Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 28.05.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Samo deto!!!нови [re: STREET-er]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано25.08.03 02:24



I az si izpuskam nervite poniakoga, da e*a i tapacite


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема GAINER, proveri za Suprata!!!нови [re: GAlNER]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано25.08.03 02:27



Ne pokazvai razni filmcheta, a vij kolko e uskorenieto i po spesifikacia!!!!


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Re: GAINER, proveri za Suprata!!!нови [re: |Kuku|]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано25.08.03 09:06



95 Toyota Supra Turbo(stock, bez nikvi modifikacii), 0-100km/h=4.6 sekundi



Тема Ела ми бе сладур!нови [re: jamie]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано25.08.03 10:03



Ma ti si bil mnogo otvoren!!! - ili mnogo prost - moje bi i dvete! Ia si domakni ebania zadnik tuka, taka i taka znae6 kade sam i mi gi kaji tezi raboti v liceto! Dano da uspee6 da mi gi kaje6 predi da se nasere6, kogato mi vidi6 "napudrenata ko6nica"! Mnogo dobre sa mi iasni 4ikidjiite ot tvoia tip! Stoi si pred monitora i izbiva kompleksi, za6toto go e sram da se pokaje navan!
Piklio, moje6 samo da si me4tae6 da ima6 tova koeto imam az! Ne moje6 da mi stapi6 nito na standarta na jivot, nito na van6nosta, nito na diplomite i sertifikatite, nito na manikenkite koito sa mi minali prez legloto, nito na vdigane ot leg! 6te ti stro6a kostite bez nikakvo zatrudnenie! - edinstvenoto, koeto se iska ot teb e da doide6!
No tai kato znam, 4e si edin ni6to i nikakv carvul, na koito edinstvenoto udovolstie e da si bie 4ikii pred monitora i da se zaiajda s hora v Net-a, koito ako se izpraviat pred nego se napikava - ne mislia vaob6te da se zanimavam pove4e s teb! Dosta pod nivoto si mi!
Ako ima6 ne6to da mi kaje6, znae6 kade da me nameri6!!!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Ebasi maikata!!!нови [re: |Kuku|]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано25.08.03 10:10



Naistina li tva Vento e takav spanat kon!(130Hp D)?!!! Taka li e ili se ebavate?! Vse pak onia kaza, 4e kasal 150 konoiva Astra! Toi tap li e?! Ili si imaпe nov Golf (samo 4e s bagajnik), deto kasa ni6to nepodozira6to Calibri!?

NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 25.08.03 10:11.



Тема Ха, СЪЕДИНИТЕЛЯ се обади :-))нови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано25.08.03 10:42



Хайде излизай пред колата ! Хайде бе ! :-) Гъзаррррррррр !

Ще се изсера върху предния ти капак , смешко :-)))) Ще имаш тъкмо ШИТ!-тунинг - последна мода при Опелите и комплексарите които ги поддържат (не карат) :-))
Верно е за стандарта - гледам с Ролс те прибират, Опела е ей-така за красота там :-Р Хахахааха !
"Съм най-прекрасен, най уникатен - от ден на ден съм по-съвършен" - това май за теб са го изпели, о Аинщайне с физика на Аполон, 6000 и Калканджиева на задната седалка. Много ли вдигаш бе ? Да дойдеш да ми пренесеш тухлите и варта ? :-)))))))))))))

ПП: Виж за това че изпитвам удоволствие позна :-)) Особено като гледам един ГЕЙ как се засяга когато му го кажат в очичките ! Още малко и верно ще се изпразня - в устенцата ти гейски :-))))

ППП: Поздрав - "Може да си грозен, но за сметка на това си тъп !"

UB40 !



Тема Ne se ebavame!!!нови [re: GAlNER]  
Автор |Kuku| (HGT)
Публикувано25.08.03 13:14



Pitai samoto "Toshince" , da ti se izfuka i na teb!!!
Kusa "Alfa 155 2.0 TS", ako ne se luja, kusa i "Golf II GTi-16v-G60", i veche zabravih, kakvo oshte!!!
Men shtial da skusa, razni drugi italianski taligi

P.S.
Nali mu e praven motora, kusal vsichko nared po Varnensko, avercheto


Fiat Bravo 2.0-20v

Тема Abe izliazoh, ama ne6to te nema!нови [re: jamie]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано25.08.03 13:21



A koi e gey, venaga si li4i po-podpisa ti! UB40!!! Tva sigurno samo po razni geiski kuponi vse o6te se puskat! Suguren sam, 4e niama da ima6 problemi s sraneto, to takiva kato teb, kadeto i da kleknat, samo kato se iztraskvat i vsi4ko izpada! Razkarten zadnik!
Iavno si mnogo prost i sam si go vkarva6, sled kato ne znae6 kakvo e GAINER! Za teb malko uirok po lingvistika:
GAIN - подобрявам се, напредвам, прогресирам!
GAINER - napredva6t, usavar6ensva6t se!
Iasno!? Ma ti si bil prost, kato ameba, be!!!
Angliiski mu e maikata - TAPAK - angliiski, a ne selskia balgarski dialekt, koito zaekva6 po cial den!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: toshito що не ходиш...нови [re: STREET-er]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано25.08.03 14:01



"...твоя измислен венто!Тва го мяза повече на голф с багажник..." T.nar. Golf s bagajnik vsu6tnost se zove Jetta!

"...потвръждаваш че най-простите и най-големите идиоти са тези с фолксваген голф ама и ти се пишеш към тях да знаеш!Аз съм убеден че в момента ти си с най-тъпата кола от форума..." a ti du6ko kakvo kola kara6? Ama ne da mi obiasniava6 tatko ti ili mama kakvo karat.....az za tebe pitam!

"...венто който никога няма да стигне класа на вектрите..." vsu6tnost Vento si e to4no ot KLASA na Vectrata, a za KLASATA (koeto moje bi si se opital da kaje6)....tova ve4e e suvsem drug vupros!

Ta....Sumniavam se dali ima6 i 18 godini (sudeiki po kazanoto vuv vsi4ki temi i clubove)
Ta suveta mi e gledai si "The X-Files", pridurjai se kum dobria ton i ne se izkazvai nepodgotven......NALI!!!



Тема А, стой си вънка :-))нови [re: GAlNER]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано25.08.03 14:32



Явно си превърнал и мозъка в мускули :-)))
Хехехехеехех !
Гейчо, и аз си мислех че "истинските МЪЖЕ" слушат само черно ама не би :-)))
Да те светна - ГЕЙ-нар си ти ;-))))
Ама едно нещо ти признавам - сигурно изкарваш повече от мен :-))) И сигурно - на Околовръстното :-))) Гледам продаваха на дребно свирки в един Опел като твоя - тъкмо се чудех отде ми е познат !
ТАПАК :-))) Хахаха ! Селски български, казваш ? Виждам :-))) Добър си байно ! Напредни сега в свирките - да изкараш за Лотус Омега на снимка поне :-))))


ПП: Само не разбирам с какво те дразня ?

UB40 !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.