Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 28.05.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Споко бе !нови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано27.08.03 10:21



Не си надскачай сянката ;-)))
Май много хормони си прилапал покрай блъскането, отпусни малко напрежението :-))))) Нека ти напомня че нечии хвалби са просто смешни - ако още не си загрял София е голям град и винаги има и някой ПО- :-))))

UB40 !



Тема Страхотно се забавлявам с теб :-))нови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано27.08.03 10:28



Искрено ме веселиш пич :-))))
Вярно е че срамна професия няма, може и жиголо да си бил :-)))) Нали си "ПИЧ" - това е важното :-) Живей бързо, живей за мига, умри млад, супер, хипер, ултра !
Йееее, лозунги тийнейджърски :-))) Е и ? Боли ме патката като цяло - за мен си пропилял доста годинки - това мисля аз за това което изброи. Вероятно си станал специалист манекен ? Или специалист админ (дето го мързи да напише един скрипт) ?
Май си станал един балон само - как да не те съжаля :-)) Прехваления ти доход е под режийните на семейството ми бе пич :-)) Ако взимах колкото теб щях да умра гладен !

Вече ти казах - винаги има ПО-. Добре го запомни :-)))

UB40 !



Тема Ti si mi o6te po-sme6en...нови [re: jamie]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано27.08.03 14:06



Ti si mi o6te po-sme6en...
Ako misli6, 4e ne6to mi kaza, pone az ne razbrah! Sajaliavam te, 4e si sazdal semeistvo, a se znamiva6 s prostotii po forumite! Iavno niama6 trezva precenka nad ne6tata v jivota! Az pone znam, 4e 6te sazdam, samo kogato sam gotov za tova! Ne te znam na kolko godini si, no az sam na 24! Otslujil sam, zavar6il sam vis6e i imam nad 5 godini trudov staj v renomirani firmi! Sertifikatite ne moga da si gi pobera na stenite v ka6ti! Ako poiskam moga da izkarvam mnogo pove4e pari, no ot kav zor! Vaprosa e da si jiveia jivota! Parite mi stigat. Imam si sobstven apartament v Reduta - ne pla6tam naem! Imam dostata4no pari da hodia liatoto na more v Italia i Ispania. Vednaj godi6no v USA i Canada!
Jigolo, ne mi e hrumvalo da ba4kam! Po skoro, ako razpita6, 6te razbere6, 4e edinstveno ot men Evgeni Min4ev e izial tupanik, sled kato se e izkazal nepodgotven! Kakto i jena ne sam svalial nikoga!!! Te sami si idvat!
Taka, 4e malko ne6ta mogat da me zasegnat, to4no pak ot teb!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Така-така ;-)))нови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано27.08.03 16:27



Гледам, скачаш волно като от нищо незасегнато петле :-))
Ако не се лъжа, всичко започнало от едно "Й" ...
Ами ти просто си бил МАЛЪК и ЖАЛЪК :-) Така че ще почакаш и със семейството, а за останалото - ами не виждам на кое трябва да ти завидя ? Твоите реномирани фирми ги знам до една - за малко пари и нищожен опит не бих работил там :-))) Сигурно си бил студент - те такива като теб за по 200-300 лева ги взимаха в Експреса (великата червена фирма!) :-)
Браво за стажа - излиза че си почнал на 18. Машала мойто момче ама се върни в 1-ви клас да те научат аритметика ! Сертификатите ти не ме впечатляват - опитните в бранша отдавна не ловуват серификати, аз отебах преди 3 години тая мода :-) Верно, за тапети ставаха.....
Е, за Италия ме разби ! Аз ходя на разноски на фирмата , не на мои :-))) Глупав съм щото Виж, не разбирам зора до Канада и Щатско, ама сигурно отлиташ там за зимата - може да си прелетен вид ?

ПП: Жените дето си идват ги видях на едно твое "фрий". Доста чикиджийска галерийка , браво ! :-)))))
ППП: Недай боже да се счупи нещо по Колибрито - ще даваш дупе и на Евгени ! Все пак и това е начин - "Ako poiskam moga da izkarvam mnogo pove4e pari". Иначе поздравления - ти си първия дето може да изкарва много пари ама великодушно не го прави :-)))))) Абе що не каза по-рано - щях твоята кандидатура да издигна ? Какво по-хубаво от президент - идеалист ?

UB40 !



Тема 4i4koo...нови [re: jamie]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано27.08.03 18:49



Ma ti si bil edin 4i4ka be?! Ot tia deto sa zahapali volan4ete na Ladi4kata po sfetofarite!
Az semeistvo v BG niama da sazdam, za ralika ot takiva tulupi kato teb! Kvo sa mi vinovni decata, 4e da rastat tuka!!!!
Da, moga da izkarvam pove4e pari! No za6to?! Sled 1-2 godina zaminavam v Canada. Sega si pravia samo trudovia staj!
Calibra niamam! Ne6to si se obarkal, to po-pricip si si dosta obarkan..., no kato i se 64upi ne6to, ne tar4a pri mama i tate, nito pak teglai zaemi - ako tova ima6 predvid! Tova s Evgeni ne ma da stane, za6toto ako me vidi bega! Ne iska pove4e tupanici!
Az pak, kato balak, si pla6tam vsi4ko s moi pari! Niamam nikakav problem s tova! Dori Cisco Academiata sam sam si ia pla6tal!
Gazara si e gazar! - nali?!
Niamam i nikoga ne sam uplodval, kadeto i da e v neta jeni!!! Ne6to pak si se obarkal! Dai go tva link4e, da ia vidia tazi 4ikidjiska galeriika, 4e umriah ot smiah! V apartementa mi idvat takiva jeni, 4e cialata ulica me znae! Toia 6te mi govori za snimki!

P.S. Gre6kata be6e "Y" vmesto "I", za da zbarka6 nevolno, triabva da ne znae6 kakvo e klaviatura!
P.P.S. I mahni taia geiska kartinka ot podpisa ti, 4e umiram ot smiah vseki pat!
NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 27.08.03 18:52.



Тема ПП:нови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано27.08.03 21:41



и МАЛКИЯ, да беше ти минало през ума че твоя път отдавна вече е извървян ?
Макар и малко по-умно - без селянийките ти :-))))

UB40 !



Тема Moiat pat otdavna e izvarvian..нови [re: jamie]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано27.08.03 22:16



ot hora, koito ve4e sa v USA ili Canada i ve4e karat Viper! A to4no tvoia pat ne iskam i da go vijdam, pa kamo li da go hva6tam! 6te si izgnie6 v BG, jalko samo za nevinnite!
Ne me pla6i, 4e si mi zabaven! Vsiaka godina hodia tam pri priateli, koito SAMO MENE ME 4AKAT - kakvo kli6e a?! Ama fakt!
Selianina si ti! Az nikoga ne zapo4vam, predi niakoi da me predizvika!
Karam mnogo po-uspe6na kola ot Calibra i udovolstvieto ot neia e goliamo!
Ako niakoga be6e stapval v fitnes, pri golemite batkovci, 6te6e da znae6 deviza "NO PAIN - NO GAIN!!!, kakvo ozna4ava! Vapreki, 4e i English, ako znae6e, pak 6te6e da si go prevede6! No...prostotiata ti ima imaginerni granici!
Sertifikati?!!! Ooooo niamam samo Cisco! Imam i ot AMP - Germany i ot Microsoft i nikoi drugi nezna4itelni! Kakvo 6te pravia s tiah li?! Ala me pitai sled 5g. v Canada, kakvo sam napravil s tiah!

P.S. Ma kav angliiski, kato ti i balgarski ne znae6!!! Pi6e se "redaktiram", a ne "redactivam"!

I nali sam ti kazal! Ako si golemia maj, a az 24 godi6en, pa ela i mi go kaji! No predi tova si izberi kosta koiato nai-ne ti triabva!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема w1per4o !нови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано27.08.03 22:46



За теб говорят батковото :-)))
Иди покажи Вайпъра на пишкомереца ! :-)))
Каква кола ? Запорожец ? Аааааа, знаем че е по-успешна от Калибра !!! Как да не знаем - чували сме и ние :-))))
Абе Голямото Бате Блъскаче - я ме научи мен какво е да си Майкрософтец от Германията ? Това да не беше Немско ? А, не бе - там живееха немци, това германците бяха другаде :-РРР Ах, ама те във фитнеса акъл раздавали ? В шишета ? Аааа, аз винаги пък съм мислел че е антифриз - бооже колко далече от истината съм бил :-))) Абе що не си извадиш един сертификат от БТК - чувам в КанадаТА още като го покажеш и на летището те извозват с Вайпър ! Един отиде преди 5 години - като тръгваше така разправяше....после нещо се позагуби :-))) Последно нещо псуваше едни там техни Социални служби - дължали му пари и го бавели, знам ли и аз - Простият Българин :-))

ПП: Избирам кратуната ти - не виждам за какво се ползва освен да се чупят орехи с нея :-)))) На 24 си а май ще ти трябвам да ти сменя памперса ?

UB40 !



Тема Pisna mi ot teb!нови [re: jamie]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано27.08.03 23:29



Otkazvam se! Ne si mi interesen ve4e! Tvarde si tap za da si gubia vremeto! Ti si porednoto drebno balgarsko majlence, koeto e iako proiadeno i izbiva kompleksi, kato zlobee po uspelite ili po tezi, koito imat iaven 6ans za uspeh! Imitirai jivot v BG! Za6toto vsi4ko tika e imitacia!!! Zlobei! Umirai ot iad! Misli se za tova, koeto ne si! I karai slujebni koli ili li4ni na koito niakoi nemec (ili germanec) e pardial v/u tiah 10 godini! Polzvai slujebni pari, iaj slujebna hrana, spi v slujebno apartement4e i si svirkai!
Are i umnata!

NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 27.08.03 23:31.



Тема Е, геЙчо ?нови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано27.08.03 23:58



Уека нощ !

UB40 !




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.