Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 27.05.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Супер октани....и Аудита най веченови  
Автор R.Schumacher (Williams BMW F1)
Публикувано04.08.03 11:06



Карам си аз баварката по пътя Варна - Шумен и някакъв с едно Ауди 100 2.3Е ми се прави на отворен аз си карам с 100-110 онзи ми минава от дясно после намаля задминавам го после от ляво ми минава разбрах го че иска да убере срама.... както си карам със 100км/ч сменям на 3та сменям и от газ на бензин и натискам педала до дупка и онзи с мене кара и той натиска здраво някуде с около 160 караме сменям на 4та пак газ дигам около 180-190 и той натиска здраво ... че много се ядосах включих 5та газ до дупка пак 220 дигнах обортомера на 6500оборота в мин. и онзи го гледам пак ме настига съвсем бавно... направо се изкорах тамън вече ме минава и гледам нещо пуши Ауди-то бия здраво спирачки и той спираме че първо се запознахме и после отваряме капака на Ауди-то и гледаме пукната глава и аз умирам да се смея ама не ми е удобно че на човека хич не му е до смях и после имах едно въже в бъгажника че го дръпнах до Девня и седнахме пийнахме една бира и разговаряхме и се оказа че е слагал от тези супер оловни горива с октаново число над 120.... така че тези които си слагат от тези боклуци да внимават защото една глава струва над 500лв...
ПС. За тези които незнаят колата ми е БМВ 520 24....



Тема Ами боклуцинови [re: R.Schumacher]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано04.08.03 12:55



най вече :-))))
Слагайте, тъпчете добавки, правете се на мъже и после ще сте на въже :-)))
Не става гьотере, жалко е когато го разбереш с цената на строшена кола ;-(
Иначе не е проблем с 100+ октана бензин , не бензина а човека си е виновен.
ПП: Само не разбрах какво общо има това че колата ти е БМВ :-)) Искаш нещо да се похвалиш или ?

UB40 !



Тема Re: Супер октани....и Аудита най веченови [re: R.Schumacher]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано04.08.03 12:58



Mi to zatova max dopustimoto oktanovo 4islo e 99. A ina4e imam edin priatel, koito si kara dizelovata Astra sus stro transformatorno maslo...

Snow is just a frozen water


Тема Re: Супер октани....и Аудита най веченови [re: R.Schumacher]  
Автор analogbox ()
Публикувано04.08.03 13:29



MISLEH 4E 520-24 DIGAT PONE 230KM....AMA 6TOM KAZVA6
P.S....I ZA OBOROTITE POSLUGA MALKO AMA SE TURPI

Редактирано от analogbox на 04.08.03 13:32.



Тема Re: Супер октани....и Аудита най веченови [re: analogbox]  
Автор Kocko (Tuning)
Публикувано04.08.03 15:03



E неговата е с газово, какво очаквате :)) 250 ли? Иначе оборотите са си така бе. Нормално е на 210 да е със 6500.



Тема Re: Супер октани....и Аудита най веченови [re: R.Schumacher]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано05.08.03 02:05



на трета с 160км/ч.?!

Nil novi sub sole


Тема Re: Супер октани....и Аудита най веченови [re: Tanuco]  
Автор R.Schumacher (Williams BMW F1)
Публикувано05.08.03 14:10



E ti ko iskash s na 3ta s 40 li da karam ?! ami jamie iskam neshto da se pohvalq da ne kato se dyrpahme s audito i kato neznaeh che e slagal dobavki i bokluci v rezervuara si bqh mnogo uchuden shtoto po princip predi sum se dyrpal s takova i znaq che nevarvi



Тема Re: Супер октани....и Аудита най веченови [re: R.Schumacher]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано07.08.03 03:12



Ne znaeh 4e ima po-spunata kola ot 520kata Ne znam kak si na magistrala s taq 520ka ama na start ako se pusnesh s koli okolo 150 konq moshtnost napravo sa te izqli povqrvai mi Na start sushtoto audi 100 2.3 shte te izpapa.



Тема Е и кво от тва бе?нови [re: MaXo]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано07.08.03 10:24



Абе вие не разбрахте ли нещо бе, дееба и хейтърите му, карайте си резачките, ние по-глупавите си караме мерцедесите и бмвтата, пък виждаш на магистралата какво правят "мудните" ни коли!!!!!!




Тема Re: Е и кво от тва бе?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор AMG (новак)
Публикувано07.08.03 13:19



Abe mnogo e smeshno da kajesh za koeto i da e BMW 4e e spanato ili mudno vij MB sa mudni makar da sam im fen ama mudni dokato vliazat v oboroti posle xi4 ne sa mudni daje ,a za BMW niama na start niama na dalgo varviat i to mnogo 520 viarno e teji4ka ama mudna ne moje da se nare4e komoli da padne ot audi 100 2,3




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.