Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:23 22.09.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: драгливo BMWнови [re: Aнтинaпykoпeтин]  
АвторTedo (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 16:06



Представям си какво му е БМВ-то, щом кара с 120-140 щото "иначе мноо харчи"

Сигурно така е свикнал още от Ладата на баща си (да кара икономично)... Като иска да му е евтинко, да си вземе АХ14Д
Имам познати в Австралия - там под V8 не се брои за автомобил...



Тема Re: Майко...нови [re: ADH-Honda]  
АвторTeдo (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 16:11



С малко тунинг (и значително съкращаване на живота) Интегралето може да стане 300 коня и нагоре... Да не мислиш, че може да се мери с някое драгливо БМВ525 с компресия 5.5 ....
По-новите Ланча Делта има доста 2.0 турбо... Верна, не са най-надеждната кола, ама си е "спортист"...



Тема Re: Момко...нови [re: perko]  
АвторTedo (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 16:15



чувал ли си за Ланча Тема V8.32 ? (32-valve) Ferrari е двигателчето мааа.... и няма никви фабрични спойлери (те между другото въобще не играят, дори пречат, ако не са истински)



Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: perko]  
Автор RoYaLe (недоволен)
Публикувано14.10.03 19:13



asdasdasd



Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: perko]  
АвторKrasimir (Нерегистриран)
Публикувано27.10.03 11:10



www.lancia.com
derzaite pichove,
vishte kakvo se kazva dizain, aman ot germanski koshnici dialkani ot parvobitni hora



Тема Re: Ела ми бе сладур!нови [re: GAlNER]  
Автор Razbirach (Bash maistora)
Публикувано04.11.03 12:27



Prochetoh spora ti s Jamie i se zabavliavah istinski.
Smiatam che izkazvaniata i na dvamata obobshtavat prostotiata koiato za sajelenie se shiri v BG. Ne zashtitavam Jamie, koito pak nemoga da razbera zashto se zaiajda.
Nemoga da se sdarja i da ne komentiram niakoi neshta, poneje ti se izkazvash savsem po detski:
1. Za rabotata s koiato se hvalish tolkova: 580 leva zaplata predi ili sled danazite e? Osven tova naistina dobrite v bransha rabotiat za HP(koito mejdo drugoto sa podkupili vsichki smeshnizi v BTK), IBM, Microsoft, etc. A v tova che s chasprom dokarvash po 2000 leva dopalnitelno moje da se hvalish na manekenkite, te moje i da varjat na tezi lokumi. Bil sam v Italy i smiatam che s 580 leva mesechno ne ia poseshtavash tvarde chesto imaiki vprevid tzenite tam)))
2. Smenil si izvestni firmi kato Prosoft(tuk zamalko da umra ot smiah), Kontrax(po kachestveni), etc.
Koito smeniava mnogo firmi e ili nekadaren i go goniat, ili mnogo umen i si namira po-dobro i sam se maha. Vse oshte nemoga da predzenia ti ot koi si, no informiraki se za nastoiashtata ti menidjarka pozizia na sys admin v darjavnia sektor kadeto si klatish krakata smetnah che si ot parvite. Firmi kato Prosoft, Express Consult, Risk Electronics naemat studenti za po 200 leva, koito ne razbirat nishto, no pak i ne izkarvat mnogo pari. Sashtite firmi sled slivaneto na HP s Compaq sa v tejko polojenie, poneje na preden plan sa bivshite HP partniori, dokato Compaq partniorite duhat supata. Prosoft daje biaha pred falit, neznam sega kakvo e polojenieto.
3. Za vanshnosta ti: Znaesh li legendata za Narzis, koito bil vluben v sebe si?. Edin den se udavil, poneje se lubuval na lizeto si i se navel i padnal v ezeroto.
4. Za manekenkite. Za tiah i az ti zavijdam. Koia mejdo drugoto e Rosi Chernogorova, tova gajeto ti li e ili niakoia poznata...Pitam poneje ia spomenavash niakolko pati. Za majete manekeni shte si spestia mnenieto, poneje neiskam da te obijdam.
5. Vdigane ot leg: da beshe spomenal rezultatite inache nemoga da predzenia da zavijdam ili ne.




Неуспехът е единственият грях!


Тема Аре ся !нови [re: Razbirach]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано07.11.03 23:54



Не виждаш ли че се забавляваме ?

UB40 !



Тема Re: Аре ся !нови [re: jamie]  
Автор Razbirach (Bash maistora)
Публикувано08.11.03 07:45



Az sashto se zabavliavam. Makar che File99 spored men e nenadminat kolkoto i da se staraete....

Неуспехът е единственият грях!


Тема Ha! Kolko interesno!нови [re: Razbirach]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано09.11.03 15:52



Ve4e biah zabravil otdavna tazi tema i estestvoto na spora mi s Jamie!!! Naloji se da ia pragledam nanovo! Naisti ni be6e zabavno! Got e da raspusne6 parata niakade - kadeto i da e!
Za razbira4a:
4ove4e, ti si bil goliam anallizator, be!!! I tai kato mi e mnogo veselo v momenta, re6ih da ti otgovoria na niakoi vapros4eta i da ti korigiram niakoi nestroini misli i zakliu4enia!
1. Za svedenie: boli ne gaza, kakvo misli6 ti i dali misli4, 4e tova koeto sam napisal po-gore e viarno!
2. Naistina sam samovliuben (narcis), nikoga ne sam go kril, poradi prostata pri4ina, 4e ne mislia 4e tova e nedostatak, a naprotiv! Opredeleno ima za6to da sam mnogo dovolen ot sebe si!
3. Za Italy si prav! 580lv. ne stignaha! Tova liato, b6to za men i gadjeto sumata prehvarli 1000EUR. za 8 dena!
4. Za manikenkite spokoino moje6 da mi zavijda6! V tova niama ni6to strano - vsi4ki mi zavijdat!
5. Kolko vdigam ot leg li? Ne mnogo, po moite kriterii! O6te mnogo hliab ima da iam! No za svedenie: 150kg. ot leg, 60 bicepsi i govoria za serii, a ne za max. Rakata mi e 44sm.
6. Ne se pritesniavai da mi govori6 za manikeniete, niama da me obidi6! Prosto niama da mi e interesno, za6toto edva li 6te mi kaje6 ne6to novo! O6te pove4e, 4e ot 3g. sam prikliu4il s tova!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Уха ! [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано11.11.03 16:25



5. ида да разфасовам !
6. Викаш - зарасна дупарата вече ?

ПП: Тейк ит ийзи !

UB40 !




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.