Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 28.05.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: Toshito]  
Автор STREET-er (be Xplosive)
Публикувано22.08.03 13:22



Абе аз мноо се бях навил да си вземам такова ама нещо се отказах!МИслех и в/у фиат и бмв ама и от тях не си избрах!!!

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!


Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: STREET-er]  
Автор Toshito (VW маниак)
Публикувано22.08.03 15:22



hahaha... i ko e tui Laino Lainoguna... bqgai s tezi frenskite bokluci bre....



Тема лелееееее, приятел, ама ти ги разби бе...нови [re: Toshito]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.08.03 15:26



...ЕВАЛА, аз много се обиждам и за тва съм уязвим, ама ти си страшен!



Тема ne ne si ia prodavam biah iadosanнови [re: STREET-er]  
Авторperko (Нерегистриран)
Публикувано22.08.03 15:47



BMW-to mi e 90god 170ks 4erno s spoiler otzad i 4erveni miga4i(otzad). Ne go prodavam to si e super edinstveno ako izpadne ne6to po novo ili niakoi MB.A draglivata lancia be6e sa6to 4erna s spoiler. az moze da ne sam 6ofior ama kolata mi dosta varvi be. G60 go darpam leko sled 60. a sled 160 mnogo. edna alfa 164 e napravih sama da si govori. abe kvo mi puka karam si nemskata ma6ina daze i 524D da be6e e 100 pati po dobra ot tia ko6ni4i.



Тема Браво пич, сто пъти ЕВАЛА!!!нови [re: perko]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано22.08.03 16:50



И аз тва викам, да се ебат хейтърите!



Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: Toshito]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано22.08.03 17:28



Alooooo, Zemiata do vsi4kiiii! Imame li vruzka....?! Ia kacnete za malko!!!
Ama leleee......6to ne osnoveme edin sustezatelen club? Taka i taka samo sustezateli ste se subrali



Тема Бе янови [re: Toshito]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.08.03 17:32



стига си гледал Ферарита на картинка бе !

UB40 !



Тема Ей, Владе :-)нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.08.03 17:35



Извади си за малко тиквата изпод аспуха на ръждилника на тате ти да ти подшушна - може да му е италиянка, но такова ще караш нощеска - ако уцелиш насън контакта с палците на краката ;-)))
Колицата му е перфектна , нисък клас е баба ти :-)))))

UB40 !



Тема Veseliak si ti, da znaesh!!!нови [re: Toshito]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано22.08.03 19:42



Pak ti kazvam, ne se pravi na mnogo otvoren s postijenia si na start, che veche si mi smeshen!!!
Koi znae s kakvi taraliasnici se durpash u Varnensko, ta posle da mojesh da se fukash po forumite


P.S.
Znaesh li koi e Nikolai Nikolov???
Popitai v club Peugeot, tam shte ti obiasniat!!!
Toi kara edna prekrasna mashina, narechena "Peugeot 106 Rally" (ako znaesh, kakvo e tova), koiato e tochno 103k.c. i dori s neia shte te napravi smeshen, ako ne te napravia az

A tova, che motora ti e pipan, mojeshe da go kajesh, predi da se perchish, koi s kolko si pobejdaval
Ne znam, zashto si mislish, che az ili niakoi drug tuk, rupame domatite sa se kolcite

Are pali, che dokato stoplish she doide zima i stava losho


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Da prav e!!! [re: Vlado-BENZ]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано22.08.03 19:50



I ti i Toshito ste glupavi, no nai-malko bih kazal ludi
Osven, ako niamate vpredvid umopomrachitelno otvratitelnia nachin da se napravite na veliki, kato se hvalite i se samopodkrepiate, kolko ste burzi i sposobni zad volana, ama vuv forumite

Slabost e tova i otchaianie, nishto drugo


Fiat Bravo 2.0-20v


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.