Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 28.05.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Ти келешченови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано30.08.03 14:47



не можеш ГЗ си да обършеш - сигурно си още на памперси :-))

Я у лево ! Или ако ще ти олекне почни пак да пишеш за Уно-тата на БАЩА си :-)))
Гейче недоизлюпено :-)))

UB40 !



Тема Re: Ела да си говорим във Варна.....нови [re: jamie]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано30.08.03 23:43



Ве мъжки, елааааа ве ''ГОЛЯМ'', еллллааааа да те взревим вееееее чук!!!!!!

Не знам ''кои е чул и кои не е дочул'', ОБАЧЕ ТИ ОПРЕДЕЛЕНО НЕ СИ ДОРАЗБРАЛ НЕЩО:)))))
ЗА КОЕ НАЕБАНО УНО ГОВОРИШ ВЕ, ЧОВЕКА ТИ КАЗА ЧЕ Е ЗАСИЧАЛ САМО ЕДНО НАЕБАНО УНО КОЕТО Е ВЪВ ВАРНА, И СКОРО ТВА УНО НЕ Е БИЛО В СОФИЯ, ЩОТО ДА НЕ СЕ СЧУПИ НЕЩО ПО-ПЪТЯ-:))))))НАЛИ СЕ СЕЩАШ

ИНАЧЕ ПЕДОФИЛ АЗ СИ ЗНАМ НА КОГО ДА ВИКАМ -:))))

''МУХЛЯСАЛАТА ВАРНА :-))))''
МУХЛЯСАЛА БИЛА, БУХАХАХАХА:-))))

ТИ СЕГА САМО НЕ РАЗБРАХ ЗАПОЗЛНА ЛИ СЕ С ТУРБО МАНИАК-А, ИЛИ КАКТО ПРЕДИ СИ ГОВОРИШ ЕИИ ТАКА КОЛКОТО ТАШАК ДА СТАА???

''-дето целия им живот минава в картинките''
ПАК НЕТОЧЕН ОТГОВОР ДАВАШ...
ЗАЩО ТОКАВА СИ ГО ЛЕПНАЛ ТВА ЮБи 40 в твоя профил:-))))

''-ЕБАВАЙ СИ И ТИ МАЙКАТА ГЕЙЧЕ ! ''
Мерси, ОБАЧЕ АЗ ЗА РАЗЛИКА ОТ ТЕБ НЕ СКАЧАМ НА МАИКИ:-)))), КАМО ЛИ НА СВОЯТА МАИКА!!!!!
АААААА ВЕРНО БРЕ, ТИ НЕКВИ ПРОБЛЕМИ ИМАШЕ С ЖЕНА СИ, НЕЩО НЕ ТИ ПУСКАШЕ МАИ, ОПРАВИХА ЛИ СЕ НЕЩАТА В ПОСЛЕДНИТЕ 4-5 МЕСЕЦА:-))))????

БОЛЕН МОЗЪК СИ ТЕ ВЕЕЕЕЕ ЕИЙЙЙЙЙ!!!



Тема Re: TURBOmaniak...нови [re: TURBOmaniak]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано31.08.03 04:04



Батка гледам, че имаш некви съмнения или нещо от сорта >>> ТА НЕКА ТИ КАЖА ЧЕ ТВА ИНФО ЗА УНОТО НЕ ИДВА ОТ МЕН, А ОТ КЪДЕ ГО ИМА ТОЗИ ШМИРГЕЛ ''ДЖЕЙМИ ИНТРИГАТА'' НЕ ЗНАМ!!!

АЗ ДАЖЕ ОЩЕ НЕ СЪМ ГОВОРИЛ С ЖОРО (ОТКАКТО МЕ ТЪРСИ), ТАКА ЧЕ САМ СИ ПРАВИ СМЕТКАТА ОТ ДЕ ИДВА ТВА ИНФО >>> СЪЩО ЗНАМ ЧЕ УНОТО НА ЖОРО СИ ГО МЕРИЛ САМО ТИ С ТВОЯ Г-ТЕК, НО ТОИ НЕ Е ХОДИЛ В СОФИЯ, ПЪК КАМО ЛИ ДА СИ Е ЗАМЕРВАЛ КОЛАТА ТАМ......
ТИ ГО ЗНАЕШ ТОЗИ ПЕДЕРАС ЧЕ САМО СЕ ЯДИ ХОРАТА, ТАКА ЧЕ ТВА МИ ИЗГЛЕЖАДА КАТО ПОРЕДНАТА НАПАДКА ОТ СТРАНА НА ''ИНТРИГАТ'' (ДЖЕЙМИ) СРЕЩУ ТЕБ......
ДЕ ДА ЗНАМ БАТКА, АКО АЗ СЪМ НА ТВОЕ МЯСТО ПРИ ПЪРВОТО МИ ХОДЕНЕ ДО СОФИЯ БИХ ГО НАМЕРИЛ И ИСКРИВИЛ ОТ БОИ.......

ТОЛКОВА ОТ МЕН, РЕАСЕ!!!

ТА ДЖЕЙМИ, КАЖИ НИ ЗА КВО УНО ГОВОРИШ, ЩОТО ПО-ТОЗИ ЕБАН НАЧИН ЗАВЪРТАШ ЕДНА МНООО ЕБАНА ИНТРИГА, ПЕДЕРСЧЕ ГАДНО



Тема Оставяй го бе пич, не виждаш ли...нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано31.08.03 09:49



...че горкия не знае на кой свят е, ние тука доста хора сме му се наточили, аз до месец се местя да живея в София, така че ще има посещения!



Тема Re: Оставяй го бе пич, не виждаш ли...нови [re: Vlado-BENZ]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано31.08.03 10:10



Ами мнооо се радвам тогава, поне да има някои да го подсеща на кой свят живее.......

П.С Абе тои и МаХо познава нашия маниак Джеймито.....

ВНИМАВАИТЕ ДЖЕЙМИТО ПОРАДИ ЕДНА ИЛИ ДРУГА ПРЕЧИНА СЕ ПОЗНАВА С КВАРТАЛНИТЕ НАРКОМАНЧЕТА КОИТО ПРААТ ВСИЧКО ЗА ДА СИ ВЗЕМАТ ДОЗАТА, СЪЩО И С КВАРТАЛНИТЕ БАБАИТЧЕТА СЕ ЗНАЕ, ДАЖЕ И ЗАПЛАШВА ХОРАТА С ТЯХ......



Тема Ах колко смешно !нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано31.08.03 12:23



Интригата си е ваша бе !
Аз какво общо имам - да съм те споменавал нейде ?????
Я идете си ударете по една пишка та се разберете че ме напушва на смях - другите виновни че не можете да се оправите "по комшийски" !

UB40 !



Тема Ей ся хукнах до Варна !нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано31.08.03 12:26



Ти май в саксийка си расъл - иди си разплети интригата че те гледам нещо нервен ( и недоклатен) - после пак ела :-)))
Ще се сцепя от смях - както сами си го слагате никой друг не може ви го сложи !

UB40 !



Тема О, да ге-то !нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано31.08.03 12:32



Мислиш си май че София е нещо такова като дупката в която живееш ?
Пак ще кажа (защото виждам че не си разбрал) - като дойдеш в София - какво ? И ако реша да се видим - какво ? А ? Не чух ? Щял да ме посети :-)) Голям ПРАЗ ! Ще дойдеш, ще си идеш :-))) Наслушах се и се нагледах на ербап-копеленца :-))

ПП: Помня преди годинки как възприемах аз ходенето си в София - е, ти си по-зле. Жалко само че няма да съм близо до тебе да ти гледам сеира първите месеци в София :-)))

UB40 !



Тема Чети отговора за Владето :-)нови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано31.08.03 12:35



Няма се хабя да пиша по два пъти за всеки баламурник, решил да ме заплашва :-)))

UB40 !



Тема За момчето Jamie...нови [re: jamie]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано31.08.03 12:46



...абе пич, някой да ти е казал че не живея сега в София?????
Живея от 3 години тук, но сега се премествам тотално...а като се видим ще видиш какво ще стане, аз заплахи не обичам!




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.