Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 21.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Ha! Kolko interesno!нови [re: GAlNER]  
Автор Razbirach (Bash maistora)
Публикувано12.11.03 10:47



Da analiziram pak, vijdam che ti haresva:

1. Ako te boli gaza otidi na lekar. Ne se znae ot kakvo e, moje da imash hemoroidi po zial den ot sedene pred kompa...Nali si manager i rabotish na buro v BTK. Makar che sled privatizaziata moje bi shte namaleiat burata....
2. Edin priate mi beshe kazal che Asen Agov(iziaven maneken kato tebe) tolkova se haresval che ako imal putka ili po goliam kur shtial sam da se ebe. Iavno si ot tozi tip.
3. S 1000 evro iavno si hodil pesha s gajeto do Italia i ste spali na palatka. Sajaliavam te poneje sigurno oshte gi otgladuvash tia pari. No kakvo da se pravi...jeni, ne izviniavai,... manekenki
5. Za vdiganeto Evalaa.. Sigurno obache pochivash po 5 min mejdu seriite i prez tova vreme pozirash vazbuden pred ogledaloto.
6. Zashto prekasna s modnia biznes? To ima mutri pederasi, koito niama da nalitat samo na Kalkandjieva. Izpuskash zlatni shansove.....

Неуспехът е единственият грях!


Тема Otgovariam ti vednaga!нови [re: Razbirach]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано12.11.03 18:53



Iazvno i na teb ti e zabavno, kolkoto na men!
1. Boli me gaza (s udarenie na "o") za tebe i za tova, kakvo misli6!
2. Ne mislia, 4e sam bil iziaven maniken, no mersi za komplimenta!
5. Za Itali: 4000km (otivane i vra6tane do Genua s obikaliane) - 500EUR. Tam biahme pri priateli i pove4e ot 600EUR ne otidoha, 100EUR ot koito biaha za novite mi obuvki DKNY!
Bih kazal, 4e dobre otgladuvam tezi pari4ki, sled kato predi 1 mesec si slojih Remus, a predi 1 sedmica vzeh novi pora4kovi djanti!
4. Da! Naistina po4ivam po 5min. i poziram prd ugledaloto!
5. Znae6 li za6to prekasnah s "modnia biznes" - kakto go nari4a6?! Za6toto sega izkarvam 5 pati pove4e s akala si!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Otgovariam ti vednaga!нови [re: GAlNER]  
Автор Razbirach (Bash maistora)
Публикувано13.11.03 13:30



Razbira se che se zabavliavam..
Italy ne se li pisheshe s "y", beshe se hvalil niakade s poznania po English, no haide niama da se zaiajdam za tova, poneje manekenkite ne znaiat angliiski anyway.
Ta za Italy iavno si minal po tankata laisna, poneje inache hotela e nai-golemia razhod. Losho niama vajno e gajeto da e dovolno. Kakto kazva edin priatel "To s pari vseki moje, maistorlaka e na verisia"
Ama ti naistina si bil iziaven maneken shtom sa ti plashtali po 100 leva na mesec predi(sega vzemash 5 pati poveche koeto se ravniava na 580 leva v Telekoma Be Te Ka)))) i az napravih smetkata lesno...Ei drugo si e uchenoto v Tehnicheskia universitet ili beshe na drugo mesto che zabravih kakva beshe diplomkata ti.
Chestito za jantite i Remusa. Samo ne razbrah na kakav kokal gi kachvash tia extri? Da ne vpechetliavash manekenkite s niakakvi porachkovi mercedesi ili kvo... Dai vpechetli me i mene de

Неуспехът е единственият грях!


Тема Ебасинови [re: Razbirach]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано13.11.03 17:42



ти си бил по-голяма драка от мен бе !

UB40 !



Тема Re: Ебасинови [re: jamie]  
Автор Razbirach (Bash maistora)
Публикувано14.11.03 12:27



Ne sam draka. Prosto biah zabravil veche "tarikatite" v BG ta sega se zabavliavam da si govoria s Gainera, koito si misli che e usilil voluma na max kato e stanal sys admin na Be TE Kato... i vsichki triabva da iztrapnat ot vazhishtenie pred negovata avtobiografia vkluchvashta ebane na manekenki, digane na shtangi i karane na 10 godishi koli s tuning. To ne che az edno vreme ne si misleh sashto che tova e varha na sladoleda i niama kakvo poveche da a se jelae...
Otdelno deto sofiiskite leketa si misliat che pichovete ot drugite gradove ne stavat za nishto, a az sam siguren che ne e taka, poneje poznavam hora koito sa doshli v Sf ot provinziata i sa mnogo po- chitavi ot koreniazite sofianzi sabrani edno vreme ot okolnite sela, no veche stanali grajdani....

Неуспехът е единственият грях!


Тема Ha-ha!нови [re: Razbirach]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано16.11.03 18:19



Za sajalenie 6te te razo4arovam! Mnogo sam dale4 ot misalta, 4e jiveia varha! Prosto sam dovolen ot sebe si na tozi etap! Na 24g sam s sobstveno jili6te i kola i vsi4ko mi e OK, no ako misleh 4e tova e varha na sladoleda, za6to sam si podal dokumentite i sam si pusnal vrazkite za Canada?! 4ove4e, az sam to4no ot horata, koito misliat v perspektiva! Ako si misli6, 4e zevetnata mi cel e da jiveia v BG i da IMITIRAM istinski jivot - jestoko se laje6! A Canada mi e v karpa varzana, za6toto sam sabral maximalnia broi to4ki, a i imam rodnini tam! Taka 4e jivota e pred men - i to dosta usmihnat!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Усмихнат е,нови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано16.11.03 19:08



не ще и дума ;-)
Ще ти се посмеят и в чужбина, ако извадиш късмет :-)))
Пък може да те научат и на емигрантски животец, ама това сме го дъвкали - няма да се повтарям. Дори и там не е Рай, а си нямат и БТК...

UB40 !



Тема Daaaaa, BTK si niamat...нови [re: jamie]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано17.11.03 12:27



no si imat Canatski telekom, koito e edin ot nai-mo6tnite v sveta, a po neslu4aino ste4enie na obstoiatelstvata, ba6ta mi se poznava li4no s glavnia izpalnitelen direktor!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Daaaaa, BTK si niamat...нови [re: GAlNER]  
Автор Razbirach (Bash maistora)
Публикувано17.11.03 13:24



V momenta sa namalili tochkite nujni za Kanada taka che ti pojelavam uspeh. Moje bi znaesh che nai-mnogo tochki se sabirat ako si semeen.
Aide nabliagai na Angliiskia, pak ako ne e v Kanadskia Telekom, to i tam shte ima manekenski agenzii...

Неуспехът е единственият грях!


Тема Spoko! Ne me misli... [re: Razbirach]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано17.11.03 19:06



vse niakak 6te se opravia! Vinagi uspiavam!

NO PAIN-NO GAIN!!!




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.