Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:36 28.05.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: ebati kolata prodavam iaнови [re: perko]  
Автор mariobg (Начинаещ)
Публикувано25.08.03 15:12



Ami prodavai ia be, koi te spira!!! Pak i ne shvanah kakvo i e anti- na taia kola deto vi e otviala kato spreli..heheheh
Kefi me napravo sluchkata koiato si razkazal...

prosto niama kakvo da dobavia ;-)

p.s. Pazi se samo ot razni kalnici i t.n. ot razpadastite se koli, koito te izprevarvat de ;-) hehhe



Тема Po svirkite si ti!нови [re: jamie]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано25.08.03 17:19



Za6toto, ako mi doide6, osven 4e niama zdrava kost da ti ostane(makar 4e i sega si si mekotelo), i da mi se moli6 da mi napravi6 svirka, nai-mnogo, osven zabite i 4eliusta da ti izbia!
Iavno ne ti vliza v glavata angliiskia i tva si e! Ni6to 4udno! Vapreki, 4e e edin ot nai-elementarnite ezici, za teb e prekaleno slojen!
A po vaprosa za muskulite - da imam si dosta, no ne s muskuli sam stanal Glaven systemen administrator v Centralno Upravlenie na BTK!
A na okolovrastnoto stapvam samo za da pravia ludi takiva halipvavi carvuli kato tebe!
Vednaj tam zadminah edin carvul s 220km/h, na kolata mu pi6e6e UB40, Gorkia smotaniak, re6i 4e e sprial i slezna da vidi kakvo staa! Tva ne be6e li ti be, ne6tastnik?! Mai ot togava sastoianieto ti se vlo6ava den sled den! Ia si napravi usluga i se gramni, 4e i po-zle 6te stava6!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Leko, Toshence...нови [re: |Kuku|]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано25.08.03 17:24



Ma ti seriozno li gi msli6 tezi raboti be?!!! kasa6 vsi4ko po varnensko?! I onova Porsche 996 li?! I onia s Stelta? A na AMGto sigurno mu skasva6 gaza,a?
Slezni na zemiata pi4! Mnogo visoko leti6 s dizela! 6te vzeme nekoi Boing da ti se prepre4i i ot zor da go skasa6, 6te otide6 ia v minaloto, ia v niakoe drugo izmerenie! Staga fantastika! Ima si forum za neia.

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Eeee, GAINER!!!нови [re: GAlNER]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано25.08.03 17:42



Ne otgovariai na moito mnenie de
Az taka razbrah, che bai "Toshi" cepi gazovete na kolichki ot poriadaka 150-200k.c.!!!
Ama moje i neshto drugo da e cepnal, cepkata naprimer

Mani go, Bliasachko mechtatelnika


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Xa-xa-xa!!!нови [re: mariobg]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано25.08.03 18:13






Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: Xa-xa-xa!!!нови [re: |Kuku|]  
Автор mariobg (Начинаещ)
Публикувано25.08.03 18:32



Ami taka de 4oveka sedna tuka da ni hvali avtomobilite, a nie k'fo varhu nego. Ami ne taka uvazaemi kolegi - voda4i na mps-ta ;-)

4e sa draglivi nie si znaem, az mine se ne mine spiram i sabiram kalnici i t.n. ama k'fo da prai 4ovek, kat se e nabutal vednaz i ne e imalo koi da go svetne. Pak gledam tuka vsi4ki sa mno'o svetnati po vaprosa s draglivite avtomobili (draglivi = italianski [vsi4ki bez ferrari i t.n., ako triabva da citiram kolegata ...-BENZ]) i ste mi e mnoo trudna da si razkaram kolata, osobeno sled kato zapo4naha da kapiat kalnici, broni a nai-mi e zle auspuha, postoianno ot nego nekakov vazduh izliza da go e... u aspuha, e spirash dvigatelia i spira i te4enieto ot aspuha ama neise...

p.s. a da be tova gornoto e v kavi4ki, ama vie si znete de ;-)



Тема Mario, stiga, molim te!!!нови [re: mariobg]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано25.08.03 18:45



Nema smi xa-xa-xa-xa-xa-xa


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: toshito що не ходиш...нови [re: G6O]  
Автор STREET-er (be Xplosive)
Публикувано25.08.03 20:38



класа т.е. класата!Правилно!Сгрешил съм!Да имам 18!Придържам се към добрия тон ама мноо ме дразнят разбирачите и тези които се хвалят мноо (все пак тва е тяхно право!)А и венто е модела на фолксваген който най-мноо ме дразни(лично мнение)!Аз се придвижвам с рено лагуна и съм мноо доволен от работата която ми върши!Не и изтъквам качества и др.работи защото просто не се състезавам и не съм привърженик на изцепките зад волана!Ето ти и характеристики:laguna 1.8 16v 120hp
Тва е!И мноо си я обичам!Единствения недостатък е тва че не мога да си намеря свястна книжка с характеристиките и и така...!Не се изказвам неподготвен!А за '''досиетата хикс''---ами мноо изтъпяха напоследък и тва ме дразни!Добре,няма да го има тва накрая (заради теб ((в твоя чест)))И така!

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!


Тема Re: toshito що не ходиш...нови [re: G6O]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано25.08.03 21:47



Vento=Jetta III
Borra=Jetta IV

V USA do den dneshen sa si zapazili imeto na modela Jetta i e mnogo po populiaren i prodavan ot Golf!



Тема Ей, по-полеко !нови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано25.08.03 22:36



Ще се изакаш на държавния си главен администраторски стол от толкова напъни :-)))
Оставям те - ако знаех че си на държавно бачкане щях по-рано да се смиля над крехката ти детска психика :-)))))
Горкичкия... може някой ден да ти утроят заплатата и да си купиш лепенка "БОГ ми е навигатор" за Опелченцето :-))))

UB40 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.