Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:03 24.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Абе аз не се притеснявам!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор street-er ()
Публикувано10.08.03 20:30



МА недей ми бра грижа на мене!Ама май мноо хора са ти се канели а!хахаххахаххааххаххахх!НЕ си от голямото добро утро пич и тва е!Аз се забърках за съжаление където не трябваше и сега............тва е положението!НЕ плаша и не се вземам на сериозно като говоря!ТАка че и ТИ не се пали реално щото ако стане нещо няма да е добре!А аз се надявам да се успокоиш и да продължиш нататък(а може и аз)и така да е!НЯма да намесвам никой защото от тая тъпотия ще излезе нещо мноо лошо!За това---relax---и спри със заканванията!!!Ама хич и не мисля да те срещам,да питам за тебе,да звъня по телефони и пр. други простотии!НЕ съм привърженик на саморазправата щото виждам и знам кво стаа след тва !И МОГА ДА КАЖА ЧЕ НЯМАМ НИТО ЕДИН ВРАГ(като имаш предвид в кво бях вкаран ше оцениш че тва е голямо постижение)!!!ААААа имам 1-ралф и амг май ама те ше се опраят!тва е!НЕ се взимам на сериозно с теб и за тва мисля че ше си напрайм един добър диалог!Тва е!НЕ съм отмъстителен и зъл а просто се ядосвам мноо!тва е!Имам мноо връзки навсякъде и по всяко време обаче не използвам нищо и се опитвам да стоя колкото мога по-далеч!ТВа е!Аре вкарвайте една друга тема и да почваме и по нея!!!!!!Аре здрав да си и тъй!



Тема street-erнови [re: street-er]  
Автор R.Schumacher (Williams BMW F1)
Публикувано10.08.03 20:49



Abe zabutan muhlio takyv ot kyde si ve neshtasno cherveiche takova !
Koi lugal v forumite ve kva kola karash kat si tolkova otvoren !?!
Toz glupaviq shamar kvi gi prikazvash ve typak prost stava vypros za edno drygo bmw malko se razgledai.... street-er ave chove4e ai ako si navit muhlio zadrysten shte te chakam utre ponedelnik v burgas do omv-to det se pravqt gonkite ... zadrysten glupak ! GAINER nqmam takiva ekstri li ?!!?! Ne sa mi fabri4ni tv-to i djantite i sterioto razbira se .... GAINER nali mi e pory4kovo ispulnenie bmw-to ve ... daje sum go napisal predi tova 92g. obache e bilo blusnato otpred i sa mu slojeli vmesto golemiq bubrek malkiq towa sa mnogo typi hora det sa go slojelil !
No sega si tyrsq nqkoe det e odareno otzad ili ot strani da mu vzema reshetkata s golemiq bubrek shtoto edna chisto nova struva mnogo! Abe vie mojete li da sravnqvate vectra sys 7ca ? vse edno da sravnqvam Omega 3.0 V6 primerno s bmw e36 2.0 24V ?!?! e mnogo qsno che bmw-to shte bie Omegata ...!Ma karai deca radvaite se i vnimavaite da ne se ubiite po putishtata !!!



Тема !нови [re: c23O]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано11.08.03 02:13



abe hora, vie niamate li si pishki za da si igraete s tiah. kvo go obarnahte na tipichna balgarska istoria. tuk vav foromite se vliza za da si namirash informacia, da davash informacial, ot vreme na vreme da sporish s niakoi, no ne znaeh che i da se psuva. kvi sa tez raboti, koi kogo poznava i ste go opravia pak i telefoni i zakani? nie sme v klub nai-dobrata kola, a ne nai-goliemia gazar!



Тема Re:Male...нови [re: R.Schumacher]  
Автор AMG (новак)
Публикувано11.08.03 04:38



ama ama kolko ste tapi vsi4kite odeve vlizam i gledam sumati re po temata i se zaradvax 4e shte vidia mnenia(novi i razli4ni).Ta sega da vi pripomnia 4e stavashe vapros 4e BMW bili mudni bavni kuci nestabilni i tn. i 4e Vectra2000 16v bie BMW 735i.Da izrejdam li oshte prostotii?...Abe ei mom4eta kato stoite i pishete mislete pone malko be,razbiram 4e niakoi ima opel drug ford treti fiat a niakoi kato street-er shte imat sled vreme no vse pak sled vreme moje i vie da imate neshto po dobro zashto vi triabva da pluete istinskite koli i da mi iztakvate razni ko4ini?...Gainer teb kato te slusham razbirash ot koli(za razlika ot jalkoto laino nare4eno street-er) zashto prodaljavash da sporish BMW-OPEL ami to e smeshno stiga izlagash se mnogo dobre znaesh koia e po istinskata kola.VLADO tova za gadnata Vectra 2000 16v go kazax az i to naistina e taka emi izviniavai ama da sravniavash taia Vectra s rasovi avtomobili kato BMW 7 e pove4e ot smeshno 7-cata ne bila napravena za start i shte padne ot edna gadna vectra aide stiga PS:predi da pishete kakvoto i da bilo broite do 10 i pomislete 4e govorim za BMW i ako izgariate ot jelanie da opluete tazi marka sravnete ia s MB a ne s razni ko4ini,togava pone shte ima za kakvo da sporim



Тема AMG, точно това мислих да напиша и аз...нови [re: AMG]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.08.03 09:14



...стига с тъпите спорове, аз доста съжалявам че му се връзвам на тоя мухльо street-er, ама много се ядосвам когато някой се ОПИТВА да ме заплашва!!!
А колкото до спора, аз GAINER да ти кажа честно, много го уважавам, и ти си прав, той доста май разбира от коли, но тва явно е някаква мания на собствениците на Опел Вектра да ги сравняват с Мерцедеси и БМВта, не знам, поне аз така съм забелязал!



Тема Еми така е, ама аз кво да го правя...нови [re: c23O]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.08.03 09:22



...като се прави на мутра, а?
Аре кажи ми де, да си мълча?
Аз съм мъж бе мама му стара, не съм свикнал да ме газят, никога не е било, не е, и няма и да бъде така!!!
Но наистина, отдавна мислих да си изкажа мнението, то в тези форуми що винаги така се получава, уж да си помагаме, ама както каза ти, българи сме!!!



Тема Pi4ove, daite da si iziasnim ne6tata...нови [re: AMG]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано11.08.03 10:01



1. Nikoga ne sam sravniaval Vectrata si s BMW 7XX!!! Ha-ha-ha Tova e neveroiatno tapo! Edinstvenoto, koeto sam kazal e , 4e na Bojuri6te sam skasal 735i! Ne sam saglasen, 4e to4no tova BMW e lesno za drapka!!! Kolata e celi 235Hp, 320Nm/3300rpm i uskoriava po specifikacii za 7,8sec.! To4no tova BMW si zaslujava da se pohvali 4ovek, 4e e drapnal! Ako be6e BMWto na R.Schumaher, koeto uskoriava za 10,2sec., niama6e vaob6te da spomenavam!
2. Edinstvenoto BMW s koeto se sravivah, be6e na R. Schumi i to samo ekstrite v kolite! Az li4no ne vijdam ni6to lo6o da se sravniavam s niakoi koli, kato BMW 3 series 4Door, MB 190/C Klas, Audi 90/A4, Alfa 156 i dr. O6te pove4e, 4e po4no tazi Vectra e pravena izcialo, kato zamisal za tehen goliam konkurent! I e mnogo nagore v ka4estvoto na izpalnenieto ot obiknovenata Vectra!
A! Ima Opel, koito slaga vsi4ki Mercedesi, BMWta, Audita i kvoto iskate drugo, dosta nazad v klasacita! I to govoria za kola ot visok klas, koiato ne e imala ravna, kakto po uskorenie taka i po luks! I sve o6te sa vodi za nai-barzia supersedan! Kolata e Lutus Omega i e Opel!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Дам, Лотус Омега...хубава кола...нови [re: GAlNER]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано11.08.03 10:10



...но не е най-бързия седан, наи-бързият седан доколкото знам е някакъв тунинг на Е-класата старата четириочка на Kleemann, с максимална скорост ако не се лъжа 330 км/ч....за мощности, сори, не се сещам!
А иначе ти ми знаеш мнението за твоята Вектра, абе така, когато една кола се поддържа, и то е топ-модела на дадена модификация, се отплаща добре на собственика си!!!!!



Тема Re: Дам, Лотус Омега...хубава кола..за гъзари.нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор street-er ()
Публикувано11.08.03 10:21



Аве Владооооооооооооооооооооооооооооооооо кво стана пък сега!Аз ако искам да те заплашвам няма да си играя от тея клубове бе!Ей айде спирам със тебе щото май работата ''задобрява''!А шумахер може да си ходи!ЛОтус омега е най свирепата кола.ТВа е!Всичките ви бмв-та и работи отиват по дяволите!ТВа е най свирепия автомобил от този клас!А и най-ГЪЗАРСКИЯ!Владо истината е тази:ДА СЕ БОРИШ ЗА МИР Е ВСЕ ЕДНО ДА СЕ ЕБЕШ ЗА ДЕВСТВЕНОСТ!Поне тук!
ТВА Е!


Редактирано от street-er на 11.08.03 10:23.



Тема ufffffнови [re: street-er]  
Автор R.Schumacher (Williams BMW F1)
Публикувано11.08.03 10:40



abe kvi sa tiq gluposti ?!?! Lotus Omega !?!? mi aide da e sravnim togaz sys Alpina B12 da vidim togava koq e po dobra v luksa moshtnosta i kato vunshen vid !?!? Abe vie nerazbrahte che na vyrha sa Mercedes a posle BMW koito mnogo skoro shte budat nastignati ot Audi i VW shtoto kat gledam samo Auditata i VW-tata vurvqt nagore!!! Pone za tezi modeli det izlqzoha de !!! A i Lexus e sa mnogo dobri avtomobili !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.