛ ТВА ЮБи 40 в твоя профил:-))))

''-ЕБАВАЙ СИ И ТИ МАЙКАТА ГЕЙЧЕ ! ''
Мерси, ОБАЧЕ АЗ ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ НЕ СКАЧАМ НА МАИКИ:-)))), КАМО ЛИ НА СВОЯТА МАИКА!!!!!
АААААА ВЕРНО БРЕ, ТИ НЕКВИ ПРОБЛЕМИ ИМАШЕ С ЖЕНА СИ, НЕЩО НЕ ТИ ПУСКАШЕ МАИ, ОПРАВИХА ЛИ СЕ НЕЩАТА В ПОСЛЕДНИТЕ 4-5 МЕСЕЦА:-))))????

БОЛЕН МОЗЪК СИ ТЕ ВЕЕЕЕЕ ЕИЙЙЙЙЙ!!!



Тема Re: TURBOmaniak...нови [re: TURBOmaniak]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано31.08.03 04:04



Батка гледам, че имаш некви съмнения или нещо от сорта >>> ТА НЕКА ТИ КАЖА ЧЕ ТВА ИНФО ЗА УНОТО НЕ ИДВА ОТ МЕН, А ОТ КЪДЕ ГО ИМА ТОЗИ ШМИРГЕЛ ''ДЖЕЙМИ ИНТРИГАТА'' НЕ ЗНАМ!!!

АЗ ДАЖЕ ОЩЕ НЕ СЪМ ГОВОРИЛ С ЖОРО (ОТКАКТО МЕ ТЪРСИ), ТАКА ЧЕ САМ СИ ПРАВИ СМЕТКАТА ОТ ДЕ ИДВА ТВА ИНФО >>> СЪЩО ЗНАМ ЧЕ УНОТО НА ЖОРО СИ ГО МЕРИЛ САМО ТИ С ТВОЯ Г-ТЕК, НО ТОИ НЕ Е ХОДИЛ В СОФИЯ, ПЪК КАМО ЛИ ДА СИ Е ЗАМЕРВАЛ КОЛАТА ТАМ......
ТИ ГО ЗНАЕШ ТОЗИ ПЕДЕРАС ЧЕ САМО СЕ ЯДИ ХОРАТА, ТАКА ЧЕ ТВА МИ ИЗГЛЕЖАДА КАТО ПОРЕДНАТА НАПАДКА ОТ СТРАНА НА ''ИНТРИГАТ'' (ДЖЕЙМИ) СРЕЩУ ТЕБ......
ДЕ ДА ЗНАМ БАТКА, АКО АЗ СЪМ НА ТВОЕ МЯСТО ПРИ ПЪРВОТО МИ ХОДЕНЕ ДО СОФИЯ БИХ ГО НАМЕРИЛ И ИСКРИВИЛ ОТ БОИ.......

ТОЛКОВА ОТ МЕН, РЕАСЕ!!!

ТА ДЖЕЙМИ, КАЖИ НИ ЗА КВО УНО ГОВОРИШ, ЩОТО ПО-ТОЗИ ЕБАН НАЧИН ЗАВЪРТАШ ЕДНА МНООО ЕБАНА ИНТРИГА, ПЕДЕРСЧЕ ГАДНО



Тема Оставяй го бе пич, не виждаш ли...нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано31.08.03 09:49



...че горкия не знае на кой свят е, ние тука доста хора сме му се наточили, аз до месец се местя да живея в София, така че ще има посещения!



Тема Re: Оставяй го бе пич, не виждаш ли...нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано31.08.03 10:10



Ами мнооо се радвам тогава, поне да има някои да го подсеща на кой свят живее.......

П.С Абе тои и МаХо познава нашия маниак Джеймито.....

ВНИМАВАИТЕ ДЖЕЙМИТО ПОРАДИ ЕДНА ИЛИ ДРУГА ПРЕЧИНА СЕ ПОЗНАВА С КВАРТАЛНИТЕ НАРКОМАНЧЕТА КОИТО ПРААТ ВСИЧКО ЗА ДА СИ ВЗЕМАТ ДОЗАТА, СЪЩО И С КВАРТАЛНИТЕ БАБАИТЧЕТА СЕ ЗНАЕ, ДАЖЕ И ЗАПЛАШВА ХОРАТА С ТЯХ......



Тема Ах колко смешно !нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано31.08.03 12:23



Интригата си е ваша бе !
Аз какво общо имам - да съм те споменавал нейде ?????
Я идете си ударете по една пишка та се разберете че ме напушва на смях - другите виновни че не можете да се оправите "по комшийски" !

UB40 !



Тема Ей ся хукнах до Варна !нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано31.08.03 12:26



Ти май в саксийка си расъл - иди си разплети интригата че те гледам нещо нервен ( и недоклатен) - после пак ела :-)))
Ще се сцепя от смях - както сами си го слагате никой друг не може ви го сложи !

UB40 !



Тема О, да ге-то !нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано31.08.03 12:32



Мислиш си май че София е нещо такова като дупката в която живееш ?
Пак ще кажа (защото виждам че не си разбрал) - като дойдеш в София - какво ? И ако реша да се видим - какво ? А ? Не чух ? Щял да ме посети :-)) Голям ПРАЗ ! Ще дойдеш, ще си идеш :-))) Наслушах се и се нагледах на ербап-копеленца :-))

ПП: Помня преди годинки как възприемах аз ходенето си в София - е, ти си по-зле. Жалко само че няма да съм близо до тебе да ти гледам сеира първите месеци в София :-)))

UB40 !



Тема Чети отговора за Владето :-)нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано31.08.03 12:35



Няма се хабя да пиша по два пъти за всеки баламурник, решил да ме заплашва :-)))

UB40 !



Тема За момчето Jamie...нови [re: jamie]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано31.08.03 12:46



...абе пич, някой да ти е казал че не живея сега в София?????
Живея от 3 години тук, но сега се премествам тотално...а като се видим ще видиш какво ще стане, аз заплахи не обичам!



Тема Re: Бухахахаха:-)))))))) Ербапкопеленца/е :-)))нови [re: jamie]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано31.08.03 21:24



''- Наслушах се и се нагледах на ербапкопеленца :-)))''

Забележете кои го казва/пише :-)))))
А бре смешен, ти осъзнаваш ли кои е ''PC ербепкопеленцето'', аааааа :-)))???

ЗАМИСЛИ СЕ ''ЛЕКО''!!!



Тема Хайде момченце младо:нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано31.08.03 21:45





Пълно е в София с перушини от такива като тебе :-)))

UB40 !

Тема Хайде и на теб татиното !нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано31.08.03 21:46





ПП: Само гледай да не получиш световъртеж !

UB40 !

Тема Re: Ах колко смешно !нови [re: jamie]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 02:31



''Интригата'' ти е втория ник ве смотаняк!!!!!

И мнооо те моля да не се месиш там където не треа, пост-а беше за TURBOmaniak, a не за ***''PC бабаита jamie гейцана''***!!!

Аааааа в онзи пост за тебе беше последния въпрос!!!!

''-Я идете си ударете по една пишка та се разберете че ме напушва на смях''
Еееее ти верно си ГЕЙ, сорри батака ама по-този начин само ТИ се разбираш с приятелчетата си:-)))))
***За нова година мое да доидем да те поразкрасим малко таман неа да купуваш новогодишно драво :-)))......
И КАКТО ВЕЧЕ КАЗАХ ТИ БАТКА НЕМАШ ПРАВО ДА СЕ СМЕЕШ, ЯСНО ЛИ Е ВЕЕЕ???

ПАК ТИ КАЗВАМ НЕ СЕ РОВИ ДЕТ НЕМАШ РАБОТ, ЩОТО АЗ ПОНЕ НЕ ИСКАМ ИЗЛИШНИ ПРОБЛЕМИ ЗАРАДИ ЕДНО ЕБАНО НЕИЗДУРЖАЛО ХЪРБАВО ИНТРИГАНТЧЕ >>>>> jamie.........ЯСНО ЛИ ЕЕЕЕЕ?



Тема Re: Ах колко смешно !нови [re: Uno TURBO Evolution]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано01.09.03 02:49



И също не говори нищо за мен, или за Варненските ТУРБО Уна!!!!
Не искам да чувам повече измислени историй за тези коли от твоя страна, И КАТО ЦЯЛО НЕ СИ ИЗМИСЛЯИ ТЪПИ ИСТОРИЙ ЗА УНА, Г-ТЕК УРЕДИ, И ДР.!!!
ПИШИ ЗА ТОВА КОЕТО ЗНАЕШ И СИ 100% СИГУРЕН ЧЕ Е ИСТИНА!



Тема Хахахах !нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано01.09.03 13:02



Ще ми спестите парици - ще дойдат за Коледа 2 дървета (вие) :-))))

Я бегай да изкрънкаш от тати някой лев - за интернет клубче :-)))

Колко си ми смешен и жалък - сам си го начука и сега ревеш !

UB40 !



Тема Варненски УНА рулллззз (на картинка) !нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано01.09.03 13:06



Знаеш ли колко ме боли ХУЯ дали, колко % и какво е истина ?
Ей, старши ? Отпусни малко а ?

UB40 !



Тема Re: Хахахах !нови [re: jamie]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано02.09.03 09:38



Аиде да се запознаем първо, пък тогава да прецениш ''колко съм смешен и жалак''!!!

А за Варненските Уна и ''% истина'' не ебвам, щото ти воабще не знаеш за кво иде реч, не ме познаваш, също не познаваш и Т.Маниак-а и кого ли още не, НО ПРОСТО ЦЕЛТА ТИ Е ДА СЕ ДЖАВКАШ С ХОРАТА ПРЕД ПС-ТО, А ИНАЧЕ ПО-УЛИЦИТЕ СИГУРНО ХОДИШ НАСРАНО......

Аиде повече кат се видим, след нова година!!!



Тема Айденови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано02.09.03 17:52



някой друг да те чака до Нова Година - не си заслужил мисля :-)))
Винаги съм се чудил такива слепи котета като тебе при раждането си как намират дупката за навън....

UB40 !



Тема Re: Айденови [re: jamie]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 02:28



Еи гей мнооо внимаваи кви ги пишеш, щото да не посинееш>>>Кат си доида........

Повече неа кво да говоря, ВНИМАВАИ ЧЕ КАЗИМ ОРА + ДРЕБНИ УСТАТИ ПУТКИ КАТИ ТЕБ......



Тема Re: Айденови [re: Uno TURBO Evolution]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 02:34



Само не разбрах в кои квартал живуркаш, имам няколко братчеда в Младост и Люлин > НЕ ЗАПЛАШВАМ ПУТКО, САМО ИСКАМ ДА РАЗБЕРА ДЕ СИ, ПЪК БРАТЧЕД МИ (ГОЛЕМИЯ) НЕ СЕ ЗАНИМАВА С МАЛКИ ПРИКАЗЛИВИ ПУТЧИЦИ КАТО ТЕБ ТАКА ЧЕ СПОКООО???

Ако имаш нещо да ми кажеш тел-а ми е (818) 268 - 7540!



Тема Re: Айденови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано03.09.03 08:46



samo det zabravi da slojish koda det se nabira za ot drugata strana na blatoto



Тема КО КАЗИТЕ ?нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано03.09.03 10:38



Абе я иди научи български че ти се видяха сините мангалски венци бе :-)))
Щял да си дойде ! Аз да не живея у вас във Филиповци бе, катунар !

UB40 !



Тема О !нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано03.09.03 10:44



И дедо си може да юрнеш :-)))
ПП: Абе да не са те отпрали снощи че само за путки говориш и нещо пак нервен ми се струваш ?

UB40 !



Тема Re: О !нови [re: jamie]  
Автор Toshito (VW маниак)
Публикувано03.09.03 13:10



ave tyka samo se karate... prosto tka ne mu e mqstoto vijte v nqkoi drug klub da se zaplashvate i boishta da praite.... tyka e za nai-dobrata kola a pak za jamie.... jamie vnimavai negovori takiva neshta shtoto nie varnenci i burgazlii sme seriozni hora i ne sluchaino 2te nai burzi koli v bulgaria sa ot tezi dva grada !!!



Тема A, не знам за васнови [re: Toshito]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано03.09.03 13:32



но аз се забавлявам с пълна сила ;-)))
Няма лошо да са бързи - къде е третата ?

ПП: Не виждам защо обаче трябва да правя евала на всеки бургаски или варненски пишлю само защото в града му имало 2 добри коли :-))) Да не би да са му в гаража ?

UB40 !



Тема hahaнови [re: jamie]  
Автор Toshito (VW маниак)
Публикувано03.09.03 16:39



ne be nikoi ne ti e kazal da pravish evala ama po dobre ne se zajajdai shtoto shte dadesh kryv !!!



Тема Абенови [re: Toshito]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано03.09.03 17:17



ти гледай да не пуснеш лайно (че гледам цвета - май с такова си боядисвал за по-евтино)

UB40 !



Тема Аре бе, Тошеееее!!!нови [re: Toshito]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано03.09.03 23:52



Нали щеше да идваш у столицата на гонките
Чакам те вече втора седмица на входа на летището в Божурище, ама те отнема
Скоро ще започна и кръв да давам, от скръб


П.П.
Имам 10лв. от миналия ми рожден ден, ако искаш да ти ги дам за нафта, да имаш на гонките, като дойдеш????


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: КО КАЗИТЕ ?нови [re: jamie]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано04.09.03 05:06



Не знам де живееш, аааа тои МаХо написа неква тема за теб, там треа да пише де живееш>>>>МАИ В КАЗАНА ПИШЕШЕ, ИЛИ НЕЩО ОТ СОРТА, НЕЗНАМ НЕ ТЕ ПОЗНАВАМ......

Пък за мен не бери грижи де живея!!!

с230: Мдааа забравих за кода, нищо ония гей може да си го намери сам, ако иска да ми каже нещо де......



Тема Re: КО КАЗИТЕ ?нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано04.09.03 08:43



mi ako chak tolkova ti e domachnialo za BG prikazka kaji, na men long distans-a mi e bezplaten , moga da si poprikavam malko s teb



Тема Re: КО КАЗИТЕ ?нови [re: c23O]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано04.09.03 09:26



Пич ти в кой ЩАТ си?

Аз на моя телефон немам long distans но нема проблеми може да звънна един телефон.....

''-mi ako chak tolkova ti e domachnialo za BG.''
Не пич, нема такова нещо, просто ако колегата джейми иска да ми каже нещо, нека го стори по-телефона, или поне меила >>> щото тука в тези форуми е пълен маитап.......

Иначе тука в Л.А сме се събрали една ''банда'' (маниаци) българчета по-младите де, така че има какво да се прави >>> Кафета, Плаж, Море/океан, Планини, Риболов >>> Гаджета (БЪЛГАРКИ ), ПАРТИТА, ПИЕНЕ, КОЛИ, ГОНКИ, Картинг, в бъдеще ТУНИНГ >> всичко както му е реда......



Тема Re: КО КАЗИТЕ ?нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано04.09.03 09:46



eh, dobre si jiveete tam v L.A.



Тема Абе луд ли си ?нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано04.09.03 13:17



Да ходя да те търся - за какво си ми ? ;-)))
Я си ебавай майката в казана - щом те кефи !

ПП: Я оня като го видиш какъв е непоръбен люлински селянин - ще се чудиш какво толкоз си го благославял тука ;-)))

UB40 !



Тема Ах как ме кефиш :-)))нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано04.09.03 13:23



Нашенци в чужбина - в превод : варненско селянче в Щатско :-)))
Да бе - там е Рая, а ние пасем трева :-))) Хахахахахах !
Ей бандата маниаци - можете ли да си позволите един път месечно поне да идете на ресторант ? :-)) Кеуеме, намерил с какво да се изтъпани :-)) Може би тунинг - тунинг на сапунерката си или четката за зъби ?
Муахахахахахаа, трябва вечно да те почерпя по мейла, развесели ме и днес !

UB40 !



Тема Re: za6to si igraete da mu obiasniavate na ...нови [re: pininfarina]  
АвторKucara (Нерегистриран)
Публикувано04.09.03 20:40



I kvo vika6, sled BMW da se ka4i na lancia i nema da sleze?:)))))))))))))
Are begai we, to4no onzi den se ka4ih na edna lancia thema, ebati ko6nika, nito servoto mu e servo, nito ABS-a ABS kato horata!!!!
Taka 4e nema kvo da mi prikaa6 duhllio selski!



Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: perko]  
АвторPERKO (Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 00:22



A BE DEBIL SHTO MI OTKRADNA NINAMETO



Тема Re: КО КАЗИТЕ ?нови [re: c23O]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 02:50



Става братче.......
Ти само не каза в кои щат си?



Тема Re: КО КАЗИТЕ ?нови [re: Uno TURBO Evolution]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано05.09.03 03:07



Джейми къв ти е тел. номера, мнооо искам да ти звънна един телефон >>> А и кажи в кои квартал живееш?


П.с МаХо даи малко инфо за този образ бре!?

За ресторанта: Ходим бре батка, поне веднъж в седмицата......
Има и кинти, ако тва намекваш де, споко не бери грижи за 'селяните' от БГ в САЩ!!!

ЗАВИСТ БАТКА, МНОО ЯКА........



Тема Re: КО КАЗИТЕ ?нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано05.09.03 09:09



v suburb na Chicago sam.



Тема Da, no!нови [re: Kucara]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано05.09.03 12:41



Ti sudish za vsichki koli, spored edna Lancia, kiato ne se znae v kakvo sastoianie e bila


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Абе луд ли си ?нови [re: jamie]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано05.09.03 16:23



Pin4er nali se razbrahme s teb neshto ...........iskashe da ne se zanimavam s teb i sprqh a gledam 4e ne si se sturpql a izrode.Emi OK shte pisha oshte neshta za kompleksrarskata ti li4nost.....................na kvartal li shte me obijdash ma .........az ima kade da jiveq i v centara no tva e druga tema.Zashto si takuv kompleks ti mojesh li da obqsnish na orata?Eh ako imashe nujnite razmeri(pone 60 kila) i na jivo da psuvash i obijdash horata taka ..........a a kef golqm shteshe da bude. Q kaji s jena si na kolko o4i se gledate?Po-edra li e ot teb ............ne se li 4uvstvash muja v semeistvoto .............sigurno i decatata ti kato navurshat 6-7 i te shte po4nat da te podtiskat. A na pedal te molq da ne obijdash nikogo poneje purviq put kogato te viudqh pomislih 4e si pedo i kato mi kazaha 4e imash deca ne mojah da povqrvam ............do takava stepen mqzash na meka kitka predstavqsh li si.(btw tq sigurno naistina ti e meka de) A ina4e ne e lo6o da si traesh kogato nqkoi e sprql da ti obrushta vnimaniice nali se seshtash.Aide prashtai mi sega tvoite lulinski mutri da me biqt hahahahaaaaaaa biq4i imal ..........jena mu v hazarta rabotila............gleda kartite ednovremenno na 2ma igra4i.............seshtai se
Btw q spodeli kakvo rabotish 4e mi e mnogo lubopitno.Az neshto razbrah 4e prepodavash v sofiiskiq ............ako vodish lekcii (a dano) shte mina da te napravq za smqh pred studentite.
Btw ti ot kolko godini si v Sofiq ..............koga stana grajdanin pa ti be simpatqga........a ti kade jiveesh ПОРЪБЕНА ГРАЖДАНКО?
PARADOXA_sf mi kaza 4e i na nego si mu se pravil na takuv kakuvto ne si i toi se e izpusnal i si e pozvolil da te zaplashi neshto a ti gorkiq si se oplakal v honda kluba 4e nqma da hodish na sreshtite na honda zaradi takiva kato PARADOXA ...........hahahaaaaaaaaaa ei mujleeeeeeeeee ot u4enici li se plashish.......za men biq4i shte vika ..........4e az shte stavam na 20 be kvi biq4i. A ina4e ako iskash ela utre pred nas shte otvorq kapaka da mi sipesh pqsak v karburatora ..........nali tva ti beshe oficialnata zaplaha kum kolata mi ..............Gainer moje da doide da mu se izseresh na kapaka .........drugata ti zabavna zaplaha. Ako iskash i klekalo shte ti napravim na kapacite si.
Ima neshto zburkano v teb i mnogo hora koiito te poznavat mislqt taka..............vzemi lekuvai se 4e se vodish ne mnogo durt a si predstavqm sled nqkoq druga godina na kvo shte mqzash.Btw ot kakuv proizhod si?




Тема Re: Абе луд ли си ?нови [re: MaXo]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано05.09.03 16:39



Zabravih da spomena 4e mi e smeshno kogato 4eta nqkade tvoi posting v koito obijdash na mestojiveene i dohodi..............spodeli sega ti kak jiveesh barovec.I molq te napravi si nqkade edna galeriika s tvoii snimki da se znae koi na kvo mqza .........ima hora samo kato gi vidish i ti stava qsno zashto sa ozlobeni.........mi te sebe si ne ponasqt kamoli nqkoi drug..aaaaaaaaaaaaaaa zabravih i edno zapis4e da ti 4uqt glasa .................toq tujen izmu4en glas deto nema mujestvenost da se naloji pri razgovor mejdu 5-6 godishni lapeta.




Тема Дрогираха ли те или те ебаха ?нови [re: MaXo]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано05.09.03 18:07



А, може и пиян да си :-)))

UB40 !



Тема Не бера азнови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано05.09.03 18:09



знам ви на какво мязате ;-)))
Пази боже сляпо да прогледа, ама НЗ.
Ще има конти докато тати праща :-) После - ще мрънкаш в България както го правиш и сега в ЛА :-)))
Аре у лево - нямам време за завист

UB40 !



Тема Макси,нови [re: MaXo]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано05.09.03 18:12



като ми потрябват парички аре да ме вкараш в бизнеса с правенето на стръв за риба ? А батенце ?
Нещо много си се размечтал за измъчени гласове гледам - излез от мухъла и глътни малко чист въздух миличък :-)))) Че гледам една групичка пишкомерци се навъдихте - да сте живи и здрави и да правие оборот на сервизите - има нужда и от вас !

UB40 !



Тема Re: СМЯХ......ПИНЧЕР С ХАРАКТЕР НА ПИТБУЛ, ЗАД PC.нови [re: jamie]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 11:43



От де ни знаеш ве геййййй....
АЗ НЕ ТЕ ЗНАМ, ОБАЧЕ ЕВАЛА НА МаХо че пак ме светна с мизерната ти автобиографийка...... поне разбрах защо толкова се ядеш с хората, пък тя виж ква била работата:-)))........

''-Пази боже сляпо да прогледа''
Тва до колкото мога да преценя за теб се отнасая, ''PC ''мъжкара'' :-)))''

''-Ще има конти докато тати праща :-) После - ще мрънкаш в БГ както го правиш и сега в ЛА''
НИКОИ НЕ МРЪНКА МА МЪРШО НЕЗАДОВОЛЕНА!!!! АЗ КАТО ГЛЕДАМ САМО ТИ МРЪНКАШ НЕИЗДЪРЖАЛ ГЕЙ.......
НЕ МЕ ПОЗНАВАШ ЗА ДА ПИШЕШ ПОДОБНИ ГЛУПОСТИ >>> НИКОИ НЕ ПРАШТА....


МАЛЕЕЕЕ ВЕЧЕ СЕ ОТКАЗВАМ ДА СПОРЯ С 30Г. ЛАИКИ, ПОНЕ БЪДИ РЕАЛЕН ВЕ 'МЪЖКИ', ЩОТО ПРЕД ПС-ТО Е НАИ-ЛЕСНО ДА ЛАЕШ, В РЕАЛНОСТА ЗА ТВА КОЕТО ПИШЕШ МОЖЕШ ДА БЪДЕ ЖЕСТОКА НАКАЗАН!!!!

ПЪК ЗА МУТРИ И ИГРАЧИ НЕ НИ ГОВОРИ, МНООО ХОРА ПОЗНАВАТ МУТРИ, НО ТЕ НЕ ГОВОРЯТ МНОО МНООО >>> ХОРАТА СИ ЗНАЯТ ЗАЩО....

МаХо батка мнооо ти благодаря за инфото, ако има нещо моля да добавиш.......



Тема Re: СМЯХ......ПИНЧЕР С ХАРАКТЕР НА ПИТБУЛ, ЗАД PC.нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано06.09.03 23:35



Абе гледам ви, повечето се правите на много много отворени, а се занимавате с някви пълни глупости.Нямате ли си друга работат, бе.
Държите се като некви дрисливи пубери(и ти и MaXo).



Тема Жестоко, казваш ?нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано07.09.03 23:48



Какво трябва сега - да си го преместя в лявия или в десния крачол ?

ПП: При пресаташето ми Макси - само от 9 до 18 часа с обедна почивка от 12 до 13. Само от понеделник до петък - да знаеш ! Тук - в България зачитаме Кодекса на труда !

UB40 !



Тема Re: ne ne si ia prodavam biah iadosanнови [re: perko]  
Авторkk (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 13:31



Ти си много смешен бе. Аз имах Ланча Делта HF Turbo (1600cc 130ps) "GTI eater". Ако знаеш колко BMV-тa (циганярки) като твойто съм насрал ще слезеш от тоягата и няма да я погледнеш. Такива като тебе са ме питали като стигнем на следващия светофар "Абе брато, колко кубика е тая кола?". Ako я карам с по-яка пружина на байпаса на турбото и 325 24V(192 ps) много трудно ме дърпа, а 525 24V въобще неможе да ми се опре. Това е положението, не ми се сърди обаче BMW е кола за скорост не за ускорение. На max скорост ще ме биеш. Сега имам Golf Rallye и се дърпахме с пича дето купи Delta-тa обаче трябва да ти кажа че се движиме заедно само дърпам една предница защото той прибуксува а Golfa e 4x4... Това че Lancia се чупели много са пълни глупости тая Delta съм я карал 6 години и не съм имал някакви големи проблеми двигателя несъм го пипил ходова част също. Има малки проблеми с тенекето но колата беше 85г... я виж едно BMW от 85 на какво прилича. Човека дето сега я кара е направил 40 000 и няма грижи. Проблемите сега ми почват с Golf-a защото ми хвърля масло от компресора а няма резервни части и нов е 4000 лв. Не си купих пак Delta защото искам Integrale a те са много пари.... A Tema 2.0 Tie(150 ps) ще те направи луд, за Tema Turbo 16V(200ps 0-100 6.8sec) да не говорим... наричат я "вълк в овча кожа". За Tema 8.32(Ferrari) мисля да не говоря може в интернет да я видиш, колата е модел 85 направи едно сравнение с BMW 85. Виж и цената на старо!!!!!!!!!
Нямам нищо против BMW но това дето си го написал за G60 е плод на твоето въображение защото моя Golf Rallye e с двигател G60 и мога да ти кажа че 0 - 80 ги прави за 5.8 сек така че това "do 60 go durpam malko" e pulna glupost viz za sled 160 spor niama :-))))))))))))))))



Тема Много готина кола!!!нови [re: kk]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано09.09.03 14:12



По принцип не харесвам Golf-II, но Рали версията ми харесва, даже бях хвърлил око на един такъв, преди Bravo-to!!!
Много готин - черен, '91г. с всички екстри, но 6800лв. ми се сториха много за тази кола!!!
Остави го "perko", той е изперкал, както и колата му
Нека се надбягва с тоя мъртвец, да го късат всички наред

П.П.
А и нали знаеш, по-добре 2.5л. Pepsi, от колкото 2.5л. BMW


Fiat Bravo 2.0-20v

Редактирано от |Kyky| на 09.09.03 14:18.



Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: perko]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 22:15



Imam sysed sys syshto tolkowa "drygliwa" Lancia Dedra. Kolata e izpylnenie na Abart ako towa ti gowori neshto i nosi na kapaka i jantite nepowtorimiq simwol na skorpiona. Motora e 2.0l sys 16 klapana i turbo kompresora na Abart, a konete sa nai-malko 170. Probwai se s takawa Lancia. Srama shte e po-golqm



Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: Mitko]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано11.09.03 22:25



Popravka. Standartnata Lancia Dedra 2.0 16V Turbo e 180 konq. Abart e 220 konq. Bez komentar



Тема Ха-ха-ха-ха, DRAGLIVATA LANCIA!!!нови [re: perko]  
Автор дЪ мacтЪp oФ дpAйвЪpc ()
Публикувано16.09.03 16:26



драглива ама май ти е разкатала фамилията и на теб и на твоя френд с проскубания Голф

а как разбра че е драглива като даже не си видял какъв модел е

Редактирано от дЪ мacтЪp oФ дpAйвЪpc на 16.09.03 16:32.



Тема Ми че те всичките са дръгливи...нови [re: дЪ мacтЪp oФ дpAйвЪp]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано16.09.03 17:51



...кво да гледа модела!



Тема да бе драгливи санови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Aнтинaпykoпeтин ()
Публикувано18.09.03 10:29



драгливи са, но тогава защо правят смешни разни БМВ-та и Голф-ове, при това 525 и ВР6



Тема Re: Ми че те всичките са дръгливи...нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторKoлera oт дeпoтo (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 12:48



Влади карай си трамвая, не ги мисли тия Ланчи...те винаги ще играят в Б група. Важното е трамвая да върви на пушка.

Лека и доходна смяна! Дрън-дрън-дрн!



Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: Toshito]  
Автор KPEMATOP (FIAT Uno Turbo)
Публикувано18.09.03 14:34



ako iskash pi4, are s uno turbo na po 200lv...



Тема Re: bravo be superMARIOнови [re: perko]  
Автор KPEMATOP (FIAT Uno Turbo)
Публикувано18.09.03 14:58



towa pokaza kolko si tup...
za predawatelni chisla ne si chuwal maj...
auuuuu nqkoj drug znae li kakwo predstawlqwat i ima li pochwa u nas???




Тема Re: Оставяй го бе пич, не виждаш ли...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор KPEMATOP (FIAT Uno Turbo)
Публикувано18.09.03 15:31



awe pi4, ti nali znaesh che mojesh da minawash po tramwajnite linii, nqma da te fane tok, ne se pritesnqwaj, nqma smisul da gi preskachash...



Тема Re: драгливo BMWнови [re: Aнтинaпykoпeтин]  
АвторTedo (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 16:06



Представям си какво му е БМВ-то, щом кара с 120-140 щото "иначе мноо харчи"

Сигурно така е свикнал още от Ладата на баща си (да кара икономично)... Като иска да му е евтинко, да си вземе АХ14Д
Имам познати в Австралия - там под V8 не се брои за автомобил...



Тема Re: Майко...нови [re: ADH-Honda]  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 16:11



С малко тунинг (и значително съкращаване на живота) Интегралето може да стане 300 коня и нагоре... Да не мислиш, че може да се мери с някое драгливо БМВ525 с компресия 5.5 ....
По-новите Ланча Делта има доста 2.0 турбо... Верна, не са най-надеждната кола, ама си е "спортист"...



Тема Re: Момко...нови [re: perko]  
АвторTedo (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 16:15



чувал ли си за Ланча Тема V8.32 ? (32-valve) Ferrari е двигателчето мааа.... и няма никви фабрични спойлери (те между другото въобще не играят, дори пречат, ако не са истински)



Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: perko]  
Автор RoYaLe (недоволен)
Публикувано14.10.03 19:13



asdasdasd



Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: perko]  
АвторKrasimir (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 11:10



www.lancia.com
derzaite pichove,
vishte kakvo se kazva dizain, aman ot germanski koshnici dialkani ot parvobitni hora



Тема Re: Ела ми бе сладур!нови [re: GAlNER]  
Автор Razbirach (Bash maistora)
Публикувано04.11.03 12:27



Prochetoh spora ti s Jamie i se zabavliavah istinski.
Smiatam che izkazvaniata i na dvamata obobshtavat prostotiata koiato za sajelenie se shiri v BG. Ne zashtitavam Jamie, koito pak nemoga da razbera zashto se zaiajda.
Nemoga da se sdarja i da ne komentiram niakoi neshta, poneje ti se izkazvash savsem po detski:
1. Za rabotata s koiato se hvalish tolkova: 580 leva zaplata predi ili sled danazite e? Osven tova naistina dobrite v bransha rabotiat za HP(koito mejdo drugoto sa podkupili vsichki smeshnizi v BTK), IBM, Microsoft, etc. A v tova che s chasprom dokarvash po 2000 leva dopalnitelno moje da se hvalish na manekenkite, te moje i da varjat na tezi lokumi. Bil sam v Italy i smiatam che s 580 leva mesechno ne ia poseshtavash tvarde chesto imaiki vprevid tzenite tam)))
2. Smenil si izvestni firmi kato Prosoft(tuk zamalko da umra ot smiah), Kontrax(po kachestveni), etc.
Koito smeniava mnogo firmi e ili nekadaren i go goniat, ili mnogo umen i si namira po-dobro i sam se maha. Vse oshte nemoga da predzenia ti ot koi si, no informiraki se za nastoiashtata ti menidjarka pozizia na sys admin v darjavnia sektor kadeto si klatish krakata smetnah che si ot parvite. Firmi kato Prosoft, Express Consult, Risk Electronics naemat studenti za po 200 leva, koito ne razbirat nishto, no pak i ne izkarvat mnogo pari. Sashtite firmi sled slivaneto na HP s Compaq sa v tejko polojenie, poneje na preden plan sa bivshite HP partniori, dokato Compaq partniorite duhat supata. Prosoft daje biaha pred falit, neznam sega kakvo e polojenieto.
3. Za vanshnosta ti: Znaesh li legendata za Narzis, koito bil vluben v sebe si?. Edin den se udavil, poneje se lubuval na lizeto si i se navel i padnal v ezeroto.
4. Za manekenkite. Za tiah i az ti zavijdam. Koia mejdo drugoto e Rosi Chernogorova, tova gajeto ti li e ili niakoia poznata...Pitam poneje ia spomenavash niakolko pati. Za majete manekeni shte si spestia mnenieto, poneje neiskam da te obijdam.
5. Vdigane ot leg: da beshe spomenal rezultatite inache nemoga da predzenia da zavijdam ili ne.




Неуспехът е единственият грях!


Тема Аре ся !нови [re: Razbirach]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано07.11.03 23:54



Не виждаш ли че се забавляваме ?

UB40 !



Тема Re: Аре ся !нови [re: jamie]  
Автор Razbirach (Bash maistora)
Публикувано08.11.03 07:45



Az sashto se zabavliavam. Makar che File99 spored men e nenadminat kolkoto i da se staraete....

Неуспехът е единственият грях!


Тема Ha! Kolko interesno!нови [re: Razbirach]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано09.11.03 15:52



Ve4e biah zabravil otdavna tazi tema i estestvoto na spora mi s Jamie!!! Naloji se da ia pragledam nanovo! Naisti ni be6e zabavno! Got e da raspusne6 parata niakade - kadeto i da e!
Za razbira4a:
4ove4e, ti si bil goliam anallizator, be!!! I tai kato mi e mnogo veselo v momenta, re6ih da ti otgovoria na niakoi vapros4eta i da ti korigiram niakoi nestroini misli i zakliu4enia!
1. Za svedenie: boli ne gaza, kakvo misli6 ti i dali misli4, 4e tova koeto sam napisal po-gore e viarno!
2. Naistina sam samovliuben (narcis), nikoga ne sam go kril, poradi prostata pri4ina, 4e ne mislia 4e tova e nedostatak, a naprotiv! Opredeleno ima za6to da sam mnogo dovolen ot sebe si!
3. Za Italy si prav! 580lv. ne stignaha! Tova liato, b6to za men i gadjeto sumata prehvarli 1000EUR. za 8 dena!
4. Za manikenkite spokoino moje6 da mi zavijda6! V tova niama ni6to strano - vsi4ki mi zavijdat!
5. Kolko vdigam ot leg li? Ne mnogo, po moite kriterii! O6te mnogo hliab ima da iam! No za svedenie: 150kg. ot leg, 60 bicepsi i govoria za serii, a ne za max. Rakata mi e 44sm.
6. Ne se pritesniavai da mi govori6 za manikeniete, niama da me obidi6! Prosto niama da mi e interesno, za6toto edva li 6te mi kaje6 ne6to novo! O6te pove4e, 4e ot 3g. sam prikliu4il s tova!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Уха !нови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано11.11.03 16:25



5. ида да разфасовам !
6. Викаш - зарасна дупарата вече ?

ПП: Тейк ит ийзи !

UB40 !



Тема Re: Ha! Kolko interesno!нови [re: GAlNER]  
Автор Razbirach (Bash maistora)
Публикувано12.11.03 10:47



Da analiziram pak, vijdam che ti haresva:

1. Ako te boli gaza otidi na lekar. Ne se znae ot kakvo e, moje da imash hemoroidi po zial den ot sedene pred kompa...Nali si manager i rabotish na buro v BTK. Makar che sled privatizaziata moje bi shte namaleiat burata....
2. Edin priate mi beshe kazal che Asen Agov(iziaven maneken kato tebe) tolkova se haresval che ako imal putka ili po goliam kur shtial sam da se ebe. Iavno si ot tozi tip.
3. S 1000 evro iavno si hodil pesha s gajeto do Italia i ste spali na palatka. Sajaliavam te poneje sigurno oshte gi otgladuvash tia pari. No kakvo da se pravi...jeni, ne izviniavai,... manekenki
5. Za vdiganeto Evalaa.. Sigurno obache pochivash po 5 min mejdu seriite i prez tova vreme pozirash vazbuden pred ogledaloto.
6. Zashto prekasna s modnia biznes? To ima mutri pederasi, koito niama da nalitat samo na Kalkandjieva. Izpuskash zlatni shansove.....

Неуспехът е единственият грях!


Тема Otgovariam ti vednaga!нови [re: Razbirach]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано12.11.03 18:53



Iazvno i na teb ti e zabavno, kolkoto na men!
1. Boli me gaza (s udarenie na "o") za tebe i za tova, kakvo misli6!
2. Ne mislia, 4e sam bil iziaven maniken, no mersi za komplimenta!
5. Za Itali: 4000km (otivane i vra6tane do Genua s obikaliane) - 500EUR. Tam biahme pri priateli i pove4e ot 600EUR ne otidoha, 100EUR ot koito biaha za novite mi obuvki DKNY!
Bih kazal, 4e dobre otgladuvam tezi pari4ki, sled kato predi 1 mesec si slojih Remus, a predi 1 sedmica vzeh novi pora4kovi djanti!
4. Da! Naistina po4ivam po 5min. i poziram prd ugledaloto!
5. Znae6 li za6to prekasnah s "modnia biznes" - kakto go nari4a6?! Za6toto sega izkarvam 5 pati pove4e s akala si!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Otgovariam ti vednaga!нови [re: GAlNER]  
Автор Razbirach (Bash maistora)
Публикувано13.11.03 13:30



Razbira se che se zabavliavam..
Italy ne se li pisheshe s "y", beshe se hvalil niakade s poznania po English, no haide niama da se zaiajdam za tova, poneje manekenkite ne znaiat angliiski anyway.
Ta za Italy iavno si minal po tankata laisna, poneje inache hotela e nai-golemia razhod. Losho niama vajno e gajeto da e dovolno. Kakto kazva edin priatel "To s pari vseki moje, maistorlaka e na verisia"
Ama ti naistina si bil iziaven maneken shtom sa ti plashtali po 100 leva na mesec predi(sega vzemash 5 pati poveche koeto se ravniava na 580 leva v Telekoma Be Te Ka)))) i az napravih smetkata lesno...Ei drugo si e uchenoto v Tehnicheskia universitet ili beshe na drugo mesto che zabravih kakva beshe diplomkata ti.
Chestito za jantite i Remusa. Samo ne razbrah na kakav kokal gi kachvash tia extri? Da ne vpechetliavash manekenkite s niakakvi porachkovi mercedesi ili kvo... Dai vpechetli me i mene de

Неуспехът е единственият грях!


Тема Ебасинови [re: Razbirach]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано13.11.03 17:42



ти си бил по-голяма драка от мен бе !

UB40 !



Тема Re: Ебасинови [re: jamie]  
Автор Razbirach (Bash maistora)
Публикувано14.11.03 12:27



Ne sam draka. Prosto biah zabravil veche "tarikatite" v BG ta sega se zabavliavam da si govoria s Gainera, koito si misli che e usilil voluma na max kato e stanal sys admin na Be TE Kato... i vsichki triabva da iztrapnat ot vazhishtenie pred negovata avtobiografia vkluchvashta ebane na manekenki, digane na shtangi i karane na 10 godishi koli s tuning. To ne che az edno vreme ne si misleh sashto che tova e varha na sladoleda i niama kakvo poveche da a se jelae...
Otdelno deto sofiiskite leketa si misliat che pichovete ot drugite gradove ne stavat za nishto, a az sam siguren che ne e taka, poneje poznavam hora koito sa doshli v Sf ot provinziata i sa mnogo po- chitavi ot koreniazite sofianzi sabrani edno vreme ot okolnite sela, no veche stanali grajdani....

Неуспехът е единственият грях!


Тема Ha-ha!нови [re: Razbirach]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано16.11.03 18:19



Za sajalenie 6te te razo4arovam! Mnogo sam dale4 ot misalta, 4e jiveia varha! Prosto sam dovolen ot sebe si na tozi etap! Na 24g sam s sobstveno jili6te i kola i vsi4ko mi e OK, no ako misleh 4e tova e varha na sladoleda, za6to sam si podal dokumentite i sam si pusnal vrazkite za Canada?! 4ove4e, az sam to4no ot horata, koito misliat v perspektiva! Ako si misli6, 4e zevetnata mi cel e da jiveia v BG i da IMITIRAM istinski jivot - jestoko se laje6! A Canada mi e v karpa varzana, za6toto sam sabral maximalnia broi to4ki, a i imam rodnini tam! Taka 4e jivota e pred men - i to dosta usmihnat!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Усмихнат е,нови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано16.11.03 19:08



не ще и дума ;-)
Ще ти се посмеят и в чужбина, ако извадиш късмет :-)))
Пък може да те научат и на емигрантски животец, ама това сме го дъвкали - няма да се повтарям. Дори и там не е Рай, а си нямат и БТК...

UB40 !



Тема Daaaaa, BTK si niamat...нови [re: jamie]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано17.11.03 12:27



no si imat Canatski telekom, koito e edin ot nai-mo6tnite v sveta, a po neslu4aino ste4enie na obstoiatelstvata, ba6ta mi se poznava li4no s glavnia izpalnitelen direktor!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Daaaaa, BTK si niamat...нови [re: GAlNER]  
Автор Razbirach (Bash maistora)
Публикувано17.11.03 13:24



V momenta sa namalili tochkite nujni za Kanada taka che ti pojelavam uspeh. Moje bi znaesh che nai-mnogo tochki se sabirat ako si semeen.
Aide nabliagai na Angliiskia, pak ako ne e v Kanadskia Telekom, to i tam shte ima manekenski agenzii...

Неуспехът е единственият грях!


Тема Spoko! Ne me misli...нови [re: Razbirach]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано17.11.03 19:06



vse niakak 6te se opravia! Vinagi uspiavam!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Яяяя,нови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано18.11.03 00:06



да не излезе сега че татенцето е приватизирал под масата Канадския телеком ?
Баси, завиждам благородно - ще станеп Да Биг Бел Вожд на Админите в Канадския Телеком :-)))

UB40 !



Тема Разтворинови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано18.11.03 00:08



бузи - успеха те чака зад следващия ъгъл вероятно :-)))

UB40 !



Тема Re: Разтворинови [re: jamie]  
Автор B (овен)
Публикувано18.11.03 00:48



MUHAHAHAHAAAAAAA... Mamka mu, Jamie... korema me boli ot smqh we chowek!

P.S.Razbiracha - regards, brato



Тема Re: Spoko! Ne me misli...нови [re: GAlNER]  
Автор Razbirach (Bash maistora)
Публикувано19.11.03 13:43



E az sam napisal Japonskata madrost che Neuspehat e edinstveniat griah.
Ama bashta ti kato e takav goliam barovetz se chudia kakvo pravish v BG ili sarze ne ti dava da zarejesh manekenkite i BE TE Kato?

Неуспехът е единственият грях!


Тема А ? Кво ?нови [re: Razbirach]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано19.11.03 14:36



Кой кво барал ?

UB40 !



Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: perko]  
Автор RoYaLe (недоволен)
Публикувано16.12.03 22:50



lanciata e 2 puti po-hubava pone na vunshen vid ot tvoito bmw pone....za drugo ne znam...oba4e vuobshte ne si e koshnica....tuka pred nashia blok ima edna nato4ena dedra , bratko i povqrvai mi vseki den si plakna o4ite na taq kola...i q predpo4itam pred nato4eno bmw , dori i vseki den da mi se tro6i, mamka mu....

italian cars!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.