Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 21.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Da, no!нови [re: Kucara]  
Автор |Kyky| ()
Публикувано05.09.03 12:41



Ti sudish za vsichki koli, spored edna Lancia, kiato ne se znae v kakvo sastoianie e bila


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Абе луд ли си ?нови [re: jamie]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано05.09.03 16:23



Pin4er nali se razbrahme s teb neshto ...........iskashe da ne se zanimavam s teb i sprqh a gledam 4e ne si se sturpql a izrode.Emi OK shte pisha oshte neshta za kompleksrarskata ti li4nost.....................na kvartal li shte me obijdash ma .........az ima kade da jiveq i v centara no tva e druga tema.Zashto si takuv kompleks ti mojesh li da obqsnish na orata?Eh ako imashe nujnite razmeri(pone 60 kila) i na jivo da psuvash i obijdash horata taka ..........a a kef golqm shteshe da bude. Q kaji s jena si na kolko o4i se gledate?Po-edra li e ot teb ............ne se li 4uvstvash muja v semeistvoto .............sigurno i decatata ti kato navurshat 6-7 i te shte po4nat da te podtiskat. A na pedal te molq da ne obijdash nikogo poneje purviq put kogato te viudqh pomislih 4e si pedo i kato mi kazaha 4e imash deca ne mojah da povqrvam ............do takava stepen mqzash na meka kitka predstavqsh li si.(btw tq sigurno naistina ti e meka de) A ina4e ne e lo6o da si traesh kogato nqkoi e sprql da ti obrushta vnimaniice nali se seshtash.Aide prashtai mi sega tvoite lulinski mutri da me biqt hahahahaaaaaaa biq4i imal ..........jena mu v hazarta rabotila............gleda kartite ednovremenno na 2ma igra4i.............seshtai se
Btw q spodeli kakvo rabotish 4e mi e mnogo lubopitno.Az neshto razbrah 4e prepodavash v sofiiskiq ............ako vodish lekcii (a dano) shte mina da te napravq za smqh pred studentite.
Btw ti ot kolko godini si v Sofiq ..............koga stana grajdanin pa ti be simpatqga........a ti kade jiveesh ПОРЪБЕНА ГРАЖДАНКО?
PARADOXA_sf mi kaza 4e i na nego si mu se pravil na takuv kakuvto ne si i toi se e izpusnal i si e pozvolil da te zaplashi neshto a ti gorkiq si se oplakal v honda kluba 4e nqma da hodish na sreshtite na honda zaradi takiva kato PARADOXA ...........hahahaaaaaaaaaa ei mujleeeeeeeeee ot u4enici li se plashish.......za men biq4i shte vika ..........4e az shte stavam na 20 be kvi biq4i. A ina4e ako iskash ela utre pred nas shte otvorq kapaka da mi sipesh pqsak v karburatora ..........nali tva ti beshe oficialnata zaplaha kum kolata mi ..............Gainer moje da doide da mu se izseresh na kapaka .........drugata ti zabavna zaplaha. Ako iskash i klekalo shte ti napravim na kapacite si.
Ima neshto zburkano v teb i mnogo hora koiito te poznavat mislqt taka..............vzemi lekuvai se 4e se vodish ne mnogo durt a si predstavqm sled nqkoq druga godina na kvo shte mqzash.Btw ot kakuv proizhod si?




Тема Re: Абе луд ли си ?нови [re: MaXo]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано05.09.03 16:39



Zabravih da spomena 4e mi e smeshno kogato 4eta nqkade tvoi posting v koito obijdash na mestojiveene i dohodi..............spodeli sega ti kak jiveesh barovec.I molq te napravi si nqkade edna galeriika s tvoii snimki da se znae koi na kvo mqza .........ima hora samo kato gi vidish i ti stava qsno zashto sa ozlobeni.........mi te sebe si ne ponasqt kamoli nqkoi drug..aaaaaaaaaaaaaaa zabravih i edno zapis4e da ti 4uqt glasa .................toq tujen izmu4en glas deto nema mujestvenost da se naloji pri razgovor mejdu 5-6 godishni lapeta.




Тема Дрогираха ли те или те ебаха ?нови [re: MaXo]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано05.09.03 18:07



А, може и пиян да си :-)))

UB40 !



Тема Не бера азнови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано05.09.03 18:09



знам ви на какво мязате ;-)))
Пази боже сляпо да прогледа, ама НЗ.
Ще има конти докато тати праща :-) После - ще мрънкаш в България както го правиш и сега в ЛА :-)))
Аре у лево - нямам време за завист

UB40 !



Тема Макси,нови [re: MaXo]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано05.09.03 18:12



като ми потрябват парички аре да ме вкараш в бизнеса с правенето на стръв за риба ? А батенце ?
Нещо много си се размечтал за измъчени гласове гледам - излез от мухъла и глътни малко чист въздух миличък :-)))) Че гледам една групичка пишкомерци се навъдихте - да сте живи и здрави и да правие оборот на сервизите - има нужда и от вас !

UB40 !



Тема Re: СМЯХ......ПИНЧЕР С ХАРАКТЕР НА ПИТБУЛ, ЗАД PC.нови [re: jamie]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 11:43



От де ни знаеш ве геййййй....
АЗ НЕ ТЕ ЗНАМ, ОБАЧЕ ЕВАЛА НА МаХо че пак ме светна с мизерната ти автобиографийка...... поне разбрах защо толкова се ядеш с хората, пък тя виж ква била работата:-)))........

''-Пази боже сляпо да прогледа''
Тва до колкото мога да преценя за теб се отнасая, ''PC ''мъжкара'' :-)))''

''-Ще има конти докато тати праща :-) После - ще мрънкаш в БГ както го правиш и сега в ЛА''
НИКОИ НЕ МРЪНКА МА МЪРШО НЕЗАДОВОЛЕНА!!!! АЗ КАТО ГЛЕДАМ САМО ТИ МРЪНКАШ НЕИЗДЪРЖАЛ ГЕЙ.......
НЕ МЕ ПОЗНАВАШ ЗА ДА ПИШЕШ ПОДОБНИ ГЛУПОСТИ >>> НИКОИ НЕ ПРАШТА....


МАЛЕЕЕЕ ВЕЧЕ СЕ ОТКАЗВАМ ДА СПОРЯ С 30Г. ЛАИКИ, ПОНЕ БЪДИ РЕАЛЕН ВЕ 'МЪЖКИ', ЩОТО ПРЕД ПС-ТО Е НАИ-ЛЕСНО ДА ЛАЕШ, В РЕАЛНОСТА ЗА ТВА КОЕТО ПИШЕШ МОЖЕШ ДА БЪДЕ ЖЕСТОКА НАКАЗАН!!!!

ПЪК ЗА МУТРИ И ИГРАЧИ НЕ НИ ГОВОРИ, МНООО ХОРА ПОЗНАВАТ МУТРИ, НО ТЕ НЕ ГОВОРЯТ МНОО МНООО >>> ХОРАТА СИ ЗНАЯТ ЗАЩО....

МаХо батка мнооо ти благодаря за инфото, ако има нещо моля да добавиш.......



Тема Re: СМЯХ......ПИНЧЕР С ХАРАКТЕР НА ПИТБУЛ, ЗАД PC.нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано06.09.03 23:35



Абе гледам ви, повечето се правите на много много отворени, а се занимавате с някви пълни глупости.Нямате ли си друга работат, бе.
Държите се като некви дрисливи пубери(и ти и MaXo).



Тема Жестоко, казваш ?нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано07.09.03 23:48



Какво трябва сега - да си го преместя в лявия или в десния крачол ?

ПП: При пресаташето ми Макси - само от 9 до 18 часа с обедна почивка от 12 до 13. Само от понеделник до петък - да знаеш ! Тук - в България зачитаме Кодекса на труда !

UB40 !



Тема Re: ne ne si ia prodavam biah iadosanнови [re: perko]  
Авторkk (Нерегистриран)
Публикувано09.09.03 13:31



Ти си много смешен бе. Аз имах Ланча Делта HF Turbo (1600cc 130ps) "GTI eater". Ако знаеш колко BMV-тa (циганярки) като твойто съм насрал ще слезеш от тоягата и няма да я погледнеш. Такива като тебе са ме питали като стигнем на следващия светофар "Абе брато, колко кубика е тая кола?". Ako я карам с по-яка пружина на байпаса на турбото и 325 24V(192 ps) много трудно ме дърпа, а 525 24V въобще неможе да ми се опре. Това е положението, не ми се сърди обаче BMW е кола за скорост не за ускорение. На max скорост ще ме биеш. Сега имам Golf Rallye и се дърпахме с пича дето купи Delta-тa обаче трябва да ти кажа че се движиме заедно само дърпам една предница защото той прибуксува а Golfa e 4x4... Това че Lancia се чупели много са пълни глупости тая Delta съм я карал 6 години и не съм имал някакви големи проблеми двигателя несъм го пипил ходова част също. Има малки проблеми с тенекето но колата беше 85г... я виж едно BMW от 85 на какво прилича. Човека дето сега я кара е направил 40 000 и няма грижи. Проблемите сега ми почват с Golf-a защото ми хвърля масло от компресора а няма резервни части и нов е 4000 лв. Не си купих пак Delta защото искам Integrale a те са много пари.... A Tema 2.0 Tie(150 ps) ще те направи луд, за Tema Turbo 16V(200ps 0-100 6.8sec) да не говорим... наричат я "вълк в овча кожа". За Tema 8.32(Ferrari) мисля да не говоря може в интернет да я видиш, колата е модел 85 направи едно сравнение с BMW 85. Виж и цената на старо!!!!!!!!!
Нямам нищо против BMW но това дето си го написал за G60 е плод на твоето въображение защото моя Golf Rallye e с двигател G60 и мога да ти кажа че 0 - 80 ги прави за 5.8 сек така че това "do 60 go durpam malko" e pulna glupost viz za sled 160 spor niama :-))))))))))))))))




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.