Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:42 28.05.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Ако Королкатанови [re: CastorT]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано30.08.03 00:44



е онази бялата - съвсем наскоро си взех такава :-)))
Ако е сток - по-зле е от 1.6 160 коня СРХ.

На Тони Вектрата още ли е за ремонт ? Голям смях с тия летящи стартове - ще взема да предложа и стартове на задна :-))))) Иначе чувам весели неща - на Тони ГТЕК-а мерил 7 секунди на едно Уно Турбо - а в Сф друг ГТЕК Про Компетишън на същото Уно дава 8.3 - което е реалното най-доброто му време.
Та според варненския ГТЕК Вектрата давала малко над 5 секунди до 0-100км/ч което ме напуши на смях. В светлината на Про Компетишън замерването обаче нещата се изясняват :-))))

Иначе има коли във Варна, лошото е само когато Варна или София или Бургас (или Каспичан) забравят че има и други в България ;-)))))

UB40 !



Тема Sory, obarkah se!нови [re: c23O]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано30.08.03 00:56



Iskah da kaja v Perni6ko! Tova e perni6ki dialekt! A v Sf. samo punktirame za da e veselo

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Ей сладур............нови [re: jamie]  
Автор TURBOmaniak (streetracer)
Публикувано30.08.03 02:40



недоносен ти май мноо се кефиш да хвърляш камъни в хорските градини ааааа ?????? Знаеш ли кво ше ти кажа не ма ебе женен ли си омъжен ли си на колко години си и прочие, ако се случи така че да дойда в София и случайно те мерна някъде щото съм имал нещастието да видя грозната ти мазна и въшлива мутра на снимки, тази мутра вечно ухилена ще въде толкова лошо размазана че просто даже и монитора на РС-то ти като те види и сам ще се изключва от страх. Това е което имам да ти кажа на тебе, всичко друго е просто губене на време и нерви.


Сега за всички други които четат тези форуми искам да направя едно съвсем елементарно уточнение. С моя така наречен ГТЕК съм мерил едно единственно Уно Турбо тук във Варна и то беше отчайващо зле след като даде време 0-60мили над 8.5сек. а от къде този хърбав миризливец Джейми му идва това инфо не ми е ясно, но не ма ебе и то никак. Относно това което го е напушило на смях искам да кажа че дали е вярно или не е нема никво ама абсолютно никво значение за момента, щото според него най готината кола се казва ИЗГНИЛА ХОНДА ДЖАЗ или некво друго чудо на техниката(задължително японско) с мотор от 0.5литра и цена колкото долните ми гащи. Също така стана въпрос за ПРО Компетишън ГТЕКа и аз абсолютно, даже супер случайно имам такъв и то мога да кажа вече от доста време и на въшливото мутреещо хейтърче което плаши хората с пясък в карбураторите и квартални бабаитчета мога да му кажа че точно този ГТЕК Компетишън показва доста по оптимистични данни в сравнение със стария модел който по някаква пак абсолютна случайност аз също притежавам. Така че доволно ухилен въшлив миризливецо искам ти кажа , че когато тук във Варна се появи първия ГТЕК ти тъпако въобще не беше чувал че съществува такова чудо а сега мноо бързо напредна с материала след като виде един такъв и вече си мнооооооо модеререн и си голема работа.

Виж кво копеленце гадно не ма ебе за кого къде и какво ще разправяш, аз не искам повече да бъда споменаван в постингите ти, не за друго а просто защото каквото излезе изпод твоите неизмити, долни, гадни и криви пръсчета всичко мирише толкова зле че е достатъчен един твой постинг за да се осере цяла една тема. Така че говори си за когото искаш но ти препоръчвам да говориш само за хора които познаваш а не за такива които даже не си чувал и по телефона нито пък си виждал на яве. Незнам кой вече не разбра колко комплексирано и колко мизерно човече се крие за този между другото супер педерастки звучащ ник.

Това е от мен, бях си казал че нема да пиша вече във тези форуми щото само се нервя за простотии ама след като случайно, наистина супер случайно попаднах на този постинг честно казано, а и вие сами виждате, немаше как да се въздържа за което в известна степен съжалявам, но както се казва просташко е ама ти олеква.



Тема Re: Ей сладур............нови [re: TURBOmaniak]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано30.08.03 12:43



Абе, що не му пуснеш лична бележка да си се разберете, а задръстваш форума с глупостите си?!?!

Nil novi sub sole


Тема Re: Nishto podobno!!!нови [re: |Kuku|]  
Автор |ukuK| (непознат)
Публикувано30.08.03 13:16



****

Прогресивното задълбочаване на проблема с колегата |Kuku| навлиза в нова фаза.
Обръщането му към специалист явно няма положителни резултати до момента.

****



Тема O, дебел ! Я пак здрасти ! :-)нови [re: TURBOmaniak]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано30.08.03 14:08



Като дойдеш в София - ще се върнеш -БОЛИ МЕ ХУЯ ЗА ТЕБЕ И ПОТРОШЕНАТА СИ ВЕКТРА :-)))
Тук случайно никой никого не мерва - мерват ме хора с които искам да се срещна :-) Така че ДУХАЙ ! И се научи да потегляш на 3-та, че като гледам май смяташ да си караш колата така...

То на тебе май освен бирата и маслото под Опела друго не ти е ясно ама не мисля че ще ти трябва повече - свиквай :-)) Така е добре за лайнари като тебе :-) Г-ТЕКа ти лайньо го знаех още преди да го купят за 5 въшливи долара на търг :-) Голямата Варна-голямата работа ХЕХЕХЕХЕХЕ !

ТОНИ, вече те СПОМЕНАХ. И ти казвам да ходиш да си ЕБАВАШ МАЙКАТА - защото така ме кефи ! :-)))

ПП: Мисля че ти отива Тони Случайния Шит :-) Мда, определено ти отива !
Колкото до Джазове и други колици - светни си информаторите да влязат малко в час - аз не стоя на едно място като вас :-)))))) Ае чао !

UB40 !



Тема Защотонови [re: Tanuco]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано30.08.03 14:10



знае че не ме ебе - иска да го чуят колко е велик :-)

UB40 !



Тема Re:Еиййй ПЕДОФИЛ.......нови [re: jamie]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано30.08.03 14:24



Еби му маикатааа веееееее jamie.....ГАДНО НАЕБАНО ИНТРИГАНТЧЕ.........

''- е онази бялата - съвсем наскоро си взех такава :-)))) ''
Коя е тя бялата вее интригант наебан, да не говориш за Ланчията на TURBO Maniak-a????? ГЕЙЦАНЧЕ гадно , 30 ГОДИШЕН НЕИЗДЪРЖАЛ ГЕЙ....
За Делтата на колегата, искам само да ти кажа че вече на 100 човека я показах (НА СНИМКА
) и всичките я гледаха мнооо насрано, щото колата си е бомба >>> гаден хеитър........

''-На Тони Вектрата още ли е за ремонт?''
УУУУ ВЕ ШМИРГЕЛ, мутричке насрана ти маи забрави кво ти обяснявахме преди време по - въпроса със счупените Вектри Уна и др. >>> маи сериозно забрави колко смешно исглеждаше тогава, ааааааааа?????

''-на Тони ГТЕК-а мерил 7 сек на едно Уно Турбо''
Тва пък къде го четеш, тва Уно ТУРБО по-него време и 9сек. не моеже да направи, пак нещо не си разбрал, ТАПАНАР.....

-а в СФ друг ГТЕК Про Комп. на същото Уно дава 8.3 - което е реално наи-доброто му време''
В СОФИЯ ТАПАНАРИНО КРЕМАТОР СКОРО Е ЗАСЯКАЛ 7.3 СЕК. ДО 100 НА НЕГОВОТО УНО С НЕГОВИЯ Г-ТЕК КОМП., РАЗБРА ЛИ СЯ НЕКЪДЪРНИКО СЛАБОУМЕН, ОТ ВАРНА НИКОИ НЕ СИ Е ЗАСИЧАЛ БЕГАЧКАТА В СОФИЯ, И ТВА ВЪПРОСНОТО УНО Е ЗАСИЧАНО САМО И ЕДИНСТВЕНО ОТ Г-ТЕК КОМП. УРЕДА НА ТУРБО МАНИАК-А, ЯСНО ЛИ Е ВЕ ДРАЗНИТЕЛЧЕ ТЪПО????

НЯМАМ ДУМИ ПРОСТО, АВЕ ТЪПАН ОТ ДЕ ГО ИМАШ ТИ ТВА ИНФО БРЕ ДА МУ ЕБА МАИКАТА, НАПРАВО ТАЛАНТА ТИ ДА НЕРВИШ ХОРАТА С ПРОСТОТИЯТА СИ Е ОГРОМЕН bitch .....

ти маи кат гледам само и само да изнервиш хората си измисляш цели историй с Г-ТЕЦИ ВЪВ ВАРНА И Г-ТЕЦИ В СОФИЯ >>> ИЛИ С ДВЕ ДУМИ: НА ТУРБО МАНИАК-А УРЕДА НЕ МЕРИ ВЕРНО>>>ТВА ЛИ ИСКАШ ДА КАЖЕШ ВЕ МАФИОСЧЕ ИЗМИСЛЕНО!?!?!?!?!?

''- 5 сек до 0-100км/ч което ме напушва на смях''
ТИ ПЪК КВО ПРАВО ИМАШ ДА СЕ СМЕЕЕШ ВЕ? ТИ НАЛИ СЕ СЕЩАШ чЕ ВОАБЩЕ НЕ ЧАТКАШ ЗА КВО ИДЕ РЕЧ, АААА???

Еи UB40 бухаха:)))) треа да знаеш че мнооо дразниш с гадните си постове, НО НИЩО ВЕЧЕ ЧУХМЕ ЧЕ СИ ЕБАСИЙЙЙ СМОТАНЯКА, ОБАЧЕ ВНИМАВАИ ЩОТО мноо се дразня от простотията ти >>>> Ако си голям мъж, ходи при човека и всички тези лаина му ги кажи в очите, не ми се прави на велик пред пс-то, яснооо ли е веееее ОХЛЮВ НАСРАН.....

П.с Ти скоро към Варна ходил ли си, ако не къде точно живеееш в София????!



Тема Re: O, дебел ! Я пак здрасти ! :-) JAMIE мутрата:)нови [re: jamie]  
АвторUno TURBO Evolution (Нерегистриран)
Публикувано30.08.03 14:41



Абре педерасче гадно, що ти не ходиш да си ебеш пичка си маина ве?????

Еиии вече мнооо хора разбрахме че само пред ПС-то си мнооо велик, така че можеш да се скриеш някъде вече!!!!

Иначе за тва което пишеш, аз лично бих ти размазал педофилската физиономийка заради тези ТИ гадни ебавки!!!



Тема Духай и ти бенови [re: Uno TURBO Evolution]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано30.08.03 14:43



келеме :-)))
Чул недочул - да си каже. Не ме ебе Ланчата дето не е и на Тони :-))) Не става въпрос за нея. А иначе сигурно добре изглежда - на картинка :-)))))) Хахахахахаха !
Педофил ще викаш на баща си - когато те е правил :-Р
УНО-то не е засичано само с този уред, ама отде ли да знаеш ти - в мухлясалата Варна :-))) Като се замисля - Вектрата трябва да е била засичана летящ старт - сигурно доускорението и от 60 до 100 е било 5 секунди :-РРРРРР

ПП: А ЮБи 40 съм го сложил точно за говненца като тебе - дето целия им живот минава в картинките - да има по какво да джафкат :-)) Джаф-джаф !

ППП: И понеже те гледам че се палиш - ЕБАВАЙ СИ И ТИ МАЙКАТА ГЕЙЧЕ !

UB40 !




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.