Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:43 25.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Супер октани....и Аудита най вече  
Автор R.Schumacher (Williams BMW F1)
Публикувано04.08.03 11:06



Карам си аз баварката по пътя Варна - Шумен и някакъв с едно Ауди 100 2.3Е ми се прави на отворен аз си карам с 100-110 онзи ми минава от дясно после намаля задминавам го после от ляво ми минава разбрах го че иска да убере срама.... както си карам със 100км/ч сменям на 3та сменям и от газ на бензин и натискам педала до дупка и онзи с мене кара и той натиска здраво някуде с около 160 караме сменям на 4та пак газ дигам около 180-190 и той натиска здраво ... че много се ядосах включих 5та газ до дупка пак 220 дигнах обортомера на 6500оборота в мин. и онзи го гледам пак ме настига съвсем бавно... направо се изкорах тамън вече ме минава и гледам нещо пуши Ауди-то бия здраво спирачки и той спираме че първо се запознахме и после отваряме капака на Ауди-то и гледаме пукната глава и аз умирам да се смея ама не ми е удобно че на човека хич не му е до смях и после имах едно въже в бъгажника че го дръпнах до Девня и седнахме пийнахме една бира и разговаряхме и се оказа че е слагал от тези супер оловни горива с октаново число над 120.... така че тези които си слагат от тези боклуци да внимават защото една глава струва над 500лв...
ПС. За тези които незнаят колата ми е БМВ 520 24....



Тема Ами боклуцинови [re: R.Schumacher]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано04.08.03 12:55



най вече :-))))
Слагайте, тъпчете добавки, правете се на мъже и после ще сте на въже :-)))
Не става гьотере, жалко е когато го разбереш с цената на строшена кола ;-(
Иначе не е проблем с 100+ октана бензин , не бензина а човека си е виновен.
ПП: Само не разбрах какво общо има това че колата ти е БМВ :-)) Искаш нещо да се похвалиш или ?

UB40 !



Тема Re: Супер октани....и Аудита най веченови [re: R.Schumacher]  
Автор G6O (Stay cool)
Публикувано04.08.03 12:58



Mi to zatova max dopustimoto oktanovo 4islo e 99. A ina4e imam edin priatel, koito si kara dizelovata Astra sus stro transformatorno maslo...

Snow is just a frozen water


Тема Re: Супер октани....и Аудита най веченови [re: R.Schumacher]  
Автор analogbox ()
Публикувано04.08.03 13:29



MISLEH 4E 520-24 DIGAT PONE 230KM....AMA 6TOM KAZVA6
P.S....I ZA OBOROTITE POSLUGA MALKO AMA SE TURPI

Редактирано от analogbox на 04.08.03 13:32.



Тема Re: Супер октани....и Аудита най веченови [re: analogbox]  
Автор Kocko (Tuning)
Публикувано04.08.03 15:03



E неговата е с газово, какво очаквате :)) 250 ли? Иначе оборотите са си така бе. Нормално е на 210 да е със 6500.



Тема Re: Супер октани....и Аудита най веченови [re: R.Schumacher]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано05.08.03 02:05



на трета с 160км/ч.?!

Nil novi sub sole


Тема Re: Супер октани....и Аудита най веченови [re: Tanuco]  
Автор R.Schumacher (Williams BMW F1)
Публикувано05.08.03 14:10



E ti ko iskash s na 3ta s 40 li da karam ?! ami jamie iskam neshto da se pohvalq da ne kato se dyrpahme s audito i kato neznaeh che e slagal dobavki i bokluci v rezervuara si bqh mnogo uchuden shtoto po princip predi sum se dyrpal s takova i znaq che nevarvi



Тема Re: Супер октани....и Аудита най веченови [re: R.Schumacher]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано07.08.03 03:12



Ne znaeh 4e ima po-spunata kola ot 520kata Ne znam kak si na magistrala s taq 520ka ama na start ako se pusnesh s koli okolo 150 konq moshtnost napravo sa te izqli povqrvai mi Na start sushtoto audi 100 2.3 shte te izpapa.



Тема Е и кво от тва бе?нови [re: MaXo]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано07.08.03 10:24



Абе вие не разбрахте ли нещо бе, дееба и хейтърите му, карайте си резачките, ние по-глупавите си караме мерцедесите и бмвтата, пък виждаш на магистралата какво правят "мудните" ни коли!!!!!!




Тема Re: Е и кво от тва бе?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор AMG (новак)
Публикувано07.08.03 13:19



Abe mnogo e smeshno da kajesh za koeto i da e BMW 4e e spanato ili mudno vij MB sa mudni makar da sam im fen ama mudni dokato vliazat v oboroti posle xi4 ne sa mudni daje ,a za BMW niama na start niama na dalgo varviat i to mnogo 520 viarno e teji4ka ama mudna ne moje da se nare4e komoli da padne ot audi 100 2,3



Тема Re: Е и кво от тва бе?нови [re: AMG]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано07.08.03 13:44



Glupaci da ne mislite 4e BMW i Mercedes sa po-napred ot Audi............nai-burzata kola na 400 metra seriino s 4/5 vrati znaete li koq e ........Audi RS6
Poneje imam dosta vpe4atleniq ot gonki s BMWtata i razni drugi bangii ,zatova napisah kvi sa mi vpe4atleniqta ot 520ka ..........az sum se puskal s takava i do 100 sme zaedno a az sum s Audi80 1.8S ..........kvo da govorim za Audi100 2.3 pi4ove
Zabravih i za drugiq golqm proval na BMW da otbeleja ...........BMW 850i blizo 300 konq a uskorenie 0-100 poznaite za kolko................za 7.3 hahaha ........padaaaaaaam tva go pravi i Astra GSI 16V .................kvo da kajem za koli s okolo 300 konq kvo pravqt .........prosto ne deite da si mislite 4e BMWtata varvqt mnogo :)

Редактирано от MaXo на 07.08.03 13:50.



Тема Ти ли бе???????нови [re: MaXo]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано07.08.03 13:49



С тва умрело ауди 1.8 си наравно с 520 ли бееееееееееееееееее?
хахаха що ме разсмиваш, ще пукна от смях!!!!!
Ами доста по-напред са БМВ от ауди, а мерцедес е недостижим
И аз обичам новите модели, карам съм от новите S4 и S6, но да приказвам глупости че Мерцедес C32AMG и BMW M3 са мудни...хахаха



Тема Re: Ти ли бе???????нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано07.08.03 14:17



Smotan teb nqkolko puti te podkanvah da se poqvish na gonkite da razberesh za ko stava vapros i da ne dardorish gluposti no qvno tvurdo si reshil da si silno ograni4en tip................ela da vidish edno M3 kak se zasramva ot Audi S4.Edinstvenoto BMW 5ta seriq koeto se puska e 525 i to pipkano .............prosto 520ka ne e za nikade ...............sledish li mi misalta glupak?Q kaji sega tvoq mercedes kakuv e i s kolko varvi na magistrala uskorenie 0-100 i kvi koli si drupnal s nego :) ............spomnqm si 4e razpravqshe 4e e strashno burz disel hahaha ..........mai koli pod 100 konq ne mojeha da te biqt .



Тема MaXo ti si lud ve.....нови [re: MaXo]  
Автор R.Schumacher (Williams BMW F1)
Публикувано07.08.03 14:42



MaXo samo prostotii govorish sega... Q pak si pomisli edno BMW 850CSi kak shte pravi ot 0-100 za 7.3 i mi pokaji taq Astra det ot 0-100 gi prai za 7.3 ?!!? Ti si bolen ?! Kat si bil s Audi 80 1.8s si se pusnal s BMW 520 i toi toz det e karal bavareca e bil nqkoi koito nemoje da kara !!! Ela se pusni s men moito det e 150hp 6 celindroviq motor 24 klapana ako iskash vzemi i audi 80 6.9Turbo pak nqma da me skusash s tezi piklivi audita shtoto to ako mu slojish za 400 metra benzin 5 litra i maslo 10litra to po-byrzo shte ti izgori masloto !!! Pak za BMW 850i neiskam da komentiram prosto....ti mai mnogo ne si chak pak govorish pulni gluposti !!!



Тема MaXo говори големи глупости...нови [re: R.Schumacher]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано07.08.03 15:00



...не само за тва което казваш ти, пич, а и за тва, чу ли го кво се изцепи: S4 скъсва M3....хахаха
От този форум едва ли има някой който да е карал повече Ауди S4 от мен, и аз я обожавам тази машина, но...мой човек, нещо си се надрусал:както и да ми изправиш 265-те коня на аудито срещу 343-те на БМВ-то, пак няма да го бие!!!!



Тема Re: MaXo ti si lud ve.....нови [re: R.Schumacher]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано07.08.03 15:05



Mai ti napisa podobavashto koli4estvo gluposti :) purvo qvno ne pravish razlika mejdi 850I i 850CSI ..........za teb tva sa edni i sushti koli qvno :) na 850 CSI-to mu davat 6.5. Ti samo kaji 4e si navid a ne si samo barborko i shte ti namerim audi S4 za gonka to dori ne e 6.9 T .........haha sladur ami iskash li s uno turbo 1.3 na pari4ki?Samo kaji 4e si navit i shte se razberem ........shtom si tolko uveren vuv vazmojnostite na kolata ti zna4i trqbva da si navit.



Тема Re: MaXo говори големи глупости...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано07.08.03 15:11



Pi4ove prosto ne hodite na gonki.............v Sofia na Bojurishte tazi gonka se slu4va redovno S4 ...........razbira se tuningovana ,bie M3 i vednuj i edno M5 bez problemi ...........poseshtavaite i drugi forumi i sledete za kvo stava vapros.
www.tuning.bg/forum ................4etete tuk kakvo se slu4va na gonkite i ne barborete gluposti.



Тема Re: Супер октани....и Аудита най веченови [re: analogbox]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано07.08.03 16:50



heeeiii golemi skorodti be 4e az ako te stigna s CRX-a nema6 6ansove s 95h benz.200-210 vdiga na 4-ta zavisi koga 6te iskliu4i reg. no mi e stigal 7.7rpm po niakoga za tova pi6a 210km 4-ta ina4e 235 vdiga probvah q na Trakiata iuni mesec kato hodih na rally Bulgaria

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Re: MaXo ti si lud ve.....нови [re: MaXo]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано07.08.03 17:06



hahahaha hataka Uno turbo mnogo dobre za 400m tova e edna ot kolite ina4e s reisovete mnogo zehte da se karate ve deto vika6e C 230 Levski&CSKA su6tata rabota za 400m samo Japan mai4e pa i na dulgo ot po golemite klasove Japan kola nemate 6ansove moje i drugo nalivame 10L benc i trugvame ot PL za SF koito zeme pruv rstoianieto pe4eli kliu4ovete A zabravi imam CRX 96kw
o i za Astrata 4e tia ne moje na mene da se opune ve
koito go moje go moje koito ne da gori v ADA

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от M_TYPE на 07.08.03 17:09.</EM></FONT></P>

Редактирано от M_TYPE на 07.08.03 17:12.



Тема Re: MaXo ti si lud ve.....нови [re: M_TYPE]  
Автор R.Schumacher (Williams BMW F1)
Публикувано07.08.03 17:27



xaaxaxx navit sym vzimam edna alfi4ka 155 2.0QV Turbo i zalagame klyuchovete stava li ?~!??!!?!



Тема Re: MaXo ti si lud ve.....нови [re: R.Schumacher]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано07.08.03 17:32



6to ne zeme6 reisa ve ShumiAz za nego ti govorq ako triaa se zema ne6to 4eki malko de V-tec CRX 6e zema i pak nema6 6ansove s reisa brato s reisa da go napravim pa ako iska6 i 10 kila gas sloji

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Re: MaXo ti si lud ve.....нови [re: M_TYPE]  
Автор R.Schumacher (Williams BMW F1)
Публикувано07.08.03 17:40



eeee reisa ........ resa e tromav dryg reis moga da vzema sushtiq samo che e 4x4 i malko po golqm dvigatel



Тема Re: MaXo ti si lud ve.....нови [re: R.Schumacher]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано07.08.03 17:47



ami brato nai dobre nali znae6 kato se svarime na putia bez da se ugovariame taka stava 4e kato zemem da se ugovariame ne stavat rabotite tuka mojem da si laem meseca kolkoto si iskame nema a stane i stiga si zemal na horata kolite de prodavai reisa i si kupi edna japan pielka hem malko 6ti gori hem mnogo 6te varvi i poddrujkata e su6tata kato na reisa

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Re:Za BMWнови [re: M_TYPE]  
Автор AMG (новак)
Публикувано07.08.03 20:32



Abe vie vaobshte na gonki xodite li ili samo ste slushali?...BMW e nepobedimo v gonki Da vi kaja li tuk v plovdiv edna 7-ca ot starite(akula) kakvo pravi vsi4ko koeto i izleze na gonkite razcepva gi napravo,ne sam fen na BMW oba4e da mi govorite 4e razni astri civici audita .... varviat pove4e ot BMW mi tova e detska rabota.Az kakvoto varviane vidiax ot edno BMW 5-ca combi 1999g. ne sam vijdal do sega ne znam kakav dvigatel beshe oba4e napravo presko4i(bez da preuveli4avam)edin Nissan 200turbo



Тема Поцкатанови [re: AMG]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано07.08.03 21:57



е добре познат :-)) Тоя с 7-цата.
Също и еднодневките дето ги пипва и после бързат да се отърват от тях за 1-2 месеца че трябва иначе основни ремонти до 2-рото пришествие :-))
Аз пък да ти кажа - Пловдив е световно неизвестен като място за рейсинг ;-)))
Чудно що ли ... ?

UB40 !



Тема Re: Поцкатанови [re: jamie]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано07.08.03 22:17



Smeshnoto mqsto Parvenec................zasho kato gi karahme tezi ot Plovdiv da doidat i da se probvat v Sofia s neshto vinagi otkazvaha
Ima i neshto drugo na Parvenec pistata e nqkade 300 metra ..............gonkite se pravqt na 400 pi4 Tezi BMWta tam zabravi da ne sa pipani. V Sofia zashto M3 E30 varvqt na ravno s uno turbo ili padat ot kadett GSI?



Тема Re: Поцкатанови [re: MaXo]  
Автор AMG (новак)
Публикувано07.08.03 22:24



Miastoto ne znam dali e smeshno no az ne gledam pistata a kolite a za tova 4e pistata e 300m ami 4e ako e 400 togava i dete znae 4e oshte pove4e shte drapne BMW-to to na po goliamo raztoianie mu e silata



Тема Re: Поцкатанови [re: AMG]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано08.08.03 00:32



Edin avtomobil moje da se napravi da e strashno burz na 300 metra i posle da grohne ............zashto te ne sa naviti da se durpat drugade...............otgovori si sam na vaprosa.A drugiq moment e 4e BMWto ima po-dobur start i sled tva biva zastignato i zadminato taka 4e ne misli 4e na visoka skorost BMW320 primerno shte durpa pove4e na Kadett GSI ili Astra GSI ........v pove4eto gonki koiito sam gledal v na4aloto BMWto vodi zaradi zadnoto i sled tva gubi ...........napulno normalno.



Тема Re:Za BMWнови [re: AMG]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано08.08.03 02:05



Vsi4ki znaiat, 4e BMW i AUDI, ako ne sa pipnati, ne varviat! Ne govoria za M power ili RS seriite, a za normalnite, nezavisimo kolko golemi sa dvigatelite! No za BMW znam, 4e ima hora, na koito im triabva 1 4as rbota po kolata i tia stava malnia!
Li4no az skasah minalata sedmica edno 735i! Moje da ne e mnogo barza kola, no i az ne sam ot nai-barzite (Vectra 2000 16V 150Hp)! A AUDI 90 B4 Coupe 2.6 150Hp i Audi 90 2,3 20V 170Hp gi kasam kakto iskam i kogato iskam! Toi edinia pi4 s Cupeto ne moja da go prejivee, ta si kupi i sloji drug dvigatel (2.8 V6 193Hp), ta sega mu di6am prahta, a toi nai-nakraia spi spokoino! 4oveka ima pari i se 4udi kvo da pravi!...kofti li mu e? Ta ideiata mi be6e - ne slagate vsi4ki BMWta v barzite koli! Ne se napavaite tolkova! To sedmici mnogo ima, ama ne vsi4ki varviat!
Pisna mi da slu6am za "onaia dartata sedmica deto kasala vsi4ko"! E i?! Ami da vi kaja li kakva sedmica ima v edin serviz v Hadji Dimitar? 755i!!! 87g! Tova kak vi se struva?! Blizo 400Hp! Kade otiva "onaia dartata sedmica deto kasala vsi4ko" togava,a?!

A, samo za info na R.Schumacher , da ti kaja pi4, 4e tozi dvigatel 2.0 24V na kupeto na 5cata vaob6te ne e triabvalo da se slaga! 520 24V vaob6te ne varvi! Kasam go kakto si poiskam. I na zaden!
Tova li kara6 ti be!? Ma kak ne te dosramia da kaje6, 4e Golf 150Hp ne varvial ili da si otvori6 vaob6te ustata za Astra 150Hp, koiato 6te te otvee s dva Ikarusa rastoianie!
NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 08.08.03 02:19.



Тема Gainer mnooo typнови [re: R.Schumacher]  
Автор R.Schumacher (Williams BMW F1)
Публикувано08.08.03 08:58



Abe typ GAINER kakva e tvoita pikliva karuca Vectra ot koi klas e da ne e ot moq ve !?!?! ako iskash pak mojem da se probvame na samo che malko po-razli4no kat iskash tolkoz mnogo !!! sus letqsht start ot 120km/h na 1000metra da se probvame ili ako iskash pak koi po byrzo shte vdigne 200 ? ili puk 220?! ako imash voobshte takava maximalna skorost taka che ne si hvali mnogo chupenata plasmasova vectra !!!!



Тема Re: Е и кво от тва бе?нови [re: MaXo]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано08.08.03 09:10



sorry brato, no se okazva che RS6 ne e nai-barzia sedan v seriino proizvodstvo, 0-60mili=4.4sekundi, 1/4mile=12.8sekundi. MB E55AMG e 0-60mili=4.3sekundi, 1/4mile=12.5sekundi.
inache e viarno che S4 e bil na Bojuriste M3 i M5, no ne zabraviai fakta che S4kata e pipana i to dosta.



Тема Re: MaXo ti si lud ve.....нови [re: M_TYPE]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано08.08.03 09:13



ne sa Japan kolite nai-barzi, pone ne sred seriinoto proizvodtstvo, pogledni tazi stranichka:





Тема Re: MaXo ti si lud ve.....нови [re: c23O]  
Автор R.Schumacher (Williams BMW F1)
Публикувано08.08.03 09:26



i az mislq taka vijte edno sravnenie det edin bavarec e s po malki kone ot s2000 i pak q bii !!!





Тема Re: MaXo ti si lud ve.....нови [re: R.Schumacher]  
Автор ADH-Honda (Honda-Манияк)
Публикувано08.08.03 11:49





Случайно да ти прави впечатление че говорим за кола 2000 кубика, 4 цилиндра 16 клапана срещу 3000 (с 1000 - ХИЛЯДА повече) кубика, 6 цилиндра, 24 клапана !!! И двата двигателя са атмосферни !

PS: S2000 по тестове обикновено го дават 5.6; 5.8 секунди на 0-100 дизциплината



Тема Abe carvul!нови [re: R.Schumacher]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано08.08.03 11:59



Takava spanata karuca BMW 520i 24V(E34) 1991g mi predlagaha za palen barter i sled kato ia pokarah i vidiah kolko spanata kola e, niama6e sdelka!
Ti ne si mi konkurencia priateliu! Dori i na 525i 170Hp skasvam kaza! S tvoiata maxV po katolog 215Km/h, s tia 10,2sec ot 0-100 i po-malak vartia6t moment, kade si tragnal da se darpa6 v Vectra 2000 16V be sme6en! 4e dori i na elasti4nost si zaguben, a i sam kaza, 4e na 220km/h 6te si zad men! Povozi se malko v takava Vectra, za da vidi6, koia kola e po-stabilna na patia! Za6to misli6, 4e samo modela 2000 16V ima nezavisimo torsionno nakloneno pod 2-3 gradusa zadno oka4vane?! Za tova sme6nia ti, razdrankan korab, ne e ustoi4iv na zavoite i se naklania, kato titanik!
A! I aide da si broime ekstrite v kolite, da vidim tvoeto oriazano BMW dokade 6te otkara! Ne si misli, 4e kara6 golimata kola! Nito e goliama, nito dvigatelia i e noliam, a tova 4e e BMW samo ia srami! Po bavna 5ca ne e pravena, osven 12 klapanovata! Taka 4e vizi se spokoino, radvai se na mekata vozia i ne se butai pri barzite koli!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема ВЪШКАРРРРРРРРРРРРР-шуми!!!нови [re: c23O]  
Автор street-er ()
Публикувано08.08.03 12:13



хич не ми излизай с петици,седмици,и не се състезавай!!!!!!!!!!!!Недей да имаш такова самочувствие като караш бмв щото бмв-то ти може би ще диша прахта на почти всички други коли от този клас и на същите години!
И НЯМА да можеш да направиш нищо по въпроса!!!!!!!!!!!!!!!!!!А пък да не говорим за Вектрата на GAINER и Мерцедеса на VLADO_BENZ,а да не стане въпрос за c230!!!!!!!Преди имаше един който на магистралата със голф 2 скъсал калибра.Направиха го ЛУД и повече не дойде във форума.Имаше и един със сааб-а на баща си.Той стана на НИЩО и пак повече не дойде!.Направо като видиш че във форума никой не те трае -----БЕГАЙ!И идвай с друг прякор.
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от street-er на 08.08.03 12:29.</EM></FONT></P>

Редактирано от street-er на 08.08.03 15:32.



Тема Re:BMWнови [re: street-er]  
Автор AMG (новак)
Публикувано08.08.03 13:51



Abe ne vi li omrazna da govorite gluposti Bmw na starta bilo barzo posle padalo ludi li ste specialno za tazi dartata 7-ca vi garantiram(kato vi slusham za kakvi koli mi govorite) 4e ako se pusnete s neia 4e shte vi mine vse edno ste spreli.Tova deto Vectra 2000 16V biela BMW 735 nikoga pove4e ne se izlagai da go kazvash be GAINER kato sam te slushal imam vpe4atlenie 4e razbirash ot koli ne govori podobni gluposti...



Тема Re:BMWнови [re: AMG]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано08.08.03 14:23



AMG ti verno si NOVAK i za tva po-dobre samo 4eti ne se obajdai ........obqsnih ti za onaq 7ca !!!



Тема Re: MaXo ti si lud ve.....нови [re: c23O]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано08.08.03 14:49



abe to po katalog mnogo mai nee verno na CRX-a mai mu davat 205 max.sk.a za6to vdiga 235 nee ot gumite i djantite 6toto go smiatah na onzi kalk. 100 karam 104km v deistvitelnost i mai go davat ne sum po statistika i katalozi de no ot 0-100 8.9 ili 8.6 ne znam ama sus sigurnost po malko e triaa go merna skoro

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Re: MaXo ti si lud ve.....нови [re: M_TYPE]  
Автор R.Schumacher (Williams BMW F1)
Публикувано08.08.03 15:03



M_TYPE abe ostai gi da si gledat katalozite ve .... neka da si sravnqvat po katalozi ... GAINER ima edna 735-ca vyv varna ai ela da q skusash nishto ne e butano po neq kakto e izlqzla ot zavoda taka si e !!!



Тема Re: MaXo ti si lud ve.....нови [re: M_TYPE]  
Автор R.Schumacher (Williams BMW F1)
Публикувано08.08.03 15:11



AA GAINER ai sravnqvame ekstrite kat si tolkova navit !!!
520 24v 94g. porychkovo izpylnenie: Klimatronik s 2 zoni , Koja , ABS , El Paket , POdgrqvane na sedalkite , regulirane na farovete , blokaj na defirenciala , cd sterio(tova vseki moje da go ima :)) leti djanti 17' OZ , neonovi halogeni Hella ,nagrevatel na vsi4ki stakla , chupesht volan , mahagon , bordovi kompyutyr i LCD 5 incha cveten televizor.... ai kaji na tvoita selska karuca kvi i sa ekstrite ako ima takiva de!



Тема Re:BMW ne e....нови [re: MaXo]  
Автор street-er ()
Публикувано08.08.03 15:31



Абе тва бмв да не е правено за старт бе /////АМG.Разните там резачки и бегачки са правени за тва.Кво ше ми давате седмици и петици!Това пък да карам 7 серия и да ходя да се набутвам при колите дето праят 0-100 под 10 сек.Айде сега ама няя хода да се излагам!Тия бмв-та не стават да ги натискат като ненормални!!!Ей го сложил климатици,телевизори,глупости........тва е кола да си ходиш(движиш!)с нея на дълъг път и да си прайш кефа...кво че си се надпреварвал с ауди!БМВ НЕ Е кола за ускорение,време и пистови (а и каквито и да било състезания)ТАка че и /////AMG да не се изказва много!!!ТВА Е!!!!!!!!!!Единствените БМВ-та които са правени за това са ///M сериите+///МX5.Sports cars са тези със съкращенията:GT,GTS,GTS-R,GTR,16V,24V, И ТАКА!

Редактирано от street-er на 08.08.03 15:47.



Тема Re: MaXo ti si lud ve.....нови [re: R.Schumacher]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано08.08.03 17:55



Za kvo da idvam ..kade be6e?!...Niam zna4enie, kato i tuka si ima 7ci?! Da ne bi samo tam da ima? Posmartno ne viarvam, 4e ima6 tolkova ekstri v BMW 520! Po princip tolkova ekstri se slagat v 535, 540 i M5! No niama zna4enie dori i da e istina, za6toto ne e ni6to osobeno, a i pove4eto ne sa fabri4ni - kato TV-to, 17" te janti! Klimatronik niamam, no si imam klimatik, kakto i podgriavaneto na sedalkite, koito sa recaro, anatomi4ni i reguliruemi (kojata e gadna rabota i nikoga niama da si kupia kola s koja), i moia volan e 4upe6tse i kojen, i az imam mahagon i bord PC i ABS i hidravlika i el paket i alarma za 200$, koiato vdiga staklata osven centralnoto, otopliaemi el, ogledala i praskalki za 4ista4ki, osvetlenie pri ogledalata v sennicite, hladilna jabka, el. antena, palen opti4en tuning! A za muzikata niama kvo da govorim! Vsi4ki mi znaiat muzikata! PIONEER MP3-CD MOSFET 4x50, 4 trilentovi Pioneer 18sm, 2 pi6tialki Pioneer i SubWoofer tuba!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Pi4, az govoria samo fakti!нови [re: AMG]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано08.08.03 18:00



Takav sam si faktologi4en!
Na 19.07 mislia, se drapnah s vaprosnoto BMW 735i na bojuri6te i to uspia da me bie s edna prednica! Sledva6tia pat, mislia 4e na 26.07, ve4e si biah smenil vazdu6nia filtar, koito be6e na 18hiliadi kilometra i ne biah s 95H, a V-Power, togava ve4e uspiah da go bia s pove4e ot edna kola! Tva e!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: MaXo ti si lud ve.....нови [re: R.Schumacher]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано08.08.03 18:03



стига лъга бе пубертет
нали преди време се хвали по лубовете, че бмв-то ти е всички екстри, без кожа и климатик
не ме карай да се разровя, че резила ти ще бъде пълен

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: MaXo ti si lud ve.....нови [re: Mишo Шaмapa]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано08.08.03 18:13



hei Mi6e toi kara VECTRA vehahahahaha GAINER-a de

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA

Редактирано от M_TYPE на 08.08.03 18:15.



Тема Ha!нови [re: M_TYPE]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано08.08.03 18:47



Mi6o govori za Шумито, be, zabluden

Abe az baih siguren, 4e niama tolkova ekstri v seriinata 520i, ama de da znae6, moje da e bila 540i, a dvigatelia i da e smenen s E34 2.0

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема re:bmw с много екстри има повече ум от тъпия ралф нови [re: GAlNER]  
Автор street-er ()
Публикувано08.08.03 20:28



twa bmw go докарва на подвижен.....!Ако не си бил сложил всичките тия джунджуферийки(ба*ти и думата!)колата е щяла да прилича на едно голо Н И Щ О !ШЕ ХОДИШ ДА СЕ СЪСТЕЗАВАШ СЪС СПОРТНА А НЕ С ПЕНСИОНЕРСКА КОЛА!!!!!!!!!!!!!СЯ ШЕ ИМА ДА СЕ ПОТИШ И ДА ОБЯСНЯВАШ ТВА ОНОВА АМА НЯМААААААААА!Ше ми ходи на стрийт рейсинг със седмица!Смешен!(не е ходил ама ми я дава за пример и другия там,кой беше)аве деца кво разбирате от коли за drag racings!!!GAINER го дръпнал бмв-то!Ми как няма след като дзверо му е 150 коня!Ше го дръпне и чудо ако ще бавареца да е 250 к.с.!!!Щото колите на почти всички тук са спортни-малко или много!sorry много ама тва е!Ей пумпал- ШУМАХеР- ходи виж ква реч съм ти дръпнал садъко в темата на игра4а ''уникални коли''!Отивай вмирисано от път тъпо шофьорче да четеш ако можеш разбира се!Отивай!Щото темата е ""уникално тъпа"" ама ше видиш смрадливецо колко хора ше я видят!много ама много ма е яд на педали които по цял ден мислят кво да излъжат във форумите и не се хванат да свършат една работа!Дай сега като ме нагрубиха и да ходя да обиждам другите колко не разбират и т.н.Аве шматка!ти си зле бе!С твоето бмв не можеш дръпна и фиат панда бе керливец!Ти знаеш ли как се сменят предавките,разбираш ли от скорости......разбираш!тъп си!Мноо ма яд на тебе и няма да те оставя на мира с риск да МЕ НАМРАЗЯТ ДРУГИТЕ!МНого ти стана бе!не ти харесаха хората трактора и дай сега всички са идиоти и тъпи!Аве ей мноо ме дразниш!Аз някой ден такъв ферман ше ти дръпна ама ше видиш ти тогава!Изплют такъв!


Редактирано от street-er на 08.08.03 20:56.



Тема Re: re:bmw с много екстри има повече ум от тъпия ралфнови [re: street-er]  
Автор AMG (новак)
Публикувано09.08.03 15:36



Abe shmatki 4uvate li se kakvo govorite vaobshte ili prosto vi e iad 4e ne mojete da imate kola po dobra ot vashite.Tia 7-cata 4e ne e napravena za startove i tn. ne e ama tova ne zna4i 4e niakakva Vectra sas smeshnia si 4 cilindrov dvigatel moje da se sravniava sas 4udovishteto deto e pod kapaka na 7-cata to e prosto smeshno da go kazvate.Govoreta naprimer za Vectra sreshtu BMW 318is ili BMW320i ama i v tozi slu4ai e iasno kade otiva Vectrata shtoto sam vijdal pone 20 pati kak takiva BMW-ta praviat smeshni Calibri i GSI-ta(i vie ste go vijdali ama kato malkite deca ste deeba)



Тема To, "malkoto dete"...нови [re: AMG]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано09.08.03 15:52



demek, AZ, si go kaza! Kak 6te laja?! 4e az skasah BMWto na Bojuri6te pred 300 4oveka, a ne v kvartala ili na magistralata, kadeto samo az 6te sam si svidetel! Sigurno vi e mnogo gadno, a?! I napalno v razbiram! Ma to ti triabva malko akal! Za6to az ne iskam da se darpam s Uno Turbo, Golf 1 ili niakoi drug sme6en ligen?! Ami ia si predstavete, 4e vzeme da me bie, koeto e napalno vazmijno, zaradi ugromnata razlika v kilogramite? Posle nali 6te umra ot sram i napravo sled kraia na pistata, direkto 6te 4akam na izhoda, niama da se vra6tam! Taka 4e, az za tova ne se darpam s koli ot po-niskia klas! Problema si e izcialo na BMWto!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема /////AMG и ти ли бенови [re: GAlNER]  
Автор street-er ()
Публикувано09.08.03 19:57



Аве и ти ли ше се прайш на разбирач бе нещастен доработчик!той един балък се разкара вече сега остана само ти!!!Ама ти май по-свестен може да си!(то и без това по-тъп от оня нямаше)Вектрата ше бие 1000 пъти въпросните бмв-та защото спортната и версия е създадена за тва!Ей къде е ралф че аз заради него дойдох ама май го няма!Абе амг да не си ти ралф!!!!!!!!!Че имате сходни изказвания!
Аз оня луд ше го прая!ето ви снимка на седмица за да видите кво я праят като решат резачките и другите спортни дзверчета--------->



ralf shumaher(ОТ ФОРУМА)-SUXXXXXXXXXXXXXX!!!

Тема Re:ABE LAINOнови [re: street-er]  
Автор AMG (новак)
Публикувано09.08.03 21:07



nare4eno street-er zashto ne si izberesh niakoi rap klub kadeto shte ti se radvat na tapite ceni4ni izcepki(tuk prosto ne ti e miastoto),kakto i da e ne mi otgovariai ve4e zashtoto me e iad v momenta daje 4e si pravia truda da ti pisha.A za sportnia model na Vectra ako tova e sporten model kola s tezi 150hp ot koito na pove4eto exempliari pove4eto kone sa izbiagali(shtoto tova e Opel vse pak a ne MB ili BMW na koito dvigatelite izdarjat po 3-4 pati pove4e) ta ako Vectra 2000 16v e sporten model kola togava kakav model koli sa M-ki,AMG,BRABUS i tn ?...Kakvi sa te be tapak?...I kato mi govorite za Opel i BMW ia mi kajete koia ot dvete koli beshe nare4ena "huligan na patia" i koia "nemskiat moskvi4"



Тема Otgovariam!:)нови [re: AMG]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано10.08.03 00:26



Huligan na patia?!!! Az ia znam, po to4no, kato "Kurvata na patia", zaradi tova 4e zadnicata ne moje da spre da se klati! Ne mi hvali kola s zadno predavane, ako obi4a6! I prestanete s tezi MB i BMW! Mnogo iasno i podrobno s 4isti fakti opisah po gore. 4e BMW ne e reza4ka, M-power e! Mercedes ne e reza4ka, no vij AMG e! Seriino tezi avtomobili sa mudni i ne stavat za gonki, kakto i AUDI, osven RS seriite!

A po glupa6koto i detsko izkazvane za tova, 4e dvigatelite na Opel sled vreme im "izbiagvat konete, za6toto sa Opelski"!!!! Ami pi4, nima kakvo da ti kaja, osven 4e si dosta glupav! Ima6e edno izkazvane po-rano ot edin carvul, mnogo podobno na tvoeto! Carvula be6e tolkova prost, 4e tvarde6e, 4e e reznal s Golf2 edna Clibra 16V na magistralata, posle se okaza, 4e 4ove4eca ot Calibrata vaob6te ne e znael, 4e niakav tineidjar se sastezava do nego! Ta carvula tvarde6e, 4e na VW konete sa bili istinski, a na Opel ne! I negovite 120Hp otgovariali na Opelski 150Hp!!!
Vnimavai! Varvi6 po negovite stapki, a nego go razni6tiha mnogo lo6o i uspia da oglavi klasaciata za nai-golemite tapanari stapvali v tozi forum!
A po vaprosa za izdrajlivosta na dvigatelite..., ami moia e na 350000km.! Imam pritel s kadet, koito e na 670000. Poznavam o6te 5 Vectri nad 300 i 400000km. Senator na 800000km. I nai-vajnoto, Corsa 1,4 na 500000km!!!
A 6efa mi si kupi predi 1 godina MB 124 Cupe 3.0 24V na 250000km i .... mu se aba maikata! Dosega e dal na 7000lv. po dvigatelia i vse o6te mu har4i maslo, kato trabant, a razhoda mu e sredno 25l/100km.
Taka 4e, pi4, vsi4ko e otnositelno!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Otgovariam!:)нови [re: GAlNER]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано10.08.03 02:44



ne men tuk nesto ne mi e iasno, ta kvi sa kriteriite za edna kola da bade narechena rezachka? stoto az kato gledam kvi koli se opisvat za rezachki ostavam s vpechatlenie che siaka kola koiato moje da naparvi 0-100km/h pod 8 sekundi se vodi za taka. ima li nesto takova ili prosto sam ostanal s greshni vpechatlenia?



Тема Виж сега Баллуууу...нови [re: AMG]  
Автор street-er ()
Публикувано10.08.03 11:55



Спортните коли на брабус и амг са за хора които иската да напраят по-различни колите си (скъпите) от други скъпарски модели!Тва не са спортни коли в прекия смисъл на думата!Тва са автомобили гъзарско изпълнение и нямат нищо общо със създадените спортни версии на другите коли!Тва не е да кажеш карам по-спортна ес-класа от твойта.Тва просто е да кажат хората като теб:""Ей голяма работа е този щото кара поръчкова амг или брабус""Тва е!Целта е и завистта на другите богаташи които карат същите коли ама нямат спец.изпълнение.Тези тунинг-фирми нямат за цел да правят спортни лимузини Балу!Целта им е да напраят колата ти по-различна!Така е и при другите фирми ама те праят ""спортен тунинг""-SPARCO,MOMO.SIMONY RACING, и др. КОИТО не се занимават с доработване на една марка коли!Тва е!И така и не разбрах да не си ти ралф,Балу.......................!

ralf shumaher(ОТ ФОРУМА)-SUXXXXXXXXXXXXXX!!!


Тема Re: Otgovariam!:) и азнови [re: c23O]  
Автор street-er ()
Публикувано10.08.03 12:09



Аве и аз го четох преди тоя с Голф-а и Калибрата!Ей идиот беше ама го няма сега!С230 тя твоята кола си е резачка и без тва!Кво се палиш!Май вие само 3-4-5-6-7-8 (с тебе) от тоз форум имат спортни коли!Ама......!На твоята знаеш ли колко добре ше и дойде един пълен KLEEMANN!Ау!
Ей тва и брабус май най-добре го раздават(мое мнение ако не сте съгласни няя проблеми кажете защо и да поговорим)Аве ше си намерим тема!
А за критериите................и аз не съм мноо сигурен ма тва е!Аз за резачки вземам колите с як външен вид и мощен двигател!Тва е!Ся некой ше каже""тоя пък гледа само вида""Аз гледам ама знам кво да гледам и как да го наричам...!Според мен лоша кола няма---има само балъци!Които не знаят да карат квото е за тях и как да го карат!Тва е!

ralf shumaher(ОТ ФОРУМА)-SUXXXXXXXXXXXXXX!!!


Тема Vij ,pi4..нови [re: c23O]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано10.08.03 12:23



V BG e palko po-razli4no... Az li4no sam dele4 ot misalta, 4e moiata baba Vectra e reza4ka! Spored men, li4no, pod 7sec. ve4e moje da se nare4e reza4ka! No v BG kolite s tezi pokazateli, ne sa mnogo.

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Otgovariam!:) и азнови [re: street-er]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано10.08.03 13:00



abe spored men AMG si e bash za sportni versii na MB. slagat se po-mostni dvigateli, imat po-sportno okachvane(naprimer normalno C klasa ima razlichno okachvane ot C klasa koeto e i AMG, t.e. C32), chesto ima promiana i vav vanshnia vid ot sporta na optichen tuning, s po-golemi djanti sa, a i e drug vaprosa che sichki AMG modeli sa pod 5 sekundi na 0-100km/h(s izkluchenie na SUVtata).
inache az moita ne bih ia narekal rezachka, no se pak ste ti kaja che e edna ot nai-bavnite koli na semestvo MB, taka che si pravi smetka dali MB sa barzi ili ne.
i az mislia che BRABUS sa dosta dobri produdkti, pone kato za moita kolica mislia che imat nai-dobria vanshen vid(djantite sam im neveroiatni), ako niakoi se interesuva moga da iznameria snimki. inache KLEEMAN imat razni raboti za 2.3L dvigatel, no za 1.8L sa se oste v proces na razrabotik, no az ne mislia che ste harcha pari za takiva nesta, kolata si mi haresva i taka. inache za sega sam smenil konrolnite stangi, slojih AMG.



Тема Re: Vij ,pi4..нови [re: GAlNER]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано10.08.03 13:02



da, i az mislia che kola pod 7 sekundi e zadovolitelno barzo i moje da mine kam kategoria rezachki, vapreki che veche gi imat dosta koli koito sa pod 5 sekundi



Тема Ако си говориме честно...нови [re: c23O]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано10.08.03 13:14



...всичко е много относително, пример: една S600 и един Golf R32...
Aми S-класата е супер много по-бърза от Голфа, но не е резачка, нали така?
Така че всичко е относително, а до спора Опел срещу БМВ и Мерцедес...
абе кво да ви кажа, ГАИНЕР, наистина поне тва си признай, живота на двигателите им не може да се сравнява с тези на мерцедес, но пък до този който спори с теб, че 150 коня са малко за опела да бъде окачествен като резачка...бе ГАЙНЕР, напсувай го бе, да се качи при теб да го повозиш, пък тогава да плямпа глупости, тва 2.0-16V е велик опел от където и да го погледнеш...а за 2000 16 да не говорим, новото поколение си е ново, нали така?



Тема Пич, тва беше изказване на аматьор!нови [re: street-er]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано10.08.03 13:20



Значи, ако случайно не си забелязал, да те светна: АМG е абсолютно серийно производство!
И ако поне веднъж си карал АМG, ще разбереш че говориш наизуст, аз ти казвам че един SL55AMG ще размаже едно Ферари 360 Модена или Порше Карера навсякъде...ако не вярваш, значи си много задръстен, както повечето пубертетчета които идват нерегистрирани и се правят на разбирачи...



Тема Пич, тва беше изказване ....нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано10.08.03 13:53



eiiii pak li se karate ve maa mu stare koi po razbira hahahaha koe Porshe kaza 4e ne moa zacepia hahahaha ?????????ako e na baba Porsheto moje predi 90g 4e i togava nekoi modelo ne moije da gi skusa .C 230 pokaji mu onzi adres koe e nai goliamata bega4ka za sega:)))))))))


koito go moje go moje koito ne da gori v ADA

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от M_TYPE на 10.08.03 13:56.</EM></FONT></P>

Редактирано от M_TYPE на 10.08.03 13:58.



Тема Абе тъпак,като не разбираш,кво се обаждаш?нови [re: M_TYPE]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано10.08.03 14:00



Що не си вървиш на село бе, олигофрен, ти още малко ще кажеш че 924 с 170 коня ще бие S600L с 500 коня...хахахахаха...много си тъп да знаеш...



Тема Абе тъпак,като не разбираш,кво se ebe6 s jivotniнови [re: Vlado-BENZ]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано10.08.03 14:43



6to ne duha6 supata ve traktoris ti pak si golem grajdanin ve aman ot takiva kato tebe 4e i na pica si kato tup selski carvul ave ko ti obru6tam vnimanie takiva selski bekove kato tab s MB-a i to nai golemite ko4ini ot MB-tata ave i ti mai se pravi6 4e razbira6 ot koli kato Ralf i s tebe li iska6 da se iade nekoi ili ti e kofto 4e drugite vodim sporove i si govori a ti stoi6 i gleda6 kato pukal i kato po4ne6 s epitetite za nekoi vaspirai se ve selski bek smotan da ti ... abe kvo se zanimavam s tebe ve ia duhai supata dedo Yoco s MB-to

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Re: Абе тъпак,като не разбираш,кво se ebe6 s jivotniнови [re: M_TYPE]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано10.08.03 14:49



и я погледнете тука



koito go moje go moje koito ne da gori v ADA

Редактирано от M_TYPE на 10.08.03 14:51.



Тема Дааам, прав бях!!!нови [re: M_TYPE]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано10.08.03 14:58



Ти наистина си пълен селяндур, ама лошото е че от такива като теб в БГ не може да дишаме вече!!!
Пък да ти кажа, много ми е кеф в момента, такива пубери като теб и хейтъри колко са ми минали през ръчичките....и на теб ще ти дойде реда, не се коси!
ХА ХА ХА ХА



Тема Re: Абе тъпак,като не разбираш,кво se ebe6 s jivotniнови [re: M_TYPE]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано10.08.03 15:01



hei selski tova e SL55AMG
The V8 engine inside the SL55 AMG generates 493 hp and 516 lb-ft of torque. Surpassing even these impressive numbers is a 0 to 60 sprint of just 4.5 seconds.

performance
acceleration1 . .
0-60 mph 4.5 seconds
top speed. .
155 mph (Limited).

ti na tova postijenie li mu vika6 ve selski i mai sum po golem ot tebe :))))

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA

Редактирано от M_TYPE на 10.08.03 15:03.



Тема Леле, не знаех данните мерси за помощта!нови [re: M_TYPE]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано10.08.03 15:11



Ами я кажи твоята за колко прави 60, а?
Сигурно за по-малко, то тая каруца SL55AMG...
Да та еба в гъза и нещастника, ми то ако си по-голям от мен, значи много лошо положението при тебе бе, ако беше някой пубер, поне щеше да имаш извинение!!



Тема Re: &#1051;&#1077;&#1083;&#1077;, &#1085;&#1077; &#1079;&#1085;&#1072;&#1077;&#1093; &#1076;&#1072;&#1085;&#1085;&#1080;&#1090;&#1077; &#1084;&#1077;&#1088;&#1089;&#1080; &#1079;&#1072; &#1087;&#1086;&#1084;&#1086;&#1097;&#1090;&#1072;!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано10.08.03 15:15



ami eto ti o6te danni za golf koito e po dobar ot tvoia SL55AMG
Fahrleistung Synchro:
0-100 km/h 4,1 s
0-200 km/h 13,6 s
80-120 km/h 2,3 s
V-max ca. 298 km/h

Preis Bi-Turbo:
NEU VR6 Bi-Turbo Nachrьstung 500 PS SFr. 29'900.- Inkl. Einbau

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Абе тъпак, тука ако не разбра, говориме за...нови [re: M_TYPE]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано10.08.03 15:19



...СЕРИЙНИ автомобили..ако тръгваме към тунинги, да ти предложа SL75 Mariani, 980 коня, 0-100 за 2.75, а?



Тема Re: Абе тъпак, тука ако не разбра, говориме за...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано10.08.03 15:27



ami az moje da ti predloja togava
SUZUKI ESKUDO 981hp 0-100 2.1sec???????
GOLFIV 981hp 0-100 2.7 sec???????????off pi4 trugvam 4e imam rabota utre pak are 4ao za sega :))))))) :pPpP
koito go moje go moje koito ne da gori v ADA

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от M_TYPE на 10.08.03 15:28.</EM></FONT></P>

Редактирано от M_TYPE на 10.08.03 15:30.



Тема Re: Ако си говориме честно...както и до сеганови [re: Vlado-BENZ]  
Автор street-er ()
Публикувано10.08.03 16:14



Аз пък супер мноо се кефа на вашите коли щото са си доказали класата и качествата!Може и да не са ******* ама са си мноо хубави.Тва е!



Тема Я млък!Владко!!!и за резачките!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор street-er ()
Публикувано10.08.03 16:20



Аве и ти ли искаш скандал бе ръб!Кво си се заобиждал!Ходи си някъде с колата си шир-потреба и си го карай там айййййййййй че само се карам !КВо се прайш на най-големия спец тука!Недей че не е здравословно!А за поршето предполагам че по-нататък ше ти дадат смислен отг.(ама не знам ше разбереш ли)!КВо се засягаш!Аве владо я бегай с твоите данни карал цл сл мл аре бе!Карал си!Вчера четох за един дето карал сааб-а на баща си!Ама същия заядливец!Ей!Кво ви стана бе!КВо си заобиждал на пубери и хормони я по-добре иди ти се прегледай!НЕ се заяждай с приятелите ми щото работата отива на зле.....!Я вземи се успокой и давай по-нататък и ...така!

Редактирано от street-er на 10.08.03 16:34.



Тема Аве обърках сенови [re: street-er]  
Автор street-er ()
Публикувано10.08.03 16:41



ЕЕЕЕЕЕЕ бе те мноо станаха гъзарите че аз вече взех да се бъркам на кой кво и къде да пиша ама за вл.б. и р.ш. както и а.м.г.Ще се оправим!Нали бе БАлу(амг)Аве владко я да не ме светваш за серийния амг щото с тея обяснения можеш да станеш един много нещастен субект във темата!Аре повече няма да се караме(ако не предизвикаш,нали)!Ама не бъди толкова сигурен във всичко-както това че си се качвал( виждал)цл мдааааааа за съжаление!Е кви са ти впечатленията от него я кажи!!!!!!!!!!!Щото за сега се придвижвам със х5 и ми е интересно!

Редактирано от street-er на 10.08.03 16:50.



Тема Моля??????нови [re: street-er]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано10.08.03 16:45



Абе, педераст нещастен, ти на кой ще държиш такъв тон бе?
Нещо май много на важен се бараш, гледай да не се срещнем щото аз тука такива боклуци като тебе не ги приемам на сериозно, ама ти си свръх отворен, и много ме ядоса, и ти казвам за последно: затвори си устата, или кажи да се срещнем, ела с твоите приятелчета, да ти я затворя аз!



Тема Пич, може и да си печен...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано10.08.03 16:51



...затва извинявай за тона ми, ама много ме ядосваш дееба, сега спорим за неща които аз съм ги преживявал (говоря за CL, SL и т.н...), а ти може би (не казвам със сигурност) само си гледал...затова се дразня, разбираш ли?
Иначе и аз съм виждал как Сузуки 1.5 бие SL500 ама той шофьора на бенца беше....мммм, абе типичен гъзар, с хубава кола, ама не може да кара!



Тема Re: Пич, може и да си печен...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор street-er ()
Публикувано10.08.03 16:59



Владо-и да искам не можем да се срещнем щото съм на 100 000 км от тебе!ТВа е!Аз ти казвам да се успокоиш!МАй много филми си гледал или си пил много кола така че релаксирай тук за да не релаксираш другаде!ТВа Е!Я кажи как е мерц.-а върви ли!или и той...............като........!Аре да ходиш да.....................!!!!!!

Редактирано от street-er на 10.08.03 17:02.



Тема Брейййй, голем си тарикат...нови [re: street-er]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано10.08.03 17:11



...ама така е, от 100000 км разстояние...ама то в такъв случай спора е безсмислен, иначе нямаше да бъде лошо да ти натроша черепа, путка нещастна!!!!!!!



Тема НЕ троши кокали да не съжаляваш!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор street-er ()
Публикувано10.08.03 18:04



Аве ей!НЕ си прави труда да се занимаваш с мене щото ще е голяма грешка!Тва е!НЕ се заканвай и бъркай където не трябва!Спирам да се заяждам със хората че само се надъхвам от тва!Аре relax малко че ми се взе акъла!!!Тва е!
Ама хората се променят нали...........................! Аве Владо недей да трошиш кокали да не стане нещо после че да прави* проблеми!



Тема Абе да ти кажа, аз имам кой да ме спаси...нови [re: street-er]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано10.08.03 18:25



...пък независимо кой си ти, ясно?
Така че ТИ не се заканвай, и не си прави труд да ме заплашваш, нема смисъл...имаше един дето ми каза че ще бъда мъртъв до седмица, дадох му 2-3 телефона да се обади и да поразпита, и той нещо се отказа!



Тема Абе аз не се притеснявам!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор street-er ()
Публикувано10.08.03 20:30



МА недей ми бра грижа на мене!Ама май мноо хора са ти се канели а!хахаххахаххааххаххахх!НЕ си от голямото добро утро пич и тва е!Аз се забърках за съжаление където не трябваше и сега............тва е положението!НЕ плаша и не се вземам на сериозно като говоря!ТАка че и ТИ не се пали реално щото ако стане нещо няма да е добре!А аз се надявам да се успокоиш и да продължиш нататък(а може и аз)и така да е!НЯма да намесвам никой защото от тая тъпотия ще излезе нещо мноо лошо!За това---relax---и спри със заканванията!!!Ама хич и не мисля да те срещам,да питам за тебе,да звъня по телефони и пр. други простотии!НЕ съм привърженик на саморазправата щото виждам и знам кво стаа след тва !И МОГА ДА КАЖА ЧЕ НЯМАМ НИТО ЕДИН ВРАГ(като имаш предвид в кво бях вкаран ше оцениш че тва е голямо постижение)!!!ААААа имам 1-ралф и амг май ама те ше се опраят!тва е!НЕ се взимам на сериозно с теб и за тва мисля че ше си напрайм един добър диалог!Тва е!НЕ съм отмъстителен и зъл а просто се ядосвам мноо!тва е!Имам мноо връзки навсякъде и по всяко време обаче не използвам нищо и се опитвам да стоя колкото мога по-далеч!ТВа е!Аре вкарвайте една друга тема и да почваме и по нея!!!!!!Аре здрав да си и тъй!



Тема street-erнови [re: street-er]  
Автор R.Schumacher (Williams BMW F1)
Публикувано10.08.03 20:49



Abe zabutan muhlio takyv ot kyde si ve neshtasno cherveiche takova !
Koi lugal v forumite ve kva kola karash kat si tolkova otvoren !?!
Toz glupaviq shamar kvi gi prikazvash ve typak prost stava vypros za edno drygo bmw malko se razgledai.... street-er ave chove4e ai ako si navit muhlio zadrysten shte te chakam utre ponedelnik v burgas do omv-to det se pravqt gonkite ... zadrysten glupak ! GAINER nqmam takiva ekstri li ?!!?! Ne sa mi fabri4ni tv-to i djantite i sterioto razbira se .... GAINER nali mi e pory4kovo ispulnenie bmw-to ve ... daje sum go napisal predi tova 92g. obache e bilo blusnato otpred i sa mu slojeli vmesto golemiq bubrek malkiq towa sa mnogo typi hora det sa go slojelil !
No sega si tyrsq nqkoe det e odareno otzad ili ot strani da mu vzema reshetkata s golemiq bubrek shtoto edna chisto nova struva mnogo! Abe vie mojete li da sravnqvate vectra sys 7ca ? vse edno da sravnqvam Omega 3.0 V6 primerno s bmw e36 2.0 24V ?!?! e mnogo qsno che bmw-to shte bie Omegata ...!Ma karai deca radvaite se i vnimavaite da ne se ubiite po putishtata !!!



Тема !нови [re: c23O]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано11.08.03 02:13



abe hora, vie niamate li si pishki za da si igraete s tiah. kvo go obarnahte na tipichna balgarska istoria. tuk vav foromite se vliza za da si namirash informacia, da davash informacial, ot vreme na vreme da sporish s niakoi, no ne znaeh che i da se psuva. kvi sa tez raboti, koi kogo poznava i ste go opravia pak i telefoni i zakani? nie sme v klub nai-dobrata kola, a ne nai-goliemia gazar!



Тема Re:Male...нови [re: R.Schumacher]  
Автор AMG (новак)
Публикувано11.08.03 04:38



ama ama kolko ste tapi vsi4kite odeve vlizam i gledam sumati re po temata i se zaradvax 4e shte vidia mnenia(novi i razli4ni).Ta sega da vi pripomnia 4e stavashe vapros 4e BMW bili mudni bavni kuci nestabilni i tn. i 4e Vectra2000 16v bie BMW 735i.Da izrejdam li oshte prostotii?...Abe ei mom4eta kato stoite i pishete mislete pone malko be,razbiram 4e niakoi ima opel drug ford treti fiat a niakoi kato street-er shte imat sled vreme no vse pak sled vreme moje i vie da imate neshto po dobro zashto vi triabva da pluete istinskite koli i da mi iztakvate razni ko4ini?...Gainer teb kato te slusham razbirash ot koli(za razlika ot jalkoto laino nare4eno street-er) zashto prodaljavash da sporish BMW-OPEL ami to e smeshno stiga izlagash se mnogo dobre znaesh koia e po istinskata kola.VLADO tova za gadnata Vectra 2000 16v go kazax az i to naistina e taka emi izviniavai ama da sravniavash taia Vectra s rasovi avtomobili kato BMW 7 e pove4e ot smeshno 7-cata ne bila napravena za start i shte padne ot edna gadna vectra aide stiga PS:predi da pishete kakvoto i da bilo broite do 10 i pomislete 4e govorim za BMW i ako izgariate ot jelanie da opluete tazi marka sravnete ia s MB a ne s razni ko4ini,togava pone shte ima za kakvo da sporim



Тема AMG, точно това мислих да напиша и аз...нови [re: AMG]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.08.03 09:14



...стига с тъпите спорове, аз доста съжалявам че му се връзвам на тоя мухльо street-er, ама много се ядосвам когато някой се ОПИТВА да ме заплашва!!!
А колкото до спора, аз GAINER да ти кажа честно, много го уважавам, и ти си прав, той доста май разбира от коли, но тва явно е някаква мания на собствениците на Опел Вектра да ги сравняват с Мерцедеси и БМВта, не знам, поне аз така съм забелязал!



Тема Еми така е, ама аз кво да го правя...нови [re: c23O]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.08.03 09:22



...като се прави на мутра, а?
Аре кажи ми де, да си мълча?
Аз съм мъж бе мама му стара, не съм свикнал да ме газят, никога не е било, не е, и няма и да бъде така!!!
Но наистина, отдавна мислих да си изкажа мнението, то в тези форуми що винаги така се получава, уж да си помагаме, ама както каза ти, българи сме!!!



Тема Pi4ove, daite da si iziasnim ne6tata...нови [re: AMG]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано11.08.03 10:01



1. Nikoga ne sam sravniaval Vectrata si s BMW 7XX!!! Ha-ha-ha Tova e neveroiatno tapo! Edinstvenoto, koeto sam kazal e , 4e na Bojuri6te sam skasal 735i! Ne sam saglasen, 4e to4no tova BMW e lesno za drapka!!! Kolata e celi 235Hp, 320Nm/3300rpm i uskoriava po specifikacii za 7,8sec.! To4no tova BMW si zaslujava da se pohvali 4ovek, 4e e drapnal! Ako be6e BMWto na R.Schumaher, koeto uskoriava za 10,2sec., niama6e vaob6te da spomenavam!
2. Edinstvenoto BMW s koeto se sravivah, be6e na R. Schumi i to samo ekstrite v kolite! Az li4no ne vijdam ni6to lo6o da se sravniavam s niakoi koli, kato BMW 3 series 4Door, MB 190/C Klas, Audi 90/A4, Alfa 156 i dr. O6te pove4e, 4e po4no tazi Vectra e pravena izcialo, kato zamisal za tehen goliam konkurent! I e mnogo nagore v ka4estvoto na izpalnenieto ot obiknovenata Vectra!
A! Ima Opel, koito slaga vsi4ki Mercedesi, BMWta, Audita i kvoto iskate drugo, dosta nazad v klasacita! I to govoria za kola ot visok klas, koiato ne e imala ravna, kakto po uskorenie taka i po luks! I sve o6te sa vodi za nai-barzia supersedan! Kolata e Lutus Omega i e Opel!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Дам, Лотус Омега...хубава кола...нови [re: GAlNER]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.08.03 10:10



...но не е най-бързия седан, наи-бързият седан доколкото знам е някакъв тунинг на Е-класата старата четириочка на Kleemann, с максимална скорост ако не се лъжа 330 км/ч....за мощности, сори, не се сещам!
А иначе ти ми знаеш мнението за твоята Вектра, абе така, когато една кола се поддържа, и то е топ-модела на дадена модификация, се отплаща добре на собственика си!!!!!



Тема Re: Дам, Лотус Омега...хубава кола..за гъзари.нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор street-er ()
Публикувано11.08.03 10:21



Аве Владооооооооооооооооооооооооооооооооо кво стана пък сега!Аз ако искам да те заплашвам няма да си играя от тея клубове бе!Ей айде спирам със тебе щото май работата ''задобрява''!А шумахер може да си ходи!ЛОтус омега е най свирепата кола.ТВа е!Всичките ви бмв-та и работи отиват по дяволите!ТВа е най свирепия автомобил от този клас!А и най-ГЪЗАРСКИЯ!Владо истината е тази:ДА СЕ БОРИШ ЗА МИР Е ВСЕ ЕДНО ДА СЕ ЕБЕШ ЗА ДЕВСТВЕНОСТ!Поне тук!
ТВА Е!


Редактирано от street-er на 11.08.03 10:23.



Тема ufffffнови [re: street-er]  
Автор R.Schumacher (Williams BMW F1)
Публикувано11.08.03 10:40



abe kvi sa tiq gluposti ?!?! Lotus Omega !?!? mi aide da e sravnim togaz sys Alpina B12 da vidim togava koq e po dobra v luksa moshtnosta i kato vunshen vid !?!? Abe vie nerazbrahte che na vyrha sa Mercedes a posle BMW koito mnogo skoro shte budat nastignati ot Audi i VW shtoto kat gledam samo Auditata i VW-tata vurvqt nagore!!! Pone za tezi modeli det izlqzoha de !!! A i Lexus e sa mnogo dobri avtomobili !!!



Тема Точка!!!!!нови [re: street-er]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.08.03 10:44



...повече няма да се занимавам с тебе, тва е последно, и ако имаш малко акъл в главата, няма да отговориш на това мнение!



Тема Ей, пич...нови [re: R.Schumacher]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.08.03 10:51



...като те гледам как се държиш в форума, пък и какви предпочитания имаш към колите...мммммммм....подушвам, че сме от една порода!!!!!!!!!
Я ги остави тея пичове, ми кажи къде да се срещнем, ама да е след 20-ти, как се казваш и от къде си, да е след 20-ти, че да ми е оправена колата!
Да се запознаем, защото аз между другото никой от форума не познавам лично...



Тема Re: ufffffнови [re: R.Schumacher]  
Автор street-er ()
Публикувано11.08.03 11:04



Ей айде лотуса да го нахака където не трябва!ТВа е!никви алпини никви б12!ЛОТУС ОМЕГА!Лотуса е по-добър! Във всичко!А за следващото си прав!



Тема Re: Точка!!!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор street-er ()
Публикувано11.08.03 11:07



КРай на всичко!Подкрепям!!



Тема Re: Точка!!!!!нови [re: street-er]  
Автор R.Schumacher (Williams BMW F1)
Публикувано11.08.03 11:13



ai pove4e nqma da sporim



Тема Re: Точка!!!!!нови [re: R.Schumacher]  
Автор street-er ()
Публикувано11.08.03 12:00



МИР!Ето колата:





Тема Бравонови [re: street-er]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.08.03 12:14



да ти е честита колата , братле, ами с кво се занимаваш, ако не е тайна?



Тема Aia dai harakteristikite na Alpina B12нови [re: R.Schumacher]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано11.08.03 12:34



I kolko teji, vartia6t moment i za kolko previ ot 0-100!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Бравонови [re: Vlado-BENZ]  
Автор lGRA4 (FRESHING)
Публикувано11.08.03 16:03



ама тоя ква колааааааа!

Редактирано от lGRA4 на 11.08.03 16:04.



Тема ТВа бях аз преди годининови [re: lGRA4]  
Автор street-er ()
Публикувано11.08.03 16:09



кефи ли те!И на мен ми харесва!ТВа е!Тоя играч пък кво иска!
Ето кво прайх в бг на времето когато ми даваха да карам:


<P 03
сега за съжаление не мога............!Ето ти и характеристики:
4 тонен камион Зил 164
97 к.с./2600об./мин. ,6 цилиндров 5555сс
5 скорости макс.скорост 75 км/ч
разход-27л/100км
ТВа е!Ако сте го правили тва с камион ше усетите тръпка и чудо!

Редактирано от street-er на 11.08.03 16:36.



Тема Re:EEEE NAI NA KRAIAнови [re: street-er]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано11.08.03 17:55



zdobrili ste se kraino vreme be6e cialata rabota be6e 4e Vlado se zasegna ot edna moia zabele6ka sori de za Porshe-to nali za tova e foruma da sporim ne da prilagame epiteti kakto i da e aaaaa Vlado imah v predvit 4e 6tete nabaram s moiata 6taiga ve ne za poboi6ta i gluposti hahahaha az sum si go napisal po dolu
koito go.........ne de taka ve tuka sporim za koli ve ne koi pove4e mutri poznava hahahahaha az nikoi ne poznavam za drupka ti govoriaaaaati kvo se vpregna ujas

koito go moje go moje koito ne da gori v ADA



Тема Абе да ти кажа честно...нови [re: M_TYPE]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.08.03 18:25



...аз съм възможно най-кроткия човечец на света, но тва се променя като седна зад волана...и дори и с мойта каруца не съм свикнал да ме изпреварват...ама то не винаги зависи от мен, street-er с тая кукла ще ме мине дееба!



Тема азнови [re: Vlado-BENZ]  
Автор street-er ()
Публикувано11.08.03 18:42



Аре стига бе!С коя кукла ше те минавам-с поршето ли или със зил-а.Второто май ми се струва че върви повече ама.....!ТВа е!Аз няма да се състезавам с никой от тук щото така!Владо я кажи--->вземаш ли им акъла в Плевен с колата!!!!!!!!Ревът ли мноо от тебе !
ааааааа!ТВа е!



Тема Абе ти пак започваш да се...нови [re: street-er]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.08.03 18:48



...заяждаш мама му стара, ми как да си говорим учтиво, дееба...
А колкото до тва дали им взимам акъла, честно ти казвам пич, че всички ме знаят, ама най-много куките, просто те гледат най-много, но е факт това...даже миналата седмица на гонките, слушам некви си говорят, и стана въпрос за Мерцедес, и те едни викат: да бе, тоя с белия мерцедес го навий... (ставаше въпрос че търсеха някой с дизел да се гони)...ама ти знаеш какъв град е плевен, всеки по-глупав (няма да казвам добър, защото пак ще ме нападнете) шофьор се знае...



Тема ама се изказваш...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор street-er ()
Публикувано11.08.03 18:52



Питам само!КВо толкова!Браво на тебе---защо мислиш че ше се ям пак!А стига бе!



Тема кола за Ралфнови [re: R.Schumacher]  
Автор street-er ()
Публикувано11.08.03 18:55



ама май не е с 2 чипа!!!!!!1

Редактирано от street-er на 11.08.03 18:57.



Тема ОК, няма проблем...нови [re: street-er]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.08.03 18:58



...ама тва "Браво на тебе" малко ми звучи подигравателно дееба!



Тема Re: Точка!!!!!нови [re: street-er]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано11.08.03 23:05



ta az tuk mai nesto propusnah ili nerazbrah. na koi bila taz kola?





Тема Re:Eee bravoнови [re: street-er]  
Автор AMG (новак)
Публикувано12.08.03 03:17



na vas tova e drugo ve4e mnogo se radvam 4e se prekrati tapia spor i nai ve4e prostotiite.To e xubavo da se spori nali v spora se rajda istinata no kogato ot spora stane kavga togava e gadno



Тема Квото беше-беше.......!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор street-er ()
Публикувано12.08.03 11:38



А?!ТВа е!



Тема Re:Eee bravo толкоз!нови [re: AMG]  
Автор street-er ()
Публикувано12.08.03 11:42



Аре няя се драчим повече ама некав македонец ходи се прай на нещо в авто мото в тема""1 съвет от мен"" на KUKU!Ходете го вижте кво пише!ААААААА!А за колата---тя е за пред Ралф!!!!!!!!!!ХЕХЕХЕХЕ!!!



Тема Re:Eee bravo толкоз!нови [re: street-er]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано12.08.03 20:30



neznam kvo e za pred Ralf, prosto pitam, tova tvoita kola li e ili prosto snimka ot neta? stoto imeto na faila edva li bi pasnalo na tvoito ime, osven ako ne se kazvash Ron Shade ili Joe Fisher.



Тема Re:Eee bravo толкоз!нови [re: c23O]  
Автор street-er ()
Публикувано13.08.03 12:42



или Jonny Bravo!!!!!!!!!!!Засега съм само с гледането---ама за пред ралф става!



Тема Re:Eee bravo толкоз!нови [re: street-er]  
Автор KPEMATOP (FIAT Uno Turbo)
Публикувано18.08.03 17:09



ОТВАРЯТЕ КАТАЛОЗИ С КОЛИ И ТЕХНИТЕ УСКОРЕНИЯ И ГЛЕДАТЕ КОЙ Е ПО-БЪРЗ. КОЛИТЕ НА БОЖУРИЩЕ СА ПЪЛНИ МОРГИ ПОВЕЧЕТО, НЯКОИ СА ДОБРЕ. МОЙТА КОЛА ХАРЧИ ЕДИН ЛИТЪР НА 1000КМ И ПАК БИЯ ПОВЕЧЕТО ОТ МОЙТА КАТЕГОРИЯ. СМЕТНЕТЕ ТАМ КВИ МОРГИ СЕ ПУСКАТ:)
ВЛАДО МАЗДА ИЛИ БЕНЗА СИЧКИ АГРЕГАТИ ИЗДЪРЖАТ ДОСТА, АКО СЕ ГРИЖИШ ДОБРЕ ЗА ТЯХ!



Тема Re: Супер октани....и Аудита най веченови [re: R.Schumacher]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано22.08.03 16:38



Аааа така може щото тъкмо се готвех да гракна, как петак на Audi глава не пука

А и от самото начало ми стана чудно, че някой е тръгнал с 100 2.3 да се състезава при положение, че те не са за тая цел.



Тема Re: Е и кво от тва бе?нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано22.08.03 17:52



ueko da ne ti padne mernika, ne se peni tolkowa



Тема Re: MaXo говори големи глупости...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор verter (AudiV6)
Публикувано23.08.03 02:16



Не те лъже Maxo за това, че S4 Avant скъса 3 пъти М3 и два пъти М5(400к.с) на 500 м дистанция на Божурище.Аз съм свидетел както и още поне 2000 човека.
Друг е въпросът какво е пипано под капака на Аудито



Тема Re: MaXo говори големи глупости...нови [re: verter]  
Автор Tъп Шoп (по рождение)
Публикувано23.08.03 08:12



o da, vapreki che ne sam v BG, ste podtvarda che e viarno za S4-kata . LordDigital e zapisal edna ot gonkite na video-kaseta



Тема Ами явно са я догодили до тунинг,нови [re: Tъп Шoп]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано23.08.03 09:04



доближаващ се до RS4, иначе просто няма шанс, карал съм S4 и знам, че няма шанс дори срещу старото М3...



Тема Re: Ами явно са я догодили до тунинг,нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Tъп Шoп (по рождение)
Публикувано23.08.03 09:29



o da, nikoi ne go otricha che e bila baia pipnata i mai si pravi che sa ia doblijili vazmojno nai do RS4



Тема Ами какво друго да кажа...нови [re: Tъп Шoп]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано23.08.03 09:40



...освен ЕВАЛА!!!



Тема Re: Ами какво друго да кажа...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор MaXo (4i6it)
Публикувано23.08.03 12:43



Sled nqkolko sedmici shte merim vremenata na Audito s G-Tech. A Lorda shto ne go ka4i tva film4e nqkade.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.