Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:37 26.09.24 
Автомобили
   >> Най-добрата кола
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема /////AMG и ти ли бенови [re: GAlNER]  
Автор street-er ()
Публикувано09.08.03 19:57



Аве и ти ли ше се прайш на разбирач бе нещастен доработчик!той един балък се разкара вече сега остана само ти!!!Ама ти май по-свестен може да си!(то и без това по-тъп от оня нямаше)Вектрата ше бие 1000 пъти въпросните бмв-та защото спортната и версия е създадена за тва!Ей къде е ралф че аз заради него дойдох ама май го няма!Абе амг да не си ти ралф!!!!!!!!!Че имате сходни изказвания!
Аз оня луд ше го прая!ето ви снимка на седмица за да видите кво я праят като решат резачките и другите спортни дзверчета--------->



ralf shumaher(ОТ ФОРУМА)-SUXXXXXXXXXXXXXX!!!

Тема Re:ABE LAINOнови [re: street-er]  
Автор AMG (новак)
Публикувано09.08.03 21:07



nare4eno street-er zashto ne si izberesh niakoi rap klub kadeto shte ti se radvat na tapite ceni4ni izcepki(tuk prosto ne ti e miastoto),kakto i da e ne mi otgovariai ve4e zashtoto me e iad v momenta daje 4e si pravia truda da ti pisha.A za sportnia model na Vectra ako tova e sporten model kola s tezi 150hp ot koito na pove4eto exempliari pove4eto kone sa izbiagali(shtoto tova e Opel vse pak a ne MB ili BMW na koito dvigatelite izdarjat po 3-4 pati pove4e) ta ako Vectra 2000 16v e sporten model kola togava kakav model koli sa M-ki,AMG,BRABUS i tn ?...Kakvi sa te be tapak?...I kato mi govorite za Opel i BMW ia mi kajete koia ot dvete koli beshe nare4ena "huligan na patia" i koia "nemskiat moskvi4"



Тема Otgovariam!:)нови [re: AMG]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано10.08.03 00:26



Huligan na patia?!!! Az ia znam, po to4no, kato "Kurvata na patia", zaradi tova 4e zadnicata ne moje da spre da se klati! Ne mi hvali kola s zadno predavane, ako obi4a6! I prestanete s tezi MB i BMW! Mnogo iasno i podrobno s 4isti fakti opisah po gore. 4e BMW ne e reza4ka, M-power e! Mercedes ne e reza4ka, no vij AMG e! Seriino tezi avtomobili sa mudni i ne stavat za gonki, kakto i AUDI, osven RS seriite!

A po glupa6koto i detsko izkazvane za tova, 4e dvigatelite na Opel sled vreme im "izbiagvat konete, za6toto sa Opelski"!!!! Ami pi4, nima kakvo da ti kaja, osven 4e si dosta glupav! Ima6e edno izkazvane po-rano ot edin carvul, mnogo podobno na tvoeto! Carvula be6e tolkova prost, 4e tvarde6e, 4e e reznal s Golf2 edna Clibra 16V na magistralata, posle se okaza, 4e 4ove4eca ot Calibrata vaob6te ne e znael, 4e niakav tineidjar se sastezava do nego! Ta carvula tvarde6e, 4e na VW konete sa bili istinski, a na Opel ne! I negovite 120Hp otgovariali na Opelski 150Hp!!!
Vnimavai! Varvi6 po negovite stapki, a nego go razni6tiha mnogo lo6o i uspia da oglavi klasaciata za nai-golemite tapanari stapvali v tozi forum!
A po vaprosa za izdrajlivosta na dvigatelite..., ami moia e na 350000km.! Imam pritel s kadet, koito e na 670000. Poznavam o6te 5 Vectri nad 300 i 400000km. Senator na 800000km. I nai-vajnoto, Corsa 1,4 na 500000km!!!
A 6efa mi si kupi predi 1 godina MB 124 Cupe 3.0 24V na 250000km i .... mu se aba maikata! Dosega e dal na 7000lv. po dvigatelia i vse o6te mu har4i maslo, kato trabant, a razhoda mu e sredno 25l/100km.
Taka 4e, pi4, vsi4ko e otnositelno!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Otgovariam!:)нови [re: GAlNER]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано10.08.03 02:44



ne men tuk nesto ne mi e iasno, ta kvi sa kriteriite za edna kola da bade narechena rezachka? stoto az kato gledam kvi koli se opisvat za rezachki ostavam s vpechatlenie che siaka kola koiato moje da naparvi 0-100km/h pod 8 sekundi se vodi za taka. ima li nesto takova ili prosto sam ostanal s greshni vpechatlenia?



Тема Виж сега Баллуууу...нови [re: AMG]  
Автор street-er ()
Публикувано10.08.03 11:55



Спортните коли на брабус и амг са за хора които иската да напраят по-различни колите си (скъпите) от други скъпарски модели!Тва не са спортни коли в прекия смисъл на думата!Тва са автомобили гъзарско изпълнение и нямат нищо общо със създадените спортни версии на другите коли!Тва не е да кажеш карам по-спортна ес-класа от твойта.Тва просто е да кажат хората като теб:""Ей голяма работа е този щото кара поръчкова амг или брабус""Тва е!Целта е и завистта на другите богаташи които карат същите коли ама нямат спец.изпълнение.Тези тунинг-фирми нямат за цел да правят спортни лимузини Балу!Целта им е да напраят колата ти по-различна!Така е и при другите фирми ама те праят ""спортен тунинг""-SPARCO,MOMO.SIMONY RACING, и др. КОИТО не се занимават с доработване на една марка коли!Тва е!И така и не разбрах да не си ти ралф,Балу.......................!

ralf shumaher(ОТ ФОРУМА)-SUXXXXXXXXXXXXXX!!!


Тема Re: Otgovariam!:) и азнови [re: c23O]  
Автор street-er ()
Публикувано10.08.03 12:09



Аве и аз го четох преди тоя с Голф-а и Калибрата!Ей идиот беше ама го няма сега!С230 тя твоята кола си е резачка и без тва!Кво се палиш!Май вие само 3-4-5-6-7-8 (с тебе) от тоз форум имат спортни коли!Ама......!На твоята знаеш ли колко добре ше и дойде един пълен KLEEMANN!Ау!
Ей тва и брабус май най-добре го раздават(мое мнение ако не сте съгласни няя проблеми кажете защо и да поговорим)Аве ше си намерим тема!
А за критериите................и аз не съм мноо сигурен ма тва е!Аз за резачки вземам колите с як външен вид и мощен двигател!Тва е!Ся некой ше каже""тоя пък гледа само вида""Аз гледам ама знам кво да гледам и как да го наричам...!Според мен лоша кола няма---има само балъци!Които не знаят да карат квото е за тях и как да го карат!Тва е!

ralf shumaher(ОТ ФОРУМА)-SUXXXXXXXXXXXXXX!!!


Тема Vij ,pi4..нови [re: c23O]  
Автор GAlNER (Stay COOL!!!)
Публикувано10.08.03 12:23



V BG e palko po-razli4no... Az li4no sam dele4 ot misalta, 4e moiata baba Vectra e reza4ka! Spored men, li4no, pod 7sec. ve4e moje da se nare4e reza4ka! No v BG kolite s tezi pokazateli, ne sa mnogo.

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Re: Otgovariam!:) и азнови [re: street-er]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано10.08.03 13:00



abe spored men AMG si e bash za sportni versii na MB. slagat se po-mostni dvigateli, imat po-sportno okachvane(naprimer normalno C klasa ima razlichno okachvane ot C klasa koeto e i AMG, t.e. C32), chesto ima promiana i vav vanshnia vid ot sporta na optichen tuning, s po-golemi djanti sa, a i e drug vaprosa che sichki AMG modeli sa pod 5 sekundi na 0-100km/h(s izkluchenie na SUVtata).
inache az moita ne bih ia narekal rezachka, no se pak ste ti kaja che e edna ot nai-bavnite koli na semestvo MB, taka che si pravi smetka dali MB sa barzi ili ne.
i az mislia che BRABUS sa dosta dobri produdkti, pone kato za moita kolica mislia che imat nai-dobria vanshen vid(djantite sam im neveroiatni), ako niakoi se interesuva moga da iznameria snimki. inache KLEEMAN imat razni raboti za 2.3L dvigatel, no za 1.8L sa se oste v proces na razrabotik, no az ne mislia che ste harcha pari za takiva nesta, kolata si mi haresva i taka. inache za sega sam smenil konrolnite stangi, slojih AMG.



Тема Re: Vij ,pi4..нови [re: GAlNER]  
Автор c23O (KOMPRESSOR)
Публикувано10.08.03 13:02



da, i az mislia che kola pod 7 sekundi e zadovolitelno barzo i moje da mine kam kategoria rezachki, vapreki che veche gi imat dosta koli koito sa pod 5 sekundi



Тема Ако си говориме честно...нови [re: c23O]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано10.08.03 13:14



...всичко е много относително, пример: една S600 и един Golf R32...
Aми S-класата е супер много по-бърза от Голфа, но не е резачка, нали така?
Така че всичко е относително, а до спора Опел срещу БМВ и Мерцедес...
абе кво да ви кажа, ГАИНЕР, наистина поне тва си признай, живота на двигателите им не може да се сравнява с тези на мерцедес, но пък до този който спори с теб, че 150 коня са малко за опела да бъде окачествен като резачка...бе ГАЙНЕР, напсувай го бе, да се качи при теб да го повозиш, пък тогава да плямпа глупости, тва 2.0-16V е велик опел от където и да го погледнеш...а за 2000 16 да не говорим, новото поколение си е ново, нали така?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.