Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:28 25.06.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Абе тъпак, тука ако не разбра, говориме за...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор M_TYPE (brakovchika)
Публикувано10.08.03 15:27



ami az moje da ti predloja togava
SUZUKI ESKUDO 981hp 0-100 2.1sec???????
GOLFIV 981hp 0-100 2.7 sec???????????off pi4 trugvam 4e imam rabota utre pak are 4ao za sega :))))))) :pPpP
koito go moje go moje koito ne da gori v ADA

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от M_TYPE на 10.08.03 15:28.</EM></FONT></P>

Редактирано от M_TYPE на 10.08.03 15:30.



Тема Re: Ако си говориме честно...както и до сеганови [re: Vlado-BENZ]  
Автор street-er ()
Публикувано10.08.03 16:14



Аз пък супер мноо се кефа на вашите коли щото са си доказали класата и качествата!Може и да не са ******* ама са си мноо хубави.Тва е!



Тема Я млък!Владко!!!и за резачките!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор street-er ()
Публикувано10.08.03 16:20



Аве и ти ли искаш скандал бе ръб!Кво си се заобиждал!Ходи си някъде с колата си шир-потреба и си го карай там айййййййййй че само се карам !КВо се прайш на най-големия спец тука!Недей че не е здравословно!А за поршето предполагам че по-нататък ше ти дадат смислен отг.(ама не знам ше разбереш ли)!КВо се засягаш!Аве владо я бегай с твоите данни карал цл сл мл аре бе!Карал си!Вчера четох за един дето карал сааб-а на баща си!Ама същия заядливец!Ей!Кво ви стана бе!КВо си заобиждал на пубери и хормони я по-добре иди ти се прегледай!НЕ се заяждай с приятелите ми щото работата отива на зле.....!Я вземи се успокой и давай по-нататък и ...така!

Редактирано от street-er на 10.08.03 16:34.



Тема Аве обърках сенови [re: street-er]  
Автор street-er ()
Публикувано10.08.03 16:41



ЕЕЕЕЕЕЕ бе те мноо станаха гъзарите че аз вече взех да се бъркам на кой кво и къде да пиша ама за вл.б. и р.ш. както и а.м.г.Ще се оправим!Нали бе БАлу(амг)Аве владко я да не ме светваш за серийния амг щото с тея обяснения можеш да станеш един много нещастен субект във темата!Аре повече няма да се караме(ако не предизвикаш,нали)!Ама не бъди толкова сигурен във всичко-както това че си се качвал( виждал)цл мдааааааа за съжаление!Е кви са ти впечатленията от него я кажи!!!!!!!!!!!Щото за сега се придвижвам със х5 и ми е интересно!

Редактирано от street-er на 10.08.03 16:50.



Тема Моля??????нови [re: street-er]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано10.08.03 16:45



Абе, педераст нещастен, ти на кой ще държиш такъв тон бе?
Нещо май много на важен се бараш, гледай да не се срещнем щото аз тука такива боклуци като тебе не ги приемам на сериозно, ама ти си свръх отворен, и много ме ядоса, и ти казвам за последно: затвори си устата, или кажи да се срещнем, ела с твоите приятелчета, да ти я затворя аз!



Тема Пич, може и да си печен...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано10.08.03 16:51



...затва извинявай за тона ми, ама много ме ядосваш дееба, сега спорим за неща които аз съм ги преживявал (говоря за CL, SL и т.н...), а ти може би (не казвам със сигурност) само си гледал...затова се дразня, разбираш ли?
Иначе и аз съм виждал как Сузуки 1.5 бие SL500 ама той шофьора на бенца беше....мммм, абе типичен гъзар, с хубава кола, ама не може да кара!



Тема Re: Пич, може и да си печен...нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор street-er ()
Публикувано10.08.03 16:59



Владо-и да искам не можем да се срещнем щото съм на 100 000 км от тебе!ТВа е!Аз ти казвам да се успокоиш!МАй много филми си гледал или си пил много кола така че релаксирай тук за да не релаксираш другаде!ТВа Е!Я кажи как е мерц.-а върви ли!или и той...............като........!Аре да ходиш да.....................!!!!!!

Редактирано от street-er на 10.08.03 17:02.



Тема Брейййй, голем си тарикат...нови [re: street-er]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано10.08.03 17:11



...ама така е, от 100000 км разстояние...ама то в такъв случай спора е безсмислен, иначе нямаше да бъде лошо да ти натроша черепа, путка нещастна!!!!!!!



Тема НЕ троши кокали да не съжаляваш!!!нови [re: Vlado-BENZ]  
Автор street-er ()
Публикувано10.08.03 18:04



Аве ей!НЕ си прави труда да се занимаваш с мене щото ще е голяма грешка!Тва е!НЕ се заканвай и бъркай където не трябва!Спирам да се заяждам със хората че само се надъхвам от тва!Аре relax малко че ми се взе акъла!!!Тва е!
Ама хората се променят нали...........................! Аве Владо недей да трошиш кокали да не стане нещо после че да прави* проблеми!



Тема Абе да ти кажа, аз имам кой да ме спаси...нови [re: street-er]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано10.08.03 18:25



...пък независимо кой си ти, ясно?
Така че ТИ не се заканвай, и не си прави труд да ме заплашваш, нема смисъл...имаше един дето ми каза че ще бъда мъртъв до седмица, дадох му 2-3 телефона да се обади и да поразпита, и той нещо се отказа!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.