Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:04 28.05.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Ueka i na teb!нови [re: jamie]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано28.08.03 10:03



Te taka e! Nie sofiskite kopeueta ne triabva da se pua6ime! Triabva da sme uubezni edin sdrug, abe da si go kajem na Enguish - "pauait"! Saglauasen si smen, naui?! Ne e hubavo da se pua6ime s puestnici i da se puieme po uiacata, naui?!
Ama tva "Sofiisko Kopeue!" e mnogo iako nali! Vinagi me e kefilo maximalno!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Абенови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано28.08.03 15:23



най-смешно ми е когато някой се опитва да ме обижда на ШОП (това встрани от разговора ни, по принцип) :-))))
Аз тук съм пришелец. И както се казва - съм за малко :-)))
Иначе копеУе-то рулззззззз :-)

UB40 !



Тема Re: Абенови [re: jamie]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано28.08.03 21:31



abe az sam si ШОП po rojdenie i neznam ot koia generacia, pak mi e smeshno s tezi 'kopuele'. se oste ne go svastam, stoto az v sofia nikoga ne sam imal poznati det da govoriat taka, no karai. tova iavno e druga tema.



Тема Re: Абенови [re: c23O]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано29.08.03 09:33



Na "уъ" govoriat ot Plevensko(Пуевенско)! Tova e dialekt, koito e mnogo "moderen" v momenta! Vsi4ki si umirat ot smiah!

Are! I nema da se pua6ite, kopeueta!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Абенови [re: GAlNER]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано29.08.03 09:59



e, ne mislia che e v Plevensko, pone az ne se sestam tam taka da govoriat. az znam che po Dupnica taka govoriat i razni drugi mesta okolo Sofia. pak i imam edin priatel ot Pernik det se go ebavat s niakva pesen 'Skakauec'



Тема какъв е тоя луд дизел бе?!нови [re: c23O]  
Автор CastorT (R19 16V)
Публикувано29.08.03 11:58



значи аз за такъв феномен във Варна не съм чул нито съм виждал.... Абсолютно не вярвам, че дизел Венто ще направи 15.9 сек... смятам че и БМВ 325ТД няма да ги направи... със сигурност тоз е някакъв самозванец, щото се щях да съм го виждал за толкова време по-дръпките във Варна или най-малкото щях да съм чувал за него...
Понеже гледам, че е канил КуКу в Бургас оная неделя... аз бях там тогава, нямаше много коли от Варна... определено Венто не видях да имаше... камо ли да се пуска...

КуКу ти прибърза малко с обидите към варненските коли... има тука също бързи коли приятел... май най-бързата кола в БГ на 400м е във Варна, аз поне за по-бърза не съм чувал... Също така онази въпросна неделя в Бс... Тони Турбото с Ветрата си победи убедително Субаруто, което още е сток - вярно от летящ старт обаче му взе сериозна преднина... а със другото по-старото, което сега е на Марков вървяха равни... Също тук има един направен стар Кадет 2.0 16V, който пък простря шортите на бегача с Астрата от Бс като беше във Варна преди време... и на края да не забравя да спомена '84 Королата 1.6i, която е абсолютен фаворит в класа си, а и в по-горните... пред всякакви CRXове и т.н.
Така, че има във Варна бързи коли... виж бързи дизели бих казал, че няма Но ще се заинтересувам дали аджеба съществува такова бързо дизелово Венто, което се подвизава със страховития прякор "лудия дизел"

STREETRACERS.HIT.BG


Тема Re: Абенови [re: GAlNER]  
Автор lvo_Dinkov (типичен Иво)
Публикувано29.08.03 13:22



Като представител на групата "Made in Pleven", мога да те уверя, че съвсем друг е диалекта там, а този, които описваш, се наблюдава в Перник, а и тук в София доста често го срещам



Тема Re: Абенови [re: lvo_Dinkov]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано29.08.03 21:47



kak za 20 godin da ne sam imal ni edin priatel v Sofia det da govori na 'kopeue'?



Тема Nishto podobno!!!нови [re: CastorT]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано29.08.03 22:00



Obidih samo "Crazy denzel" i nishto drugo!!!
Izvini me, ako sum te zasegnal, teb ili niakoi drug, ne e umishleno
No priznai, che i ti niama da si zamalchish, ako niakoi ti govori, takiva gluposti!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Абенови [re: c23O]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано30.08.03 00:25



Това е скорошна простотия - след случая СКАКАУЕЦ :-)))

UB40 !




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.