Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:55 29.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема avtomatika e velika rabotaнови  
Авторgg (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 06:06



ochakvam vednaga da me napadnete no tova e moeto polojenie. Prosto avtomatika e sazdaden za belia chovek - niama rachkane, nervi, psuvni. A daaa, ima mnogo otvoreni umnitzi koito tvardiat che avtomatika ne boksuva..........naprotiv, prejivial sam go na edin van!!!!!!!! na koito mu se rachka napred nazad da zapoviada. my decision is done



Тема Re: avtomatika e velika rabotaнови [re: gg]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано21.08.03 08:45



hmmm, az bih kazal che avtomatika e velika rabota za marzelivite hora i jenite. vij za maika mi tova e perfektnoto reshenie, avtomatik, taka che da moje da se sredotochi v karaneto, t.e. stiska volana i zabiva pogled v patia. inache na men lichno sa mi smeseni chuvstvata. edva li ste si kupia avtomatik skoro, osven ako ne e goliam sedan, obache az za sega se radvam na po-malkite i manevreni koli, ne e kato da imam semeistvo i kato da darja da vozia po 4 choveka v kolata si. taka kato sam s rachni skorsti niakak si se poluchava che karam, inache kato sam s avtomatik i spokoino se onasiam v iadene, govorene po telefona i drugi takava. ta v kraina smetka si zavisi mnogo za kvo polzvash kolata, stoto ako si seki den v zadrastvane, mi da, avtomatik e po-dobre, no az po zadrastvania pochti nekaram, taka che rachkata mi si e nai-dobroto





Тема Никой не би те нападал, приятел!нови [re: c23O]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано21.08.03 10:16



Единствено би те нападнал някой, който наистина не е изпитвал удоволствието да кара мощен автомат!!!!!!
Аз наскоро карах за 3 дена новия Grand Cherokee 4.7i автомат беше, майко, не искам да се връщам към ръчката, и сега целта ми е колата, притежание на "ДОКТОРА"...Мерцедес 300ТД, те са серийни автомати...
Наистина е страшно предимство, да не говорим че тва са пълни глупости че автоматика не ставал за състезания...ако прочетете упътването за това как трябва да са разположени педалите при спиране, тръгване и т.н. ще видите колко е лесно да изядеш всичко живо!!!



Тема Re: avtomatika e velika rabotaнови [re: c23O]  
Автор STREET-er (SPEED LINE!!!)
Публикувано21.08.03 10:19



Не е ли да чувстваш че ти я комадваш колата......автоматика не е за търсачи на силни усещания!

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!!


Тема Абе така е...нови [re: STREET-er]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано21.08.03 10:21



...няма спор, ако си говориме реално, съмнявам се в тези клубове да има по-големи търсачи на супер ултра хипер търсачи на силни усещания от мен...е, сигурно има, но да са 2-3, не повече...но нали знаеш, пич, има една приказка: на хубавото бързо се свиква, каквото и да си говорим, автоматика е най-хубавата "екстра" измислена досега, заедно с климатика...



Тема Re: Абе така е...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор STREET-er (SPEED LINE!!!)
Публикувано21.08.03 10:29



...работата!Правилно!Автоматик,40км/ч,централна улица на град,19:30,мерцедес сл*** MARIANI....................................!ТВА е ако си с автомат!

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!!


Тема Бати пича си, кефиш ме на макс!!!!нови [re: STREET-er]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано21.08.03 10:33



Ама точно това описание как би ми паснало...и в този СЛ, ама като е Мариани, да не е с 3 звезди, а с 2: SL72 , да седи до тебе една перхидролена кукла...малиииии, не е истина!



Тема И ТИ СИ ЦЕНЕН ОСОБЕНО... [re: Vlado-BENZ]  
Автор STREET-er (SPEED LINE!!!)
Публикувано21.08.03 10:40



...изказванията!Аз скоро го гледах ттоя мариани тунинг!Мноо свирепа работа!Ама на!Нямам мерц.нямам мариани!(ХЕ не че ако имах щях да имам такъв тунинг)МНоо як сайт си направил!Браво!АААА я кажи върви ли тв Чероки или не чак толкова.......!!!

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!!


Тема Ами честно казано, за 4.700 кубика...нови [re: STREET-er]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано21.08.03 10:47



...не върви, защото е спънато от към коне, 220 коня е само, но иначе е страшно мощен, дори и на кик-даун само един път ми включи по-долна предавка, страшно еластичен е...Иначе за ускорение не може да очакваш особено много, той и батко (собственика) тва вика, ама за него е нормално, преди джипа караше Audi S4 с ръчка, шест скорости, онова беше ламя!



Тема Re: Ами честно казанонови [re: Vlado-BENZ]  
Автор STREET-er (SPEED LINE!!!)
Публикувано21.08.03 12:45



Audi-то направо не е издържало!Ама малко ли му идват наистина 220 к.с.!Добре са си като за такъв джип като се има предвид за кво е създаден!

ИСТИНАТА Е НЯКЪДЕ ТАМ!!!
THE TRUTH IS OUT THERE!!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.